PDA

View Full Version : На 15 Без секс-помогнете!!!



Maximum
06-23-2008, 11:13
На 15 съм и мисля че вече тряя да правя секс.нямам много избор за момента.мога да правя СЕКС с братовчетка ми.тя е с изключително красиви гърди и много се възбуждам.кажете какво да и кажа за да направи секс с Мен.как мислите готов ли сам за секс и трябва ли ми презерватив.и тя не е правела никога секс

eveto_xx
06-23-2008, 11:16
Не си готов, поради едни 100000 причини, които не ми се изброяват. Играй си с количките и остави горкото момиче на мира.Най-много да я осакатиш...

dani_flirt
06-23-2008, 11:17
:D Всеки луд с номера си, някои с по два.... :razz: :razz: :razz:

kudrev
06-23-2008, 11:21
А, защо не пробваш с майка си? :-D

Maximum
06-23-2008, 11:22
защо така мислите добре оставете братовчетка ми имам приятелка тя ми каза че е готава за секс и тя е на 15 как да се отнеса с нея помогайте

eveto_xx
06-23-2008, 11:23
Абе защо се чешете там, където не ви сърби... :? :?

ubuntu
06-23-2008, 11:24
Като за начало се научи да ходиш без проходилка за бебета след тва ще измислиш нещо ти си умно момче ..... :D :lol: :lol: :grin: :grin: :grin:

dirtyyy
06-23-2008, 11:24
Еми не съм много вежа по въпроса,номисля ,че можеш още малко да изчакаш..Доколкото до случая с братовчетка ти :shock:

Maximum
06-23-2008, 11:25
eveto_xx
в какъв смисъл го казваш имаш предвид чи ни ми се прави секс

dani_flirt
06-23-2008, 11:26
Много интересно защо братовчедката беше като първи вариант и после мина към приятелката си? :?

А иначе мерси, че ме развесели малко, че днес бахти жегата и изморителния ден :):)

По темата: НЕ СИ ГОТОВ ЗА СЕКС!!! Но твоя си работа все пак, ние тук нищо не можем да ти кажем.

jony
06-23-2008, 11:27
Искаш ли ти кажа, к'во има предвид?
Че си малък задръстен кретен без мозък и явно без родители.
Еби се сам като ти е толко мерак, смотльо!
И не ми спами форума, че майка ти шеееба! :-x

eveto_xx
06-23-2008, 11:27
Ами имам в предвид, че и ти не знаеш много много какво ти се прави, всъщност знаеш, обаче секса не е нещо, което се прави "просто ей така", или като примерно във форум ти кажа две думи...толкова много неща има, с които трябва да свикнеш преди това...

SpOrTs_GiRl
06-23-2008, 11:28
eveto_xx
в какъв смисъл го казваш имаш предвид чи ни ми се прави секс
Има в предвид, че не си готов, а не, че не ти се прави.
ПРИЧИНИТЕ СА БЕЗБРОЙ !! .. А и бтв най-малкото - научи се да се изразяваш правилно .. Ии също така .. "ебе ми се, имам си приятелка ама ши гу нъпрая с браДчетката .. " ..
Яя порасни малко и тогава .. не можеш да правиш нещо, без да знаеш какво е .. още повече след като при1телката ти е девствена .. верно ще я осакатиш ..

eveto_xx
06-23-2008, 11:29
Искаш ли ти кажа, к'во има предвид?
Че си малък задръстен кретен без мозък и явно без родители.
Еби се сам като ти е толко мерак, смотльо!
И не ми спами форума, че майка ти шеееба! :-x
Същотото , без последните думички :) :-P

sasha_90
06-23-2008, 11:29
Акълът ти е като на 10 годишен-не си готов за секс.
Сексът не е детска игра,той е само за големи. :-D

MonSitY
06-23-2008, 11:31
хахаххах аз мисля че трябва да изчакаш какво като си на 15 по добре да изчакаш докато искаш да го направиш от любов а не от желание да си го завреш някъде!!

Maximum
06-23-2008, 11:31
разбрах ТРИЙТЕ ТЕМАТА

Maximum
06-23-2008, 11:34
ще праскам чикий и тва е по 2 3 пъти дневно и тва е спасението

jony
06-23-2008, 11:35
А ЕВАЛА! АРЕ СъС ЗдРАВЕ 8)

Nam3less
06-23-2008, 11:36
Не подтискай хормоните, обаче не е хубаво да се прави секс заради позьорство, само като вече те сърбят топките тогава :D

dani_flirt
06-23-2008, 11:37
ще праскам чикий и тва е по 2 3 пъти дневно и тва е спасението

Само така! :-D

Madn3s5
06-23-2008, 11:39
Абе защо се чешете там, където не ви сърби... :? :?

+1 :?

sexy_sladuranka___
06-23-2008, 12:00
На 15 съм и мисля че вече тряя да правя секс.нямам много избор за момента.мога да правя СЕКС с братовчетка ми.тя е с изключително красиви гърди и много се възбуждам.кажете какво да и кажа за да направи секс с Мен.как мислите готов ли сам за секс и трябва ли ми презерватив.и тя не е правела никога секс
Горкото то ... :razz:
Сигурен ли си че ще ти се пусне ? Ако не си недей пробва няма смисъл пък и за бога тя ти е братовчедка !
Презервативи се ползват задължително защото можеш да станеш "тати" на 15 .

