PDA

View Full Version : ФонДьоТен През Лятото??



n0va_s1m_tYk
06-23-2008, 17:38
Та искам да ползвам и сега, но не знам добра идея ли е? Смисъл такъв, че може да се разтече или нещо такова, а е супер грозно мисля.. Има ли подходящ за през тая жега? Мислех си, ся рекламират 1 но то е като пудра и с четчица, но не помня каква марка беше :D Та ако може да ми кажете нещо по въпроса мн ще се радвам. Имам още един - искам перли! 1 фр ми вика голдън роус били хубави?? Да слушам или да не слушам? :D И според какво се избира нюанса на перлите?

besnicataa
06-23-2008, 17:58
Ползвам на L`OREAL нямам ядове..ина4е не знам не се разти4а,ако не е много де

BlackWings
06-23-2008, 18:01
Аз лятото избягвам да слагам , защото кожата на лицето ми по лесно се замърсява и омазнява ... Пък и без това на горещото много се разтича и размазва и ефекта вместо да е положителен е обратен...
Но ти ако намериш някой хубав който да не се размазва и да ти върши работа , може и да използваш :)

o0ps
06-23-2008, 18:05
Ами освен водоустойчив фон дьо тен...
Но наистина в тези жеги е по-добре да не слагаш нищо...ако вече е наложително е по-добре да се използва пудра. Аз използвам на Манхатън антибактериалната и нямам никакви проблеми. А за перлите - майка ми има на Ейвън и наистина са много добри. Те се предлагат в два цвята - едните са по към кафяво, а другите към розово, и ти вече си избираш кой искаш, в зависимост от тена ти... :)

TheNewReligion
06-23-2008, 18:07
Абе , я по-добре не ползвай .

Obsession
06-23-2008, 18:32
Аз използвам пудра, защото придава матов ефект на кожата и не лъщи в горещината. Фон-дьо-тенът ми се струва прекалено "тежък" за лятото.

miloto_girl_4e
06-23-2008, 18:37
Никога не съм имала проблеми с фон дьо тена ми през лятото, доволна съм от него, на Oriflame e :)

siXt_senSe
06-23-2008, 18:40
И аз си слагам през лятото и нямам проблеми. Моя е на Импала :wink:

fuklu
06-23-2008, 18:41
Абе , я по-добре не ползвай .
;-)

жмуц
06-23-2008, 18:50
Аз си купих днес крем с бронзиращ ефект на лумене и е много приятен. Придава хубав блясък на лицето и не стои като маска.

n0va_s1m_tYk
06-23-2008, 19:07
Oще повече ме затруднихте :D
Този крем с бронзиращ ефект какво представлява? :D (сори за тъпия въпрос) Нещо като фон дьо тен ли е? И някой правил ли си е снимка с такова нещо, та да видя д/г какво представлява :D :D Смисъл матира ли кожата и леко ли е или ... И сега - крема, фон дьо тена или пудра? :D Иначе нали фон дьо тена ако е добър, предпазва от вредните влияния на околната среда? :)

n0va_s1m_tYk
06-23-2008, 19:12
Аз използвам пудра, защото придава матов ефект на кожата и не лъщи в горещината. Фон-дьо-тенът ми се струва прекалено "тежък" за лятото.
Да, мисля че си права, че е тежък.. А каква марка пудра използваш :)

HappyFeet
06-24-2008, 08:01
nz dali e dobra ideq da polzvash prez lqtoto

adizitk1
06-24-2008, 08:08
Няма никакъв проблем да носиш фон дьо тен през лятото и аз нося на някои места по лицето.

n0va_s1m_tYk
06-24-2008, 11:31
Няма никакъв проблем да носиш фон дьо тен през лятото и аз нося на някои места по лицето.
Meрси, но започвам да се чудя дали да не си взема пудра :-o

Obsession
06-24-2008, 13:33
Аз използвам пудра, защото придава матов ефект на кожата и не лъщи в горещината. Фон-дьо-тенът ми се струва прекалено "тежък" за лятото.
Да, мисля че си права, че е тежък.. А каква марка пудра използваш :)
Съвсем обикновена на Golden Rose - Silk Touch и съм доволна. Но и пудрата като фон-дьо-тена трябва да е съобразена със собствения ти цвят на кожата :)

jghgh
06-24-2008, 13:38
ФонДьоТен-а и зимата, и лятото е грозен, особено ако е в много! Поне според мен. Колкото и малко да слагаш си тровиш кожата и след време става на гъз. Аз съм много против всякакви химии по кожата на лицето, вие сте млади ве, госпожици ! Кво се клепате : )
Ужасно са отвратителни пички които мажат като побъркани върху все по-грозната и пъпчасалата си кожа и с това заприличват на някакви кукли от пластмаса, на които можеш да отлющиш фондьотена като пласт от кожата
Или някакви които НАслагват червеникъв фондьотен и са като керемиди в лицето.
Не крийте пъпките с тия проклети простотии, грозно е :D

пп. И все пак ако си обичате шишенцето с отвратителната течност, слагайте по-малко :grin:

n0va_s1m_tYk
06-24-2008, 17:00
Aз не заради пъпки, а се намирам за по сладка с по матирана кожа :D Ще я пробвам тази на голдън роуз :D

Obsession
06-25-2008, 15:03
Aз не заради пъпки, а се намирам за по сладка с по матирана кожа :D Ще я пробвам тази на голдън роуз :D

Да, кожата винаги е по-хубава по-матова :) Пробвай я, не е скъпа и без това, най-мн 4 лв да е.

vivka
06-25-2008, 19:35
MNE mis :? :? :? :? :? :P

жмуц
06-27-2008, 08:23
Крема си е крем, просто придава по-бронзов тен на кожата. Лек е, не е като фон дьо тена, не прикрива несъвършенства, но изглажда кожата и я прави по-нежна. Може да ги смесиш с фон дьо тен ако искаш.

Pliok0019
06-27-2008, 08:39
Вземи си пудра. По-добър вариант е.

foreverr
06-27-2008, 12:08
:? Фондьотен и лято-неочаквано лоша комбинация!!!!!!!!!И дори и перли и пудра и скъп фон дьо тен да си земеш пак като се изпотиш НЯМА как да не се разтече и да не стане грозно :-x А и не мога да разбера като си малада за кво ти е фон дьо тен-с него даже кожата по лесно застарява и стои гадно-аз лично никога не съм ползвала фон дьо тен и не смятам-е като стана старичка мои и да ползвам!

BeboP
06-27-2008, 13:05
По-добре си вземи пудра! Макар че в тия адски горещини много често ще ти се налага да си коригираш грима (в случая - пудрата) - няма как, мазните участъци ще лъснат... И никога не нанасяй нов слой пудра върху лицето си (без значение дали връху цялото лице или само върху определени части от него), преди да си почистила следите от стария грим!

EveTo
06-28-2008, 01:38
Аз ли4но ползвам тва ANTI SHINE MAKE UP
и съм много доволна,до сега не ми с е ерастекло веднъж,много е плътен и антибактериален и не се обривам от него,даже ми епомагало ако някой пат сма имала неква рани4ка :) само,4е преди тва задължително си слага6 крем ,за да не стои кат неква маска на лицето :)