PDA

View Full Version : На Горещия стол е Christ...



RoyTheReaper
06-22-2008, 16:11
Поради някакви шашми, които се правят във форума, предната тема изчезна и аз имам честта да я възстановя. :-D

Хайде, изяжте го. :grin:

Christ
06-22-2008, 16:11
Мистериознооооо :o

AutumnTears
06-22-2008, 16:23
Kakvo mislish za ezi4estovoto(iskam pulen otgovor :D )
Haresvash li pagan / folk muzika?

Christ
06-22-2008, 16:26
Какво мислиш за езичеството? Едно ще кажа: Ангелът на Светлината.
Харесваш ли pagan folk музика?Ъъъъ? Коя фолк музика не е пейгън? :-D

Така като ми гледаш ника, харесвам ли "пейгън фолк"?

RoyTheReaper
06-22-2008, 16:36
Кои са по-зле: атеистите или езичниците? 8-)

Christ
06-22-2008, 16:40
Кои са по-зле: атеистите или езичниците? 8-)

Атеистите поне си имат някаква що годе добра вяра за произхода на Вселената. :-D

Гъската снесла яйцето... ние сме на гърба на костенурка върху 4 слона... 8)

Lunatic-
06-22-2008, 16:43
защо си толкова вманиачен във вярата
и всичко останало свързано с нея ?

Christ
06-22-2008, 16:46
защо си толкова вманиачен във вярата
и всичко останало свързано с нея ?

Духовния живот не може да е просто ей така. ;)

shadow_
06-22-2008, 16:49
ние сме на гърба на костенурка върху 4 слона... 8)
terry pratchett

Christ
06-22-2008, 16:50
ние сме на гърба на костенурка върху 4 слона... 8)
terry pratchett

Някъв индуистки мит беше това, ако не се лъжа...

SINDEL
06-22-2008, 16:51
От колко време си вярващ и защо се полу4и така? Има ли конкретна при4ина или? Обясни, моля те. Ужасно ми е интересно

SINDEL
06-22-2008, 16:53
Бтв, защо има 2 теми? :shock:

Lunatic-
06-22-2008, 16:57
как се чувстваш на стола
удобен ли ти е ? 8-)

Christ
06-22-2008, 16:57
От колко време си вярващ и защо се полу4и така? Има ли конкретна при4ина или? Обясни, моля те. Ужасно ми е интересно

Причината е, че Бог ме доведе до себе Си. Друг, освен Той не може да те накара да вярваш. :)

И темите са 2, защото старата беше изчезнала.

Christ
06-22-2008, 16:59
как се чувстваш на стола
удобен ли ти е ? 8-)

Абе удобен е... горе долу.

Lunatic-
06-22-2008, 17:00
От колко време си вярващ и защо се полу4и така? Има ли конкретна при4ина или? Обясни, моля те. Ужасно ми е интересно

Причината е, че Бог ме доведе до себе Си. Друг, освен Той не може да те накара да вярваш. :)

И темите са 2, защото старата беше изчезнала.
как те е довел до себе си
за ръка или ?
доста интересно :-o

Christ
06-22-2008, 17:01
От колко време си вярващ и защо се полу4и така? Има ли конкретна при4ина или? Обясни, моля те. Ужасно ми е интересно

Причината е, че Бог ме доведе до себе Си. Друг, освен Той не може да те накара да вярваш. :)

И темите са 2, защото старата беше изчезнала.
как те е довел до себе си
за ръка или ?
доста интересно :-o

За ръчичка, да... :)

Lunatic-
06-22-2008, 17:02
абе питам те сериозно :-o

Christ
06-22-2008, 17:04
абе питам те сериозно :-o Сериозно ти казвам... метафорично казано, да, за ръчичка.

ScionOfStorm
06-22-2008, 17:07
This means no more pagan parties...

:(?

Christ
06-22-2008, 17:09
This means no more pagan parties...

:(?

Afraid not... :P

Lunatic-
06-22-2008, 17:11
случвало ли ти се е нещо
което ти е доказало, че бог съществува
изключваме библията
и всичи останали теоритични глупости ?

Christ
06-22-2008, 17:15
случвало ли ти се е нещо
което ти е доказало, че бог съществува
изключваме библията
и всичи останали теоритични глупости ?

Какво например, чудо ли? Това, което аз разбирам за чудо не съвпада с твоето разбиране. Пък и дори да ти кажа, надали ще ти промени мнението... Просто ако нямаш очи да видиш и уши да чуеш, няма как да ме разбереш. :)

bai_joran_4uka
06-22-2008, 17:17
Имаш ли други регистрации тук? :)

Lunatic-
06-22-2008, 17:19
I feel hollow inside; vengeance is all mine. :smt029

bungle
06-22-2008, 17:30
От коя Младост си ?

Lunatic-
06-22-2008, 17:32
биеш ли чекии ?
или вярата ти пречи да извършиш такова зло деяние :D

w0sh
06-22-2008, 17:36
С какво ще ме убедиш да се върна към правата вяра?

Не смяташ ли,че е богохулство да използваш името Господне като никнейм.

Christ
06-22-2008, 17:37
От коя Младост си? 3 :)

биеш ли чекии ?
или вярата ти пречи да извършиш такова зло деяние

Няма закон против това... има закон срещу прелюбодеянието. ;) Демек ако си мислиш за некоя докато млатиш е същото все едно си я минал наистина... :) Смисъл, същото престъпление на закона, не същото действие. :D

Пък и никой не е перфектен... ;)

zloto
06-22-2008, 17:45
Предишният ти ник TheNightRider (или нещо от сорта) беше?
Случило ли ти се е нещо, което те е накарало да повярваш в Бог, или просто се случи така изведнъж?
Коя от 10те Божи заповеди нарушаваш най-често?

Christ
06-22-2008, 17:49
Предишният ти ник TheNightRider (или нещо от сорта) беше? Да.
Случило ли ти се е нещо, което те е накарало да повярваш в Бог, или просто се случи така изведнъж? Случи се... и така изведнъж. :P
Коя от 10те Божи заповеди нарушаваш най-често? Не знам.. :) И няма значение.

ScionOfStorm
06-22-2008, 18:23
Слушаш ли At the gates?

А ако Дядото всъщност е жена/безполов/чернокож/китаец?

Защо вратата се отваря само за някои, след като сме Синове Божи. Не трябва ли Той да се стреми да ни вземе всичките при себе си, без да ни пита искаме ли да вярваме в него или не?

Mementomori
06-22-2008, 19:15
На колко години си?
С какво се занимаваш?
Това с вярата какво по-точно е?Разпространяваш вероучение или какво?

RoyTheReaper
06-22-2008, 20:03
Разпространяваш вероучение или какво?

:lol:



Black Sabbath? :P

zloto
06-22-2008, 20:15
А слушаш ли още Judas Priest?

Briseis
06-22-2008, 20:22
Ти си Дъ Найт Радър :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

както и да е
кво стана с предната тема
аз те бях питала разни неща, а не съм чела отговорите...

SiegHeil
06-22-2008, 20:37
Кое е първо, яйцето или кокошката ?

Christ
06-22-2008, 21:02
Слушаш ли At the gates? Не.. :Р за пръв път ги чувам

А ако Дядото всъщност е жена/безполов/чернокож/китаец? Абе, Той няма пол, но е Той.

Защо вратата се отваря само за някои, след като сме Синове Божи. Не трябва ли Той да се стреми да ни вземе всичките при себе си, без да ни пита искаме ли да вярваме в него или не? Бог прави както Му е угодно и не е длъжен да се съобразява с никому.

На колко години си? 18

С какво се занимаваш? :-|

Това с вярата какво по-точно е?Разпространяваш вероучение или какво? Разпространявам Божието Слово за този, който ще го чуе.

А слушаш ли още Judas Priest? Не. :)

кво стана с предната тема Изчезна замалко...

Кое е първо, яйцето или кокошката ? Кокошката.

@aLL|aLoNe: Не познаваш Дъ Найт Райдър. :)

SiegHeil
06-22-2008, 21:07
Да минем и ние на религиозна тематика..
След като целта на Дявола е да изкушава хората защо хоратата отиват да бъдат наказвани в Ада а не в Рая ?
Та Ада го държи Дявола, не трябва да наказва свойте хора, нали така ?

Christ
06-22-2008, 21:09
Да минем и ние на религиозна тематика..
След като целта на Дявола е да изкушава хората защо хоратата отиват да бъдат наказвани в Ада а не в Рая ?
Та Ада го държи Дявола, не трябва да наказва свойте хора, нали така ?


Дявола няма собственост. Ада е собственост на Бог, където Бог наказва.

SiegHeil
06-22-2008, 21:10
Тогава Дявола e от персонала на Бог, така ли ? о.0

Christ
06-22-2008, 21:11
Тогава Дявола e от персонала на Бог, така ли ? о.0 Бил е преди. :) Вече отвежда хората от Бог, защото и той ще върви към печката.

SiegHeil
06-22-2008, 21:12
Тогава какво прави в 10тия кръг ?

Christ
06-22-2008, 21:13
Тогава какво прави в 10тия кръг ? Ако ми посочиш някъде в Библията къде пише, че Ада има 10 кръга... и че "Дявола" е управител... :D

deggial
06-22-2008, 21:14
какво мислиш за църквата(като институция общо за всички църкви)?
исляма?
иисус от назарет и христос са различни хора живели по различно време?
вярваш, че някаква съшност направлява живота ти?
кръстоносните походи?
мнение за стария завет?
христянство+църква=най-успешната манипулация?
холографска вселена?
горенето на вещици?
..тъй де това засега :)

Lunatic-
06-22-2008, 21:15
Christ, разкрих те
ти си Иисус
признаи :D

Christ
06-22-2008, 21:15
Christ, разкрих те
ти си Иисус
признаи :D Не съм. :)

ScionOfStorm
06-22-2008, 21:32
А Падналите ангели сред нас ли са? В нас ли са, разяждат ли ни?

Не са ли някои от нас всъщност такива?

Бог е загубил т.нар. олмайти батъл, не мислиш ли? Толкова зло и егоизъм, с малки проявления само на доброто. Защо?

Сатаната се смее. Бог смее ли му се също?

И мислиш ли, че сме просто пионки, а последният кръг в Не се сърди човече-то тепърва се прави?

Christ
06-22-2008, 21:41
А Падналите ангели сред нас ли са? В нас ли са, разяждат ли ни? Те са многото езически богове, които отвеждат хората от Бог...

Не са ли някои от нас всъщност такива? Не.

Бог е загубил т.нар. олмайти батъл, не мислиш ли? Толкова зло и егоизъм, с малки проявления само на доброто. Защо? Бог вече е спечелил. Никой няма извинение за греха си. Всеки отговаря за това, което е сторил. Който е бил егоист, крадец, прелюбодеец, лъжец, идолопоклонник и тн. ще си носи последствията.

Сатаната се смее. Бог смее ли му се също? Бог се смее на всички, които правят жалки опити да Му се противопоставят. Ще се смее до Страшния Съд, когато няма да има смях никъде.

И мислиш ли, че сме просто пионки, а последният кръг в Не се сърди човече-то тепърва се прави? Не сме пионки, но последният кръг на Не се сърди човечето е към края си.

Lunatic-
06-22-2008, 21:45
The evil slaughtered people.
And his demon magic consumed our world
THE SOLID RECREATION OF THE END OF THE WORLD !!! :D

ScionOfStorm
познати ли са ти репликите ? :D

ScionOfStorm
06-22-2008, 21:46
Значи Луцифер фактически се явява Один, и обратното?

Участваме ли в Театъра на Антихриста? Кукли на конци, главните актьори и актьорки, или поддържаща роял?

Защо езическите богове са преди християнската религия?

Защо християнството е мирна религия, а имаме кръстоносните походи. Защо тогава Бог е позволил на слугите си да се извратят така?

Жесток ли е Бог? Ако не - тогава не е ли била жестоко налагана вярата в по-северните страни, и не само?

Нима амин ли е, или просто нима?

>> ви вонт ворцрафт!>>

SiegHeil
06-22-2008, 21:47
Защо вярваш в Бог ?
Имаш ли доказателства за съществуването му ?

Christ
06-22-2008, 21:54
Луцифер фактически се явява Один, и обратното? Не точно Луцифер, но някой от ангелите му.

Участваме ли в Театъра на Антихриста? Кукли на конци, главните актьори и актьорки, или поддържаща роял? Театъра на Антихриста е света в момента. Евро съюза, САЩ, Русия... всички клонят към създаването на Новия Световен Ред. Може да ви звуча много "конспиративен" но е така. Буш много пъти е подсказвал. В Откровението на Йоан пише всичко. :)

Защо езическите богове са преди християнската религия? Защото Сатаната е на земята преди Христос.

Защо християнството е мирна религия, а имаме кръстоносните походи. Защо тогава Бог е позволил на слугите си да се извратят така? Защото имат свободна воля. Ако наричаш Католицизма християнство си в грешка.

Жесток ли е Бог? Ако не - тогава не е ли била жестоко налагана вярата в по-северните страни, и не само? Да, Бог е жесток колкото е и милостив. Иначе за жестоко налаганата вяра са виновни католиците.

Нима амин ли е, или просто нима? Амин значи "нека бъде".

>> ви вонт ворцрафт!>> Ворлд оф Ворцрафт :-D

Christ
06-22-2008, 21:54
Защо вярваш в Бог ? Вярвам по Негова воля.
Имаш ли доказателства за съществуването му ? Доказателства - колкото искаш, стига да ги потърсиш.

Christ
06-22-2008, 21:59
какво мислиш за църквата(като институция общо за всички църкви)? Зло.
исляма? Също.
иисус от назарет и христос са различни хора живели по различно време? Не са.
вярваш, че някаква съшност направлява живота ти? Не.
кръстоносните походи? И те са плод на църквата.
мнение за стария завет? Е, какво да кажа. :) Стария Завет си е Стария Завет, в него е Закона.
христянство+църква=най-успешната манипулация? Може би.
холографска вселена? Каква? :lol:
горенето на вещици? Нямам мнение. Като не искат да следват Бог, да не Го следват.

SiegHeil
06-22-2008, 22:02
Търсил съм доказателства и то не веднъж и не съм намерил..
Може ли да ми дадеш ?

Christ
06-22-2008, 22:03
Търсил съм доказателства и то не веднъж и не съм намерил..
Може ли да ми дадеш ? Пиши лично.

deggial
06-22-2008, 22:08
Коя е жената на кайн след като те са първите деца на адам и ева?
кво стана с инцеста?
зашо се водиш от библията след като е писана от хора доста късно ...поне новия завет?
ключовете на соломон?
енох?
кабала?

Christ
06-22-2008, 22:13
Коя е жената на кайн след като те са първите деца на адам и ева? Не съм се ровил. Сигурно е била сестра му, която не е спомената, заради строго патриархалния живот на евреите. Бог може да е създал още хора при заповедта си "множете се".
кво стана с инцеста? Забраната е заради генетичните дефекти, които се появяват по-късно. Когато Адам и Ева са били живи, тогава не е имало генетични дефекти.
зашо се водиш от библията след като е писана от хора доста късно ...поне новия завет? За да мислиш това трябва да си пълен идиот. Или да си чел мизериите в телос.бг
ключовете на соломон?
енох?
кабала?

По-конкретно за последните 3.

deggial
06-22-2008, 22:22
стария завет(май там се споменава)->книгата която получил соломон и държал под трона си->позволявала му да контролира демоите и дори самия луцифер->ключовете на соломон :)
ок според теб кой е написал библията... или по-точно асемблирал?
библията не отрича ли гордостта и борбата за собствени права?
как се връзва сътворението на света с космоса и вселената като цяло?
бтв ще е полезно да споделиш какво те накара да станеш толкова религиозен, защото така излиза, че го удряш малко на фанатизъм...

Christ
06-22-2008, 22:27
стария завет(май там се споменава)->книгата която получил соломон и държал под трона си->позволявала му да контролира демоите и дори самия луцифер->ключовете на соломон :)

Не видях въпрос.