Lady_B_
06-23-2008, 12:02
На 15 съм и мисля че вече тряя да правя секс.нямам много избор за момента.мога да правя СЕКС с братовчетка ми.тя е с изключително красиви гърди и много се възбуждам.кажете какво да и кажа за да направи секс с Мен.как мислите готов ли сам за секс и трябва ли ми презерватив.и тя не е правела никога секс

О миличкия ми той ! Ми че ти си 3 часа приди умиране ... :cry: :D Стегни се има време за всичко, а твоето още не е дошло :)

FataMorgana
06-23-2008, 12:05
Az 6te 4akam dokato sum na 16 ili 17

Wrathchild
06-23-2008, 12:09
Ако не е ебавка те пък на...

Letal
06-23-2008, 13:04
Щом питаш дали ти трябва презерватив и незнаеш как значи не си готов... къде да се целиш знаеш ли :razz: , развеселих се :D

miss_ludataa
06-23-2008, 13:07
leellelelelelell ami ti dori se koleba6 dali da e s prezervativ prestavisi ako zabremenne 6te imate izord4e poradi kruvosme6enie :D :D :D ..

Maximum
06-23-2008, 13:11
има ли възможност с презерватив пак да забременее

jony
06-23-2008, 13:11
Да. Може да се скъса.
А и без да се скъса може.

Abigoria
06-23-2008, 13:12
На 15 съм и мисля че вече тряя да правя секс.нямам много избор за момента.мога да правя СЕКС с братовчетка ми.тя е с изключително красиви гърди и много се възбуждам.кажете какво да и кажа за да направи секс с Мен.как мислите готов ли сам за секс и трябва ли ми презерватив.и тя не е правела никога секс
Напълно си готов мой човек, и не ти трябва презерватив... Като я надуеш, бягай в Нигерия, слей се с всичкото друго черно като тебе, и умри от лаймска болест :-x

Maximum
06-23-2008, 13:14
ако отида в Аптеката и сам под 18 ще ми дадат ли презерватив

jony
06-23-2008, 13:15
дА щЕ ТИ дадат :=)

Maximum
06-23-2008, 13:17
хора ам неразбрахте ли до сега че това с братовчетката е МАЙТАП

Abigoria
06-23-2008, 13:19
хора ам неразбрахте ли до сега че това с братовчетката е МАЙТАП
Никой не го ебе за братовчедка ти :D

miss_ludataa
06-23-2008, 13:20
хора ам неразбрахте ли до сега че това с братовчетката е МАЙТАПpi4 golqm 6egadjiq si ,no ako e isitna tfa s brat4etka ti po-dobre nedei ,4e moje da stane vsi4ko i togava tuka da ne zapo4ne6 da se oplakva6 : kude mi e k**a ?,'''brat4etka mi zabremenq ot men'' nedei da si prai6 eksperimenti i kogato bude6 gotov psihi4eski i fizi4eski togava si fani nqkoq opitna kaka ,4e da te otraka 8) uspeh :-P

Maximum
06-23-2008, 13:26
miss_ludataa не е истина и мерси много за съвета

eveto_xx
06-23-2008, 13:36
ако отида в Аптеката и сам под 18 ще ми дадат ли презерватив
Не, ще викнат полиция, ще те заведат в педагогическа стаичка, там с полицай, психолог и класната/класния ти, ще ти прочетат конско, ще викнат вашите, те ще те спукат от бой, след което ще те заведат в поправителен дом за 1 месец. Като те изкарат, ще те заведат и на църква, за да се разкаеш за греха си и да се помолиш на господ, да не ти идват такива извратени мисли. После идва реда на това да се извисиш духовно, и да те пратят в манастир...
Бтв може и да съм се поувлякла малко, ако е така, сори...

Abigoria
06-23-2008, 13:38
ако отида в Аптеката и сам под 18 ще ми дадат ли презерватив
Не, ще викнат полиция, ще те заведат в педагогическа стаичка, там с полицай, психолог и класната/класния ти, ще ти прочетат конско, ще викнат вашите, те ще те спукат от бой, след което ще те заведат в поправителен дом за 1 месец. Като те изкарат, ще те заведат и на църква, за да се разкаеш за греха си и да се помолиш на господ, да не ти идват такива извратени мисли. После идва реда на това да се извисиш духовно, и да те пратят в манастир...
Бтв може и да съм се поувлякла малко, ако е така, сори...
Не един, шест

eveto_xx
06-23-2008, 13:41
ако отида в Аптеката и сам под 18 ще ми дадат ли презерватив
Не, ще викнат полиция, ще те заведат в педагогическа стаичка, там с полицай, психолог и класната/класния ти, ще ти прочетат конско, ще викнат вашите, те ще те спукат от бой, след което ще те заведат в поправителен дом за 1 месец. Като те изкарат, ще те заведат и на църква, за да се разкаеш за греха си и да се помолиш на господ, да не ти идват такива извратени мисли. После идва реда на това да се извисиш духовно, и да те пратят в манастир...
Бтв може и да съм се поувлякла малко, ако е така, сори...
Не един, шест
Не съм на "Ти" с тези работи, около наказанията, но това да си купиш презерватив, на колкото и години да си, е срам и позор...Камо ли да си под 18, това е подсъдимо и не е шега работа... :o :lol: :razz: 8-) :razz: :razz:

FeelMyPain
06-23-2008, 13:48
Аз съм на 12 от ромски произход, не съм правил джиджи-биджи с Айшето, а сичкото ми връЗници вечи имат по 5 дириса.Готов ли съм аз аджаба да шмуля или не съм готов. :-o

DjuDjiTo
06-23-2008, 13:50
Аз съм на 12 от ромски произход, не съм правил джиджи-биджи с Айшето, а сичкото ми връЗници вечи имат по 5 дириса.Готов ли съм аз аджаба да шмуля или не съм готов. :-o

