PDA

View Full Version : 1кг за 1 ден



pomo6tplz
06-22-2008, 18:02
Закуска:взимате една ягода слагате я в гореща вода и пиете чаи от ягода
0.5 литра вода със 0.5l ябълков оцет
половин лимон

Обяд 3 марули и половин лимон със 3 чаени лъжици ябълков оцет

Следобедна закуска половин греипфрют със чаи от череша(приготвя се също като този от ягода)

Вечеря 1 малка зелка с спанак на салата със половин греипфрют и оцет
1 дъвка

Както виждате менюто е богато и съдържа мног витамини и е доста обемно,работи безотказно
[/i]

Kassu
06-22-2008, 18:21
Ебаси повърнята Д:
Кое му е богатото на полвин грейпфрут :razz:

koalka
06-22-2008, 18:24
И в момента, в който хапнеш нещо повече от това, на следващия ден примерно(защото с това меню само от зеленчуци не можеш да караш), веднага ще си върнеш килцето, защото сваления килограм НЕ може да е килограм мазнини, ако ме разбираш, демек не е трайно свален килограм.

sladkъ_mackъ
06-22-2008, 18:44
Да бе може :? може да свалиш 1 кг за 1 ден ако ядеш това,но съпровдено с 5 км тичане :-D Тка килограми с ене свалят-ако беше така сички щяхме да сме наоми кембъл :D

cvetelinaaa
06-22-2008, 19:00
"взимате една ягода" "половин лимон" "чаи от череша(приготвя се също като този от ягода) " "1 дъвка "

Както виждате менюто е богато :!:

:lol:

sky_l
06-22-2008, 19:21
А да имате няква за напълняване,че аз каквото и да ям ,независимо колко много пак си оставам слаба. :o Това не е лошо,но аз съм прекалено,та ако знаете пишете

Irrepresible
06-22-2008, 19:22
да приемем че е вярно ама като свалиж колкото искаш и спреш после двоен праско......

paradiso
06-22-2008, 19:47
az se pobarkfAM S tfa otslabvane mmm iskam info za oceta verno li pomaga mn ako da kak se pii :d a u

Pliok0019
06-22-2008, 19:51
Точно така...яжте по една череша и една ядога, после пийте оцет. Да видим след колко време ще се разболеете...

FireWing
06-22-2008, 20:18
греипфрют :razz: :razz: :razz:

TheNewReligion
06-22-2008, 21:14
Да , то така се пие лимон с оцет ! После не ми се мисли за язвата , която може да ти докара . "Диетата" може и да ти помогне , НО ефекта е краткоетраен . Не разбрахте ли , че със здравословно плюс спортуване е най-добрия начин да отслабнете и да запазите фигурата си . Престанете с измислените диети , защото просто са безполезни . При едни действат , при други НЕ ! За един ден , НЕ можете да се сдобиете с мечтаното тяло !!! :?

BioX
06-22-2008, 21:51
bez da qde6 teq povarni moje da svali6 i 2 kilograma za 1 den kato si se nahrani6 (kakto si qde6 normalno) i utide6 da potrenira6 5-6 4asa ;)

Blab
06-22-2008, 22:11
половин литър оцет на закуска :razz:
кеффф

TheNewReligion
06-22-2008, 22:18
половин литър оцет на закуска :razz:
кеффф
Аз само това пия и "топи" мозъчни клетки на поразия . За това сега съм на това интелектуално ниво ! 8-)

BioX
06-22-2008, 22:24
bez da qde6 teq povarni moje da svali6 i 2 kilograma za 1 den kato si se nahrani6 (kakto si qde6 normalno) i utide6 da potrenira6 5-6 4asa ;)
Ахахах поредното глупаво мнение и пълен идиотизъм!
максималната кардио тренировка не трябва да надвишава 40-50 мин макс!
След това време организма започва да гори мускул,защото глюкогена е изчерпан напълно!
spokoino be 4ovek ne vqrvam da si po obrazovan ot treniora mi na taq tema taka 4e mal4i i si krotuvai ;)

BioX
06-22-2008, 22:34
Треньора ти по шах?Няма такава кардио тренировка(Колело,бягане,в же,крос,степер),която да се препоръчва повече от 45-50мин!
borba klasi4eski stil tereniram ;) ;) ;) ti ako si shahmatist.... moje i belot da igraesh nz...ako vi stigat 45-50 min za trenirovka si trenirai tam....
samo zagrqvkata ni e tolkova vreme na nas ;)

BioX
06-22-2008, 22:43
ne sum vidql v temata da stava glavno duma za fitnesa ;) az kazah obsto utivash v zalata levski cska slaviq-liteks lokomotiv ili v koito i da e klub i po4va6 da si trenira6 za sebe si bqga6 oprajneniq i taka......a za fitnesa ne mislq pak 4e 50 min stigat za tolkova vreme shte napravish po 3-4 serii na 3 ureda a tova ne e i polovin trenirovka dori i za momiche!

