PDA

View Full Version : Забавните Ора От Шмулти Рама



shweppsy
06-23-2008, 17:10
mm
слушайте нещо яко забавно..
компа .. бях ходил да праа ремонт в апартамента ни
та отнесох не "печката" а "камината" та
убав комп всичко точно
след ремонта все едно хеликоптер излиташе като си пусна нещо с по красива графика
така
писна ми
имах възможност
купих го от мултирама ..
аз съм от ПК а сервиза в София
та отивам аз на солунска 22 (центъра на София ако успееш да паркираш след 11 веднага отиди да пуснеш тото )
та ние късметлий спряхме точно пред мулти Ръма ..
и така .
влизам нося го.
Оп вторият етаж (направили са ремонт)
оставям го на плота ... и чакам ..
след малко идва един "батко"
и му казвам че траа да се изрине ..
Той:
Добре
30лв ще ви срува почистването"
в този момент .. направо.. не си носих згъваемата брадва.
Съгласих се ..
Аз:
Кога Ще е готов?"
Той: утре привечер към 18:00ч"
Вече.. много ме беше яд за брадвата ..
и такъф изнервих се и му казах:
Добре дай даси го отворя ей тук на бюрото аз ще си го изчистя вие ще ми сложите лепенки и готово"
Той:
ами неможете да пипате по компютъра после да ви слагаме лепенка... ако искате изчистете си го сам в вас и така ще имате гаранция само на частите"
стоях помислих
питах го:
а защо неможе сега да ми го изчистите (знам че става за 1 мах 2 часа)
Еми имаме друга машина за почистване (той)
купих си нов вентилатор..
същият ден като се прибрах застанах на терасата с една четка за рисуване (убава) термо паста си имах)
изчистих от всичко ..
а по принцип съм доволен от мултирама..
гадно е че няма столове .. като си копувах лап топа от 10 до 3 съм обикалял.. то кфо ли не трааше да се копува ..
друго.. казаха ми като си взимах този комп който го виждате в подписа че няма да успея да натоваря тази видео карта .. (исках дънна платка с 2 слота)
ем кфо се оказа .. на Дирт Малко ми сече ..
и така
:)
30лв почистване в рамките на 2 дни

mariaaabg
06-23-2008, 17:29
Ахахахахаах :razz: Абе земаш прахусмукачката и чистиш!К'во ще им го носиш на тея издуди...не само там, а всичките са такива.Един път минавах случайно покрай един "специалист", който разбира сигурно колкото мене.Чистеше някакъв компютър пред офиса си с четка за боядисване :D и викаше на някакъв друг "И ся кажи ми кво да го прая тва" и оня другия вика "Кажи че тряя нов.Аз така съм правил и са се хващали". Просто без коментар...

shweppsy
06-23-2008, 17:38
ем ..
ддз
мултирама поне ми се виждат малко свестни ама ..
мързели
сигурно отзад в стайчката играят му по цял ден
пускат старкрафт трейлъри да се въртят
в деня 1 2 пъти по покажат нещо и тфа е

hamilcar
06-23-2008, 18:31
А може би хората си имат по-важна работа то това да чистят някой компютър. Трябвало е при ремонта да го покриеш. Елементарна защита ...

mavado123
06-23-2008, 18:45
Да се е*ът в задната стая примерно :D

shweppsy
06-23-2008, 18:48
А може би хората си имат по-важна работа то това да чистят някой компютър. Трябвало е при ремонта да го покриеш. Елементарна защита ...
Покрих го ..
е няма начин да го запушиш от всякъде
е добре
а като са пр има 3 4 човека. все пак .. (в сервиза )
2 ма на един комп пак ще се оправят ..

lmao
06-23-2008, 19:11
ако имаш 18 или когато станеш на 18 отиди да работиш при тях и ще разбереш какво правят толкова и после ни кажи и на нас да знаем,защото навсякъде е така :)

мен в Лидер щяха да ми слагат 3 дена платката с рам паметта,която си купих допълнително,но разбира се като се прибрах и тъкмо седнах и те звънят че е готов та пак се разкарвах :X

CucAgMuH
06-23-2008, 19:14
30лв почистване в рамките на 2 дни

А трябва да е по-скъпо. Не е приятно да чистиш мизериите на другите, било то и в компютрите им... искренно съжелявам хората които наистина разбират от техника, но им се налага да го правят...

shweppsy
06-23-2008, 19:23
30лв почистване в рамките на 2 дни

А трябва да е по-скъпо. Не е приятно да чистиш мизериите на другите, било то и в компютрите им... искренно съжелявам хората които наистина разбират от техника, но им се налага да го правят...
е аз мога да си го направя
но нали това им е работата ?
има лепенка .. аз немога да си го почистя сам ..
и не е никфа мизерия .. всеки комп има прах нали?

CucAgMuH
06-24-2008, 06:14
всеки комп има прах нали?

Бил съм свидетел как от компютър вадят маратонка със нагризан сандвич в нея, така че... :smt011

LizZz
06-24-2008, 15:32
всеки комп има прах нали?

Бил съм свидетел как от компютър вадят маратонка със нагризан сандвич в нея, така че... :smt011
Ихаа :D