напълно готоф си :D даже вече закъсняваш :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Abigoria
06-23-2008, 13:52
Аз съм на 12 от ромски произход, не съм правил джиджи-биджи с Айшето, а сичкото ми връЗници вечи имат по 5 дириса.Готов ли съм аз аджаба да шмуля или не съм готов. :-o
ПробФай с Фатмето... В краен случай с Мусайбе :D

FeelMyPain
06-23-2008, 13:52
Аз съм на 12 от ромски произход, не съм правил джиджи-биджи с Айшето, а сичкото ми връЗници вечи имат по 5 дириса.Готов ли съм аз аджаба да шмуля или не съм готов. :-o

напълно готоф си :D даже вече закъсняваш :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

И аз така си мисля, ама тя ми вика да съм я бил изчакал да завърши деЦка градина... :lol: :lol:

ss
06-23-2008, 13:54
Е момичета забременяват на 13-14 а тези на 15-16 са вече най-опитните и най-добрите и са ,,ЗРЕЛИ'' те ,,РАЗБИРАТ''те ходят с 20г. и са ,,ГОЛЯМАТА РАБОТА'',а иначе съветите са им ,,мъдри'' и ,,умни'' :razz:
Виш са,че не си говтов не си,но от др страна 80% не са били говоти и все пак са праили.А то като цяла държавата и повечето хора са сбъркани,нещо съвсем нормално 8)

eveto_xx
06-23-2008, 13:56
Аз съм на 12 от ромски произход, не съм правил джиджи-биджи с Айшето, а сичкото ми връЗници вечи имат по 5 дириса.Готов ли съм аз аджаба да шмуля или не съм готов. :-o

напълно готоф си :D даже вече закъсняваш :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

И аз така си мисля, ама тя ми вика да съм я бил изчакал да завърши деЦка градина... :lol: :lol:
И нидейти си купувате презервативи, във вашата библия май се счита това за разврат :(

angelcheeee_93
06-23-2008, 14:01
abe ti lud li si we,kak 6te se ebe6 s bratov4edka ti,i dori pita6 dali s prezervativ :x :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

OSTAVQTE NARODA BEZ DUMI VE4E :shock: :?

tvoqta__me4ta
06-23-2008, 14:47
Ми вземи пробвай с баща си, щом ти харесва с роднините си Така ще се упражнявате по мъжки и никой няма да се оплаква :D

DjuDjiTo
06-23-2008, 14:54
Аз съм на 12 от ромски произход, не съм правил джиджи-биджи с Айшето, а сичкото ми връЗници вечи имат по 5 дириса.Готов ли съм аз аджаба да шмуля или не съм готов. :-o

напълно готоф си :D даже вече закъсняваш :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

И аз така си мисля, ама тя ми вика да съм я бил изчакал да завърши деЦка градина... :lol: :lol:

еее деЦката ли все още... и тя закъснява..... вече тряаше поне 5 6 отрочета да си имате.... цък цък.... еми ш я чакаш.... няма как... женски претенции :razz: :razz: :razz:

Maximum
06-23-2008, 15:10
хора ам неразбрахте ли до сега че това с братовчетката е МАЙТАП

no_baby
06-23-2008, 16:06
На 15 съм и мисля че вече тряя да правя секс.нямам много избор за момента.мога да правя СЕКС с братовчетка ми.тя е с изключително красиви гърди и много се възбуждам.кажете какво да и кажа за да направи секс с Мен.как мислите готов ли сам за секс и трябва ли ми презерватив.и тя не е правела никога секс
OMGGGGGG na 15 trugnal seks da prai puk i s bratov4etka myy tctctc :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :-x :lol: :lol: :lol: :lol:

eveto_xx
06-23-2008, 16:17
Не че е нормално, просто няма лошо...Иначе за това момченце не е нормално, виж, че не знае къде се намира...

SK0RP10N
06-23-2008, 18:10
Защо пък да трябва да правиш секс ?
Аз съм на 16 години, ама не съм примрял да топя чушката (не че ще откажа, ако момичето е хубаво де) и като по чудо все още съм жив :shock:

TigerRulZ
06-23-2008, 18:54
Ми вземи пробвай с баща си, щом ти харесва с роднините си Така ще се упражнявате по мъжки и никой няма да се оплаква :D

:shock: :( :-D :D 8-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
евала за съвета,тва беше яко

а по темата ман аз и на 12 да го бях напраил никой нишу немаше да ми каже шото дори тогава знаех кво е туй животно секса,а не съм бил кух селяк кат теб "аа ебе ми се треа да фана да наеба некой,не знам как се прай ма си сваляме гащите и кото стане" е зарад такиа шушумиги сме на тва дередже да има толкоз малки майки...

п.с. по тъпо име за заглавие на темата не можа ли да измислиш... "НА 15 БЕЗ СЕКС - ПОМОГНЕТЕ !!! " .... майка ти кат не се е ебала от 5 години да дойдем и на нея да помогнем ако искаш...

Tan4itu
06-23-2008, 19:02
Ami 4esno da ti kaja spored men 6tom ima6 nqkvi namereniq da se opravq6 s bratov4edka ti .... ehoooo.. sam si napravi izvoda gotov li si ili ne , spored men ti trqbvat minimum godinka dve o6te predi da mine6 na nivo sex :?

