PDA

View Full Version : Една история с тъжен край..



Fallen`Angel
06-23-2008, 17:22
Първо искам да кажа, че на който не му се чете - да не чете, просто искам да си излея душата и ако някой иска да даде съвет..
Мина доста време..горе долу си спомням датата, когато се срещнахме с нея. До тогава не я бях забелязвал като че ли, а стоеше точно до мен. Не знам какво стана с мен, но от този момент нататък се промених. Станах мил, добър, отчив към всеки, независимо дали ми е приятел или познат. Още когато излязох с нея усетих, че това ще е различно. Още при първата целувка нещо трепна в мен, което до тогава не беше никога. Ден след ден се виждахме. Надявах се всеки ден да ми пише, че да се видим и то се случваше. Случвало се е да ми пише по късно за среща, но дотогава седях и мирувах и чаках..бях изпълнен с търпение. Когато получех sms-a едвали не вече нищо нямаше значение, а бяхме заедно от седмица..Никога не се бях чувлствал в такава еуфория с момиче, както с нея, а беше просто едно малко и невинно момиче. Направихме един месец. Криехме се, цялата връзка беше в тайна. Не трябваше да се разбира от никого, освен няколко важни за нас приятели, с които прекарвахме времето. Това беше тръпката. По усамотени кафета, по големи разходки и всичко като че ли беше в приказка. Чудех се - Боже, исках да бъда щастлив, това ли е начина? На мен ли се случва всичко това? :-o Приемах всичко на драго сърце от нея. Срещите зачестиха, а любовта ми към нея се засили МНОГО. Беше моята половинка. Знаете, че когато в една връзка хората не са само "гаджета", а ми и приятели - то това е истинска връзка. Имах чувството, че мога завинаги да бъда с нея, стига тя да поиска. Бях несигурен в някой мои действия, но тя ми показа, че няма от какво да се притеснявам. Времето отлиташе, а нямахме почти никакво време. Дойде началото на лятото.. Оставаха 7 дни до нейното заминаване..Бях тъжен, но се опитвах да не го показвам. Изведнъж не можах и й казах, че я обичам и не искам да заминава, защото ще я изгубя..Тогава тя ме погледна и ми каза ' Мило, обичам те много..погледни тая гора и преброи всичките листа..това са дните ни заедно..' Това ми беше достатъчно..Денят на нейното заминаване дойде и тогава седях при нея до последно..Тя замина и си казах ' Край..като се върне няма да сме заедно..' Знаех от собствен опит, че нещо което е на разстояние не може да просъществува дълго, а тя нямаше да я има 3 месеца (вярно, не е много, но достатъчно). Отначало беше всичко супер. Всеки ден си говорихме по телефоните, обсъждахме ситуации и прочие, докато не започнаха караниците. А те дойдоха с ревността..За пръв път разбрах какво е да ревнуваш..Но разбрах и какво е да обичаш..не знам дали е истинснки, но за сега поне това ми е най силната любов. Не можех да спря да мисля за нея и тя ми показваше, че и тя не може..След няколко седмици отидох при нея за 4-5 дена..Тея дни бяха най-най щастливите ми някога..винаги ще ги помня..От сутрин до вечер бяхме заедно и след 5-6 часа сън пак заедно..Дойде времето и аз да си замина. Не вярвах, че не ми е изневерявала, но по късно (КЪСНО..) се убедих, че не ми е..А всичките караниците дойдоха от това..Дойде края на лятото и тя се върна..Помня часа и разговора..беше ме изненадала. Каза, че ще се прибере на 2 или 3ти септември, а се прибра на 29ти.. Часът беше 5 без 10 и видях телефона ми да звъни ' В града съм.. ' Запалих мотора и газ към тях. Не можех да я дочакам да я видя, нещо в мен трептеше, жадувах за нейната целувка..усмивка.. Тогава тя дойде..Само по погледа й разбрах, че нещо не е наред..Попитах я какво има.. Тя ми отговори ' нищо '. Няколко часа заедно ми дадоха да разбера, че края е настъпил.. Не исках да го казвам, но не можех да си го избия от мислите. Попитах я какво има пак и тя ми отговори, че ' Родителите й не дават да се среща с момчета '. Тогава всичко в мен рухна..Седях и не можех да повярвам на очите и думите й.. Тя ме прегърна и каза ' Винаги ще те обичам и винаги ще бъда близо до теб ' Не можех да повярвам.. Беше ме прегърнала и каза ' По добре ще е да се разделим, отколкото да си навлечем неприятности.. Тогава започнах да си мисля, че не е това причината..Бях се запознал с родителите й, когато бях при нея и останах с много добро мнение за мен..Срещнах ги на улицата един ден и поговорих с тях.. Те ми казаха, че няма такова нещо.. На следващия ден я срещнах й нея..беше тъжна и беше с най добрата и за нея и за мен приятелка..Прегърнах я и й казах, че искам пак да бъдем заедно, казах, че я обичам..Тя ми отговори, че и тя ме обича и че иска да сме заедно, но не може..По късно разбрах, че не родителите са й били проблема..тя не е искала и просто се е опитала по някакъв начин да не ми го каже, защото знае, че ще ме нарани много. Попитах я така ли е и тя каза ' Да, съжалявам, не исках да те наранявам много, защото знам че ти е трудно..няма друг, просто започнах да те възприемам като брат със всичките тези разговори и виждания.. Съжалявам, обичам те.. ' И така историята приключи като нещо повече от приятели..Започнаха мъки и страдания.. Съжалявам само за моята една единствена грешка - не й вярвах и от там дойдоха всички проблеми..много съжалявам..

gPa3HuTeJl
06-23-2008, 17:24
Кофти пич.. :S

cinderella_gugutka
06-23-2008, 17:31
оф,аз не мог да го разбера това моми4е :? :-o може би и трябва време.незн.знам само 4е такава любов е по4ти невъзможно да се забрави.мн тъжну

w0sh
06-23-2008, 17:31
Къде са цигулките? Каква драма, чак отроник една сълза.
Сериозно толкова ли си наивен?
И караш мотор=> си над 21, а пък си с разсъжденията на 15 годишен.
Да, животът е гаден. Фейс ит енд лив уит ит.

SiNiStEr
06-23-2008, 17:36
Толкова мн теми за това момиче и накрая толкова гадно да постъпи с теб....

plamenka
06-23-2008, 19:09
Много кофти... Супер гадно е постъпила с теб. Все пак си мисля, че не с виновен ти. :( Пожелавам ти успех и дано скоро се оправиш. ;)

Fallen`Angel
06-23-2008, 19:12
Къде са цигулките? Каква драма, чак отроник една сълза.
Сериозно толкова ли си наивен?
И караш мотор=> си над 21, а пък си с разсъжденията на 15 годишен.
Да, животът е гаден. Фейс ит енд лив уит ит.

Знам, че е гаден, убедил съм се вече, особенно в тея отношения
Всеки понякога мисли като дете..

MonSitY
06-23-2008, 19:16
доста дълго но успях да го прочета :)
много кофти стоят нещата при теб незнам дали е спряла да те обича или пък и трябва време най вероятно но защо разстоянието ви е попречило не го разбирам.да знам че връзка от разстояние си не е връзка ноо както ги описваш нещата мисля че има друго нещо незнам :(

miminkaa
06-25-2008, 18:08
По думите ти тази любов е била наистина истинска..И аз знам какво е да страдаш от любовта... Казват че времето лекува болката... Дано да е така... Сажелявам че така сте се разделили..

TheMaggie
06-25-2008, 18:19
Еми такъф е животът.Тряа продължиш напред.

Boko123
06-25-2008, 18:23
найстина тъжна история :( съжалявам пичага, но не се отчайвай!

Erica
06-25-2008, 18:25
Кофти пич...,много кофти...

angelcheeee_93
06-25-2008, 18:29
наистина мн трагично.тази обич е неразбираема.а това момиче иавно не е знаело какво иска.кофти историа...пожелавам ти да си намери6 ниакоиа ,коиато да те обича истински,наистина го заслужаваш :)

MaLkaTa_LaDy
06-25-2008, 18:29
Оу, доста тъжна история, предполагам, че това е било истинска любов. Аз още съм малка :-D и нямам представа какво значи думата любов, но предполагам, че на нея и трябва време сама със себе си, да осъзнае колко много е имала и колко много е загубила. Да разбере, че си значел много за нея и има нужда от теб. В противен случай, просто всичките чувства са утихнали у нея с разстоянието, защото съм на мнение, че за да обичаш истински и да изпитваш силни чувства осбен да си паснете и всички мили думи и всичко останало, е нужен и физически контакт, който при вас е липсвал за доста дълго време.
П.п. Историята наистина е тъжна по начина, по който си я разказал. ;(

MissManson
07-06-2008, 22:44
прочетох всичко и мисля,че това е супер тъжно,което те е сполетяло.Няма да те успокоявам защото ми е познато какво ти е!Просто момичето или не е знаело какво иска или просто наистина те е възприела повече като брАт! СЪЖАЛЯВАМ ЗА ТОВА ;(.. много ме трогна историята ти ! УСПЕХИ ! :(

Jeuelle
07-07-2008, 00:07
Мммм....
гадно.
С времето ще ти мине ;) , колкото и да не ти се вярва :)
А и по-добре. Тя все пак е започнала да те възприема като БРАТ!!!
Ти едва ли би могъл да се въздържиш от нежелани за нея "задълбавания" (знаеш какво имам предвид).
Така е по-добре , така страдаш по-малко :)

ZaI4I
07-07-2008, 01:50
:cry:

jghgh
07-07-2008, 06:48
Къде са цигулките? Каква драма, чак отроник една сълза.
Сериозно толкова ли си наивен?
И караш мотор=> си над 21, а пък си с разсъжденията на 15 годишен.
Да, животът е гаден. Фейс ит енд лив уит ит.

бе красива, красива любов ама на мен тва момиченце ми прилича на някоя от приказките, нЕква нежна, добра, потайна и не-знам-още-как-да-я-определя о.0

drama queen & drama prince
някви нежни гейтаци, няма да се борят за връзката си, драми ще плетат, листа ще броят.
тихо малко.
аз съм заклета романтичка, но това е сополиво.
обичате се, нежни сте, лигави сте и си допадате - невероятно, радвам се за вас. ама нищо да не правите за връзката си, и така "съдбовно" да се случват заминавания, забрани и т.н.. не мога да го разбера..

butty
07-07-2008, 07:36
Доколкоторазбрах..това е станало миналото лято? Доста време е минало.. момичето може би е постъпила по-добре, защото наистина, ако те е чувствала като брат..нямало е как да продължите.. предполагам, че ти си се борил за връзката си, но вече всичко е свършило..дано поне сте останали приятели..по-трудноо е..но е по-добре отколкото нищо..

Jeuelle
07-07-2008, 12:09
Къде са цигулките? Каква драма, чак отроник една сълза.
Сериозно толкова ли си наивен?
И караш мотор=> си над 21, а пък си с разсъжденията на 15 годишен.
Да, животът е гаден. Фейс ит енд лив уит ит.

бе красива, красива любов ама на мен тва момиченце ми прилича на някоя от приказките, нЕква нежна, добра, потайна и не-знам-още-как-да-я-определя о.0

drama queen & drama prince
някви нежни гейтаци, няма да се борят за връзката си, драми ще плетат, листа ще броят.
тихо малко.
аз съм заклета романтичка, но това е сополиво.
обичате се, нежни сте, лигави сте и си допадате - невероятно, радвам се за вас. ама нищо да не правите за връзката си, и така "съдбовно" да се случват заминавания, забрани и т.н.. не мога да го разбера..

Да , звучи малко приказно , обаче има и такива случаи ;)

love_enrique
07-07-2008, 20:00
Това което не ни убива ни прави по-силни...Такъв е живота :?

Whyniser
07-07-2008, 21:46
Къде са цигулките? Каква драма, чак отроник една сълза.
Сериозно толкова ли си наивен?
И караш мотор=> си над 21, а пък си с разсъжденията на 15 годишен.
Да, животът е гаден. Фейс ит енд лив уит ит.

