PDA

View Full Version : Загубена кауза или не?!?



ivetoOo
06-23-2008, 13:47
Момчето което обичам страшно много вчера ми каза,че ме мразил и искал да го оставя и тн без причина смисъл нещата между нас са сложни но не чак толкова след 1,2 часа ми каза че много ме обичал и още глупости и след това предпочитам да си мъртва и ме блокира в скаип и навсякъде при което аз започнах да му кликам може би бях нагла може би жалка но незнаех какво друго да направя праща ми смс обичам те страшно много но ме остави трябва да те намразя а незнам защо и сега нз какво да направя да продължа ли да му кликам и тн за да се сеща за мен или е загубена кауза и да си поплача малко и да видим някак си да продължа напред

nQkFa_nIkFa
06-23-2008, 13:55
Щом го обичаш се бори за него,за любовта му!! :) Поговорете,попитай го защо така ту те обича,ту те мрази. :) УспеХ :-)

angelcheeee_93
06-23-2008, 13:55
tva e -ot dajd na vqtar.6te ti kazva predpo4itam da si martva,a posle mn te obi4am,tva pak na ni6to ne prili4a.q go ostavi,za6to 6te mu klika6 i nz si kvo. :? nedei go tarsi po-dobre,tva ne e nikakva lubov :? no zavisi ot obstoqtelstavata,moje pak i ti da si vinovna ,no ne6to mislq 4e ne se vrazva.speciqlno priqtelqt mi ako mi kaje ,4e predpo4ta da sam martva ,to stava qsno kolko me obi4a,ako mi go kaje,az bih go ostavila.

Chefinkaaa
06-23-2008, 14:01
Ami... mislq 4e sami4ka trqbva da preceni6 kakvo da pravi6.. ti go obi4a6.. toi te obi4a.. no za6to pravi taka.. samo na dumi li e ili pravi i drugo? Pogovorete be hora ! Edinstveniq izhod ot situaciqta e da govorite i si4ko da se razbere.. spored men pitai go, nadqvai se da si kaje istinata ii posle re6i kakvo da pravi6 :) Uspehi :-)

ss
06-23-2008, 14:02
Тук съм пасс...немога да позная кой от вас е бил напушения...

BeZrAzLiChNa
06-23-2008, 15:57
А бе я го остави ! ЗАгубена кауза е много ясно .. мразел те обичал те.. няма такива !!

cinderella_gugutka
06-23-2008, 15:59
дай му време-ако те оби4а ще те потърси и тогава си изаснете работите

Adurna
06-23-2008, 16:52
Аз съм на мнението,че за повечето мъже не си струва да се плаче.Ти идея си нямаш кога има нещо,кога няма,ако има,какво е и все такива глупости.И до днес не съм ги разбрала.Те са си загубена кауза.

koalka
06-23-2008, 16:55
И той май не знае какво иска или само той си знае какво му е в главата,и ако не ти каже няма как да знаеш...
Най-добре направи така, както той ти е казал - остави го на мира, не го мрази, не е нужно, просто го остави.Той, ако се интересува от теб ще те потърси.Не бъди нахална да му звъниш и да му се буташ.

MonSitY
06-23-2008, 19:24
ммм май е загубена кауза не ти трябва човек който да ти вика че те предпочита мъртва наистина не си заслужава!!!

NaNa_SladuRana
06-23-2008, 19:27
Достойнството ти не е ли по-важно от някакъв си объркан голтак?

SuNsEt
06-23-2008, 19:33
Щом го обичаш се бори за него,за любовта му!! :) Поговорете,попитай го защо така ту те обича,ту те мрази. :) УспеХ :-) :shock: :shock: :shock: ...С такова келе като него по-добре да си нямаш работа!Остави го,не виждаш ли,че на него му е все едно за теб.Непостоянен е и освен тва НЕ Е сериозен...Педерас. :-x

people_always_lie
06-23-2008, 19:44
Сигурна ли си,че той не е в цикъл??!? :D Иначе или и той незнае какво иска или просто има някакво обстоятелствено пояснение :?

