PDA

View Full Version : Проблем с храненето



BondageLady
06-23-2008, 18:46
Ми не мога да се храня сутрин като стана. Карам чак до 3-4 следобяд за да огладнея. Каквото и да поема през това време ми се кади, преръчайте нещо защото, нз колко ще издържа. Така съм от много време

miss_ludataa
06-23-2008, 18:47
pri men e su6toto oba4e rpi men ako stavam za u4ili6te v 6
i ne moga da qm ni6to ..... i ne znam za6to e taka :shock:

BondageLady
06-23-2008, 18:52
Отдавна не ставам в 6 за училище. Малко по-късно, защото тогава са ми лекцийте. Пробвах бирана мая, ужким носела апетит, ама нищо :?

techCandy
06-23-2008, 19:11
Е какво от това, прочела си някъде, че е най- полезно да се яде сутрин
и айде, проблем. Човек според мен трябжва да слуша тялото си, и аз не ям сутрин от както съм на 2 сигурно...И към 1-2-3 обядвам, зависи в колко съм станала. Сутрин пия кафе, пуша и пия вода и сок....и се чувствам прекрасно, никога не съм го считала за проблем...

kuklichka_bg
06-23-2008, 19:54
do ve4erta moga da izdarja bez da qm no stane li 7 i sam gledna bahti tpiq organizam ponqkoga daje ne qm no me e strah i qm nasila

barbie_94
06-23-2008, 19:59
Аз от една седмица някъде не ям нищо,само някоя количка.През деня изяждам най-много 1 вафла,ама и без това карам понякога!Не знам какво ми става :shock: Вчера съм седнала с братовчед ми и идва баба и носи един банан и аз като и се развиках махай го от тука и повърнах :shock:

HaRMoNy
06-23-2008, 20:19
Е какво от това, прочела си някъде, че е най- полезно да се яде сутрин
и айде, проблем. Човек според мен трябжва да слуша тялото си, и аз не ям сутрин от както съм на 2 сигурно...И към 1-2-3 обядвам, зависи в колко съм станала. Сутрин пия кафе, пуша и пия вода и сок....и се чувствам прекрасно, никога не съм го считала за проблем...
Така си е :)
Всеки трябва да слуша организма си. Аз немога пък без да ям сутрин, дори ако ям 7-8 сутринта и се наям, към 10:00, 11:00 пак може да отгладнея :)
Бях гледал в предаване за здравословен начин на хранене (Малахов +) имаше човек, който ставаше сутрин рано и излизаше да потича, прибира се, пие кафе, и отива на работа. Там не яде, а чак за вечеря и то много малко :)
А и сега в тия жеги, яденето не върви много.. гледай с течностите да не изоставаш :)

st1ka
06-23-2008, 20:44
Е какво от това, прочела си някъде, че е най- полезно да се яде сутрин
и айде, проблем. Човек според мен трябжва да слуша тялото си, и аз не ям сутрин от както съм на 2 сигурно...И към 1-2-3 обядвам, зависи в колко съм станала. Сутрин пия кафе, пуша и пия вода и сок....и се чувствам прекрасно, никога не съм го считала за проблем...
Така си е :)
Всеки трябва да слуша организма си. Аз немога пък без да ям сутрин, дори ако ям 7-8 сутринта и се наям, към 10:00, 11:00 пак може да отгладнея :)
Бях гледал в предаване за здравословен начин на хранене (Малахов +) имаше човек, който ставаше сутрин рано и излизаше да потича, прибира се, пие кафе, и отива на работа. Там не яде, а чак за вечеря и то много малко :)
А и сега в тия жеги, яденето не върви много.. гледай с течностите да не изоставаш :)

+1

nejnaDROGA
06-24-2008, 04:48
1.Автора/Авторката може да започне да пише поне малкооооо по-грамотно :x
2.Това кога сте гладни е въпрос на нагласа на организма ... Аз също през горещите дни не мога да ям сутрин,но зимата е задължително до към 10 часа да съм яла иначе започва да ме боли стомаха :)

sladur4etyYy
06-24-2008, 07:19
според мен най-добре иди на лекар. той ще ти каже какво да правиш

Iria
06-24-2008, 07:30
На лекар ще ходи...глупости.И какво ще й каже лекаря? И на мен понякога не ми се яде сутрин, навън е толкова горещо. Пий течности. Като не ти се яде, не яж, когато ти се хапва, хапни си нещо. :D :D