PDA

View Full Version : Няма истински приятели



smlie
06-22-2008, 16:08
:-# hora kajete mi we .. za kfo vinagi taka sa polu4aa taka :smt022 :smt022 :smt022 skarah se s nai dobrata mi fr.. s koqto sam izrasnala ot malka za palni gluposti ..6ot tq se se surdi za nai malkto ne6to.postoqnno pravi ne6ta koito ne mi haresvat..i kolkoto pati da i go kazvam..tq se pravi 4e ne me 4uva :smt089 predi 2 dena se skarahme mnogo jestoko ..tq me blokira v skype (pravi go vinagi kato se karame :smt105 ) ii ve4e ne si govorim izob6to :smt090 sq lqtoto 6e dodie v nesebar i nqqm ideq kak 6e se gledame :smt090 plss pomognete .. :smt100

т.7
krem4et0

Boyd
06-22-2008, 16:24
Предполагам сте на по 5 годинки. Спокойно ще й мине до 3 дни. Да, не ти е приятелка. Ако ти е такава няма да се крие от теб, а ще гледа да поговорите, за нещата, които стават и ви дразнят.

SuNsEt
06-22-2008, 16:26
Пффф...де да можеше и аз да имам такива проблеми,вместо сегашните...

xXxScreamxXx
06-22-2008, 16:38
тя ти се сърди => сърди й си и ти !!
несъмнено най - доброто (детското) решение на вашия проблем !!

Pedigree
06-22-2008, 16:38
Ой, постоянно чета такива теми, пълно е с такива, ее, да ви имам проблемите, мама му стара! Онази я блокнала в скайп, айде, трагедия!

Щом се сърди за глупости, явно или не ти е толкова добра приятелка, или си е пълно детенце, като гледам, второто ще да е. Стига с тези детски истории. Като ти е кофти, помирете се. Поговорете си, разберете, че целите тези филми са ненужни. :)

Thoughtless
06-22-2008, 16:50
Стига сте се заяждали с момичето.. май наистина е на 12-13 години, но когато сме били на нейните години сме имали подобни проблеми..
Когато човек е в пубертета и особено във възраст 12-16 години доста често се случва да се скара с най-добрия си приятел|ка. Не е нещо необичайно.. Вие двете може да се сдобрите, може и да не се сдобрите. Просто го приеми и продължавай нататък. Приятелката ти постъпва детски, като при всяко скарване те блокира в скайп, просто е тъпо. Сигурно ти е гадно, защото се познавате от много отдавна, но го приеми - вечни приятелства не съществуват!
Ако наистина държиш на това приятелство, ще постъпиш по-разумно ако отидеш при нея и поговорите нормално, а не да се сърдите! Много по-лесно ще е!
Успех! :)

LostInMe
06-22-2008, 17:50
може да поспоря за заглавието на темата :? :?

ANTIHUMAN
06-22-2008, 17:56
Хей спокойно! :) Ако ти е истинска приятелка ще ти прости всичко!Не вярвам да сте се скарали за нещо сериозно.Ти сама каза ,че е за пълни глупости!Това ,че се сърди постоянно е гадно ,лично аз съм изпитвал такъв тип хора на гърба си и постоянно им ходих след г*за!Просто престани да й вървипш по свирката.
П.П. Ако ти е истинска приятелка ще ти прости всичко!
УСПЕХ!

LostInMe
06-22-2008, 18:02
абе ... нека да каже кво според нея значи истинска приятелка и тогава да говорим :-D :-D :-D

sunset_light
06-22-2008, 20:02
Ами и аз се бях сакрала така с най-добрата ми приятелка с която се знаем ощее от 1ви клас,демек прави 7 години и после се сдобрихме ,много странно,като се правехме,чен ищо не се е случило ,отначало сме си студени една към друга ,но след това всичко се оправи,спокз,като бъдете в Несебър,ще бъде още по-яко,ще се сдобрите,даже ще си подобрите приятелството,истинските приятели се карат. :) Не съм виждала приятели които не се карат.

avril_6
06-23-2008, 06:50
Скарани сте от 2 дена и вече край на света !? Моята бивша бест фр ми каза, че вече не съм й фр и че не ме ще щото си намери нови. :x Добре аз тогава да се самоубия ли ? :D Беше ми супер криво, но вече спря да ми пука особено и гледам да си правя нови добри фр. Плюс това, това ваше каране на е трета Световна война. Щом се карате толкова често, значи пак ще се оправите. Иии гледай да не се карате толкова често вече. Ако искаш поговорете. Правете компромиси! Това е цялата философия;)

randomstuff
06-23-2008, 08:17
Seriously, get a life...

