PDA

View Full Version : кажете ми как бих могла да привлека внимание



GoLdy
06-23-2008, 17:51
кажете ми как бих могла да привлека внимание ..дали чрез някоя дрешка или чрез аксесоар ..искам да впечетле едно момче скoетo се заглеждаме и искам да направя впечатление.
Хубаво момиче съм не е да съм някув боклук 8-) не сумидеално слаба ама има яко тяло..та бих искала да чуя вашите предложения

mysterious93
06-23-2008, 18:49
кажете ми как бих могла да привлека внимание ..дали чрез някоя дрешка или чрез аксесоар ..искам да впечетле едно момче скoетo се заглеждаме и искам да направя впечатление.
Хубаво момиче съм не е да съм някув боклук 8-) не сумидеално слаба ама има яко тяло..та бих искала да чуя вашите предложения
na kolko godini si ?...+ namali samo4usdtvieto :P :P s kfi drehi s kfi 5 leva da go vpe4atli6 mom4eto be.ti ot kude zn dlai mom4eto haresva dan4o i gergana {D&G} ili versace...!! a aksesoar s kuf aksesoar vzemi si sloji 4esun kato gerdan /tfa e na moda sega/ + luti 4u6ki na vkus :D :D..ta na kolko goidni si
Ей това с чесъна много ефектно!! :P

хаха...с такава яка миризма няма как да не я забележи... :D какви свежи идеи тцтц :) по темата...сама каза че се заглеждате колко повече внимание искаш?сега остана и да си допаднете като характери и да стане нещо :P не всичко идва от дрешките и герданчетата(те правят впечатление само първите 5 мин)

BondageLady
06-23-2008, 18:58
кажете ми как бих могла да привлека внимание ..дали чрез някоя дрешка или чрез аксесоар ..искам да впечетле едно момче скoетo се заглеждаме и искам да направя впечатление.
Хубаво момиче съм не е да съм някув боклук 8-) не сумидеално слаба ама има яко тяло..та бих искала да чуя вашите предложения
защо ти е да привличаш внамине?

unfaithful1234
06-23-2008, 19:12
Ima li zna4enie za6to?Stiga ste pitali...
A az mislq,4e trqq da sloji6 snimka,za da te precenim :D Kakuv ti e stila na obli4ane,kaji malko pove4e za tova kak izglevda6...ama po-dobre postni snimka!

gothic_angel
06-23-2008, 19:12
Хах..Искаш да си център на внимание значи...

n0va_s1m_tYk
06-23-2008, 19:31
Просто бъди себе си и се усмихвай! :)

Mementomori
06-23-2008, 19:41
Заложи на характера,а на ня някой дрешчица,за да привлечеш нечие внимание,защото всеки може да бъде с такава дреха,но никой няма твоя характер!

alxx
06-23-2008, 20:54
Имах такъв проблем...

просто един хубав слънчев ден за малко щях да ко сгазя( нарочно... но той не знае това :D :D :D ) и май постигнах целта си :grin: :grin: :grin: ( не опитвай това освен ако не си сигурна че ще се качи на тротоара ... после да няма бели... )

Glezanka
06-23-2008, 20:57
Бъди гола ... може би ще привлечеш внимание :)

alxx
06-23-2008, 21:04
Просто бъди себе си и се усмихвай! :)

+ не се срамувай и го гледай в очичките;);) но не и така :shock:
+ярките цветове привличат внимание(относно дрехите)

TheNewReligion
06-23-2008, 22:43
Бъди гола ... може би ще привлечеш внимание :)
И аз мисля , че това е най-добрия начин . Ама не да ми се разхождаш по монокини , ами ЧИСТО ГОЛА ! 8-)

Pagan_man
06-23-2008, 22:48
ми боядисай си косата и дрехите ти да са в сички цветове на дъгата - нема как да останеш незабелязана.
И това да си гола пак е идейно.
тцтцтц детски работи.

adizitk1
06-24-2008, 07:36
ми боядисай си косата и дрехите ти да са в сички цветове на дъгата - нема как да останеш незабелязана.
И това да си гола пак е идейно.
тцтцтц детски работи.
+1 :?

GoLdy
06-24-2008, 08:26
nqmam net v na si sum v daskalo ta moga samo da se opi6a : ne sum mn visoka 1 i 60 nqkude :) ne sum barbi :razz: makar 4e pnqkoga koketni4a ...nosq kakto mn sportni ne6ta taka i moje da sum ka4ena na tok4eta :)

BlueCat
06-24-2008, 12:09
Еми секси дрешки, които да подчертаят хубавите неща в тялото. Например ако имаш голям бюст заложи на по-големи деколтета...Или пък ако си слабичка - полички, къси панталонки...

hgfh
06-24-2008, 17:59
zabelqzala sum 4e razlichnite stilove drehi promenqt horata obli4ai se v stul koito nai mn ti prili4e gledai da ti se podchertaqt hubavite chasti ot tqloto i prekriil nedostatucite napravi si podhodqshta pri4eska zavisi spored formata na liceto grimirai se ako ima nujda ...ako imsh sini ili zeleni o4i ako gi pod4ertaesh s moliv