S_L_A_D_U_R_K_A
06-23-2008, 19:06
хора ам неразбрахте ли до сега че това с братовчетката е МАЙТАП
Хехе голям шегаджия си :D По темата мисля, че е безсмислена, но поне забавляваш хората. Стига си копнеел за секс, ще дойде все някой ден този момент, ние не можем да ти помогнем, освен да те посъветваме да не мислиш глупости :-x

S_L_A_D_U_R_K_A
06-23-2008, 19:07
на 7-БЕЗ СЕКС!!МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ УМОЛЯВАМ ВИ МИЛИ ХОРА
:D Чух за една на 4 със същият проблем, може би трябва да се съберете :D :razz:

BondageLady
06-23-2008, 19:08
Да те завържат на една маса и да те бият с камшик брой ли се за секс?

Xtuning
06-23-2008, 21:18
На 15 съм и мисля че вече тряя да правя секс.нямам много избор за момента.мога да правя СЕКС с братовчетка ми.тя е с изключително красиви гърди и много се възбуждам.кажете какво да и кажа за да направи секс с Мен.как мислите готов ли сам за секс и трябва ли ми презерватив.и тя не е правела никога секс


Братле , братовчед ми е на 9 и има съшия проблем . Още е девствен :shock: :shock: :shock: . И аз не мога да го проумея .....

Деба задръстения калъф. Като ти четах поста останах с представата , че секса за тебе като да говориш по тела . Нещо без смисъл - е така просто да има . Вари си скрий малката пишка някаде и пак ела да пишеш след 2-3 години :-x

ELFIQ
06-23-2008, 22:24
:shock: :shock: :shock: :shock: ABE TI LUD LI SI??? :shock: :shock: :shock: OPREDELENO TEQ MALKITE IZRERKVAT!!!
EIII IMAM EDNA IDEQ ZEMI NAEBI NQKOI KOZA 4E PONE DA TI MINE MERAKA,NO NE I SAS BRATOV4EDKA SI!!! :-x OPREDELENO NE SI DOBRE :-x :shock:

NaNa_SladuRana
06-23-2008, 22:30
Вие май сте цялата рода откачалки (или поне ти и братовчедката) :-D

GregoryHouse
06-23-2008, 22:52
:D Всеки луд с номера си, някои с по два.... :razz: :razz: :razz:

А някой с цяла програма или...както в случая тема...

Maximum
06-24-2008, 08:23
непишете повече в темата тя беше разтоварваща много ясно че няма да направя секс с брачетката.не мислете че съм толко тъп Не пишете повече

eveto_xx
06-24-2008, 08:26
Аха,разтоварващо е, братовчедка ти ако докопа темата, и тя ще си помисли същото...

cS_LaMeRkA
06-24-2008, 08:50
Оф дори по пости си личи че не си готов или поне си... но не защото еди какво си а ми за да не отанеш по назад маи от някого другиго... ае стига бе!!! :x Иначе... тука има 9530598385093880 теми порови потърси... ! А за пратовчедкати - фани остай девойчето то кво ти е виновно да го осакатяваш па него 8-)

angel_hearth
06-24-2008, 11:11
АВЕЕЕ ТИ ЛУД ЛИ СИ ВЕЕ ...
КАКСИ НЕЩО МОЗЪК ИМАШ ЛИ У ГЛАВАТА... :?: :!: :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 ...
ГОТОФ СИ ЗА ЛЮБОВ ОТ СЕКАДЕ ПРОСТО НЕМАМ ДУМИ... НАПРАВО ОТИВАЙ В ИЛИАНЦИ ДА ТИ НАВРЕ В ГЪЗА НЕКОЙ НЕГЪР ЕДНА ПАЦА И КАТ СЕ ПРИБЕРЕШ МОЖЕ ДА СЕ ПОХВАЛИШ НА ВАЩЕ ЧЕ СИ ПРАЙЛ СЕКС!!!! :booooomb:

Jоnny
06-24-2008, 13:22
RQ: Pic на брачедката ?

bebeT00
06-24-2008, 13:31
На 15 съм и мисля че вече тряя да правя секс.нямам много избор за момента.мога да правя СЕКС с братовчетка ми.тя е с изключително красиви гърди и много се възбуждам.кажете какво да и кажа за да направи секс с Мен.как мислите готов ли сам за секс и трябва ли ми презерватив.и тя не е правела никога секс napravi si edna 4ikiq i se yspokoi :D

S_L_A_D_U_R_K_A
06-24-2008, 17:44
на 7-БЕЗ СЕКС!!МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ УМОЛЯВАМ ВИ МИЛИ ХОРА
:D Чух за една на 4 със същият проблем, може би трябва да се съберете :D :razz:
e pa dy6ko az sum jensko we 8-)
О извинявай муце, познавам и един на 5 със същият проблем, ще ви уредим хихих Ако не е проблем за теб, разбира се, че е по-малък с 2 години от теб:D

xaxa
06-24-2008, 17:52
защо така мислите добре оставете братовчетка ми имам приятелка тя ми каза че е готава за секс и тя е на 15 как да се отнеса с нея помогайте
i na priqtelkite ti li sa qki cicite

sladur4etyYy
06-24-2008, 17:57
Искаш ли ти кажа, к'во има предвид?
Че си малък задръстен кретен без мозък и явно без родители.
Еби се сам като ти е толко мерак, смотльо!
И не ми спами форума, че майка ти шеееба! :-x

а така бе дрисльооооооооооооооооооо ооооооооооо седни си на задника и мирни !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-x лелеееее изпитвам неудъжимо желание да ти шибна 2 шамара!!! мърльо с мърльо.... :-x и си на 15 :shock: абе толко ли ти е плосък мозъка щом на 15 разсъждаваш така :-x :-x :-x ебати чудотооо напрао звучиш кат лапе на 9 бе :-x лелееее ..няма толкова силни думи, с който да те напсувам. и щом толкова ти се ебе, що не си го нач*каш :-x

leo_233
06-24-2008, 18:04
На 15 Без секс-помогнете!!! awe ti nali si 4uval 4e predi godini xorata na taq vazrast sa xodeli na bustana da kopat s moti4kata?ako ti sa prai 6a prai6....tva e.....inak az sam pravel nqkolko pati 8)

