PDA

View Full Version : Диета-Вода и Мед??



sladkъ_mackъ
06-22-2008, 13:28
Момичета чували ли сте за такава диета и това може ли да мине за диета изобщо??От меда пълнее ли се?АЗ срещнах в едно списание,че Десислава била на такава диета,ма само мед и вода(незнам в какви количества) ии така си поддържала фигурата :? Ако някой я знае или е пробвал да пише и какъв е ефекта??
П.П аз лично бих пробвала,щот мн обичам мед,но дали си струва.. :?

kalinadelinda
06-22-2008, 13:35
от мед не се пълнее а за диетата нз

Canis_Dirus
06-22-2008, 13:35
супер ееееееее :grin: :grin: :grin:

Abigoria
06-22-2008, 13:36
](*,) ](*,) ](*,) И*ахти гениите... Ти чуваш ли се, на вода и мед... Или вземи пробвай, струва си да станеш като модел от Освиенцим... :D :D :D

Puky
06-22-2008, 13:37
От толкова мед докато свалиш нужните килограми ще получиш диабет.. :shock: :?

sladkъ_mackъ
06-22-2008, 14:17
](*,) ](*,) ](*,) И*ахти гениите... Ти чуваш ли се, на вода и мед... Или вземи пробвай, струва си да станеш като модел от Освиенцим... :D :D :D ъъ нешо не зацепих :shock: :shock: :D Смисъл,че ше надебелея ли?? Не ми се нервете де просто питам :-D

Кивито
06-22-2008, 14:24
Абе момиче ти чуваш ли се - вода и мед! Ше се утрепете вече с тия идиотски диети.
ПС За идиотите: Освиенцим е бил немски концлагер, а диабет не се получава от ядене на много сладко :lol:

LovePoisoned
06-22-2008, 15:12
^ Диабет МОЖЕ да се получи от ядене на много сладко, а и от ядене на много храна като цяло. Но по принцип много добре е вместо шоколад и т.н. да хапнете мед... ;)
Иначе аз вода и мед заедно съм опитвала. :razz: Ама да ям цял ден само това... ааа, сихтир. :grin:

sexy_bebz
06-22-2008, 15:17
Абе момиче ти чуваш ли се - вода и мед! Ше се утрепете вече с тия идиотски диети.
ПС За идиотите: Освиенцим е бил немски концлагер, а диабет не се получава от ядене на много сладко :lol:

Диабетът най-често се получава от сладко? А ти като си толкова компетентен кажи от какво се получава

i'm so excited!
06-22-2008, 15:25
](*,) ](*,) ](*,) И*ахти гениите... Ти чуваш ли се, на вода и мед... Или вземи пробвай, струва си да станеш като модел от Освиенцим... :D :D :D ъъ нешо не зацепих :shock: :shock: :D Смисъл,че ше надебелея ли?? Не ми се нервете де просто питам :-D

ти си тъпа!

sladkъ_mackъ
06-22-2008, 15:34
Дееба оде да знам кфо е Овсиенцим или там кфо беше :D :D Ем аз попринцип съм 52 кила ма иам коремче и за тфа искам малко диета :D Ма май верно съм си избрала малко по-драстична,отколкото е нужно :-D :D :D

sexa_na_kompleksa
06-22-2008, 15:37
За едно коремче искаш да се подложиш на това???? Толкова ли си мързелива? А и това е супер вредно за здравето. По принцип меда е много полезен, но цял ден само това да ядеш е не човешко. Има много теми за отслабването, може да прочетеш някоя. Мисля, че е по-добре да се захванеш с накаъв спорт или поне прави коремни преси.

Puky
06-22-2008, 15:43
Абе момиче ти чуваш ли се - вода и мед! Ше се утрепете вече с тия идиотски диети.
ПС За идиотите: Освиенцим е бил немски концлагер, а диабет не се получава от ядене на много сладко :lol:
Я спри да обиждаш като незнаеш.. От какво се получава диабет тогава? Я кажи сигурно от ракия .. :-x :-x :-x

Puky
06-22-2008, 15:45
Дееба оде да знам кфо е Овсиенцим или там кфо беше :D :D Ем аз попринцип съм 52 кила ма иам коремче и за тфа искам малко диета :D Ма май верно съм си избрала малко по-драстична,отколкото е нужно :-D :D :D
На колко години си ?
И да имаш коремче мисля , че можеш да го свалиш като спреш да ядеш хляб .. но разбира се хапваш от всички други ястиета . Също така ако го съчетаеш с фитнес или упражнения вкъщи ще даде много по-добър резултат.. ;)

nEpBeP3HuK
06-22-2008, 15:46
Баси диетата .. само прости въглехидрати ... супер много ше ти се забави метаболизма .. ще свалиш някое кило .. и като я спреш ще качиш три пъти повече .. а и не се знае дали ще е само това ... избери си няква НВД (нисковъглехидратна диета) и според мен ти тряа малко движение ... ако те интересува нещо повече ЛС ...