бе красива, красива любов ама на мен тва момиченце ми прилича на някоя от приказките, нЕква нежна, добра, потайна и не-знам-още-как-да-я-определя о.0

drama queen & drama prince
някви нежни гейтаци, няма да се борят за връзката си, драми ще плетат, листа ще броят.
тихо малко.
аз съм заклета романтичка, но това е сополиво.
обичате се, нежни сте, лигави сте и си допадате - невероятно, радвам се за вас. ама нищо да не правите за връзката си, и така "съдбовно" да се случват заминавания, забрани и т.н.. не мога да го разбера..
И аз това се питам :?

smal_girl
07-07-2008, 23:49
tazi istoriq mi se struva dosta nerealna i dosta prikazna i tozi pat prikazkata ne zavar6va s hubav krai vse pak lubovta e pesen no pesen bezkrai nqma.

Alice Cullen
07-08-2008, 01:30
mnogo tujno :( razbiram te na men mi se sluchi sushtoto no beshe obratnoto toi zamina, i moje bi ot chasti distanciqta promeni neshtata... neznam kakvo da te posuvetvam.... moje bi trqbva malko da izchaksh.... :(

hottie
07-08-2008, 07:30
Горе главата! Всяко зло за добро :) Границата между брат и гадже е била много тънка тук, ето защо понякога трябва да се поставят някои леки граници в една връзка. Според мен момичето е било искрено, но просто ..така се е получило. А ти може само да останеш с хубавите спомени и да продължиш напред.Както и тя.

trayana
07-08-2008, 08:04
Opitai se da q zabravish!Razbiram q napulno i mislq che naistina si dokosnal surceto i!Moje bi shte vi prozvuchi stranno i shte me napadnete vse pak sum samo na 13 i ima oshte mnogo da se ucha ot jivota no mislq che priqtelskata liubov kakvato e neinata e po-vissha ot liubovta mejdu gadjeta!Radvai se za tova!Pomisli malko nad varianta da budesh nein priqtel!

v3rSaNd37
07-08-2008, 15:53
Ми пич, кво да ти кажа...ми доверието не се печели за 1 месец, ако си бил повече с нея нямало да я ревнуваш (но тва зависи от човека)

Remini
07-08-2008, 17:45
Къде са цигулките? Каква драма, чак отроник една сълза.
Сериозно толкова ли си наивен?
И караш мотор=> си над 21, а пък си с разсъжденията на 15 годишен.
Да, животът е гаден. Фейс ит енд лив уит ит.

Може да кара скутер 50 куб/см (16 навършени години и изкарани листовки)В кръга на шегата разбира се.

Пич,според мен с времето всичко ще отмине...приеми го и по-добре забрави затова момиче било то като "сестра" или много близка приятелка.
Просто не стават нещата...след като те обиче ще е с теб,нали?!

LaDy_DaQnA
07-08-2008, 20:20
В крайна сметка каквото и да те посъветваме няма да помогне , защото ти знаеш , че най-много боли да изгубиш човек, когото обичаш. Аз продължавам да се надявам ,че времето ще не помогне да излекуваме сърдечните си болки. Не губи надежда. Живей с мисълта ,че с времето всичко ще си дойде на мястото. Бог забавя , но не забравя. И ти ще намериш щастието , което заслужаваш. :)

cS_LaMeRkA
07-08-2008, 21:11
Супер мега кофти :(

eLeinS
07-08-2008, 21:27
Незнам какво да кажа..историята ти направо ме потресе..
Незнам, аз мисля, че може би момичето просто е объркано..и е изплашена.Ако досега не е била така силно влюбена, то за нея е предизвикателство..поне аз така мисля..Или пък гадния вариант..чудела се е как деликатно да сложи край, без да те рани..и затова е казала, че се е привързала като към брат.
Нямам обяснение..нямам и кой знае какъв съвет..Много е трудно и майната му на времето..то нищо не лекува..и след време не остават само добрите спомени..Просто такъв е живота..вълна от лоши случки..валящи една след друга и на нас просто ни остава да стиснем здраво зъби и да продължим напред..
Желая ти късмет..и да намериш още по-голяма любов от тази..и дай, Боже да ти провърви..Успех.. ;)

DYNAMIC
07-08-2008, 22:30
Супер мега кофти :(
+1 :(