ок според теб кой е написал библията... или по-точно асемблирал? Бог... но ми кажи, аз ли пиша в момента тук или клавиатурата ми?
библията не отрича ли гордостта и борбата за собствени права? Не ги отрича Библията. Отрича ги Бог... Пред Него всички са равни независимо дали са бели, жълти, черни, лилави и тн. Прекалено е дълго за тази тема. Ако наистина си се интересувал щеше да си намерил отговор.
как се връзва сътворението на света с космоса и вселената като цяло? В началото Бог създаде Небето и Земята. Само това се споменава. Небето е Вселената.
бтв ще е полезно да споделиш какво те накара да станеш толкова религиозен, защото така излиза, че го удряш малко на фанатизъм...

Както казах, Божията воля. Наричай ме и екстремист ако искаш, не ме интересува. Ако трябва да съм фанатик, за да покажа на някого пътя, то нека съм фанатик.

_donna_
06-22-2008, 22:37
Харесваш ли Джери Лий Луис? :grin:

Christ
06-22-2008, 22:38
Харесваш ли Джери Лий Луис? :grin: Убий ме ако знам кой е тоя.. :lol:

Lunatic-
06-22-2008, 22:39
Харесваш ли Джери Лий Луис? :grin: Убий ме ако знам кой е тоя.. :lol:
накъв педал

RoyTheReaper
06-22-2008, 22:39
Смяташ ли, че си натоварен със някаква мисия? ;)

LordOfLight
06-22-2008, 22:40
Малко отклонение от основната тема


Пиеш ли алкохол?Какъв най-често?



Любима бирка?

Christ
06-22-2008, 22:42
Смяташ ли, че си натоварен със някаква мисия? Не смятам, че съм натоварен. :)

Пиеш ли алкохол?Какъв най-често? Вече не толкова. Една две бири най-много. :)

Любима бирка? Не знам, да ти кажа честно. :) К'вато дадеш такава. :D

deggial
06-22-2008, 22:43
мм не видя въпрос, защото ти поиска по-конкретно :)
доста сложна вселена е създал, пък целта да е била просто земята :)
с тези въпроси аз ли просто питам или бог те изпитва чрез мен..?(малко параноично ще стане май)
това с гордостта и тн беше заради "..обърни и другата", но отговора ти ме наведе на мисълтта за->след като е създал адам и ева и те натам са създали човешкия род как се появиха всички тия цветове из расите?
ок разни печерни хора и преди тях абе всички хуманоиди до хомо сапиенс->бог не е успял от първия път или ?
задавам ти доста ...егзистенциални въпроси защо си мислиш, че твойте отговори са верните? или просто са верни за тебе си?

...май доста излезнах от темата ама се пак си се кръстил христос :)

Lunatic-
06-22-2008, 22:43
обичаш ли ракия ?
водка ?
таратор ?
шкембе ?

отговорен човек ли си ?
първо действаш после мислиш или обратното ? ( аз съм фен на действието преди мисълта :D )

LordOfLight
06-22-2008, 22:44
Би ли ми разказал някоя много забавна пиянска история? Мооооля :-D

NH3
06-22-2008, 22:45
ок и аз съм вярващ , но аз сам съм повярвал в Боги и никой не ме е карал да вярвам в каквото да било това си е мой личен избор . та се питах как така Бог те е накарал да вярваш в него и да следваш оравилата му ?

Christ
06-22-2008, 22:45
мм не видя въпрос, защото ти поиска по-конкретно :)
доста сложна вселена е създал, пък целта да е била просто земята :)
с тези въпроси аз ли просто питам или бог те изпитва чрез мен..?(малко параноично ще стане май)
това с гордостта и тн беше заради "..обърни и другата", но отговора ти ме наведе на мисълтта за->след като е създал адам и ева и те натам са създали човешкия род как се появиха всички тия цветове из расите?
ок разни печерни хора и преди тях абе всички хуманоиди до хомо сапиенс->бог не е успял от първия път или ?
задавам ти доста ...егзистенциални въпроси защо си мислиш, че твойте отговори са верните? или просто са верни за тебе си?

...май доста излезнах от темата ама се пак си се кръстил христос :)

Нямаш никакви проблеми. Въпросите ти са на място.

Това за различните раси хора се вика микро-еволюция. Или по-точно естествен подбор. Защо има черни хора? Заради климата. Останалата част от теорията за еволюцията е ужас.

А, да.. и дали ме изпитва? Подложен съм на "изпит" във всеки един момент. :)

Christ
06-22-2008, 22:46
ок и аз съм вярващ , но аз сам съм повярвал в Боги и никой не ме е карал да вярвам в каквото да било това си е мой личен избор . та се питах как така Бог те е накарал да вярваш в него и да следваш оравилата му ? Не ме е карал, а ме е насочил.

Lunatic-
06-22-2008, 22:49
аре отговори ми на въпросите
писна ми да слушам за тоя Бог :-x
ебаси сектата :x

Christ
06-22-2008, 22:51
Lunatic-: Не съм те видял, извинявай. :)

обичаш ли ракия ? Не. :)
водка ? Пак не.
таратор ? Може, може.
шкембе ? Горе долу.
отговорен човек ли си ? Горе долу...
първо действаш после мислиш или обратното ? ( аз съм фен на действието преди мисълта :D ) Абе хубаво е да помислиш... :D

LordOfLight
06-22-2008, 22:54
Мене пък ме заеба тотално!

5StaR
06-22-2008, 22:58
колко често се друсате във вашата секта >??

Christ
06-22-2008, 22:58
колко често се друсате във вашата секта >?? Колкото и вие във вашата. Нещастник.

Christ
06-22-2008, 23:02
Би ли ми разказал някоя много забавна пиянска история? Мооооля :-D

Не. :D

5StaR
06-22-2008, 23:03
колко често се друсате във вашата секта >?? Колкото и вие във вашата. Нещастник.

Аз не съм в секта т.т . Хмз, ако си толкова вярващ ще знаеш, че "като ти ударят плесница, ще обърнеш и другата буза", а ти какво правиш нападаш ме като "ругаеш" срещу мен т.т. Следователно не си по-добър от мен, а и също така аз не съм обиждал, а зададох въпрос, който можеше да бъде отговорен с една проста дума - "никога"... Май извърши грях, айде почвай да се самобичуваш сега 8)

Christ
06-22-2008, 23:04
колко често се друсате във вашата секта >?? Колкото и вие във вашата. Нещастник.

Аз не съм в секта т.т . Хмз, ако си толкова вярващ ще знаеш, че "като ти ударят плесница, ще обърнеш и другата буза", а ти какво правиш нападаш ме като "ругаеш" срещу мен т.т. Следователно не си по-добър от мен, а и също така аз не съм обиждал, а зададох въпрос, който можеше да бъде отговорен с една проста дума - "никога"... Май извърши грях, айде почвай да се самобичуваш сега 8) :lol: :lol: Имам една препоръка как да се справям с такива като теб и я изпълних.

Иначе за греха ми само Бог може да ме "бичува". Също така не съм казал, че съм по-добър от някого.

LordOfLight
06-22-2008, 23:06
Би ли ми разказал някоя много забавна пиянска история? Мооооля :-D

Не. :D


В името на водката бирата и света го вино.Амин!

Разказвай веднага!

Christ
06-22-2008, 23:07
Би ли ми разказал някоя много забавна пиянска история? Мооооля :-D

Не. :D


В името на водката бирата и света го вино.Амин!

Разказвай веднага! Богохулство не искам. :) Пиянски истории нямам. Много. :D

5StaR
06-22-2008, 23:09
:lol: :lol: Имам една препоръка как да се справям с такива като теб и я изпълних.

Иначе за греха ми само Бог може да ме "бичува". Също така не съм казал, че съм по-добър от някого.

Тва ще е няква много яка "препоръка"
Как и ти може да се бичуваш, нали знаеш примерно - 100 камшика си биеш и си готов.

LordOfLight
06-22-2008, 23:11
Лесно ли се изкушаваш?

Christ
06-22-2008, 23:11
:lol: :lol: Имам една препоръка как да се справям с такива като теб и я изпълних.

Иначе за греха ми само Бог може да ме "бичува". Също така не съм казал, че съм по-добър от някого.

Тва ще е няква много яка "препоръка"
Как и ти може да се бичуваш, нали знаеш примерно - 100 камшика си биеш и си готов. Посочи къде пише в Библията да се самобичуваш за опрощение на греховете...

Иначе ето я моята препоръка.


Не давайте свето нещо на кучетата, нито хвърляйте бисерите си пред свините, да не би да ги стъпчат с краката си и се обърнат да ви разкъсат.

Christ
06-22-2008, 23:11
Лесно ли се изкушаваш? Не.

LordOfLight
06-22-2008, 23:14
Какво може да те изкуши?

Christ
06-22-2008, 23:18
Какво може да те изкуши?

Тука ще си замълча. ;)

5StaR
06-22-2008, 23:19
Като се нашмъркаш привижда ли ти се Господ?

LordOfLight
06-22-2008, 23:20
Тоя па...Как ще замълчиш така не може....

LordOfLight
06-22-2008, 23:32
Гошенце видях че си писал че си на 18 тая година ли завърши или....?

Christ
06-22-2008, 23:33
Гошенце видях че си писал че си на 18 тая година ли завърши или....? Да. :Р

LordOfLight
06-22-2008, 23:34
Муху муху снимки от бала искам!

Christ
06-22-2008, 23:36
Муху муху снимки от бала искам! Не видях въпрос. :-D

5StaR
06-22-2008, 23:41
Беше ли облечен в расо на бала си?

Christ
06-22-2008, 23:43
От сега нататък игнорирам въпросите на 5StaR, който е тук, за да се заяжда.

Christ
06-22-2008, 23:51
Christ.
Според теб,кое е по...хъм...ще оставя определението за тебе.
та,сатанизъм или демонолатрия ?

"Ако не си с мен си против мен" - Исус

Еднакво лошо е...

LordOfLight
06-22-2008, 23:53
Сашо Мрън!(троп)

Christ
06-22-2008, 23:56
Демонолатрия си нямам и идея какво е... Но има нещо свързано с демони, които пък са свързани с чичо Сатанчо.

Сатанизма... мани го него.

LordOfLight
06-22-2008, 23:58
Мръъъъъъъъъъъъъъъъън!

Christ
06-23-2008, 00:03
"The Ignorant are Blessed" ...or so they say...
...DAMN,you've recieved just one too many blessings! Shut the fuck up..

LordOfLight
06-23-2008, 00:13
Дрън брън! Спрете ст ва да говорим за пиене!

LordOfLight
06-23-2008, 00:22
Мислех че имам елементарни познания по английски!

Felis_Dirus
06-23-2008, 00:27
Доколкото разбрах, сега си завършил. Ще кандидатстваш ли? С какви предмети? Какво искаш да учиш?

Christ
06-23-2008, 00:32
Доколкото разбрах, сега си завършил. Ще кандидатстваш ли? С какви предмети? Какво искаш да учиш? Няма да кандидатствам. :)

Felis_Dirus
06-23-2008, 00:36
Доколкото разбрах, сега си завършил. Ще кандидатстваш ли? С какви предмети? Какво искаш да учиш? Няма да кандидатствам. :)

А с какво смяташ да се занимаваш? Работа? :)

Christ
06-23-2008, 00:37
Доколкото разбрах, сега си завършил. Ще кандидатстваш ли? С какви предмети? Какво искаш да учиш? Няма да кандидатствам. :)

А с какво смяташ да се занимаваш? Работа? :) Да, работа.. каквото дойде. :)

Felis_Dirus
06-23-2008, 00:44
Влюбен ли си? Имаш ли приятелка?


П.С.
Сори, но се чувствам крайно отегчена в момента и смятам да задавам ВСЯКАКВИ въпроси. Ако ти се сторят неудобни, не отговаряй. :D

sexx_na_exx
06-23-2008, 00:57
6to nqma da kandidatstva6? :-o

Christ
06-23-2008, 01:14
Влюбен ли си? Имаш ли приятелка? Не и за двете. :)


6to nqma da kandidatstva6? Нямам вяра в образователната ни система. :)

Felis_Dirus
06-23-2008, 01:18
А що не спиш по това време? :D

Christ
06-23-2008, 01:21
А що не спиш по това време? :D Проспивам си деня по принцип... помага за преодоляването на жегите... :-D

Кога най-после ще си изкараш курсовете,че да ходим до морето? Не знам... още не съм звъннал на инструктора... :D

(п.с. ако пак спреш за някоя баба ще те линчувам) Аз ще се линчувам първи. :lol:

Felis_Dirus
06-23-2008, 01:25
Как се забавляваш? Изобщо какви ги вършиш през свободното си време?

Felis_Dirus
06-23-2008, 01:28
пхаха, хубу де, ще отговори утре.

Saymon90
06-23-2008, 03:39
От малък ли си религиозен или започна в някакъв момент от живота си? Какво те подтикна?

AutumnTears
06-23-2008, 06:03
A men na tozi sud za koito mi razpravqshe 6te me izgorqt li pulbi4no na kladata? 8-)

Christ
06-23-2008, 08:35
От малък ли си религиозен или започна в някакъв момент от живота си? Какво те подтикна? От година някъде... Както казах, по Божията воля.

A men na tozi sud za koito mi razpravqshe 6te me izgorqt li pulbi4no na kladata? Ще ти се да е на клада...

miminia
06-23-2008, 09:01
Ъъ още не мога да повярвам ,че тфа е стария TheNightRider

Само един въпрос ...

Защо така се промени?

Christ
06-23-2008, 09:03
Защо така се промени? Така се случи. :)

miminia
06-23-2008, 09:06
:(

Предполагам така се чувстваш по - добре
в смисъл не знам в момента с какво се занимаваш ,че
да си толкова силно вярващ бля бля и такива неща да ръсиш
ама не ти ли липсват нещата от преди,които сега не правиш?


:D

RoyTheReaper
06-23-2008, 09:06
Ъъ още не мога да повярвам ,че тфа е стария TheNightRider

Ъхъ... ;-)

Защо избягваш въпросите относно ситуацията, в която ти стана толкова религиозен?

Christ
06-23-2008, 09:07
Защо избягваш въпросите относно ситуацията, в която ти стана толкова религиозен? Отговорил съм преди това 3 пъти.

deggial
06-23-2008, 09:11
класиката с бялата риза?(това вече е като масова психоза)

RoyTheReaper
06-23-2008, 09:11
Причината е, че Бог ме доведе до себе Си.

Отговорите ти бяха в този дух. Какво точно стана? Някакъв сън? Някаква случка? Просто опиши ситуацията, в която
Бог те доведе до себе Си.

Christ
06-23-2008, 09:16
Причината е, че Бог ме доведе до себе Си.

Отговорите ти бяха в този дух. Какво точно стана? Някакъв сън? Някаква случка? Просто опиши ситуацията, в която
Бог те доведе до себе Си.

Не мога, това е проблема. :-D

LordOfLight
06-23-2008, 09:52
:cry: :cry: Що си толкоз докачлив? :-o

miminia
06-23-2008, 09:56
Ще ходиш ли на море?
Обичаш ли да ходиш по планините?
Свириш ли още на китара? http://www.cheesebuerger.de/images/midi/frech/a056.gif

Christ
06-23-2008, 10:01
Що си толкоз докачлив? Не съм.

Ще ходиш ли на море? Най-вероятно.. :-D

Обичаш ли да ходиш по планините? Да. :)

Свириш ли още на китара? Абсолютно. :P

LordOfLight
06-23-2008, 10:05
Лошко ей
що ме блокира?

Christ
06-23-2008, 10:06
Лошко ей
що ме блокира? Богохулство не мога да търпя много. :)

miminia
06-23-2008, 10:08
Ммм супер ....
Какво най - обичаш да свириш? любима песен в смисъл дали имаш http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/a040.gif

LordOfLight
06-23-2008, 10:08
:oops: ако обещая повече да не правя така........

Christ
06-23-2008, 10:14
Ммм супер ....
Какво най - обичаш да свириш? любима песен в смисъл дали имаш

Импровизацийка. :)

SupremacyGirl
06-23-2008, 11:43
Christ, за мен още си си Райдииии :D
та, помниш ли къде беше първата ни среща? :-D

ScionOfStorm
06-23-2008, 12:14
Кажи ми на кой пламък ще съм аз :)?

