PDA

View Full Version : Да го зарежеш и да ти липсва



miss_broken_heart
06-23-2008, 19:20
zarqzah go ,oba4e ne spiram da mislq za nego............slu4vali li vi se e da skysatye s nqkoi danapravite vsi4ko vyzmojno da se utyrvete ot nego,i sled vsi4ko da vi lipsva stra6no mnogo?

nQkFa_nIkFa
06-23-2008, 19:28
Не ми се е случвало до сега,но явно щом си го направила значи е имало причина или по-точно чувствата ти не са били силни .. :?

SuNsEt
06-23-2008, 19:30
Ами не точно.Когато съм зарязвала,после ми е много кофти 2-3 дена...И след една седмица(горе долу) вече съм се запознала с друг.

NaNa_SladuRana
06-23-2008, 19:31
Ако го обичаше или поне ако държеше на него,нямаше да "се опиташ да се отървеш от него".Тази тъй наречена липса според мен е просто глупава прищявка

Whisper_to_me
06-23-2008, 20:10
Дам.. Последният път при мен се получи така, само дето не съм искала да се отърва от въпросния по всякакъв начин. Просто нямахме достатъчно време един за друг и това беше като че ли най-доброто решение за момента.. Иначе мамка му на всичко и на всички интриги и злобари, който ни се месеха... Успяха, стана на тяхното, а сега на мен ми е гадно, липсва ми безкрайно много, а с всеки изминал ден усещам как се отдалечаваме дин от друг, как наистина не е мой вече.. И съжалявам, но не можеше иначе ... Така че дай си малко време и ще се изясниш сама пред себе си ... :)

GregoryHouse
06-23-2008, 20:11
Ако ми се случи бих си по мислил, че по тъп човек няма от мен...

kifla
06-23-2008, 20:27
zarqzah go ,oba4e ne spiram da mislq za nego............slu4vali li vi se e da skysatye s nqkoi danapravite vsi4ko vyzmojno da se utyrvete ot nego,i sled vsi4ko da vi lipsva stra6no mnogo?
за съжаление сега съм така и ужасно много ми липсва искам си го отново при мен :(

MonSitY
06-23-2008, 20:28
хахахха частта със скъсването не.но кгато приключа някакви ваимоотношения с приятел или гадже се чувствам зле за 1-2 седмици.нормално е.а щом ти ис го зарязала значи си ибла объркана и си прибързала с решението си :)

Pliushinka
06-23-2008, 21:08
Slychvalo mi se e da taka stava poprincip ako dylgo si bila s tozi chovek zashtoto osven chyvstva kym negoo to stava i navik ii prosto svikvash che si s nego i kogato go nqma ti e tyjno i ti lipsva zashtoto znaesh che veche ne mojesh da si s nego shte mine prosto trqbva vreme no ako go obichash tova vreme shte e dosta dylgo pyk ii nali znaesh che kato izgybish nqkoi ponqkoga osyznavash che toi e choveka za teb i che go obichash :-D

gLoRiOuS_aNGeL
06-23-2008, 22:19
Не...Дори,когато правя грешки,после гледам да не съжалявам...Така и така нищо не може да се поправи! :)

maybelline
06-24-2008, 05:37
Да, късала съм 3 пъти с едно и също момче и всеки път ми лиспваше. Но връзката ни имаше проблеми които така и не преодоляхме. По-добре беше да страдаме 1-2 месеца и да забравим, отколкото да продължим само да се караме.

soul1199
06-24-2008, 06:26
da sly4valo mi se e,no,nqma zna4enie,tova e minalo,a sega gledam napred :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-24-2008, 06:45
Да, случи ми се. 3 дни се опитах да скъсам с него, 3 дни негови неистови усилия да ме спечели отново, 3 дни сълзливи моменти, в които го виждах не на себе си. Накрая скъсахме по най-тъппия начин - по skype, защото той каза, че щяло да му бъде трудно да ме вижда. Като му казах "чао", сякаш нещо в мен потъна. Не знам дали бях размената от това, че напоследък участвах в трудни и тежки ситуации с него, или не, но в крайна сметка пожелах 2 часа по-късно да се видим и да се съберем... Дано не е било грешка да връщам времето назад.

Chefinkaaa
06-24-2008, 08:37
Дамм.. :( зарязвала съм и после.. ми е било супер мъчно и супер гадно, че е станало така.. но последния път си го върнах и мисля да не правя такава грешка пак... :-P

Pliok0019
06-24-2008, 08:39
И това се случва. Когато човек не е осмислил добре действията си...прави грешки. Съжалявам. Другия път ще внимаваш повече.

ss
06-24-2008, 09:36
Сърцето на момичето е като зелка има по 1 листо за всеки...просто изчакай др момче да земе следващото листо...

miss_ludataa
06-24-2008, 09:39
emi qvno tfa e gre6ka,no da ne isd og kusala mom4eto :-P

GlOrSiTy
06-24-2008, 09:41
ами на мен ми се е случвало..и то преди 1 месец..напрайх сичко възможно да скъсаме..даже нарочно излизах с др момчета и той да ме вижда,обаче не предприемаше нищо..и аз накрая му казах така и така не искам даходя с теб..
и същата вечер почнах да се сещам хубавите моменти с него и ми стана супер гадно щот бяхме ходили 4 месеца..
ше ти мине след 3-4 седмици 8)
ае споко и ше се опрайш :)