PDA

View Full Version : Голям проблем с пениса!!!!ПОМОЩ..



LuXeoN_94
06-23-2008, 12:41
значи проблема ми е следния..
преди няколко дни забелязах че по главичката на члена ми има малки червени пъпчици (махнаха се след 1 ден),на др ден започнах да усещам сърбеж на мястото под главичката.мислих си че ще мине от самосебе си но... сега 2 дни по късно немога да забелвам изцяло главичката на пениса си...появиха се ранички (с форма на цепнатини)в горния край на кожичката която покрива главичката и като ходя до тоалетна ако попадне малка част урина върху тези ранички започа да щипе.преди 4 дни ми нямаше абсуслютно нищо ,а сега като пробвам да си забеля главичката ме боли заради гореспоменатите ранички :-k много съм отчаян и незнам какво да правя :-k срам ме е да кажа на родителите си ...ако някой може да ми препоръчи крем или нещо подобно без да трябва да ходя на доктор ще съм му мн благодарен....
(на 14 год. съм )

ogi_climb
06-23-2008, 12:47
Нямаш абсолютно никакъв вариант освен доктор, не губи време

just_a_girl_z
06-23-2008, 14:03
звучи зле. не губи време и кажи поне на баща си, той може да знае какво да направиш. и почти е сигурно че ще те заведе на лекар.

mumiikataa
06-23-2008, 15:27
звучи зле. не губи време и кажи поне на баща си, той може да знае какво да направиш. и почти е сигурно че ще те заведе на лекар.
+1 Не се притеснявай и действай.

Smokk
06-23-2008, 15:28
брато и аз го имам същия проблем самоче мога да си го заголвам и явно твоето е в по напреднало състояние и аз ги имам тези като рани се едно главичката ми е удрана с нокти..това до колкото разбрах са гъбички..няма нищо срамнно казваш и готово аз днес ходих при личната лекарка а тя каза"нямам направления,не е спешно.ела в началото на юни.."забавно..а ако имаш приятелка казвай и да ходи на гинеколог защото и тя има ..даже аз ги фанах от приятелката ми споко и аз съм на 14.. :-D

kudrev
06-25-2008, 14:29
Много чекии? :)

petet
06-25-2008, 14:33
Или си лепнал някакъв вирус или имаш инфекция - 100%!
Бързо на уролог да ти предпише лекарства и ще се оправиш!

fuck_brainpants
06-25-2008, 21:19
Божичко !!!! Момченце ! Разбирам проблемът ти, ала .... какво ние да не сме ТийнБолница !?!?!? Как да ти кажем някакво мехлемче при положение,че, ако някой ти препоръча нещо - ОСВЕН ДА СЕ ВЛУШИ ДРУГО НЯМАА ДА СТАНЕ !!!!
Както аз казах на мама, че желая на гинеколог, така ти кажи на баща си за тази работа .... НЕ ВИЖДАМ КЪДЕ Е ПРОБЛЕМА ! Той те е създал... Той е един от единствените хора + уролога, който може и е в състояние да ти помогне !!!!!!!!

love__you
06-26-2008, 03:46
Pi4 sq 4ui kakvo 6te ti kaja. Na vseki moje da se polu4i takav nepriqten inciden. Reshenieto e samo 1 ! kaji vednaga na vashti i otidi na lekar i to nezabavno. q si perdstavi 4e posle se stigne do lo6i posledici, togava ko pai6 ? samo 6te asjalqva6. taka 4e ne gubi vreme. spodeli s va6te te 6te te razbrat 100% , ni6to nqma da kajat i da te zavedat na lekar.POBYRZAI!MOJE NAISTINA DA E NE6TO SERIOZNO !

LuXeoN_94
06-28-2008, 11:45
ne hodih na lekar no kazah na maika mi i tq mi dade ne6to da se maja i sega e dosta po dobre problema e samo 4e gornata 4ast na koji4kata koqto pokriva glavi4kata e malko tqsna no pak uspqvam da si zabelq glavi4kata bez usiliq :) blagodarq na vsi4ki :)

Di
07-11-2008, 19:40
Или си лепнал някакъв вирус или имаш инфекция - 100%!
Бързо на уролог да ти предпише лекарства и ще се оправиш!
+1 8)