Не мислиш ли, че религията леко те ограничава, макар и да е сякаш задължително това ограничаване, все пак си вярващ?

Няма ли да се върне Нощния Ездач? :)

Christ
06-23-2008, 17:47
та, помниш ли къде беше първата ни среща? Indeed. :) На "стълбичктие на мак доналдс" ;)

Няма ли да се върне Нощния Ездач? Не. :)

Не мислиш ли, че религията леко те ограничава, макар и да е сякаш задължително това ограничаване, все пак си вярващ? Ограничава? :) Не, просто вече не се кефя на същите неща. :)

Кажи ми на кой пламък ще съм аз? Де да знам. :shock: :lol:

Saymon90
06-23-2008, 17:54
Искаш ли да се ожениш? А деца?
Идеалното момиче за теб? :)

Christ
06-23-2008, 18:13
Искаш ли да се ожениш? А деца? Не. :)

Идеалното момиче за теб? Ъх.. не знам. :-D

w0sh
06-23-2008, 18:34
С какво ще ме убедиш да се върна към правата вяра?

Не смяташ ли,че е богохулство да използваш името Господне като никнейм.
Не е хубаво да ми проспускаш въпроса :)

ScionOfStorm
06-23-2008, 18:55
Ахм...
Според теб хората бързо ли забравят какви са били и после ги е срам от това? Защо е така, за теб има ли обяснение?

Срам ли те е от предишния теб, гордееш ли се със сегашния "ти"?

Christ
06-23-2008, 19:02
Извинявам се, w0sh. :)

С какво ще ме убедиш да се върна към правата вяра? Не ми трябва да те убеждавам в нищо.

Не смяташ ли,че е богохулство да използваш името Господне като никнейм. Идвам от Негово име... :) Няма страшно.


Според теб хората бързо ли забравят какви са били и после ги е срам от това? Защо е така, за теб има ли обяснение? Никой не забравя. И не трябва да те е срам. :)

Срам ли те е от предишния теб, гордееш ли се със сегашния "ти"? Не и за двете. :)

5StaR
06-23-2008, 19:08
Не смяташ ли,че е богохулство да използваш името Господне като никнейм. Идвам от Негово име... :) Няма страшно.


Mале ма ти яко се друсаш преди да влизаш във форума май а? ...

Christ
06-23-2008, 19:14
Без коментар...

ScionOfStorm
06-23-2008, 19:20
5звездни, стига де :)

Хм

Кой е най-ужасният грях за теб?

Защо наркотиците и алкохола, проблемите свързани с тях, не са отличени като грехове? Би трябвало да са, не мислиш ли?

Напротив, по начина по който говориш за теб преди, сякаш долавям нотка на срам. Прав ли съм, и ако не съм - пообясни защо съм останал с такова впечатление? :)

jony
06-23-2008, 19:21
Защо ника ти е на английски, а не на български език?
Нали си българин?

Saymon90
06-23-2008, 19:21
Mале ма ти яко се друсаш преди да влизаш във форума май а? ...
А ти май яко не умееш да четеш между редовете, а?
И в двата случая - who cares...

-> Има ли грях, който не може да се опрости?


Edit: Сори, постнал съм заедно със ScionOfStorm...

Christ
06-23-2008, 19:25
Има ли грях, който не може да се опрости? - Исус казва, че няма да прости богохулство срещу Светия Дух... :) Не знам какво точно има в предвид. :) Трябва пак да попрочета. :-D


Защо ника ти е на английски, а не на български език? Езика няма значение. :)

Кой е най-ужасният грях за теб? Всички са еднакво "ужасни". :р

Защо наркотиците и алкохола, проблемите свързани с тях, не са отличени като грехове? Би трябвало да са, не мислиш ли? Забранено е пиянството, не алкохола. :) От там идва и за наркотиците. Просто не трябва да си зависим от нищо в света. :) Това най-вече се проповядва.

Напротив, по начина по който говориш за теб преди, сякаш долавям нотка на срам. Прав ли съм, и ако не съм - пообясни защо съм останал с такова впечатление? Останал си с такова впечатление, защото не говоря много за "стария" мен. :P

jony
06-23-2008, 19:28
Аз зададох конкретно въпроса "защо"
Ще ми отговориш ли и ти конкретно?

miminia
06-23-2008, 19:28
Ммм преди беше готов да яхнеш колелото и да отидеме да пием биричка на пейките пред църквата ... сега би ли го направил? Не ,нали? :) хъхъ

Christ
06-23-2008, 19:30
Ммм преди беше готов да яхнеш колелото и да отидеме да пием биричка на пейките пред църквата ... сега би ли го направил? Не ,нали? Както казах, Бог забрани пиянството, не алкохола. :) Пък и не бих, защото нямам колело. :-D

Аз зададох конкретно въпроса "защо"
Ще ми отговориш ли и ти конкретно? Просто така го написах. :) Няма причина.

Saymon90
06-23-2008, 19:34
Някога изпитвал ли си любов? Ако да, как разбра, че е това? (Не приемам "ми то се разбира" :-D )

Christ
06-23-2008, 19:35
Някога изпитвал ли си любов? Ако да, как разбра, че е това? Любовта не е чувство. :) Повече инфо - скайп.

ScionOfStorm
06-23-2008, 19:41
И страстта явно е ужасен грях...дори между двама вярващи, дори като чувството е споделено и чисто, всепоглъщащо? Бог пак го забранява, повече му служители го отричат като недостойно държание, греховно...

Машини...?

Swallow the sun, ако ти кажа, чуй ги. Да или не?

А сега..Bathory къде е? Низвергнат, смешник, който е против Бог и текстовете му са такива?

Дали се спомнят някъде Shores in flames/One rode to Asa bay...или не?

psychopath
06-23-2008, 19:41
какво свириш в момента? :D

Christ
06-23-2008, 19:47
И страстта явно е ужасен грях...дори между двама вярващи, дори като чувството е споделено и чисто, всепоглъщащо? Бог пак го забранява, повече му служители го отричат като недостойно държание, греховно...

Коя страст?

Машини...? Нищо нередно няма с машините...

Swallow the sun, ако ти кажа, чуй ги. Да или не? Не разбрах...

А сега..Bathory къде е? Низвергнат, смешник, който е против Бог и текстовете му са такива? Няма Bathory вече ^^

Дали се спомнят някъде Shores in flames/One rode to Asa bay...или не? Спомнят се.. :-D

Forest_girl
06-23-2008, 19:51
Искам да те попитам как си станал вярващ така изведнъж? Знам, че отговарял на този въпрос, ама някак се измъкваш винаги и не разбрах точно. Казваш, че е по божията воля, но ти как разбра, как го усети и защо се получи така. Моля те кажи конкретно, че ми стан интересно =)

miminia
06-23-2008, 19:51
Що не фанеш да станеш поп ,а?



и на най- нормалния въпрос
отговаряш свързано с Бог! баси ...

ScionOfStorm
06-23-2008, 19:51
Между двама обичащи се. Може и страст към изкуството, дори то да не възхвалява Бог, а обратното? Режем ли изкуството в такъв случай, примерно?

Група са "Поглъщайки слънцето". Ще ги чуеш ли ;р

Хубаво поне, че се помнят. И това е нещо :). <-- не е въпрос де ;р

Christ
06-23-2008, 19:54
Между двама обичащи се. Може и страст към изкуството, дори то да не възхвалява Бог, а обратното? Режем ли изкуството в такъв случай, примерно? Никакво значение няма. :) Ако не възхваляваш Бог то ти не вярваш в Него.

Група са "Поглъщайки слънцето". Ще ги чуеш ли ;р Прати нещо в скайпа.

Що не фанеш да станеш поп ,а? Мразя църквата, не за друго. :)


и на най- нормалния въпрос
отговаряш свързано с Бог! баси ... Не знам, помислих, че заяждането ти, колкото и малко да беше, заради вярата ми.

Forest_girl
06-23-2008, 19:58
Защо не отговори на моя въпрос?