Pliok0019
06-23-2008, 19:58
Защо не му се обадиш, вместо да му кликваш?

ivetoOo
06-24-2008, 10:43
Сигурна ли си,че той не е в цикъл??!? :D Иначе или и той незнае какво иска или просто има някакво обстоятелствено пояснение :? :razz: :razz: :razz: :razz: ми може и това да е да ти кажа щото ей тъй на периоди го прихваща това после са извинява и всичко е ок докато изведнъж пак нещо му става и откача...

az17
06-24-2008, 11:20
Като толкова го обичаш,защо ти е говорил такива неща замисли се .. дали не си го наранила ? Може и да те обича може да си го наранила,да си го преебала защо всички го нападате без да знаете примерно на него какво му е ?!?!

sasha_90
06-24-2008, 11:24
Не знае какво иска!Остави го за известно време и виж какво ще стане.

ivetoOo
06-24-2008, 11:47
Като толкова го обичаш,защо ти е говорил такива неща замисли се .. дали не си го наранила ? Може и да те обича може да си го наранила,да си го преебала защо всички го нападате без да знаете примерно на него какво му е ?!?! Да може би в миналото го нараних ,но не и сега поне незнам с какво той не може ли да ми каже ?Нито съм правила нито съм казала нещо даже незнам какво стана изведнъж почна да ми говори че предпочита да съм мъртва

_wait_and_bleed_
06-24-2008, 13:15
Тоя да не е някво ненормално имо? #-o #-o #-o #-o На колко си години?Оф, защо лапетата станаха толкова прости... :(

vesssiii
06-24-2008, 13:22
Абе вие луди ли сте бееее? #-o Той ще и каже,че предпочита да е мъртва а вие "Бори се за любовта му" Тцтцттц :? :? :o Вие акъл имате ли??На вас,ако ви кажат така приятно ли ще ви е?И ти к'во му кликваш,като ти наговори така тегли му майните и да си гледа работата,той после ще съжелява какво е изпуснал,защото едва ли някоя ще го търпи да и говори така..На мен ако ми го каже..малеее ще го направя бърлив..К'ва обич е т'ва??"Предпочитам да си мъртва" .. Мале малеееее бахти келеша :? :? :? Много се дразня на такива..Тооо тоя кой знае дали знае к'во е обич..Пфф.. Зарежи го,колкото и да го обичаш той не те заслужава..А тея с "Бори се за него" ае моля ви се ...

ivetoOo
06-24-2008, 13:47
Ами аз съм почти на 16 той е почти на 18 смисъл не сме малки деца ама ок аз го оставям ама до след час и пак почвам да мисля за него била съм го наранила ами кажи бе може да опрайм нещата :? той мълчи после аз излизам виновна :?

Brumka
06-24-2008, 13:55
А бе я го остави ! ЗАгубена кауза е много ясно .. мразел те обичал те.. няма такива !!

А така! Какво ще си късаш нервите. Какво значи това "трябва да те намразя"?! Това си е чиста гавра и издевателство от негова страна, тъй че да се оправя. Да не е случайно последният младеж на света и да не си ти случайно най-отчаяната мома, че да страдаш по този...

ivetoOo
06-24-2008, 20:21
Сега вика да бъдем приятели какви приятели може да сме при положение че аз го обичам може би и той ме обича а по-добре щяло да е да сме приятели :? :?

Nam3less
06-24-2008, 20:24
Ясно е, забрави за него. За твое добро е. Не знае какво иска и те разиграва - а и и думичка не може да става за любов.

BeZrAzLiChNa
06-25-2008, 08:50
Ами така си е тоя не заслужава някое момиче да плаче за него.. Сигурно си първата дето му се е вързала .. и сега си мисли,че е големия газар,ако пък не си си намерила някакво газарче ..