4udno kak az nikoga ne sym imal problemi s priqtelite si (verno ne sme boji-kravi4ki, no znaem kak da se darjim 1 s drug), moje bi za6toto znam koi mogat da mi bydat istinki priqteli i znaem kak da se podkrepqme vzaimno, vsi4ko ostanalo sa samo dumi i prikazki

PinkFloydSound
06-23-2008, 08:29
Ами, наистина може да се поспори за заглавието на темата. :razz:
И аз понякога съм се карала с най-добрата си приятелка, и то за пълни глупости, но като разумни хора, всяка една от нас отива при другата и се изясняваме очи в очи.
Не ходим по форумите да питаме дали сме истински приятели или не.

MiMcHeToOo
06-23-2008, 09:09
Квото повикало - такова се обадило, действай на тоя принцип ;)

NoTaLoNe
06-23-2008, 11:29
:-o Да ви имам детските проблеми :( .... Все пак ... не и обръщай внимание 8) Сама ще осъзнае какво е загубила... ако изобщо има мозък за това :D

Bubbly
06-24-2008, 18:06
Няма да си играя да чета, обаче само едно ще ви кажа. Добре, като ви изнася да мислите, че няма приятели и всички са лицемери, мислете си. Това, че има 468392 такива теми, не го прави по-вярно. :-o

zabravana
06-25-2008, 05:57
ako ima istinski priqteli te naistina sa edno golqmo bogatstvo.stava duma za 4ovek,koito da te razbira,podkrepq i pomaga , a ne samo da te kritikuva :) da te poznava istinski i da ti pomaga v nujen moment !

soul1199
06-25-2008, 06:00
:-# hora kajete mi we .. za kfo vinagi taka sa polu4aa taka :smt022 :smt022 :smt022 skarah se s nai dobrata mi fr.. s koqto sam izrasnala ot malka za palni gluposti ..6ot tq se se surdi za nai malkto ne6to.postoqnno pravi ne6ta koito ne mi haresvat..i kolkoto pati da i go kazvam..tq se pravi 4e ne me 4uva :smt089 predi 2 dena se skarahme mnogo jestoko ..tq me blokira v skype (pravi go vinagi kato se karame :smt105 ) ii ve4e ne si govorim izob6to :smt090 sq lqtoto 6e dodie v nesebar i nqqm ideq kak 6e se gledame :smt090 plss pomognete .. :smt100

т.7
krem4et0emi nz,za kvo ste se skarali,no vzemi i se obadi po telefona ili otidi y tqh,kagi i,4e mn q obi4a6/kato fr./i,4e ne iska6 ve4e da se karate i,4e sagalqva6 i gotovo

voodoodoll1
06-25-2008, 06:58
ДОбре дошла в реалността.Няма(почти няма) истински приятели 8) 8)

4eere6ka_kiss
06-25-2008, 19:04
Ми НЕ няма истенски приятели ! Добро утро ! Как спа ? 8-)

ANTIHUMAN
07-04-2008, 11:02
Ми НЕ няма истенски приятели ! Добро утро ! Как спа ? 8-)
+1 :lol:
Няма истински приятели!Всичко е до едно време!!!
Аз също се скарах с най-добрия ми приятел за пълна простотия!Но ще се осъзнае какво е направил след като скъсат с гаджето си все някога и тогава ще ме търси ,ама ще е късно!!! Така е то като вярва на хората!

П.П. НЯМА НИЩО ВЕЧНО!

lifes_slave
07-04-2008, 12:31
пффф не искам да критикувам никого..обачее сори но само двама трима написаха нещо с което да помогнат на момичето..ми и аз съм на 12-13 и и влизам в положението все пак за тва е пуснала темата.4е са лапешки караници..лапешки ноо акъла е такъф..то възраста.. :grin:

таа по темата..спокойно ще се оправите още повече,че на морето ще ви е сп..а за това 4е те блоква в скайп наистина е тъпо..м/у другото имам чувството че си по-голяма от нея..щом тея неща ти изглеждат вече тъпи и лапешки..но може просто да си надраснала детския акъл.. :D :) ..пък и да не та е*е ако ти е истинска фр ще разбере какво губи по тоя начин.. ;]]

AFT
07-04-2008, 13:12
Има истински приятели. Това, че вие още сте с лапешки акъл и/или сте попаднали на неподходящи хора, си е ваш проблем.

babykiller_
07-04-2008, 13:36
ти чак сега ли разбираш че няма истински фр.. :shock: да не ти пука ..свиквай