Christ
06-23-2008, 20:00
Защо не отговори на моя въпрос? Извинявай. :) Днеска много бързам. :-D

Искам да те попитам как си станал вярващ така изведнъж? Знам, че отговарял на този въпрос, ама някак се измъкваш винаги и не разбрах точно. Казваш, че е по божията воля, но ти как разбра, как го усети и защо се получи така. Моля те кажи конкретно, че ми стана интересно =)

Не мога да ти кажа повече от това, което съм казал досега. :) Не мога да обясня точно кое как стана. :)

Forest_girl
06-23-2008, 20:04
Нищо :РрР
Е защо, ти как го усети? Изведнъж се събуди и реши да станеш вярващ или нещо се е случило и затова стана така. Това те питам, как стана... Отговаряш сякаш криеш някаква тайна и затва ми е интересно :D

RoyTheReaper
06-23-2008, 20:06
Защо според теб хората искат да те злепоставят? ;)

Christ
06-23-2008, 20:06
Нищо :РрР
Е защо, ти как го усети? Изведнъж се събуди и реши да станеш вярващ или нещо се е случило и затова стана така. Това те питам, как стана... Отговаряш сякаш криеш някаква тайна и затва ми е интересно :D

Гръм от ясно небе знаеш ли какво означава? :)

miminia
06-23-2008, 20:06
Мм не се зяждам извинявай ,ако има нещу
ама просту младо момче като теб така да се
заробва в тези неща! Неприемливо ми е ... :)

Forest_girl
06-23-2008, 20:08
Нищо :РрР
Е защо, ти как го усети? Изведнъж се събуди и реши да станеш вярващ или нещо се е случило и затова стана така. Това те питам, как стана... Отговаряш сякаш криеш някаква тайна и затва ми е интересно :D

Гръм от ясно небе знаеш ли какво означава? :)
Ми да. ОК мерси!

Christ
06-23-2008, 20:09
Мм не се зяждам извинявай ,ако има нещу
ама просту младо момче като теб така да се
заробва в тези неща! Неприемливо ми е ... :) Т'ва вече беше гадно. :)

Christ
06-23-2008, 20:11
Защо според теб хората искат да те злепоставят? ;) Защото не мислят, че това в което вярвам е истинно. :)

LordOfLight
06-23-2008, 20:13
Ъ и на мой въпрос не отговори...

RoyTheReaper
06-23-2008, 20:20
Да вземем множеството от хора, които са писали в тази тема. Само ти ли няма да гориш в Ада? :-D

Christ
06-23-2008, 20:23
Да вземем множеството от хора, които са писали в тази тема. Само ти ли няма да гориш в Ада? :-D Не е мое решението. :-D


@Lord_of_Light: Не.

zloto
06-23-2008, 20:34
Имаш ли някакви интереси или всичко се върти около религията? Не смяташ да продължаваш образованието си, нямаш приятелка, какво обичаш да правиш и какви планове имаш за бъдещето си?
Защо продължи да влизаш във форума и след като се промени?

Christ
06-23-2008, 20:36
Имаш ли някакви интереси или всичко се върти около религията? Не смяташ да продължаваш образованието си, нямаш приятелка, какво обичаш да правиш и какви планове имаш за бъдещето си? Планове не правя. :) Нямам вяра в "образователната" ни система
Защо продължи да влизаш във форума и след като се промени? За това, което правя в момента. :)

RoyTheReaper
06-23-2008, 20:39
Слушаш ли друга музика освен крисчън метъл и разновидности?

Christ
06-23-2008, 20:39
Слушаш ли друга музика освен крисчън метъл и разновидности? Класичекса, техно от време на време. :)

Briseis
06-23-2008, 21:25
Сексът за удоволстве грях ли е? А този преди брака?
Ти дествен ли си?
Откъде си сигурен, че Бог те праща?
Според теб, можеш ли да ни повлияеш? Да ни върнеш в лоното на вярата?

И мисля, че се пише Иисус според православната църква... :)

Christ
06-23-2008, 21:33
Сексът за удоволстве грях ли е? А този преди брака? Сексът "за удоволствие" ... ако не си женен за човека е грях... Но какво е да си оженен? Някакви подписани документи и баяне от попа?
Ти дествен ли си? Не съм.
Откъде си сигурен, че Бог те праща? Сигурен съм... :)
Според теб, можеш ли да ни повлияеш? Да ни върнеш в лоното на вярата? Аз не мога, но ако Бог е рекъл, вие ще чуете думите ми. Вече има един човек. :)
И мисля, че се пише Иисус според православната църква... Не ме инересува православната църква. ;)

LordOfLight
06-24-2008, 00:17
Спиш ли по тва време?

Christ
06-24-2008, 00:21
Спиш ли по тва време? Не. :)

LordOfLight
06-24-2008, 00:22
А защо не спиш?

Christ
06-24-2008, 00:24
А защо не спиш? Щото си проспах деня. :-D

DisciplineAndOrder
06-24-2008, 00:26
[Защо наркотиците и алкохола, проблемите свързани с тях, не са отличени като грехове? Би трябвало да са, не мислиш ли? Забранено е пиянството, не алкохола. :) От там идва и за наркотиците. Просто не трябва да си зависим от нищо в света. :) Това най-вече се проповядва.

А ти не смяташ ли,че си зависим от Бог до голяма степен?

защо църквата за теб е долна институция? :-o

Christ
06-24-2008, 00:28
А ти не смяташ ли,че си зависим от Бог до голяма степен? Всички сме зависими от Бог до огромна степен.

защо църквата за теб е долна институция? Защото извращава това, за което е дошъл Христос на земята.

LordOfLight
06-24-2008, 01:08
Мусакичка или шкембе чорбичка? :-D

Christ
06-24-2008, 01:09
Мусакичка или шкембе чорбичка? Мусакичка... 8)

ScionOfStorm
06-24-2008, 16:02
Чу ли ги вчера?

Топло или студено?

LordOfLight
06-24-2008, 16:29
Защо нямаш снимки от бала? :(

miminia
06-24-2008, 19:12
Ем сорка мое мнение ....

Какво мислят родителите ти за това твое ново
увлечение ли и аз не знам как да
го нарека ,за да не те обидя пак!!

Christ
06-24-2008, 19:22
Чу ли ги вчера? Дам..

Топло или студено? За дуум метъл съм претенциозен. :-D Не ме кефят. ;)

Защо нямаш снимки от бала? Не са ми пратили... пък и не искам да си спомням... :-o :D


Какво мислят родителите ти за това твое ново
увлечение ли и аз не знам как да
го нарека ,за да не те обидя пак!! Не сме говорили много обстойно по въпроса... Не биха възразили.

sword
06-24-2008, 20:58
С какво мислиш, че е допринесъл човека на планетата Земя ? :)

Christ
06-24-2008, 21:25
С какво мислиш, че е допринесъл човека на планетата Земя? Нищо добро. :)

sword
06-24-2008, 21:25
Ами ако не бяха Адам и Ева ?

Nefarian
06-24-2008, 21:32
Слушаш ли christian metalcore ?

Christ
06-24-2008, 21:55
Ами ако не бяха Адам и Ева ? Щяха да са некви други.. :-D

Слушаш ли christian metalcore ? Метълкор по принцип не слушам... :)

Briseis
06-25-2008, 07:08
какво ти е мнението за хомосексуалистите?

KariZma
06-25-2008, 11:23
Christ, искам да те попитам какво ти е мнението за СЕДМИЯ ден от седмицата той събота или неделя е за теб?

Christ
06-25-2008, 13:52
какво ти е мнението за хомосексуалистите? Всички сме еднаква сган в очите на Бог.

Christ, искам да те попитам какво ти е мнението за СЕДМИЯ ден от седмицата той събота или неделя е за теб? Няма значение кой е. Стига да е седми под ред. В Библията няма фиксирана седмица.

deggial
06-25-2008, 13:54
доста от отговорите ти предполагат, че има някаква предопределеност или мисия за теб, така ли е?
каква е тя?
кой ти я отреди?

Christ
06-25-2008, 14:12
доста от отговорите ти предполагат, че има някаква предопределеност или мисия за теб, така ли е? Специално към мен не е. В Библията пише да проповядваме на всеки, който ще чуе. И това правя.
каква е тя?
кой ти я отреди?

HopeLesss
06-25-2008, 15:16
Как се виждаш след 10 години?
Коя е любимата ти книга?
А любимия филм?
Кой е човекът, на когото се възхищаваш най-много?
Защо влизаш във форума?
Кое свое качество не харесваш и искаш да промениш?
Имаш ли си любим форумец?
Какво ще направиш днес, ако разбереш, че няма да има утре?

П.С. Чак сега разбрах, че си TheNightRider

Защо се изгуби от icq-то ;)

Christ
06-25-2008, 15:23
Как се виждаш след 10 години? Не обичам да предвиждам. Не се виждам, иначе, в много добро положение... ;)
Коя е любимата ти книга? Нямам. :) По принцип не чета много.
А любимия филм? Оф, много са. :-D
Кой е човекът, на когото се възхищаваш най-много? Не знам. :)
Защо влизаш във форума? От нямане на друга работа. :-D
Кое свое качество не харесваш и искаш да промениш? Ако е качество защо да не го харесвам?
Имаш ли си любим форумец? Не. :)
Какво ще направиш днес, ако разбереш, че няма да има утре? Няма как да разбера. :) Иначе... ще тръпна в очакване. :-D

Защо се изгуби от icq-то ;) Ами нямаше никой онлайн през повечето време... Ей сега влизам да те поздравя. ;)

MusicIsTheKey
06-25-2008, 15:51
1. Направи ми впечатление, че се измъкваш от някои въпроси, защо така? Със скормни, неизчерпателни отговорчета от сорта на 'много са', 'не знам' и т.н. http://forums.data.bg:8080/images/smiles/icon_happy3.gif

2. Кахъм, ще ме повозиш ли на .... колата ти? http://bg-best.info/images/smiles/crazy.gif

Christ
06-25-2008, 15:53
1. Направи ми впечатление, че се измъкваш от някои въпроси, защо така? Със скормни, неизчерпателни отговорчета от сорта на 'много са', 'не знам' и т.н. Просто отговарям. ;)

2. Кахъм, ще ме повозиш ли на .... колата ти? Като взема книжка... :-D

OtherDimension
06-25-2008, 15:56
Не мислиш, ли че е съвсем нормално да отговаряш на някои въпроси с "не знам", "много са", имайки предвид, че навън е 38 градуса? :D

Christ
06-25-2008, 15:58
Не мислиш, ли че е съвсем нормално да отговаряш на някои въпроси с "не знам", "много са", имайки предвид, че навън е 38 градуса? И, че съм спал или прекалено много или изобщо. :lol:

KariZma
06-25-2008, 17:05
Christ, искам да те попитам какво ти е мнението за СЕДМИЯ ден от седмицата той събота или неделя е за теб? Няма значение кой е. Стига да е седми под ред. В Библията няма фиксирана седмица.

Ето тук не съм съгласна с теб. Явно не познаваш мн добре Библията, щом казваш че няма значение защото четвъртата заповед от 10те Божий заповеди гласи:

а на седмия ден, който е събота на Господа твоя Бог, да не вършиш никаква работа, ни ти, ни синът ти, ни дъщеря ти, ни слугата ти, ни слугинята ти, нито добитъкът ти, нито чужденецът, който е отвътре вратите ти;
Изход 20:10

Това да ви бъде събота за тържествена почивка и да смирите душите си; това е вечен закон.
Левит 16:31

Шест дена да се работи; а седмият ден е събота за тържествена почивка, за свето събрание: в нея да не работите никаква работа; във всичките ви жилища е събота Господу.
Левит 23:3

Christ
06-25-2008, 17:13
Christ, искам да те попитам какво ти е мнението за СЕДМИЯ ден от седмицата той събота или неделя е за теб? Няма значение кой е. Стига да е седми под ред. В Библията няма фиксирана седмица.

Ето тук не съм съгласна с теб. Явно не познаваш мн добре Библията, щом казваш че няма значение защото четвъртата заповед от 10те Божий заповеди гласи:

а на седмия ден, който е събота на Господа твоя Бог, да не вършиш никаква работа, ни ти, ни синът ти, ни дъщеря ти, ни слугата ти, ни слугинята ти, нито добитъкът ти, нито чужденецът, който е отвътре вратите ти;
Изход 20:10

Това да ви бъде събота за тържествена почивка и да смирите душите си; това е вечен закон.
Левит 16:31

Шест дена да се работи; а седмият ден е събота за тържествена почивка, за свето събрание: в нея да не работите никаква работа; във всичките ви жилища е събота Господу.
Левит 23:3


Бла, бла, бла.. :)

Няма такова нещо. Съботата в Библията не е Съботата от нашата седмица. Просто така е преведен. Библията няма фиксирана седмица... мисля, че.

KariZma
06-25-2008, 17:24
Christ, искам да те попитам какво ти е мнението за СЕДМИЯ ден от седмицата той събота или неделя е за теб? Няма значение кой е. Стига да е седми под ред. В Библията няма фиксирана седмица.

Ето тук не съм съгласна с теб. Явно не познаваш мн добре Библията, щом казваш че няма значение защото четвъртата заповед от 10те Божий заповеди гласи:

а на седмия ден, който е събота на Господа твоя Бог, да не вършиш никаква работа, ни ти, ни синът ти, ни дъщеря ти, ни слугата ти, ни слугинята ти, нито добитъкът ти, нито чужденецът, който е отвътре вратите ти;
Изход 20:10

Това да ви бъде събота за тържествена почивка и да смирите душите си; това е вечен закон.
Левит 16:31

Шест дена да се работи; а седмият ден е събота за тържествена почивка, за свето събрание: в нея да не работите никаква работа; във всичките ви жилища е събота Господу.
Левит 23:3


Бла, бла, бла.. :)

Няма такова нещо. Съботата в Библията не е Съботата от нашата седмица. Просто така е преведен. Библията няма фиксирана седмица... мисля, че.

:shock: човече, Бог е написал 10 заповеди в книгата си Библия, които да се спазват и помнят. Отвори си Библията (ако имаш такава) и прочети Левит 20 глава! Бог ясно и точно казва от 8 до 11 стих -
'' 8. Помни съботния ден, за да го освещаваш.

9. Шест дни да работиш и да вършиш всичките си дела;

10. а на седмия ден, който е събота на Господа твоя Бог, да не вършиш никаква работа, ни ти, ни синът ти, ни дъщеря ти, ни слугата ти, ни слугинята ти, нито добитъкът ти, нито чужденецът, който е отвътре вратите ти;

11. защото в шест дни Господ направи небето и земята, морето и всичко що има в тях, а на седмия ден си почина; затова Господ благослови съботния ден и го освети.''

Christ
06-25-2008, 17:41
Извела си заповедта извън контекста й.

Изход 20:9-11

Шест дни да работиш и да вършиш всичките си дела; а на седмия ден, който е събота на Господа твоя Бог, да не вършиш никаква работа, ни ти, ни синът ти, ни дъщеря ти, ни слугата ти, ни слугинята ти, нито добитъкът ти, нито чужденецът, който е отвътре вратите ти; защото в шест дни Господ направи небето и земята, морето и всичко що има в тях, а на седмия ден си почина; затова Господ благослови съботния ден и го освети.

... и го освети. :) Не трябва да вършиш нищо, което не е свято. Ако си доктор можеш да лекуваш хората в съботния ден. (Не в Събота...) Ако си полицай можеш да спасиш някого в съботния ден, и тн. Това са святи дела.

KariZma
06-25-2008, 17:59
Извела си заповедта извън контекста й.


не съм съгласна, тогава 8ми стих за коя заповед се отнася по - точно, мн ясно че е от същата!


в съботния ден. (Не в Събота...) .
Какво имаш в предвид с това.... съботния ден е СЪБОТА. както и неделния е неделя и т.н.

