PDA

View Full Version : HELP MEEE ;(;(;(



angelcheeee_93
06-23-2008, 14:06
zna4i v momenta sam v holandia pri roditelite si,no kogato si bqh v bg u nqkakva jena se sabirali nqkvi si lelki i govorrili 4e sam se celuvala s priqtelq si i 4e toi dori me e opipval.da kaja 4estno tva e po4ti istinata,priqtelq mi iska6e da me pipa,no az vse se darpah i koito ni e vidql e ostanal s takova vpe4atlenie.az cqlo lqto 6te sam tuk pri roditelite si i posle 6te se varnem vsi4ki za bg 4ak septemvri,no az mn se pritesnqvam kogato se priberem tazi jena da ne vzeme da kaje ne6to na maikami, 4e naprao 6te me izselqt,ne mi se misli.kak da i obqsnq,ne moga da i kaja 4e tova e istinata.znam 4e az sam si vinovna i sajelqvam,no e kasno i sega cqlo lqto tova pritesnenie 6te me ma4i.6te minat po4ti 3 meseca,no dali DO togava vsi4ko 6te utihne i dali tazi jena 6te kaje na maika mi? i kak da i obqsnq ,4e tova ne e vqrno ako razbere? pls HELP :cry: :-#

Erica
06-23-2008, 14:08
Ta kolko takiva temi shte pusnesh oshte...?

xXxScreamxXx
06-23-2008, 14:24
о0ооо да ..
то4но
разбира се
....
на оная жена само ти ще си й в главата 3 месеца ...

FeelMyPain
06-23-2008, 14:29
НЯКОЙ 6ТЕ МИ ОБЯСНИ ЛИ КВО Е НЕРЕДНОТО В ТОВА,КОЕТО СТЕ ПРАВЕЛИ С ПРИЯТЕЛЯ ТИ?!

През 18 век е било забранено...HF 8)

ss
06-23-2008, 14:32
zna4i v momenta sam v holandia pri roditelite si,no kogato si bqh v bg u nqkakva jena se sabirali nqkvi si lelki i govorrili 4e sam se celuvala s priqtelq si i 4e toi dori me e opipval.da kaja 4estno tva e po4ti istinata,priqtelq mi iska6e da me pipa,no az vse se darpah i koito ni e vidql e ostanal s takova vpe4atlenie.az cqlo lqto 6te sam tuk pri roditelite si i posle 6te se varnem vsi4ki za bg 4ak septemvri,no az mn se pritesnqvam kogato se priberem tazi jena da ne vzeme da kaje ne6to na maikami, 4e naprao 6te me izselqt,ne mi se misli.kak da i obqsnq,ne moga da i kaja 4e tova e istinata.znam 4e az sam si vinovna i sajelqvam,no e kasno i sega cqlo lqto tova pritesnenie 6te me ma4i.6te minat po4ti 3 meseca,no dali DO togava vsi4ko 6te utihne i dali tazi jena 6te kaje na maika mi? i kak da i obqsnq ,4e tova ne e vqrno ako razbere? pls HELP :cry: :-#Като не чакате до сватбата-сега и 2мата ще овиснете на въжето...

cinderella_gugutka
06-23-2008, 16:08
НЯКОЙ 6ТЕ МИ ОБЯСНИ ЛИ КВО Е НЕРЕДНОТО В ТОВА,КОЕТО СТЕ ПРАВЕЛИ С ПРИЯТЕЛЯ ТИ?!
???и аз тва се 4удя :-o

TheMaggie
06-23-2008, 16:09
о0ооо да ..
то4но
разбира се
....
на оная жена само ти ще си й в главата 3 месеца ...


+1 :?

gLoRiOuS_aNGeL
06-23-2008, 22:29
Отричай!На мене наште ми се връзват на всичко... :D

NeLLy_BaBy
06-23-2008, 23:16
Не се претеснявай.Това е твърде дълъг период от време,а дори и тази жена да каже нещо после просто отричай и това е. Но не вярвам да каже.Споко. :)

maybelline
06-24-2008, 05:32
Гоялма работа, че на 15 (16) години си се опипвала с някакво момче (дори ако по принцип не е вярно) и че майка ти може да разбере. Аз пък на 15 правих секс с гаджето (което беше на 21). Бабата на най-добрата ми приятелка разбра, а тя се познава с баща ми (който не живее с нас, но се чува с майка ми). Изобщо не ми пукаше ;)

kindergarden
06-24-2008, 07:42
да бе тя жената си няма друга работа...пък и какво толкова е станало...ако родителите ти разберат им обясни,че не виждаш нищо нередно в това...кво си се спекла се едно нещо страшно е станало..боже боже :?

pasii_sladuranata
06-24-2008, 09:31
кажи и всичко на нея .....всичко това кадето и на нас ;)

MonSitY
06-24-2008, 10:43
май не си готова да имаш гадже щом те е срам да показваш чувствата си и се притесняваш понеже си показала любовта си...

vesssiii
06-24-2008, 13:12
На колко си?
Така няма нищо лошо в т'ва,което сте правили!!Вие сте гаджета нормално е (или под гадже разбираш да се държите за ръчичка).Тая дъртата бабичка е нормално да те коментира,защото на тази възраст т'ва им е главната работа.Или с 1 дума стават за тайни агенти. :D Не мисля,че трябва да ти пука (е освен ако не си на 10 :-D ).Кажи на майка ти,че си имаш приятел и като си дойдете,ако и каже тази "ПРИЯТНА" жена,че ви е видяла ти и кажи истината..Аз пък казвам всичко на майка ми и ме разбира чудесно..Една нейна колежка ме беше видяла и и беше казала,че така сме се били награбили,че още малко сме щели да правим секс :? ..Еми клюкарки,ама майка ми не ме преби :D Попита ме,отговорих и че са преувеличени нещатата и т'ва беше..Голямо чудо,че си се целувала :D

didi_baby
06-24-2008, 13:15
вай с моя прител да има как да се изчукаме на главната пред целия град пък ти за едно пипане се притесняваш....тва са пълни глупости мн тъпо :?

krem4et0
06-24-2008, 16:04
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=178323