PDA

View Full Version : Заслужаваше ли си?Май не



BeBoNcHeTo
06-23-2008, 17:03
[/i][/b]Така ъъъ моите проблеми не са по различни от вашите,но преди около година и половина се бях запознала с едно момче,харесвах го ужасно много,но или не ме забелязваше или си имаше приятелка ии така минаха около 2 месеца после започна да ми пише по skype,което за мен беше много странно,защото до преди за него бях просто невидима.Сближих ме се много ии от голямо приятелство се превърна в нещо повече.Ходих ме около три месеца,но той сякаш се беше променил коренно,стана по-студен и дори си мислех,че през цялото време ме е лъгал.При което скъсах ме от тогава ми е много трудно ,да повярвам на когото и да било сякаш той ми бе разбил предтавите за всичко, дори и за любовта

koalka
06-23-2008, 17:05
Не всички са като него.Има и такива, които се държат по-гадно, но и такива, които се държат по-добре, това е ясно.Просто недей да сравняваш хората и да ги заклеймяваш момчетата, щом един те е наранил.Естествено, винаги трябва да си имаш едно наум.

a3c1M
06-23-2008, 17:25
Ти си нищо един познат опъна би и заряза приятелката си, тя пак тръгна с един негов братчет ииии..... и ибало си мамата споко

ss
06-23-2008, 17:30
[/i][/b]Така ъъъ моите проблеми не са по различни от вашите,но преди около година и половина се бях запознала с едно момче,харесвах го ужасно много,но или не ме забелязваше или си имаше приятелка ии така минаха около 2 месеца после започна да ми пише по skype,което за мен беше много странно,защото до преди за него бях просто невидима.Сближих ме се много ии от голямо приятелство се превърна в нещо повече.Ходих ме около три месеца,но той сякаш се беше променил коренно,стана по-студен и дори си мислех,че през цялото време ме е лъгал.При което скъсах ме от тогава ми е много трудно ,да повярвам на когото и да било сякаш той ми бе разбил предтавите за всичко, дори и за любовта Еми да ти кажа малко са момчетата които говорят това което мислят а по скоро това което искаш да чуеш(както правят и момичетата)наистина има толкоз.....нямам думи все по вече се отчайвам от хората....е случило се е и на теб,нищо странно!

eni03
06-23-2008, 17:41
оф такива са всички :booooomb: :booooomb: според мен всички са еднакви..докато ходите и се ,,обичате,, си мислиш,че е по-различен,но накрая разбираш,че не е вярно и всички са един дол дренки :shock: :shock: :shock:

m3ch3ncee
06-23-2008, 18:02
Амиии...момчета :x

Starfall
06-23-2008, 18:35
Амиии...момчета :x


оф такива са всички :booooomb: :booooomb: според мен всички са еднакви..докато ходите и се ,,обичате,, си мислиш,че е по-различен,но накрая разбираш,че не е вярно и всички са един дол дренки :shock: :shock: :shock:
Надрънкахте ги...
толкова ли е трудно да погледнете малко поотгоре на нещата ;)
всеки е абсолютно различен от другия и все пак... наистина повечето момчета (включително и аз) лъжат, преструват се и ред други неща...
това не означава че не можем да сме искренни... и все пак в повечето случаи не сме.
Преди да напишете общоизвестните клишета се запитайте защо го правим.

BWald0rf
06-23-2008, 18:47
"Всички са еднакви" .. о за какъв богат опит говори тфа!...
това,че едно момче се е държало зле с теб и ти е било гадно заради него съвсем не значи,че всички са така.просто си дай време и както каза коалка не сравнявай другите с него :) ще видиш,че скоро няма и да се сещаш за него

S_L_A_D_U_R_K_A
06-23-2008, 18:48
Не всички са като него.Има и такива, които се държат по-гадно, но и такива, които се държат по-добре, това е ясно.Просто недей да сравняваш хората и да ги заклеймяваш момчетата, щом един те е наранил.Естествено, винаги трябва да си имаш едно наум.
Така е, абсолютно съм съгласна! Най-голямата грешка не ги сравнявай и не мисли, че всички са еднакви

MonSitY
06-23-2008, 18:57
наранил те е но това не означава че всички следващи в живота ти ще го правят!!!!продължи напред с едно наум но не хиляда!!

GregoryHouse
06-23-2008, 20:05
Спахте ли? Ако сте...ясно ли ти е вече? Пък ако не сте...значи...you are extremely BORING.

sodomicdream
06-23-2008, 23:22
абе има ги всякакви, просто си попаднала с неподходящия човек в неподходящо време. Но, не всички са такива...

Wrathchild
06-24-2008, 03:22
Ама вие нали знаете, че не сте с чак толкова богат опит, че да кажете 'всички са еднакви'?

Mu7k0
06-24-2008, 03:55
ma bez nas nemoete :razz: :grin: