PDA

View Full Version : Проблем с очите



SuNsEt
06-22-2008, 16:55
Тоя път имам проблем с очите...Той всъщност си ми е от 3 годишна.Появяват ми се ечемици.Тая година не съм имала много...ама преди 3-4 дена ми се появи един на долния клепач.Ужас е!Боли ме...мама каза,че ще се пукне с топли компреси,ама не става.Нямам намерение да ходя на лекар и да ми правят операция.Предстой ми изпит и ми е кофти.Срам ме е да изляза от нас заради тоя ечемик.Пия рибено масло и витамини...слагам си една паста и...топли компреси,ама нищо не става!Само умеква ама не ще да се пукне...Вече започвам да се ядосвам...Кво да го правя тоя ечемик???Как да го махна? :-o

Boyd
06-22-2008, 17:30
Аз преди 5-6 години имах и го махнах точно за 3 дни. Има поверие, което е вярно и действа, поне подейства при мен. Търка се с благороден метал. Например злато (предполагам можеш да намериш). При мен след първото търкане се махна, а след около 2 дни се скри.

mrssmith
06-22-2008, 17:36
И аз съм търкала със златна халка, разбира се почистена преди това и се махна. Нищо не ти коства да пробваш. ;)

b3b3_j0
06-22-2008, 17:53
и при мен това със златото помага :wink: и мисля че нищо няма да ти стане ако пробваш :wink: айде късмет :D :-) :-) :-)

MostHated
06-22-2008, 18:02
ако си малко лудичка, го боцни с игла и готово! аз и тей съм правил! ама не ти го препоръчвам, само в краен случай!