GameMaster
06-24-2008, 18:21
:-D Hlape porastni be? Tva che vsichki na tvoqta vyzrast i pod neq go pravqt ne znachi che trqbva da si kato tqh......Pyk i s bratovchedka si bash.... :shock: Tova sa otjivelici + ne go pravi.

sladur4etyYy
06-24-2008, 18:22
На 15 Без секс-помогнете!!! awe ti nali si 4uval 4e predi godini xorata na taq vazrast sa xodeli na bustana da kopat s moti4kata?ako ti sa prai 6a prai6....tva e.....inak az sam pravel nqkolko pati 8)

тоо пъ как са фука :D недей, че автора ше се застреля като те чуе....хмм....абе я продължавай :D

laila_94
06-24-2008, 18:23
:D Какви ненормални хора .. СЕКС С РОДНИНА Йоооооп ... :grin: после няма да можеш да я погледнеш,ако само за секса .. хахха

DevilWish
06-24-2008, 18:33
eveto_xx
в какъв смисъл го казваш имаш предвид чи ни ми се прави секс
Има в предвид, че не си готов, а не, че не ти се прави.
ПРИЧИНИТЕ СА БЕЗБРОЙ !! .. А и бтв най-малкото - научи се да се изразяваш правилно .. Ии също така .. "ебе ми се, имам си приятелка ама ши гу нъпрая с браДчетката .. " ..
Яя порасни малко и тогава .. не можеш да правиш нещо, без да знаеш какво е .. още повече след като при1телката ти е девствена .. верно ще я осакатиш ..
Tova e i moeto mnenie ;)

Bubbly
06-24-2008, 19:05
На 15 съм и мисля че вече тряя да правя секс.нямам много избор за момента.мога да правя СЕКС с братовчетка ми.тя е с изключително красиви гърди и много се възбуждам.кажете какво да и кажа за да направи секс с Мен.как мислите готов ли сам за секс и трябва ли ми презерватив.и тя не е правела никога секс
как да ти помогна :lol: хайде от мен да мине оказвам ти морална подкрепа

emchetyyy
06-24-2008, 19:47
олееееееее колко си тъп не се обиждай ама кат не си прайл точно с брадчетка ти ли бе баси извратеняците явно не си пораснал на ъкъл не го прави ще убиеш някой ... :x :x :x :shock: :shock:

zabravana
06-24-2008, 20:21
nai dobre pomisli predi da var6i6 tezi ne6ta.tova koeto se varti v glavata ti ne e razumno . a i bratov4edka ti ne e podxodq6ta za tazi cel .a i ne e nujno da barza6, kogato ne6tata stavat na zorlen ne e xybavo.vremeto pomaga za vsi4ko :)

Jоnny
06-24-2008, 20:36
На 15 съм и мисля че вече тряя да правя секс.нямам много избор за момента.мога да правя СЕКС с братовчетка ми.тя е с изключително красиви гърди и много се възбуждам.кажете какво да и кажа за да направи секс с Мен.как мислите готов ли сам за секс и трябва ли ми презерватив.и тя не е правела никога секс
как да ти помогна :lol: хайде от мен да мине оказвам ти морална подкрепа
От орална подкрепа има нужда...


И все пак дай пиц на брачедката...

al_bundy316
06-24-2008, 20:45
Абе автора, мноо си прост бе. Закво искаш да правиш секс, щото и другите го правят ли? И освен това като имаш приятелка закво се замисляш за братовчедка си? Баси тъпака си, ама честно и ако не беше казал на колко си щях да си помисля, че си на 7 :D

Mun4o
06-25-2008, 10:02
верно земи опни майка ти

magneziq
06-29-2008, 13:16
ти добре ли си бе как с братовчедка си #-o и какво по дяволите е това заглавие ...Помогнете викаш ...разбирам да беше на 34 като 1 приятел на баща ми още девственик ма ти си на 15 като станеш на 20+ тогава евентуално вече ще имаш повод да искаш помощ по въпроса-Ако толкова мн ти е мерак намери си някоя ма не и да е роднина бе ...

djuki
06-29-2008, 13:31
това за братовчедката е отвратително .... а но начина по който говориш всичко друго ама ти не си готов за секс от гледта точка на това че нямаш никаква култура и познания и нз как да се пазиш от това защото секса може да е удоволствие но е много опасно

M!NG3-3@+3R
06-29-2008, 13:44
копеле ти си извратен (горкото момиче)
ако ме питаш стой си на ръчна поне докато станеш на 42-56 схващаш ли !?

pop-corn
06-29-2008, 21:56
Се си мисля,че не си наясно пикае ли ти се или ти се е*е...

toreg
06-29-2008, 22:01
На 15 години с акъл на 5 годишно лапе,как може от да говориш такива неща и да испитваш симпатии към братовчедка си,баси извратеняка неска ще кажеш братовчедка ми,утре леля ми,у други ден вуйна ми препоръчвам ти да спреш порното и да мислиш преди да вършиш

Xtuning
06-30-2008, 00:12
Ай вари еби и не на занимавай с глупости бе паляк .....


Тука виждам два съсипани детски живота - на майката ( **години) и на бащата ( 16години ) ...

o0ps
06-30-2008, 00:16
Лелел на 15 си и не си правил секс... :shock: Ужас ужас...много си изостанал...не братовчедка си ми направо майка си хващай, че така по-наблизо да ти е... :booooomb:

Re5peC7
06-30-2008, 10:06
така от къде да започнем...ммм дам на 15 год си, братле ти можеш ли да си казваш името вече като те питат или още майка ти го казва вместо теб я се стягайте ве лапета тъпи. Големите ебачи станахте вече ти не знаеш къде се намира оная работа на момичето секс ще ми прайш (повярвай ми не е така лесно като на порното което гледаш постоянно) и с братовчедка си ще правиш секс така ли? Ми по принцип не е лошо и момичето да знае за плановете ти ама като гледам все така става, че тя е в неведение. Ти го ореди вече пък тя не знае :D интересна работа..за презерватива ми..за кво ти е първо той е за това момичето да не забременее не мисля, че имаш с кво да я оплодиш, а пък и да ти кажа няма да ти стане на малката пишка...няма по-малки за съжаление, защото хората като са ги правили са ги правили за зрели хора, не за лапетии като тебе които, както казаха преди мен, се чешат там където не ги сърби. Варианта за приятелката...не мисля, че имаш такава,затова братовчедка ти идва като първи вариант в главата ти, но дори и да имаш както казах не става само с гледане на порно ще и направиш нещо след това съм сигурен баща и ще те спука от бой и то заслужено. Я най-добре отивай да си играеш с децата навън :)

SK0RP10N
06-30-2008, 10:10
отрежи си патката и ще изтраеш до края на жвиота си без секс

RyAn
06-30-2008, 11:16
Skachai ... ot visoko :)

sexy_maniachka
07-20-2008, 19:05
ae nie kvo moje da ti pomognim pak i mai naistina si o6te malak ti lud li si s brat4edka ti da prai6 sex pak i kat iska6 sex pravi go za kvo zadava6 takiva tapi vaprosi

sladkъ_mackъ
07-20-2008, 19:11
Като за начало се научи да ходиш без проходилка за бебета след тва ще измислиш нещо ти си умно момче ..... :D :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: ем като възраст-малко ти е рано,момчетата почват година/две по-кусно да водят полов живот,защото се развиват по-бавно.. Тоес ако за момичетата е 14/15,за вас е 16/17.. Но имам познавам момчета на 15,които са го правили.. зависи от човека... :-D

HoneyMoon
07-20-2008, 19:14
на 15 и извратен :shock: е такива са бъдещите педофили,с брадчедка си ще прави секс лелелеле :shock: :shock:

insomnia79
07-20-2008, 19:28
..ti samo dokazva6 teoriqta mi 4ee 18godi6nite sa s akul na 15 godi6ni , a 15godi6nite sa s akul na 12godi6ni.. dokato 4etqh komentite ustanovih 4e podsuznatelno sum ostanala s vpe4atelnie 4e avota na temata e 12 godi6no lape no posle se setih 4e si na 15 :? :? samo na4ina ti na pisane i izrazqvane e sme6en ta kamoli da prai6 sex samo 6toto BRATOV4EDKA ti imala PREKRASNI gurdi PUK I pri tva BEZ PREZERVATIV (sig 6toto takiva malki prezervativ4eta nqma za malkoto ti 4U6LENCENCE koeto kato se nadurvi e 6 sm :razz: :razz: :razz: .. )


I vse pak az 6te produlja da si povtarqm NQMA DA SE QDOSVAM ..NQMA DA SE QDOSVAM (mraza deca :smt067 :smt071 ) NQMA DA SE QDOSVAM ... :razz: :razz: :razz:

AngerFist90
07-20-2008, 19:41
Искаш ли ти кажа, к'во има предвид?
Че си малък задръстен кретен без мозък и явно без родители.
Еби се сам като ти е толко мерак, смотльо!
И не ми спами форума, че майка ти шеееба! :-x
+1

cola_girl
07-20-2008, 20:00
пич остави роднините на мира удари една две чекии и ще ти мине спокс :)

zebrahead
07-25-2008, 08:44
huh mom4e za kade barza6..zemi si naduvaema kukla :D za takiva kato teb sa..e sq ako bra4edka ti e huafa moje da probva6 :grin:

InDo
07-25-2008, 08:49
Абе земи порасни още малко за каде бързаш!?!?! :? #-o

vodka_f
07-25-2008, 08:51
много порно не е на добре :?

danielchety
07-25-2008, 09:34
Щом си успял 15 години без секс можеш още толкова да изчакаш ... нали знаеш всичко с времето си :grin: :grin: :grin:

terminatorа
07-25-2008, 21:08
Аве дребния, сестра нещо нямаш ли да опънеш ми на брачедката скачаш, ти още малко и сам ще си го навреш

ELFIQ
07-25-2008, 21:14
ОООООО БОЖЕ МОИ ще се гръмна вече :smt067 ти бавен ли си ? :-o
най логичният отговор е ДА:smt070

Just_say_no
07-25-2008, 21:51
http://kozmetikata-2.bestphpbb3.com/users/11/79/91/smilies/new53110.gif :razz:

Rebirthing
07-25-2008, 21:55
На 15 и иска да прави секс с братовчедка си, а що не пробваш първо с някое животно :-x .Деба извратеняка, ти кфо кръвосмешения ли искаш?

