PDA

View Full Version : Най - после и аз..



gPa3HuTeJl
06-23-2008, 17:03
.. да се допитам до вас, след 1800 мнения.. ;)

Значи проблем1т е следният :
Да кажем момичето се казва МиМи, момчето Боби и Аз..
Мими е уж влюбена в Боби от много време.. Ходиха няколко п1ти и се разделяха, нещата просто не потр1гваха между тях ( сигурно защото той тренира брейк, там к1дето и аз тренирах преди известно време и нон стоп е с мацки и така и просто я забравяше и имаше период на 1 седмица в която не се бяха виждали ), а Боби си пада малко женкар.. От има-няма 1 месец на сам тя се старае да го забрави и то упорито, блокна го в скайп, изтри му телефона, не му се обажда...
Онази вечер ми клипна на телефона и аз и се обадих...м..говорили сме близо 2 часа.. през които 2 часа тя ми изт1рси това нещо фаталното : " Искам да с1м с тебе, но обичам него.Искам да ми помогнеш да го забравя. "
След това.. няколко дни, като че ли се отдалечих от нея.Не я т1рсех.Трябваше ми време да помосля.Дали да позволя да б1да използван или просто да кажа майната му и да карам к1м другата.
Да отбележа, че имам чувства к1м това момиче..
Прослувутата случка по телефона стана преди 1 седмица... тя упорито ме т1рси... пише ми по скайп нон стоп кога е на рс-то, а понякога даже ми клипва, аз и се обаждам и си говорим.
Всичко добре, след изцепката по телефона, тя ходи на някак1в купон... Напила се била наща и му зв1няла на Боби..Говорила му колко го обича и прочие..
Та чуда се...а то не че се чуда а с1м на прага да и тегла майната и да карам напред..дали правилно ще пост1пя или да се "дам да ме използват"
Аз п1к си мисля, че трябва да я оставя да си троши глава, поради простата причина, че просто незнае какво иска..

sexa_na_kompleksa
06-23-2008, 17:06
На твое място не бих се захванал с нея, поне не на този етап. Нека първо да забрави другото момче. Според мен е глупаво да тръгнеш с един, за да забравиш друг.

koalka
06-23-2008, 17:08
Решението си е изцяло твое, но аз лично не бих искала да съм средство някой да забравя любовта си.Не бих се навила на подобна връзка и постоянно да слушам за него и да има изцепки от рода на тази, която ти спомена...
Но е ясно, че те харесва, има симпатии най-малкото, ама него определено не го е забравила.

eveto_xx
06-23-2008, 17:11
Решението си е изцяло твое, но аз лично не бих искала да съм средство някой да забравя любовта си.Не бих се навила на подобна връзка и постоянно да слушам за него и да има изцепки от рода на тази, която ти спомена...
Но е ясно, че те харесва, има симпатии най-малкото, ама него определено не го е забравила.
+1

VerryBerry
06-23-2008, 17:14
Според мен можеш да й дадеш шанс-все пак е била пияна..Под действието на алкохол човек може да наприказва куп глупусти.Ако с времето ти докаже,че не го е забравила-зарязвай я :)

deskata666
06-23-2008, 17:14
Решението си е изцяло твое, но аз лично не бих искала да съм средство някой да забравя любовта си.Не бих се навила на подобна връзка и постоянно да слушам за него и да има изцепки от рода на тази, която ти спомена...
Но е ясно, че те харесва, има симпатии най-малкото, ама него определено не го е забравила.


по-добър съвет от този май не оже да бъде даден :)

gPa3HuTeJl
06-23-2008, 17:17
Според мен можеш да й дадеш шанс-все пак е била пияна..Под действието на алкохол човек може да наприказва куп глупусти.Ако с времето ти докаже,че не го е забравила-зарязвай я :)

Знам, че под действието на алкохола се правят " много лоши " неща, но не мисля, че това я оправдава.. Извинявай да ми казва, че иска да е с мен и така натат1ка и в следващия момент да му се обажда и да му казва, че го обича и др1н др1н... просто незнам..

