PDA

View Full Version : Ако имам възможност да:



mcfe
06-22-2008, 16:19
Ако имам възможност да напия момиче и да правя секс с нея докато тя е пяна, това като изнасилване ли ще се води?
Например и ако не ми е гадже а просто приятелка или даже и да ми е гадже?

Puky
06-22-2008, 16:21
Ако е мъртво пияна .. Даже незнам как ще се възбудиш като тя неможе да мърда.. :D

mcfe
06-22-2008, 16:22
Дат уас нат дъ куесчън

FeelMyPain
06-22-2008, 16:22
Ако е мъртво пияна .. Даже незнам как ще се възбудиш като тя неможе да мърда.. :D

Че за кво му е на човека да я възбужда :D :D ..

По темата:Не го прави освен ако не си отчайващо грозен и няма никакъв друг шанс да видиш голо момиче ...

Puky
06-22-2008, 16:23
Знам , че това не беше въпроса .. Ама какво все едно да ръчкаш труп същото ще е.. Замисли се малко :x

Friend_witH_Benefit
06-22-2008, 16:23
Абе то насила нищо не става, надали ще е изнасилване ако тя не се дърпа, а участва, виж ако те бута и казва не, а ти продължаваш тъй като тя малко или много е безсилна, може да се води като такова! Няма да ти направи чест такава постъпка, даже никаква, така че си дръж оная работа в гащите в такъв момент и си намери по по-различен начин партньорка за секс !

Puky
06-22-2008, 16:24
Ако е мъртво пияна .. Даже незнам как ще се възбудиш като тя неможе да мърда.. :D

Че за кво му е на човека да я възбужда :D :D ..

По темата:Не го прави освен ако не си отчайващо грозен и няма никакъв друг шанс да видиш голо момиче ...
Той да се възбуди освен ако не лъска .. :D

FeelMyPain
06-22-2008, 16:27
Ако е мъртво пияна .. Даже незнам как ще се възбудиш като тя неможе да мърда.. :D

Че за кво му е на човека да я възбужда :D :D ..

По темата:Не го прави освен ако не си отчайващо грозен и няма никакъв друг шанс да видиш голо момиче ...
Той да се възбуди освен ако не лъска .. :D

Офф дори не прочетох правилно какво си написала..Преди малко се събудих и сега пия кафе.. :oops:

Puky
06-22-2008, 16:31
:D

jony
06-22-2008, 16:33
Знам , че това не беше въпроса .. Ама какво все едно да ръчкаш труп същото ще е.. Замисли се малко :x
Не е верно, трупа е едно такова приятно студен, стегнат много яко...
Тааа по темата: Пич недей върши глупости ми седни и прочети "Война и мир" Там ще намериш отговор на въпроса си :-o

xXxScreamxXx
06-22-2008, 16:43
Знам , че това не беше въпроса .. Ама какво все едно да ръчкаш труп същото ще е.. Замисли се малко :x

:lol: :lol: :lol:

mcfe
06-22-2008, 16:49
Знам , че това не беше въпроса .. Ама какво все едно да ръчкаш труп същото ще е.. Замисли се малко :x
Не е верно, трупа е едно такова приятно студен, стегнат много яко...
Тааа по темата: Пич недей върши глупости ми седни и прочети "Война и мир" Там ще намериш отговор на въпроса си :-o
Ако бях пич до сега поне едно гадже щях да имам ама не

MostHated
06-22-2008, 16:59
мн ше се накефя, тя като осъзнае ко си направил да те ступа някой неин приятел! :grin:
бахти загорялото лайно...

mcfe
06-22-2008, 17:01
мн ше се накефя, тя като осъзнае ко си направил да те ступа някой неин приятел! :grin:
бахти загорялото лайно...
Мери си думите :-x

sladur4etyYy
06-22-2008, 17:02
Знам , че това не беше въпроса .. Ама какво все едно да ръчкаш труп същото ще е.. Замисли се малко :x
Не е верно, трупа е едно такова приятно студен, стегнат много яко...
Тааа по темата: Пич недей върши глупости ми седни и прочети "Война и мир" Там ще намериш отговор на въпроса си :-o
Ако бях пич до сега поне едно гадже щях да имам ама не

и кат не си имал тва ли е начина бе :shock: бати мухльотоооо....и да те ободря малко...скоро гадже няма да си хванеш. х*й :D

rozova_lady
06-22-2008, 18:09
еми по хубаво си вземи кукла от sex shop

:D

Letal
06-22-2008, 19:14
Аз не бих го направил, ако ще има "екшан" нека е по взаимно желание, а не тя да е мъртво пияна.. мое мнение... иначе си е чисто чу*ане :(

Hrdcore`Lady
06-22-2008, 19:24
мн ше се накефя, тя като осъзнае ко си направил да те ступа някой неин приятел! :grin:
бахти загорялото лайно...


10x

По-гнусно нещо не бях срещала скоро.

Yallama
06-22-2008, 23:28
еми по хубаво си вземи кукла от sex shop

:D
+1 дори шанса да бъдеш оповръщан е сведен до 0% :D :D

MELON
06-23-2008, 06:46
мн ше се накефя, тя като осъзнае ко си направил да те ступа някой неин приятел! :grin:
бахти загорялото лайно...
+1