PDA

View Full Version : Помагайте (Преведете ми един текст на Английски)



f_e_n_c_o
06-22-2008, 13:25
Здравейте на всички форумци ,имам затруднения с един текс ако може да ми бъде преведен на английски вие сте последната ми надежда... :(

ето и ттекста:

Суеверието е вярване в свръхестествените сили като двигател на събитията. По своята същност суеверието е предрасъдък, поверие, заблуда, че такива сили съществуват и могат да бъдат регулирани и повлияни. Има много видове суеверия.Аз лично съм суеврен към лошите суеверия пример за това е петък тринайсти,когато черна котка ти мине пътя,като разпилееш сулницата,като отвориш чадър в къща и страшно много други ! Има и добри суеверия,например да си носиш свой любим предмет с тебе,да намериш четерилисна детелина,да хвърлиш през рамо сол,Чуждо куче да те изпрати до дома ти,Да потъркаш две подкови една в друга,и още много други.


пс. и се извинявам ако има правописни грешки не съм свикнал да пиша на кирилица!

DeNy
06-22-2008, 14:10
The superstition is belief in
weirds forces as a driver of events. In its essence is vain prepossession, believ, delusion that such forces exist and can be regulated and influenced. There are many types суеверия.Аз personally am superstitious to
superstition bad example of this is third Friday when a black cat you pass the road, as scatter salt as open umbrella in the house and terrible many others! There is also a good superstition, for example, to wear their favorite subject with thee, to find cheterilisna clover in the arm to throw salt, NEIL dog they can send home to you, Yes scrub two horseshoe one against another, and many others.

извинявам се ако има грешкии :oops: :oops: :) :) :) :)