PDA

View Full Version : На приливи и отливи



My_Heart_Is_Yours
06-23-2008, 15:28
Здравейте.Ето,че сега и аз се нуждая от вашите съвети.
Отнася се за първата ми,истинска любов.
Обичам го в продължение на 2 години.Първата година,той подозираше за чувствата ми,но не правеше нищо-както и аз самата.
След това,като че ли,нещо се промени в него.Започна да ме гледа,по по-различен начин,искаше все да е близо до мен.Стори ми се ,че изпитва нещо към мен.Нещата се задълбочиха.Всичко започна с една преегръдка,и от там насетне,ме прегръщаше при първия удобен случай.Искаше да се усамотяваме,говорехме си за какво ли не.И аз найстина,бях щастлива.От една внезапна целувка,станахме гаджета.В началото,всичко беше прексрасно.Беше много нежен и мил с мен.А на мен ми се струваше,че това е сън и отказвах да повярвам,че това се случва именно на мен.И още на 3 ден,започнаха караниците...Карахме се за незначителни неща,аз се сърдех и така не си говорехме,най-много 2 дни и пак бяхме заедно.Всички ми казваха,че това което правя е огромна грешка.Че бил женкар и си играел с мен.Но май само аз,виждах истинската му същност.Пред другите беше съвсем различен,а когато сме само двамата е един прекрасен човек.Пред другите,не ми дава да му повишавам тон,гледа все неговата дума,да е последна,а когато сме само двамата,е точно обратното.Приех двойнствената му личност,та аз го обичам толкова много.Но започна да се зарибява и с други момичета,което наистина адски много ме дразнеше.Когато му се опълчвах за нещо,той тичаше при някоя друга,и след това отново се връщаше при мен.Явно за да ми докаже,че не съм единствена.През това време,имаше доста момчета,който искаха да бъдат с мен,и аз им отказвах-нали имах "приател",който обичам.Но ми писна,той да ме прави на луда,а аз да седя в ъгъла и да гледам,как се подиграва с мен.Един ден,просто се събудих с мисълта,че не съм изтривалка за никой.Видяхме се,но тоново бяхме скарани,тогава той отново отиде,да се натиска на друга и аз,хоп при едно момче.Видя ме,и едва ли му стана приатно.От този ден нататък,станахме като котка и мишка.Все гледахме,кой с какво да издразни другия.Чудех се кой ще се предаде първи.Оказа се,че не бях аз.Острани изглеждаше,че на никой от двамата не му пука за другия.Но май не беше така."Като не се харесвате,защо правите всичко това"?Отговорът,беше лесен:"Защото сме инати!"После се оказа,че аз съм била виновна да скъсаме,че не съм му давала свобода,че съм му правела номера.Което не беше вярно.Бяхме заедно по 4-5 часа,максимум след това кой каквото иска да прави.Събота и неделя,не се виждахме изобщо.Както и да е.И така,продължихме ние,с тъпата игра.А той ту идваше при мен,след това като че ли,се плашеше от нещо и бягаше.На мен ми писна и си казах-"Край!"И найстина беше така до днес.Значи до днес,почти не си говорехме,все се карахме за нещо,отделно че се дразнехме.Аз си седях на една пейка,той дойде при мен и се сгуши,както някога,когато бяхме заедно.Започна да ме гали,да ме целува.Питах го какво става,а той не ми отговори.И така,продължи да ме прегръща да ме целува...Казах му,че трябва да ида до една фр.,и той предложи да дойде с мен.Съгласих се.Вървим си ние по улицата,а той някакъв нежен,добър.Минава някакво момче,аз го погледнах и нищо повече,а той-Видях те!,и аз-Какво?Да не ми забраняваш?той-Да забранявам ти!Продължихме ние по улицата,и по някаква случайност,се спънах.Той се притече,помогна ми да стана(не бях паднала кой знае колко лошо,просто се свлякох на земята),пита ме какво ми е...И аз-ми нищо,спънах се....През сълзи му го казвами той-Успокой се,няма нищо!В този момент,ми се стори,че на него му пука за мен.После ме погледна,и така стоим и се гледаме"Какво?"изтърсих аз,а той явно се притесни:"Ми ъъъ нищу"После след като се видяхме с фр,си тръгваме и за чаo,дойде при мен и ме целуна по бузата.Почувствах се като малко детенце,найстина...Това страшно много ме обърка.Найстина незнам,какво изпитва към мен.Той е все на приливи и отливи.Тръгва си и рано или късно се връща при мен.Изключено е да говоря с него,за чувствата му-едва ли ще ми каже нещо,защото той никога не споделя,това което чувства.По-скоро го показва.Моля ви за съвет.Какво мислите за цялата тази история???

TheMaggie
06-23-2008, 15:35
Мисля,че е боза... 8-) Иначе за чувствата му - според мен е объркан и не знае какво точно изпитва.Все пак има някакво привличане между вас. :)

angelcheeee_93
06-23-2008, 15:38
popiai go kakvo 4uvstva kam teb,ako nqma 4uvstva go ostavi.apak i ako te obi4a za6to 6te hodi da se zaribqva s dr momi4eta na men tova ne mi e qsno.za6to se pravi na nevinen kato toi e vinovniqt ot cqlata tazi rabota.popitai go za da razbere6.a ina4e mejdu vas plamvat nqkakvi iskri,no dali sa lubovni,samo vie si znaete.pogovorete si seriozno za da si izqsnite problemite! aide uspeh :)

sweatkiss
06-23-2008, 15:41
Ами и аз мисля ,че и самият той не знае какво иска и е объркан.Просто поговорете ,питай го какво изпитва към теб ,как мисли да развивате отношенията си занапред и така...Кажи му ,че трябва да реши дали ще е с теб ,защото няма да допуснеш да си играе с теб и да идва при теб когато си поиска...Просто изяснете нещата и не питай нас а него...Ние не можем да ти кажем какво изпитва той... :)

tedi_sunny
06-23-2008, 15:51
Трябва да говориш с него.Питай го какво чувства и се разберете.Но в никакъв случай не се оставай да се държи така с теб.Когато му е кеф да е мил,а когато не е на кеф да прави с теб каквото си иска.Айде успех :-)

cinderella_gugutka
06-23-2008, 15:57
ако го оби4аш дай му още 1 шанс

MonSitY
06-23-2008, 19:32
между вас има нещо сериозно карате се само защото сте инати!!!позанто ми е и то до болка :D ммм той е объркан незнае какво изпитва защото досега не го е изпитвал.трябва обаче да се промени в правиланат насока защото пред неговите очи нещо се промена незнам какво но той също се променя!!изчакай известно време да видим какво ще стане! :)