sladkъ_mackъ
06-22-2008, 16:02
Дееба оде да знам кфо е Овсиенцим или там кфо беше :D :D Ем аз попринцип съм 52 кила ма иам коремче и за тфа искам малко диета :D Ма май верно съм си избрала малко по-драстична,отколкото е нужно :-D :D :D
На колко години си ?
И да имаш коремче мисля , че можеш да го свалиш като спреш да ядеш хляб .. но разбира се хапваш от всички други ястиета . Също така ако го съчетаеш с фитнес или упражнения вкъщи ще даде много по-добър резултат.. ;) на 15 съм,не ям хляб от 2 седмици някъде,но пък сичко,което хапна ми се очертава и надува корема веднага и издлежда зле.. Примерно половин домат със сирене БЕЗ хляб да изям и съм така се едно цяло прасе съм яла.. :( :(

sexa_na_kompleksa
06-22-2008, 16:08
Ми то и на мен малко се подува стомаха след ядене, но после се оправя. Започни да правиш някакви упражнения за корема. Не става само с ядене, трябва и акъл. :D

Puky
06-22-2008, 16:12
То и на мен става така .. ама после спада като отида до тоалетната :D Ако имаш такова като шкембенце малко разбирам да искаш да го свалиш ама ако е корем образуван от ядене 100% 2 цхаса след ядене ще спадне.. :)

m3ch3ncee
06-22-2008, 16:47
Хаха килограмите ти са добре момиче! Това коремче нямя да се махне с диета а със упражнения за стягане на корема!

glupacheE
06-22-2008, 17:19
Хаха килограмите ти са добре момиче! Това коремче нямя да се махне с диета а със упражнения за стягане на корема!
+1
a i s takiva dieti shte zagubish samo voda i muskuli no ne i maznini
P>P mojesh da poglednesh temata mi za sadarjanie na kaloriite v hranite_-vajna tema) ............malko samoreklama ..no infoto shte ti e polezno

LovePoisoned
06-22-2008, 18:40
Хаха килограмите ти са добре момиче! Това коремче нямя да се махне с диета а със упражнения за стягане на корема!
+1
a i s takiva dieti shte zagubish samo voda i muskuli no ne i maznini
P>P mojesh da poglednesh temata mi za sadarjanie na kaloriite v hranite_-vajna tema) ............malko samoreklama ..no infoto shte ti e polezno
И циците си ще загуби с неядене. :)

sodomicdream
06-22-2008, 22:22
абе моме, от меда не се дебелее грам
той даже е много полезен!
Аз имах възможността да опитам това "чудо" с вода и мед, но само сутрин на гладно пиех по една чаша и отивах на стадиона. Меда ми даваше много повече енергия и затова го пиех. Да не говорим, че вода и мен е еквивалентно да диария (рядко щастиеее). Отслабва се. Но... не е препоръчително да каряш само на такова, че може и да получиш наистина диабет

rashito0o
06-22-2008, 23:44
аз съм чувала че стурин на гладно се пие 1чаша топла вода с 1 супена лъжица ябълков оцет...тфа помагало по лесно да се разградят мазнините

Кивито
06-23-2008, 08:27
sexy_bebz Kato diabeti4ka da tti kaja 4e opredeleno ne se polu4ava ot qdene na sladko

sladkъ_mackъ
06-23-2008, 09:06
sexy_bebz Kato diabeti4ka da tti kaja 4e opredeleno ne se polu4ava ot qdene na sladko АмИ? аз чесно нз от какво не ми е ясно кво точно е диабет :-o

LovePoisoned
06-23-2008, 09:30
Диабет може да се получи И от стрес!
Има няколко типа диабет.
За sladkъ_mackъ http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B8%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D1%82

И обърнете внимание на тая част (относно 2-ри тип диабет):

Повечето пациенти обикновено са с наднормено телесно тегло. Затлъстяването играе важна роля в "отключването" или "маскирането" на това състояние. Прехранването също така подсилва проблема, тъй като тялото не може да се справи с усвояванвто на големи количества храна. Основното средство за предотвратяване е правилното и диетично хранене. Освен повишено тегло, възможно е наличие на повишени нива на холестерола в кръвта, както и сърдечни проблеми (най-често повишено кръвно налягане и исхемична мозъчно-съдова болест), като тези проблеми се обединяват в т.нар. “метаболитен синдром”.

EarthShaker
06-23-2008, 15:25
ех че си зле! ДИЕТАТА Е САМО ВОДА :lol: :lol: :lol: