PDA

View Full Version : Нахално ли ще е?



maharbal
06-22-2008, 14:07
Zdraveite. Pak sym az :( Samo problemi v tozi jivot :x Moje da izlezne malko dylgo, no dano pone nqkoi go prochete. Iskam otnovo da vi pitam neshto, glavno momichetata. Predi nqkolko az i edna priqtelka otidohme do kvartirata na edna nasha priqtelka ot nashiq klas, v kqto sym mnogo vliuben :( Rodi i se bradceh i nie bqhme vzeli edno malko meche i az edin buket... I sled kato i gi podarihme tq edin vid me otrqza... Kaza che iska da sme si samo priqteli. No mi stana mnogo gadno, zashtoto az otidoh s namerenieto nai posle da q pokana da izleznem i za pryv pyt da i kaja che q haresvam lichno, a ne po skype, i iskah da i kaja nqkoi neshta... No sled kato kaza che... me obicha kato priqtel... tova, koeto iskah da naprava nqkak si izgubi smisyla si... se pak me otrqza... No az vse oshte iskam pone da si i kaja tova, koeto iskah. Momicheta, spored vas prekaleno nahalno i naglo li shte e ot moq starana ako utre sled daskalo q popitam dali iska da izleznem prosto kato priqteli (imam i da q cherpa ot edin bas). I togava da i kaja tova, koeto iskah. Celta mi ne e da q nakaram da promeni reshenieto si, iskam prosto da i kaja tova, tova koeto iskah, zashtoto posle shte syjalqvam adski mnogo, che ne sym go napravil... Kakvo shte me posyvetvate??? I ako moje otgovorete byrzo, che nqmam nikakvo vreme :( PLS Help MY :(

Kasiera
06-22-2008, 14:11
ти не разбра ли, че няма да сте повече от приятели....бахти

NaNa_SladuRana
06-22-2008, 14:11
Действай :smt003

maharbal
06-22-2008, 14:12
ти не разбра ли, че няма да сте повече от приятели....бахти

znam. Nali tova kazah, ne iskam da q karam da si promeni reshenieto, prosto iskam da i go kaja, zashotot posle shte syjalqvam... shte me grize ot vytre, che ne sym..

GregoryHouse
06-22-2008, 14:13
1во тя го знае и смисъл нема 2ро не мислиш ли че вече си го казал и показал повече от достатъчно то те е отрязала щот вече си станал нагъл ти тука у форума посна света теми представям си къф тормоз и налагаш...

GregoryHouse
06-22-2008, 14:14
1во тя го знае и смисъл нема 2ро не мислиш ли че вече си го казал и показал повече от достатъчно то те е отрязала щот вече си станал нагъл ти тука у форума посна света теми представям си къф тормоз и налагаш...

VinDa
06-22-2008, 14:15
Prosto imai pone malko gordost ne se zanimavai s neq, ne q pozdravqvai za da vidi kolko e xubavo kogato te otblasnat

maharbal
06-22-2008, 14:15
1во тя го знае и смисъл нема 2ро не мислиш ли че вече си го казал и показал повече от достатъчно то те е отрязала щот вече си станал нагъл ти тука у форума посна света теми представям си къф тормоз и налагаш...

kakyv tormoz we choek.... dori pochti ne obshtuvame v daskalo... Nikoga ne sym i kazval che q haresvam.. (lichno)

GregoryHouse
06-22-2008, 14:19
За да те отреже явно си...или тя реже профилактично ?

mimsitu
06-22-2008, 14:20
според мене трябва да и кажеш всичко, това което си намислил няма значение дали тя ще си промени решението или не просто и го кажи, за да не съжаляваш после :)

babity
06-22-2008, 14:21
Не съм ти чела темата, но имам чувстово, че е тъпа, просто интуиция...

Ползвайте кирилизатора, шибаняци такива!!!! (http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php)

MonSitY
06-22-2008, 14:28
ей тая криси ти е взела ума.света си теми изписа ама мисля че ще е нагло защото ти все и подаряваш неща все и пишеш ти по скайп (предполагам) и тя ти е казала че няма нищо и ти да и кажеш мисля че тя знае и всичко от форума знаем че ти я харесваш.не мисля че е нужно да и го казваш ;)

GregoryHouse
06-22-2008, 14:31
Иам по добро предложение...направи и регистрация във форума и и покажи темите си...ще е очарована...после ще се обади в психиятрията и ще се развика "ПОМОООООООЩ МАНИЯК МЕ ПРЕСЛЕДВА !!!"

SomeGirl
06-22-2008, 14:34
spored men ne e nahalno. kaji i p1k, mje da ne znae, no da si misli, az li4no predpo4itam da mi kajat direkno, ako se vodq po tva kakvo pravi nqkoi ili 4e tva sigyrno e znak....nqmam vreme da talkyvam tezi ne6ta, zatova predpo4itam direknostta.
badi direkten i i kaji.

w0sh
06-22-2008, 14:57
Ако бях на нейно място вече щях да съм издал ограничителна заповед....

Ебаси психаря си....

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
06-22-2008, 14:57
Е, тя е разбрала отдавна, отрязала те е, което значи, че не споделя чувствата ти, за съжаление. Ти държиш, въпреки това, да и го кажеш официално, когато вече няма надежда.. Смисълът е никакъв, единствено да се хабиш напразно.. Но това го правиш за себе си.. И какво като и кажеш, тя те отблъсне, с риск да и досадиш много и въобще да не предпочита компаниата ти повече.. Хубаво, като толкова държиш, кажи и. Ти си знаеш какво ще последва, загубена кауза вече... Мисли как ще си намериш друго занимание след това, ще е по - добре за теб и за нея...В крайна сметка, остави я, то човек, ако има чувства, сам идва при теб, ако не, бяга, сам си прецени, успех;)

taffy
06-22-2008, 15:00
...Или изчакай известно време, дръж се като приятел с нея, после я покани да излезете, за да си изпълниш баса и действай..Кажи й, че просто си искал да и го кажеш, да не помисли, че ч притискаш..

Marianella
06-22-2008, 15:00
Не момичето не се вълнува от теб....хубаво е да го приемеш.Нахално ще е много ясно... :?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
06-22-2008, 15:03
––

Marianella
06-22-2008, 15:03
Не момичето не се вълнува от теб....хубаво е да го приемеш.Нахално ще е много ясно... :?

taffy
06-22-2008, 15:07
...Или изчакай известно време, дръж се като приятел с нея, после я покани да излезете, за да си изпълниш баса и действай..Кажи й, че просто си искал да и го кажеш, да не помисли, че ч притискаш..

AnChItOoOo
06-22-2008, 15:21
...Или изчакай известно време, дръж се като приятел с нея, после я покани да излезете, за да си изпълниш баса и действай..Кажи й, че просто си искал да и го кажеш, да не помисли, че ч притискаш..

+1 :smt011

258
06-22-2008, 15:23
според мен й кажи всичко,което искаш (не за друго,а за да ти олекне на теб самия) и не се занимавай повече :)

sladur4etyYy
06-22-2008, 15:25
ако на мен някой ми го направи тва при положение че вече съм го отрязала ще го помисля за супвр досаник и изобщо няма да се занимавам с него дори и като приятел :?

MonSitY
06-22-2008, 15:38
наистина ще стане досадно по-добре не го прави :)

mhmhmhmhm
06-22-2008, 18:21
абе ти нема ли да се спреш бе ?! горкото момиче!

Ако бях на нейно място вече щях да съм издал ограничителна заповед....

Ебаси психаря си....

а баш...

gPa3HuTeJl
06-22-2008, 20:15
Нормално ще е да пишеш на кирилица..

Big_JoJo
06-22-2008, 20:29
Иам по добро предложение...направи и регистрация във форума и и покажи темите си...ще е очарована...после ще се обади в психиятрията и ще се развика "ПОМОООООООЩ МАНИЯК МЕ ПРЕСЛЕДВА !!!"

НЕ НЕ докторе ако не си ти нямаше да чета повечето коментари по темите и пак ме зарадва :)

ПО темата ... брат от скоро съм в този фором но наистина много научих и по специално от теб.... показваш ми какво да НЕ правя....и мисля ,че зема да се получава...много са ми полезни темите ти(продължаваи все така) ... Та до колкото забелязах бая цверя си подарил,и сумати неща си направил за нея... и пак безразлична...направи нещо различно...стегни се ....стига парадира към нея...остави я да почите ... и аз се пресъединявам към мнението на останалите че прекаляваш и е време за промяна и мисля че дори да излезете , няма да можеш да й кажеш това което си написал...много по трудно е от колкото изглежда(личен опит...) ДАВАЙ ПРАВИ КВОТ СИ РЕШИЛ НО ИСКАМ ПРОДУЛЖЕНИЕ аз съм 1вия абонат ...

maharbal
06-23-2008, 06:57
не знам какво ще права ама имам 30 мин да реша :(

huligankata
06-23-2008, 07:02
Помисли дали наистина има смисъл да и казваш тия неща - съмнявам се да се почувстваш добре след като те отреже за 2ри път .. И все пак ти си решаваш, относно кафето не мисля, че ще е нагло да я поканиш - риятели сте няма нищо лошо да излезете.

mimsitu
06-23-2008, 07:07
ей просто и го кажи да ти улекне, че така щи тежи просто и кажи каквото мислиш ...

sasha_90
06-23-2008, 07:16
Щом те е отрязала явно има представа за чувствата ти.Но ти си прецени пак.

Pliok0019
06-23-2008, 09:03
Покания я. Искам да знаеш и отговора й - ще ти откаже. Приеми го като края. Явно наистина иска да сте само приятели.

pet_14
06-23-2008, 19:12
Аз защо съм осанал с впечатлението ,че момичетата едно говорят ,а искат друго ? :-o

4eere6ka_kiss
06-23-2008, 19:16
abe davaiiii !!! mn qsnooo :grin:

BlindedAngel
06-23-2008, 19:41
Ае ти някаф хипер мега бавен ли си ? Антипатичен си и на момичето,то туй твойто е за затвора...Вярно и аз съм правил глупости за момиче ама имай поне малко гордост...Ти толкова ли си забил и си отчаян че не можеш да си хванеш друга ?

OnTheEdge
06-23-2008, 20:05
Prochetoh samo 1-ta stranica komentari i ne moga da povqrvam kak moje da ima tolkova glupavi i prosti systhestva kato vas.Ne dadohte na momcheto edin,ama edin smislen otgovor,samo si chesahte ezicite i se pravihte na interesni.

A otnosno temata...Davai smelo napred pich...shtom chustvash che imash nujda da napravish ili da kajesh na nqkogo neshto deistvai smelo i hich da ne te interesuva koi kakvo shte si pomisli ili dali shte byde nahalno i prochie....Uspehi...

Fallen`Angel
06-23-2008, 20:07
Не ес занимавай с глупости, продължи напред

GregoryHouse
06-23-2008, 20:08
Брато кфи коментари т'ва му е 5тата тема в която ни приказва пълни безсмислици (е може би 1вата не беше...) кфо очакваш? Пък и той дори не и казал пък тя вече го отряза...стиа бахти наглия тип...

OnTheEdge
06-23-2008, 20:30
moje i da e nahalno no se zamisli ti ako si v negovoto polojenie i izpitvash ogromna nujda da kajesh na nqkogo kakvo chustvash,nqma li da ti e vse edno kak shte go prieme tq i dali shte e nahalno...

GregoryHouse
06-23-2008, 20:44
Аз му давам съвет според това какво бих направил аз...и да и каже и да не и каже единствено може да я накара да се почувства по-гадно...пък той да се утешава с мисълта че й го е казал...ако разсъждаваме от егоистична гледна точка да перфектно е...