sweeetmaniche
07-25-2008, 21:55
ХаХа Как може и да си мислиш такива работи :D Така като гледам въобще не си готов ,с който и да е било да прайш каквото и да е :-P

gerinceto
07-25-2008, 23:49
lele ... prosto nqmam dumi.pyrvo che ne si gotov,i vtoro-s bratovchedka si !!! ](*,)

hforce
07-26-2008, 05:48
ob6to zeto si4ki iskaha da ti kajat 4e ti e rano na 15 da pravi6 sex (bah, to4no az li namerih da go kaja) i 4e si zadrusten i qvno ni6to ne razbira6
odari edna zlobarka i se uspokoi

a otnosno tva s bratov4edka ti gi mani kvo ti raspravqt, stiga da ne ti e sestra nema problem (e osven ako ne zabremenee ili nqkoi ot roditelite ne razbere 6tot togava jalna vi maika i na 2mata ama to tva si e na va6a otgovornost de)

insomnia__
08-30-2008, 00:29
Ами,мойте детенце,това не е само ръгай там,пък каквото ще да става...моя приятел е на 17 и не е правил секс,не защото е задръстеняк..напротив-супер хубаво и весело момче..просто като не е с някой с когото ще го запомниш за какво ти е ..аман от недорасли момченца :?

Love_Boy
08-30-2008, 01:23
На 15 съм и мисля че вече тряя да правя секс.нямам много избор за момента.мога да правя СЕКС с братовчетка ми.тя е с изключително красиви гърди и много се възбуждам.кажете какво да и кажа за да направи секс с Мен.как мислите готов ли сам за секс и трябва ли ми презерватив.и тя не е правела никога секс

Ама слушай сега Хасанчо. Първо требва да я купиш братовчедка си, и после да си правите малки Асеновци и Васильовци, защото инак нейната рода ще те подгони!

Love0nlyMyself
08-30-2008, 06:38
първо потренирай виртуален секс така няма да навредиш на никой :D

nqkfa_malka
08-30-2008, 08:55
Направи ми впечетление че пишеш СЕКС с главни букви се едно те първа чуваш за него ... Като мн ти е мерак наистина що не си го начукаш сам?

jjjjjj6363
08-30-2008, 10:12
OMG :razz:

dreaml1nd_
08-30-2008, 13:12
ох с тез братовчеди :lol: имам 1 позната, която мн време само мрънкаше, че много искала да го направи с братовчед си ама нз си какво и накрая той я наеба ... и тя после почна да съжалява .. тва все пак е роднина пък и ко ше речее тва на 15 съм и не съм се ебал Оо светът свършваА .. стига де ... и на теб ще ти дойде времето ;)

hgfh
08-30-2008, 17:43
на 15 без секс малееееее тц тц каква трагедия :-D

jambo_bs
08-30-2008, 17:46
А, защо не пробваш с майка си? :-D


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

_LacrymoSa_
08-30-2008, 18:19
А, защо не пробваш с майка си? :-D


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

Верно що не пробваш с майка си :lol: Тя щи пусне най-вероятво :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

mImMmKa
08-30-2008, 18:39
Тъп си..

Ai4ka
08-30-2008, 18:57
хаха с братовчетка си :shock: :shock: :shock: не си готов :?

str802
08-31-2008, 15:59
:D :D :D В тоя форум било много забавно. :D По често трябва да пиша тук :D

Та значи си на 15 и не си правил секс :razz: ХАхаха край! Много си закъснял! :D Хората на по 12 го правят вече, а ти на 15 и още не си топнал чушката :lol:

А сега сериозно. Гледай сега брат... значи на 15 е рано да правиш секс. Нормално е да правиш като навършиш поне 17 години. Просто си живей живота, а когато ти дойде момента ще направиш сефтето и ще ни се похвалиш тук ;)

Айде с здраве! :D

DieselBlood
08-31-2008, 16:04
тия ръце що ги имаш ве паляк.за украса ли?за чикия чувал си?ей да еба и аз на 15 ама не са насилвам да прая секс.а ти тъй както разсъждаваш явно имаш акъла на 9 годишно лапе.еъ да ебаа мааму даеба :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :-x :-x

tapaka
08-31-2008, 17:56
sly6ai kogato otkriesh to4niq 4ovek si4ko 6te stane otsamosebesi nqma kvo da se nasilvash ti kam segashnata ti priqtelka qvno ne ispitvash koi znae kvi 4yvstva 6tom parvo se oglejdash za brat4edkata pak togava za gadjeto.Kato namerish momi4eto koeto 6te obiknesh naistina i kato go napravite 6te e ne6to specialno i 6te go pomnish cql jivot povqrvai :) az li4no se precakah mn jestoko 6tot go napraih na 13 sled edin kypon s edna ot kvartalnite kyrvi i bqh piqn i ne pomnq po4ti ni6to i po-dobre prosto ne pravi moqta greshka sega sajalqvam mnogo obache nqma vrashtane nazad :x :x :x

sevenhill
09-01-2008, 21:39
А, защо не пробваш с майка си? :-D


Може и с бащатата :lol:

InviTr0
09-01-2008, 22:00
На 15 съм и мисля че вече тряя да правя секс.нямам много избор за момента.мога да правя СЕКС с братовчетка ми.тя е с изключително красиви гърди и много се възбуждам.кажете какво да и кажа за да направи секс с Мен.как мислите готов ли сам за секс и трябва ли ми презерватив.и тя не е правела никога секс
seedno sly6am nqkoi ot detskata gradina na koito mama i tati sa zabravili da sprat pornoto i toi e vidql kakfo pravqt batkovcite i kakite i na dr den v detskata gradina se interesyva :D ne si gotov " da polzvam li prezervativ" NE ... napravo i se cepi v pytkata :-D :-o :D

