PDA

View Full Version : Помощ - поправителен?



Summer?
06-23-2008, 16:51
Здравейте!
Проблемът ми е математиката.Цяла година се опитвам да го разреша,но просто математика не ми се отдава.Уча в Математическа(най-голямата грешка някога) в голям град.
Отсъствах много тази година.Не защото бягах,а бях болен.Материала,който изпусках там ми беше трудно да го навксам,и веднага като се върнех на даскало,тази пускаше контролно.Милих я да го отложи за другият път,за да мога да си науча добре нещата,отговора все беше "НЕ".Натрупах за 2-ят срок 1 тройка и 3 двойки. :(
Както и да е.Класното еше преди 2 седмци.Реших си задачите,горе-долу за 4-5,до колкото разбрах.После когато връщаше,върна го на всички само на мен не.Изпита ме на една задача на дъската,която бях решил грешно,но съм заградил правилният отговор(просто научквах на някои).Реших я по същият начин на дъската-грешен.
Даде ми без предупреждение класното на другата група,реших го там.На някои здачи не можех да намеря отговирте,така че просто ги заграждах,все пак да не си губя шанса.През цялото време седеше ПЛЪТНО до мен,защото нали съм бил "преписвал" мин път.Решавах,от 10 задачи имам 5 решени като това е някъде за 4 - на 2 задачи просто заградих отговорите.На другите,които ги реших дори съм й написал решенията на листа и тя го взе,така че да не може да каже,че съ преписал отговорите.
Даде ми веднага 2 задачи.Звънеца вече беше бил и беше пълна патардия около мене.Дойде някаква друга даскалка по математика и тая мислеше,че не я чувам и взе да говори някакви глупости за мене.Реших 1-та другта не можах.После ми се развика,че била "оголен домат ама на колче...нещо си такова,в смисъл,че мразела да я лъжат.
И ми каза "Айде 2".Е добре де,нали реших другите здачите,защот 2?Преписвал съм,е как ще стане като тя седя плътно пред мен пък и бях единственият,който правеш това?!
Вика ми,че съм преписвал,че кааааак можело да имам такъв късмет,че да научкам 2 верни отговора(А),Б),С)...) и т.н
Това беше класно!В нейните часове винаги съм като някаква агънце,нито съм се заяждал,нито нищо.Въпреки че ме унижава трая си,щото знам отворя ли си устата ще стане още по-зле
Ср ми успех за годината ще бъде 5.Единственият ми проблем е само тази математика.Това може би ще бъде първият ми поправителен,не ме е страх.Ще си ги преговоря работите и ще си го направя.Просто дано само тя да не го проверява.
Таз жена просто ще ме вкара в лудницата.


Можете ли да ми кажете как стоят работите с тия поправителни,какво включват,всичко,което знаете за тях?Някакъв вариант изобщо да не ходя(не искам някаква оценка повече от 3,просто знам какво мога,но сори ама не съм за 2)

.:БаЛъК:.
06-23-2008, 19:28
Хех смятай тея даскали направо изперкаха ! то покрай тая жега нормално :) за поправителните незнам много. несъм се явявал

Rofl4e
06-23-2008, 22:41
Ми аз тази година бях на поправителен значи една седмица г/д има консултаци на които ще ви е тя (на мен ми казваха какво ще е на изпита и научих нещата)но щом се заяжда с теб нз..квестор няма да ви е въпросната учителка а проверяваща сиг ще е тя с още някои учител по математика от училището ти поне при мен беше така!

4eere6ka_kiss
06-24-2008, 20:59
Spoko popravitelnite sa lesniii :D nqma na4in da ne go izkara6 :P vklu4vat material ot cqlata godinaa no v pove4eto skly4ai podarqvat izpita :P ako ne go mine6 pyrviq put ima6 2ri izpit po - kusno :) NE SUM BILA NO MN MOI POZANTI SA OSTAVali

pasii_sladuranata
06-24-2008, 21:51
Lele...uchi za da go minesh :::