PDA

View Full Version : Психиатър/Психотерапефт



sladkъ_mackъ
06-23-2008, 17:31
Така предварително се извинявам,ако съм сбъркала правописа на психотерапевт,но не е толко важно.. Така на 15 съм ии от половин година(и повече) насам съм в постоянно лошо настроение,депресия,нежела ние за нищо,някакви мисли за самоубийство ми се въртят(е няя го направа :-D ) и тн.. Имаше подобна тема,но не етова.. Значи с родителите ми съм адски далечна,не споделям,почти не си говорим.. Не ме разбират,а от страна на майка ми срещам направо непоносимо отношение.. Наскоро изгубих приятелките си,сега почти няма с кой да излизам.. Лятото ми с еочертава адски зле.. Нестига това,ами съм свръхчувствителна и ранима(не е от периода,винаги е било така..) Постоянно ми се плаче,понякога не намирам смисъл в нищо.. Нямам желание за живот понякога :( Като съсухрена 80 годишна бабичка съм.. :? Отдавна искам да посетя психиатър,но незнам как става,смисъл нз дали има добри,къде да си запиша час,струва ли си,ще ми помогне ли?? ИИ ако някой знае скъпо ли е (доколкото знам да) Според вас тряя ли да ида,ще се промени ли нещо??

la4ezara
06-23-2008, 19:11
Отиди на църква

ViLeTo0o
06-23-2008, 19:23
Една моя приятелка ходи на психотерапевт, на сеанс (час и половина) и взема около 20 лева, но не знам дали всички вземат по толкова :? а и сигурно зависи .... също така сме от различни градове така че .... не знам :? :(
желая ти късмет , дано се оправиш .... моята приятелка също е като теб , но нейните причини са по - различни :(
лошо е че си изгубила приятелите си, те са много важна част от живота ни ... :( но най - важното е общуването с родителите .... а при теб ... :( ехх ами дано се оправиш ...

ping
06-23-2008, 20:22
4ovek ...situaciqta ti e slojna naistina..i az sym bila dylgo vreme bez priqteli,no maika mi beshe nasreshta ...a i togava 4estno kazano ne 4uvstvah lipsa na priqteli..ako iskash otidi na psihiatyr...kazvat 4e pomagal ...nqma da se ot4aivash ..shte ti dam edin ssit pro4eti neshtata koito sa tam :( http://andropolis-weststar.blogspot.com/search?q= jelatelno e da pro4etesh vsi4ko :)

petet
06-23-2008, 20:39
Лелеее себе си ли виждам...

От къде си :(

ping
06-23-2008, 20:53
hora nedeite taka de za depresantite prepory4vam "City of angels" :) .I az bqh v podobno polojenie ...nema strashno

hottie
06-23-2008, 21:12
На теб по-скоро ти трябва психотерапевт, а не психиатър. Консултациите са между 20 и 40лв на час обикновено.

deathproof
06-23-2008, 21:45
Здрав бой ти трябва на теб, но както и да е. Тийн депресия е пова. Особеностите на растежа. Съвземи се момиче. На 15 си живота е пред теб наслаждавай му се, че после става само по- гадно.

ogi_climb
06-24-2008, 06:34
Добра психотерапевтична клиника е "Динамика" в София, 25 лева е но ще трябва да отидеш няколко пъти. Сайта им е www.dinamika-sofia.com, но в момента има вирус на него ако нямаш антивирусна не влизай. Телефона е 943 11 02, адрес ул. Мърфи № 22, почиват от 12 до 2. Преди да отидеш на психотерапевт опитай да внесеш разнообразие в живота си, в повечето случай помага от раз.

DeathRogue
06-24-2008, 13:55
Така предварително се извинявам,ако съм сбъркала правописа на психотерапевт,но не е толко важно.. Така на 15 съм ии от половин година(и повече) насам съм в постоянно лошо настроение,депресия,нежела ние за нищо,някакви мисли за самоубийство ми се въртят(е няя го направа :-D ) и тн.. Имаше подобна тема,но не етова.. Значи с родителите ми съм адски далечна,не споделям,почти не си говорим.. Не ме разбират,а от страна на майка ми срещам направо непоносимо отношение.. Наскоро изгубих приятелките си,сега почти няма с кой да излизам.. Лятото ми с еочертава адски зле.. Нестига това,ами съм свръхчувствителна и ранима(не е от периода,винаги е било така..) Постоянно ми се плаче,понякога не намирам смисъл в нищо.. Нямам желание за живот понякога :( Като съсухрена 80 годишна бабичка съм.. :? Отдавна искам да посетя психиатър,но незнам как става,смисъл нз дали има добри,къде да си запиша час,струва ли си,ще ми помогне ли?? ИИ ако някой знае скъпо ли е (доколкото знам да) Според вас тряя ли да ида,ще се промени ли нещо??


Problemut ti e 4e nqma6 priqteli...opitai se da si sustavi6 ili da nameri6 nova kompaniq s koqto da se zabavlqva6 :) samo ne stavai EMO 6toto ne6tata 6te se vlo6at

Nadelina
06-24-2008, 15:30
Ela da pogovorish s men. Bezplatno e.

CragHack
06-25-2008, 09:36
Споко бе момиче. Ако знаеш колко бързо се обръща живота... Може още утре да ти се случи нещо прекрасно и даже няма да повярваш как може да си била в такова настроение.

Най-добре е сега да си намериш някакво хоби, някакво занимание. В което да вложиш всичката си отрицателна енергия. Например пробвай някой спорт.