Di
09-01-2008, 22:10
ЛЕЛЕЙЙЙ СТИГА ДЕ, СТИГА ДЕ .. ПФФ ЗАГОРЕЛИ СТЕ ЗА П*ТКА ЧЕ И 2 НЕ ВИЖДАТЕ НА 12-15 ГОДИШНИ НЕЗНАЯТ КЪДЕ ДА СИ НАВРАТ П*ШКИТЕ.. ППФФФФФФФ МАЛЕЕ ДОКАДЕ СТИГНАХМЕ.. ТЦТЦ.. :booooomb: ЕВАЛА НА ТИЯ ХОРА, КОИТО НЕ МИСЛЯТ САМО ЗА СЕКС И СВИРКИ НА 13 ..

kuklichka_bg
09-01-2008, 22:40
:D Всеки луд с номера си, някои с по два.... :razz: :razz: :razz:

nqkoi s po cqla programa bih kazalaaa...

kuklichka_bg
09-01-2008, 22:41
ЛЕЛЕЙЙЙ СТИГА ДЕ, СТИГА ДЕ .. ПФФ ЗАГОРЕЛИ СТЕ ЗА П*ТКА ЧЕ И 2 НЕ ВИЖДАТЕ НА 12-15 ГОДИШНИ НЕЗНАЯТ КЪДЕ ДА СИ НАВРАТ П*ШКИТЕ.. ППФФФФФФФ МАЛЕЕ ДОКАДЕ СТИГНАХМЕ.. ТЦТЦ.. :booooomb: ЕВАЛА НА ТИЯ ХОРА, КОИТО НЕ МИСЛЯТ САМО ЗА СЕКС И СВИРКИ НА 13 ..

eh 4e te ostanaha li takivaa :lol:

Force_bladeR
09-02-2008, 01:21
На 15 съм и мисля че вече тряя да правя секс.нямам много избор за момента.мога да правя СЕКС с братовчетка ми.тя е с изключително красиви гърди и много се възбуждам.кажете какво да и кажа за да направи секс с Мен.как мислите готов ли сам за секс и трябва ли ми презерватив.и тя не е правела никога секс

А може да правиш секс с дядо си и баща си например? Да си направите една тройчица? Даже защо не го направихте когато беше на 10?

pavkata91
09-02-2008, 13:48
Копелеее...ти си некфо недорасло копеленце което не знае що е путка и що е пишка...абе келеш..бог май ти е дал ръце освен да си бършеш задника ама и да биеш тъпанарки (от много биене на чекии се затъпява..затова им викат тъпанарки...) Пич..предлагам ти да ходиш да си навреш недораслата си глава в муцуната на некой питбул да ти я откъсне. Копеле мама му стара братовчедка ми и тя е готина ама не ме фащат изблици да й прасна сливата.Макар че е на мойте години (16-17) Аз дет съм на 17 и не съм го правил...не че много ме боли че не съм го правил.. Човек земи се самоубии..стигат ни тия изроди по улиците които изнасилват малки деца..идваш в повече :x

Roberto_VizzaRi
09-02-2008, 15:30
az mislq 4e prekaleno mn si se prevuzbudila na tema "seks" 8-)

exclusive__16
09-02-2008, 15:34
Не си готов, поради едни 100000 причини, които не ми се изброяват. Играй си с количките и остави горкото момиче на мира.Най-много да я осакатиш...

+1 :razz: :razz: :razz:

Valento
09-02-2008, 16:20
защо така мислите добре оставете братовчетка ми имам приятелка тя ми каза че е готава за секс и тя е на 15 как да се отнеса с нея помогайте
аз ще ти отговора и за брачетката и за гаджето....романтика...това ще ви отпусне...ако имате опит макар и от филми ..... положението е спасено ;)

nevito0
09-02-2008, 16:55
:shock: давай и с двете кат толкоз ти са чука

s3xy
09-02-2008, 17:27
Копелеее...ти си некфо недорасло копеленце което не знае що е путка и що е пишка...абе келеш..бог май ти е дал ръце освен да си бършеш задника ама и да биеш тъпанарки (от много биене на чекии се затъпява..затова им викат тъпанарки...) Пич..предлагам ти да ходиш да си навреш недораслата си глава в муцуната на некой питбул да ти я откъсне. Копеле мама му стара братовчедка ми и тя е готина ама не ме фащат изблици да й прасна сливата.Макар че е на мойте години (16-17) Аз дет съм на 17 и не съм го правил...не че много ме боли че не съм го правил.. Човек земи се самоубии..стигат ни тия изроди по улиците които изнасилват малки деца..идваш в повече :x
+10976463843473463645659824475684557676598493
към автора - да не си посмял да съсипеш нечий пръв път! :x

ive_nceto
09-03-2008, 10:36
Ти си многооооооооооооооо тъп!!!!!

miloto_Pilence
09-03-2008, 10:59
откажи се, не си за тая работа...... 8-)

Iv4eTy
09-03-2008, 11:45
Лапешка работа!!! Ти щом питаш непознати по форумите дали си готов - направи си сам изводите колко си готов!

mim4ety_sara
09-03-2008, 12:10
abe ti nared li si,6to pita6 trqq li mi prezervAtiv- ami est 4e ti trqbva :o :lol:

Ico_
09-03-2008, 14:10
Казало Лапето "ти си бах'ти лапето"...
Много сте зле...много се присмивате..все едно на вас всичко ви е ясно и не пускате малоумни теми.Малък бил..., че половината от вас на колко са?...идиоти
Не може ли спокойно да му кажете, че братовчетки не се ебът първо.Второ, че му трябва презерватив задължително.Да е внимателен, да не бърза, да накара приятелката си да се чувства добре...да не повтаря(в случай че решат) без презерватив...и тн.Видяхте го вие, че не разбира и дай да го псуваме.Па вие половината сте същите сакатлъци, какво се правите тука на разбирачи