ss
06-23-2008, 17:19
Според мен можеш да й дадеш шанс-все пак е била пияна..Под действието на алкохол човек може да наприказва куп глупусти.Ако с времето ти докаже,че не го е забравила-зарязвай я :)Алкохол тцтц няпомня ми на 1 женена в 1 заведение и аз,но тва е др тема...Не се хващай с нея ако ще да ти казва,че те обича и т.н. нз кое момче би се съгласило да го изпозват!Все пак честта преди всичко,тва е поредното курве 8)

VerryBerry
06-23-2008, 17:22
Според мен можеш да й дадеш шанс-все пак е била пияна..Под действието на алкохол човек може да наприказва куп глупусти.Ако с времето ти докаже,че не го е забравила-зарязвай я :)

Знам, че под действието на алкохола се правят " много лоши " неща, но не мисля, че това я оправдава.. Извинявай да ми казва, че иска да е с мен и така натат1ка и в следващия момент да му се обажда и да му казва, че го обича и др1н др1н... просто незнам..

Е нали само веднъж му се е обадила?Ако го правеше непрекъснато-ок,майната й,обаче ако е било 1 път поне й дай шанс..ти си знаеш

gPa3HuTeJl
06-23-2008, 17:22
Не, аз че с1м решил да я оставя да си троши глава - с1м решил, но просто се допитвам до вас да видим правилно ли е това решение..Оставил с1м я вече 3 ден не и зв1на... не й пиша... нищ0о, но тя прод1лжава да ми зв1ни и да ми пише... не се отказва... :-o

Kaval2
06-23-2008, 17:28
А бе пич... Вземи я жената, заведи я у вас, виж как е що е и после решавай : )) От такава платонична любов бога ми до гуша ми е дошло. А и вкрайна сметка щом си губиш времето да пишеш тук такива глупости, значи искаш да си с нея :)

ss
06-23-2008, 17:51
Оффф какъв 2ри шанс ве хора...мале как разсъждавате момчето като всяко друго си има чест да не е на повикване?Да е е под чехъл че да и ходи по гъза?Да не е толкоз отчаян и да не си намери друго?Остай го тва курве да си троши главата,просто тва е идеален пример за поредното тъпо и лигаво момиче което нз какво иска!Ебати хората сте с некво изкривено мислене тя е казала на оня че го обича и му се е обаждала а и е била с него...неам думи=теглиш и майната и си готов 8)

Letal
06-23-2008, 18:00
Пияните винаги говорят истината... НО все пак риск печели риск губи пробвай с нея може пък да се случи нещо прекрасно между вас може и нищо да не стане помисли много добре над всичко :)

gangstata
06-23-2008, 18:10
Няма смисъл..,след като обича него,а теб използва нищо няма да се получи..Щом я харесваш шш стане още по-зле за теб..

SuNsEt
06-23-2008, 18:15
Тегли й майната.

pet_14
06-23-2008, 18:57
.. да се допитам до вас, след 1800 мнения.. ;)

Значи проблем1т е следният :
Да кажем момичето се казва МиМи, момчето Боби и Аз..
Мими е уж влюбена в Боби от много време.. Ходиха няколко п1ти и се разделяха, нещата просто не потр1гваха между тях ( сигурно защото той тренира брейк, там к1дето и аз тренирах преди известно време и нон стоп е с мацки и така и просто я забравяше и имаше период на 1 седмица в която не се бяха виждали ), а Боби си пада малко женкар.. От има-няма 1 месец на сам тя се старае да го забрави и то упорито, блокна го в скайп, изтри му телефона, не му се обажда...
Онази вечер ми клипна на телефона и аз и се обадих...м..говорили сме близо 2 часа.. през които 2 часа тя ми изт1рси това нещо фаталното : " Искам да с1м с тебе, но обичам него.Искам да ми помогнеш да го забравя. "
След това.. няколко дни, като че ли се отдалечих от нея.Не я т1рсех.Трябваше ми време да помосля.Дали да позволя да б1да използван или просто да кажа майната му и да карам к1м другата.
Да отбележа, че имам чувства к1м това момиче..
Прослувутата случка по телефона стана преди 1 седмица... тя упорито ме т1рси... пише ми по скайп нон стоп кога е на рс-то, а понякога даже ми клипва, аз и се обаждам и си говорим.
Всичко добре, след изцепката по телефона, тя ходи на някак1в купон... Напила се била наща и му зв1няла на Боби..Говорила му колко го обича и прочие..
Та чуда се...а то не че се чуда а с1м на прага да и тегла майната и да карам напред..дали правилно ще пост1пя или да се "дам да ме използват"
Аз п1к си мисля, че трябва да я оставя да си троши глава, поради простата причина, че просто незнае какво иска..
Ти сам си решаваш....
Но според мен няма да е много добра идея...Ти имаш чувства към нея,а тя като се напие му звъни на него....в смисъл ако се повтори тя ще мисли за него..ти ще бъдеш използван,което е малко гадно(поне аз така мисля...)
Ако се привържеш към нея,той се усети ,че е загубил нещо йкоето пак иска и тя веднага ще му се хвърли на врата....Не знам,ти си реши,но.....
Може пък и да се опиташ,но не влагай никакви чувства,освен ако и тя не започне да изпитва нещо към теб ;)

Според мен можеш да й дадеш шанс-все пак е била пияна..Под действието на алкохол човек може да наприказва куп глупусти.Ако с времето ти докаже,че не го е забравила-зарязвай я Smile

Точно пък човек кгоато е пиян прави глупости,но глупостите които иска да направи,които когато е трезвен нещо го спира....
Мозъка работи и все пак мисълта те спира(или каквото е там...не мгоа да се сетя думата в момента )

MonSitY
06-23-2008, 18:59
направи правилното нещо а то е : зарежи я тая не ти трябва някой да те използва за къпричка!

Starfall
06-23-2008, 19:14
.. да се допитам до вас, след 1800 мнения.. ;)

Значи проблем1т е следният :
Да кажем момичето се казва МиМи, момчето Боби и Аз..
Мими е уж влюбена в Боби от много време.. Ходиха няколко п1ти и се разделяха, нещата просто не потр1гваха между тях ( сигурно защото той тренира брейк, там к1дето и аз тренирах преди известно време и нон стоп е с мацки и така и просто я забравяше и имаше период на 1 седмица в която не се бяха виждали ), а Боби си пада малко женкар.. От има-няма 1 месец на сам тя се старае да го забрави и то упорито, блокна го в скайп, изтри му телефона, не му се обажда...
Онази вечер ми клипна на телефона и аз и се обадих...м..говорили сме близо 2 часа.. през които 2 часа тя ми изт1рси това нещо фаталното : " Искам да с1м с тебе, но обичам него.Искам да ми помогнеш да го забравя. "
След това.. няколко дни, като че ли се отдалечих от нея.Не я т1рсех.Трябваше ми време да помосля.Дали да позволя да б1да използван или просто да кажа майната му и да карам к1м другата.
Да отбележа, че имам чувства к1м това момиче..
Прослувутата случка по телефона стана преди 1 седмица... тя упорито ме т1рси... пише ми по скайп нон стоп кога е на рс-то, а понякога даже ми клипва, аз и се обаждам и си говорим.
Всичко добре, след изцепката по телефона, тя ходи на някак1в купон... Напила се била наща и му зв1няла на Боби..Говорила му колко го обича и прочие..
Та чуда се...а то не че се чуда а с1м на прага да и тегла майната и да карам напред..дали правилно ще пост1пя или да се "дам да ме използват"
Аз п1к си мисля, че трябва да я оставя да си троши глава, поради простата причина, че просто незнае какво иска..
Да не се обиди някоя от нежния пол обаче с такива лигли аз не се занимавам. Но щом имаш някакви чувства нещата са по различни...
Избора е твой.
Съвета ми е ако се съгласиш на предложението и просто не влагай чувства до момента в който не ти покаже ,че знае какво иска. Няма да е мн лесно и няма да ти е особено приятно, но това е най-добрият вариянт.

GlOrSiTy
06-24-2008, 12:51
моето мнение е да и теглиш 1 шут..
обажда ти се и ти казва че иска да бъде с теб,а на другия ден се обажда на Боби и му казва същото.. :?
мн тъпо се получава но избора си е твой ;)

vesssiii
06-24-2008, 12:57
Решението ти е правилно =;