PDA

View Full Version : поредната тема за тъпата ЛЮБОВ !!!



cat_woman
06-22-2008, 17:59
Намерихте ли своята истинска половинка, защото на мен нещо не ми се получава...точно когато си мисля, че всичко е ок и прекрасно, той се оказва поредния измамник, който се има за голямата работа и започва да се лигави адски много с мен, а в същото време казва колко държал на мен и такива работи ... омръзна ми вече, писна ми да съм глупачката, която лъжат и която им вярва...какво да направя, как да се променя, не искам повече да бъда наранявана :( Един идиот (който адски много харесвам за съжаление) преди зъни, търси ме , след тва почва по рядко и по рядко или казва ще ти се обадя по късно, а се обажда след няколко дена....чувставам се ужасно, използвана, предадена....Как да стана твърда и да се науча да казвам "махай се, за кво си ми...мога и без теб "

5StaR
06-22-2008, 18:02
Вдигни си IQ -то и няма да имаш такива проблеми.

cinderella_gugutka
06-22-2008, 18:12
еми и аз съм като теб така 4е не мога да ти дам съвет :(
мом4етата са виновни-нищо не може да се направи :(

mhmhmhmhm
06-22-2008, 18:14
да,както винаги другите са ви виновни ^

cat_woman
06-22-2008, 18:17
да,както винаги другите са ви виновни ^ добре защо се държат по този гаден начин, защо, когато виждат, че правиш адски много жертви за тях и започват да се правят на много оборотни :(

hanovete
06-22-2008, 18:20
какво лошо има в лигавенето,в смеха :shock:

mhmhmhmhm
06-22-2008, 18:22
да,както винаги другите са ви виновни ^ добре защо се държат по този гаден начин, защо, когато виждат, че правиш адски много жертви за тях и започват да се правят на много оборотни :(
като си падате по плейбойчета,ще е така :D

ss
06-22-2008, 18:23
Еми щот и ти си такава...и нормално е да се сабираш с хора като теб!Днеска се кълнеш че обичаш някой а утре-,,мисля че обичам др момче''така и той...то тва е нормално,нема се учудваш 8)

cat_woman
06-22-2008, 18:27
Еми щот и ти си такава...и нормално е да се сабираш с хора като теб!Днеска се кълнеш че обичаш някой а утре-,,мисля че обичам др момче''така и той...то тва е нормално,нема се учудваш 8) ...не мисля, че съм такава и наистина държа на хората с които съм, не мисля какво да ги излъжа или да търся тъпи оправдания за поведението си

Mementomori
06-22-2008, 18:35
Ето подобни разочарования ще те направят по-силна,няма как човек да се предпази от тях на 100%,но с времето ще придобиеш такава способност и няма да се доверяваш толкова на хората,защото те грешат,всеки греши,но някои повече,други по-малко,някои умишлено,други несъзнателно ни нараняват,но не бива да се предаваме,защото,банално,н факт,всичко,което не ни убива,ни прави по-силни!

ss
06-22-2008, 18:43
Еми щот и ти си такава...и нормално е да се сабираш с хора като теб!Днеска се кълнеш че обичаш някой а утре-,,мисля че обичам др момче''така и той...то тва е нормално,нема се учудваш 8) ...не мисля, че съм такава и наистина държа на хората с които съм, не мисля какво да ги излъжа или да търся тъпи оправдания за поведението сиАз винаги мога да преценя 1 момиче дали е сериозно или не...винаги можеш да разбереш по много неща!Може би моята е грешката че никога не харесвам посредствени и повърхностно жени за 1 вечер,а винаги търся дулга и сериозна връзка...

shweppsy
06-22-2008, 18:44
да,както винаги другите са ви виновни ^ добре защо се държат по този гаден начин, защо, когато виждат, че правиш адски много жертви за тях и започват да се правят на много оборотни :(
като си падате по плейбойчета,ще е така :D

Прав си .. :)

за това търсете човека отвътре.. аз съм си извадил полука Убаво ли е отдвън - гнило е от вътре.. това е България
Първо се гледа красотата после кфа дали си човек...

е нчма кфо да направиш.. тфа е

MonSitY
06-22-2008, 19:48
как да се научиш незнам но едва ли си много голяма и едва ли утре ще намериш твоята половинка трябва да търсиш и да не се отчайваш няма значение кога го намериш важно е да се обичате :)

ra4ence
06-22-2008, 19:52
Намерихте ли своята истинска половинка, защото на мен нещо не ми се получава..... ............Как да стана твърда и да се науча да казвам "махай се, за кво си ми...мога и без теб "

Свиквай мила :) Ако знаеш още колко болка и подобни тъпанари трябва да преодолееш докато намериш Мъжа.. :) Но всяко зло за добро. Никога не съжалявай, а се учи от грешките и гледай напред

pasii_sladuranata
06-22-2008, 19:58
ми най-лесното прави това което искаш ти без друг да те използва и контрулира :-)