Wrathchild
06-23-2008, 05:56
С тоя оцет ако не си преебеш стомаха те па на...

Puky
06-23-2008, 07:54
То аз цял ден да карам само на един джоб .. и ида на фитнес и ето ти две кила свалени .. :( :(

chocoleptic
06-23-2008, 08:20
:lol: Oh no!!

Irrepresible
06-23-2008, 08:43
ти ле ще ми говориш на мене за отслабване с оцет като аз свалих 8 кила за два месеца и нещо и хич не е толкоз лесно!!! който иска да сваля здравословно хранене и упражнения са му майката не ей такива глупости :booooomb: ти като искаш пий си оцета пак след 1 седмица ще си в болница :-x аман от каръци

t!nchety
06-23-2008, 08:45
греипфрют :razz: :razz: :razz:
:lol: :lol: :lol: :lol:

nejnaDROGA
06-23-2008, 10:59
Закуска:взимате една ягода слагате я в гореща вода и пиете чаи от ягода
0.5 литра вода със 0.5l ябълков оцет
половин лимон

Обяд 3 марули и половин лимон със 3 чаени лъжици ябълков оцет

Следобедна закуска половин греипфрют със чаи от череша(приготвя се също като този от ягода)

Вечеря 1 малка зелка с спанак на салата със половин греипфрют и оцет
1 дъвка

Както виждате менюто е богато и съдържа мног витамини и е доста обемно,работи безотказно
[/i]
Ти си СУПЕР ТЪПА!!!
1.Как така 1:1 вода:оцет?!Ти не знаеш ли,че оцета е вреден за костите?!
2.В случай,че си толкова плиткоумна ще те светна,че на организма са му нужни и мазнини,въглехидрати и т.н.!!!А не само витамини...!!!
3.Смъкваш 1 кг. на ден заради липсата на течности!!!

Iria
06-23-2008, 11:51
Ужас, та това не е диета. Как може да пиеш оцет и то на закуска :-D . И било "здравословно" менюто...Как ли пък не? Много непросветени хора има по този свят...половин лимон..половин ягода.. :D

pomo6tplz
06-23-2008, 12:49
MoЛя не обиждаите диетата ми работи безотказно и е само за 1 ден нищо лошо няма да ви стане само ще си пречистите организма със разнообразните зеленини и няма да се подуете.
И не ягодата и церешата не се ядът те са само за сок за чая!
Очетът лимонът и грфрута ще спомогнат изгарянето на малко мазнинки и ще прочистят стомахчето.
Дъвката е за бързо храносмилане.

foreverr
06-23-2008, 13:27
Не е възможно за 1 ден да се отслабне с 1 килограм, то ако ставаше толкова лесно за 5 дена ще сваля 5 килограма-те хората се мъчат по един месец да свалят по 5-10 кила!Не е така както си мислиш!

mysterious93
06-23-2008, 14:40
MoЛя не обиждаите диетата ми работи безотказно и е само за 1 ден нищо лошо няма да ви стане само ще си пречистите организма със разнообразните зеленини и няма да се подуете.
И не ягодата и церешата не се ядът те са само за сок за чая!
Очетът лимонът и грфрута ще спомогнат изгарянето на малко мазнинки и ще прочистят стомахчето.
Дъвката е за бързо храносмилане.

нищо лошо няма да ни стане за 1 ден ама къв е смисъла да се мъчим за този един ден след като след 2 дена пак ще си го върнем този килограм..и се губи смисъла..

П.П сори че постоянно повтарям думата "ден" :D

nejnaDROGA
06-23-2008, 15:54
MoЛя не обиждаите диетата ми работи безотказно и е само за 1 ден нищо лошо няма да ви стане само ще си пречистите организма със разнообразните зеленини и няма да се подуете.
И не ягодата и церешата не се ядът те са само за сок за чая!
Очетът лимонът и грфрута ще спомогнат изгарянето на малко мазнинки и ще прочистят стомахчето.
Дъвката е за бързо храносмилане.
1.Знаеш ли,защо е вреден оцета?!Защото от него костите омекват!!!Точно за това не е препоръчително да се пие по повече от 1 ц.л. на ден!!!
2.Защо губиш 1 кг.?!Защото се обезводняваш,а и дневната доза храна е много малка!!!
3.Освен това ако караш 2-3 дена на тази "диета" и има голяма вероятност да започне да ти се вие свят,да ти прилошава,да нямаш сили за нищо и т.н.
4.На следващия ден след "диетата" като хапнеш както обикновенно и ще си върнеш килограма + малко отгоре ...
5.Тази "диета" НЕ Е здравословна!!!

fuklu
06-23-2008, 18:59
греипфрют

:razz: :razz: :razz: