PDA

View Full Version : Пиърсинг на междата и устната ?



4eere6ka_kiss
06-23-2008, 15:39
Не съм сигурна дали темата е за тук .Утре ще си слагам обица на веждата или на устната .Има ли някой който има обеца на тия места и да ми каже главно БОЛИ ЛИ ? :D Не ме много ме е страх за болката де но все пак ... И къде според вас е по - яко ?Рисковете ги знам :-P А иначе аз най-мното искам на езика но майкаа ми не дава поради някакви нейни измислени причини :x

remember_me
06-23-2008, 16:12
az si mislq da si slagam na ystata nz. 4yvala sam 4e na vejdata mn bolqlo. ina4e na ystata ne.osven 4e se podyva ystnata i fafli6 drygo nqma.ako e na vejdatata...mislq si 4e 6te ima6 golqmo glavobolie sledva6tite nqkolko dena :D

LipSoFAnAnGel
06-23-2008, 16:13
Аз съм твърдо за на веждата!На устната въобще не ми харесва..

rusoto_baby_f
06-24-2008, 19:54
Майка ми има на устната от няколко седмици....Изобщо не и се поду..нито пък фъфлеше...Каза че боляло,но за секунда.....След това я болеше малко и на другия ден малко...и ся е ок...
....ПП...щом сте решили твърдо....ходете и се пробийте...Всеки казва различно...При всеки е различно...едни ги боли..други не....Така, че до като не го изпитате квото и да ви кажат ..ще са само мнения..а вия просто ще се влиаете..от тях......Айде успех....

chocoleptic
06-24-2008, 20:01
До две седмици ще си пробивам веждата.
Не ме е страх от болка.
А плюс това слагат наместна упойка.
Няма такова нещо като главоболие.
Иска много поддръжка обаче.
След време кожата ти изтънява и трябва да я махнеш на време,иначе ще ти падне кожата и може да ти остане белег.
При едни изтънява след година,при други след две.
Зависи от поддръжката.
Устната също не е лошо,но зависи от самите устни-нито много малки,нито много големи (;.

people_always_lie
06-26-2008, 20:50
ООххх хора ш ме убиете с вашите знания.Няма главобилие от пиерс на веждата,няма фъфлене от пиарс на устата,обаче има подуване (леко в рамките на нормалното) (имах пиерс на веждата,имам и на устата)Така за веждата значи,за болката -не е болка за умиране в смисъл търпи се всичко става за секунди с пробиването и това е.Значи няма от какво да се плашиш-аз лично имах обеца на веждата След това препоръчвам ти да си вземеш сапун "сейвгард",кислородна вода 3%,и едно мехлемче "вита мерфен" (всичко това няма да ти излезе повече от 5лв,така че спокс)Сутрин и вечер си я миеш първо със сапунчето(хубаво,дори ще я движиш,после обилно с вода отмиваш) после с кислородната вода ще я промиваш и накрая я мажеш с кремчето.Тва в продължение на 1седмица,след това през 2-3 дена по веднъж на ден.Никакво пипане с МРЪСНИ РЪЦЕ!Значи пиерса на веждата е повърхностен-тн след време 100% организма ще ти го "изплюе".Нормално е след пробиването да отделя секрет-няма да се плашиш.Ако обаче продължава да сълзи,има гной-пиши ми да ти кажа какво да правиш,надявам се съм била полезна.И ПОМНИ ВИНАГИ ПРИ СПЕЦИАЛИСТ,ЗАЩОТО МОЖЕ МН ЛОШИ РАБОТИ ДА ТИ СЕ СЛУЧАТ НА ЛИЦЕТО,САМО ОТ ЕДНА МАЛКА ОБЕЦА

4eere6ka_kiss
06-26-2008, 21:17
Мерси многоо ! :-) :-)

SuNsEt
06-27-2008, 05:50
На мен пък на устата повече ми харесва. :D ...Ама няма да си слагам... :-o

xaxa
06-27-2008, 08:55
nikoga nqm da se produp4a

AnChItOoOo
06-27-2008, 09:28
Не съм сигурна дали темата е за тук .Утре ще си слагам обица на веждата или на устната .Има ли някой който има обеца на тия места и да ми каже главно БОЛИ ЛИ ? :D Не ме много ме е страх за болката де но все пак ... И къде според вас е по - яко ?Рисковете ги знам :-P А иначе аз най-мното искам на езика но майкаа ми не дава поради някакви нейни измислени причини :x

Една фр има на веждата...каза че не боли.Аз имам на носа и след 1-2 седмици ще си слагам под устната.Нито аз нито тя сме имали проблеми.Пък и мене не ме е страх от болката...падам си малко мазохистка 8-)

Pick-It-Up-Slow
06-27-2008, 21:58
Имах под устата в дясно.Не мога да кажа дали на другия ден се подува много,понеже я задържах само няколко часа ^^ Пробиха ме без упойка,не ме заболя изобщо,но тече доста кръв.
На веждата имам от няколко дена.И нея ми я слагаха без упойка,изобщо не ме боля.Купи си "гентамицин" /не ми се търси,а не мога да се сетя дали точно така беше/ и мажи с него..ше ти помогне да зарастне по-бързо.

bulgarche
06-28-2008, 06:56
piercing-bg.com

bubble_gum
06-28-2008, 17:51
имам от хмм 8 месеца на веждата има болка ноо е поносима освен тфа ти като идеш там ще ти обяснят всичко с какво да я мажеш (аз я мажех с едно гелче което го има в пиърсинг студията и промивах със вода, в която е разтворена морска сол помага да зарастне по-бързо) пробиха ме без упойка но нз се пак ми е малко чудничко някой изказа мнение че ти слагали упойка и да знаете тече МНОГО КРЪВ! после хоих 3 седмица синя на окото :smt046 но си струваше "жертвата"