Не трябва да вършиш нищо, което не е свято. Ако си доктор можеш да лекуваш хората в съботния ден. (Не в Събота...) Ако си полицай можеш да спасиш някого в съботния ден, и тн. Това са святи дела.
Никой не ти казва да не вършиш святи дела, дори и Исус е изцелявал хора в събота, когато е бил на земята.
Мисълта ми беше че Бог е определил седмия ден (събота) за почивка от всичките ни дела през другите дни, ето:
''Шест дни да работиш и да вършиш ВСИЧКИТЕ си дела;
а на седмия ден, който е събота на Господа твоя Бог, да не вършиш никаква работа.'' т.е. да не правиш своите си неща, които ги вършиш и през седмицата, например да работиш, а да се посветиш на Бог и да си починеш от задълженията си!

Christ
06-25-2008, 19:17
Извела си заповедта извън контекста й.


не съм съгласна, тогава 8ми стих за коя заповед се отнася по - точно, мн ясно че е от същата!


в съботния ден. (Не в Събота...) .
Какво имаш в предвид с това.... съботния ден е СЪБОТА. както и неделния е неделя и т.н.

Не трябва да вършиш нищо, което не е свято. Ако си доктор можеш да лекуваш хората в съботния ден. (Не в Събота...) Ако си полицай можеш да спасиш някого в съботния ден, и тн. Това са святи дела.
Никой не ти казва да не вършиш святи дела, дори и Исус е изцелявал хора в събота, когато е бил на земята.
Мисълта ми беше че Бог е определил седмия ден (събота) за почивка от всичките ни дела през другите дни, ето:
''Шест дни да работиш и да вършиш ВСИЧКИТЕ си дела;
а на седмия ден, който е събота на Господа твоя Бог, да не вършиш никаква работа.'' т.е. да не правиш своите си неща, които ги вършиш и през седмицата, например да работиш, а да се посветиш на Бог и да си починеш от задълженията си!

Не мога да разбера за какво ми говориш. Исус наистина е лекувал в Събота. Това грях ли е? Ти ако си доктор ще откажеш ли медицинска помощ на някой в съботния ден? Ако си полицай и някой притича до теб за помощ, ти ще го отпратиш ли?

Показването на милост е свято деяние. Показваш милост като помагаш на другите.

Защо се заяждаш?

LordOfLight
06-25-2008, 19:31
Как е на стола?
Хареса ли ти?

Christ
06-25-2008, 19:34
Как е на стола?
Хареса ли ти?

Супер е на стола... =D Задават ти малоумни въпроси.

LordOfLight
06-25-2008, 19:40
Тва намек ли беше?
Както и да е... Я да се отклоним от темата за религията
Любим плод?
Я изброй няколко любими филмчета, каза че са много ама да чуем няколко...

Christ
06-25-2008, 19:49
Тва намек ли беше? Не. :)

Любим плод? Ъъъм... ябълка. :-D

Я изброй няколко любими филмчета, каза че са много ама да чуем няколко...

Fight Club, Full Metal Jacket, Taxi Driver, The Rookie, Mad Max

Няколко... малко. :)

ScionOfStorm
06-25-2008, 19:54
Защо ябълка? ТОЧНО ябълка?

Знаеш ли колко е хубаво да е само мрак около теб?

Ignorance is bliss...или по-скоро не ;р?

Christ
06-25-2008, 19:55
Защо ябълка? ТОЧНО ябълка? Лесно се яде. :-D

Знаеш ли колко е хубаво да е само мрак около теб? Не. :)

Ignorance is bliss...или по-скоро не ;р? В някои случаи... да. Но не и за мен. :-D

KariZma
06-25-2008, 20:40
Не мога да разбера за какво ми говориш. Исус наистина е лекувал в Събота. Това грях ли е? Ти ако си доктор ще откажеш ли медицинска помощ на някой в съботния ден? Ако си полицай и някой притича до теб за помощ, ти ще го отпратиш ли?

Показването на милост е свято деяние. Показваш милост като помагаш на другите.

Защо се заяждаш?


Не съм твърдяла, че това да окажеш помощ на някой е грях! Започнах с тази тема, защото исках да разбера каква е твоята позиция относно въпроса.

Съжалявам ако е прозвучало като заяждане!

Christ
06-25-2008, 20:43
Не мога да разбера за какво ми говориш. Исус наистина е лекувал в Събота. Това грях ли е? Ти ако си доктор ще откажеш ли медицинска помощ на някой в съботния ден? Ако си полицай и някой притича до теб за помощ, ти ще го отпратиш ли?

Показването на милост е свято деяние. Показваш милост като помагаш на другите.

Защо се заяждаш?


Не съм твърдяла, че това да окажеш помощ на някой е грях! Започнах с тази тема, защото исках да разбера каква е твоята позиция относно въпроса.

Съжалявам ако е прозвучало като заяждане!

Да.. :) Няма проблеми.

Briseis
06-26-2008, 09:35
Харесваш Боен клуб, но във филма една от тезите гласи, че сме нежеланите деца на Господ.
Как така?

ScionOfStorm
06-26-2008, 20:17
http://www.artsycraftsy.com/dore/paradise_lost4.jpg
Красиво ли е?


Ако да - защо, ако не - защо? :Р

Christ
06-27-2008, 10:39
Харесваш Боен клуб, но във филма една от тезите гласи, че сме нежеланите деца на Господ.
Как така?

Дори не вярват в Господ. Нещата, обаче, които казват за "модерното" общество са верни.

Сционе, не ми я показва.

Гаден Метъл
06-27-2008, 20:30
Я кажи някоя песен стил як норвежки блек метъл (от стария ти период), че да знам какво да напиша в "свещената тема". :D

Christ
06-27-2008, 20:47
Я кажи някоя песен стил як норвежки блек метъл (от стария ти период), че да знам какво да напиша в "свещената тема". :D

Impaled Northern Moonforest - Nocturnal Cauldrons Aflame Amidst The Northern Hell witch's Perpetual Blasphemy 8)

Pliok0019
06-27-2008, 21:04
Съжалявам, нямах време да прегмедам останалите въпроси, така че може би този е бил зададен. Но все пак:

Какво е мнението ти за Светата Инквизиция?

Какво цениш най-много в живота?

Christ
06-27-2008, 22:53
Какво е мнението ти за Светата Инквизиция? Най-ужасното нещо, случило се някога на планетата... Хитлер на малкия пръст не може да им стъпи.

Какво цениш най-много в живота? Честно да ти кажа - не знам.

bungle
06-28-2008, 05:46
Тъй като сме от един квартал ще ме сложиш ли на стола, хаха? :D

Christ
06-28-2008, 09:51
Тъй като сме от един квартал ще ме сложиш ли на стола, хаха? :D Най-бързия печели. :-D

deggial
06-28-2008, 10:49
мнението ти за темплиерите?
какво според теб са намерили в йерусалим?

Nam3less
06-28-2008, 12:57
Какво мислиш за 7те енергийните възли в човешкото тяло, които като се развият придават "свръхестествени" способности?

Christ
06-28-2008, 14:06
мнението ти за темплиерите?
какво според теб са намерили в йерусалим?

Гъза са си намерили в Йерусалим. :) Търсели са си извинение да убиват хора...

Какво мислиш за 7те енергийните възли в човешкото тяло, които като се развият придават "свръхестествени" способности?

Няма енергийни възли. Има обладание от демони.

NaughtyWhisper
06-29-2008, 00:21
Christ, разкрих те.
Ти братко си еврейн. В едно твое старо писание пишеш че законът е в Старият завет. Хвърлих картите таро(това приятелю, е кабала - ДЕМЕК, тайната наука на евреите), картите показаха че Истинското ти име е Хайм, или Авраам, или Моше. Това беше в кръга на шегата.
Мисля че ти сам не вярваш в нищо.

Christ
06-29-2008, 00:24
Christ, разкрих те.
Ти братко си еврейн. В едно твое старо писание пишеш че законът е в Старият завет. Хвърлих картите таро(това приятелю, е кабала - ДЕМЕК, тайната наука на евреите), картите показаха че Истинското ти име е Хайм, или Авраам, или Моше. Това беше в кръга на шегата.
Мисля че ти сам не вярваш в нищо.

Божият Закон е в Стария Завет. Иисус Христос е ... син на Йехова, както Го наричат евреите. I am who I am, Yahweh, Jehovah, Elohim... и тн.

...