PDA

View Full Version : Как от силна любов нещата се преобръщат?



NeLLy_BaBy
06-23-2008, 19:52
Здравейте, ето и моята история. Момчето, с което съм сега е моята първа любов и може би защото е първия в живота ми го обичам толкова силно и затова сега страдам така и ми е супер кофти даже когато пиша в момента това мисля за него и сърцето ми плаче. Ходим от доста време и през целия ни период на отношения не сме се карали,той мн спокоен а аз малко по инпулсивна. Но това няма значение. Тъй като и двамата завършихме тази година , аз ще кандидатсвам със сигурност, но за него не е сигурно. Въпроса е че и двамата искахме да сме в един град и да живеем заедно, това беше като цел и за двамата. Но нещата преди няколко дни се преобърнаха и плановете ни отидоха на вятъра. Отначало и на двамата ни беше гадно- на мен повече. Неговата въможност да учи, за да сме в един град бе да учи в частен университет и въпреки че имаше финансовата възможност да си го позволи се отказа поради причината че твърде скъпо ще му дойде.
И в крайна сметка се оказва че той най-вероятно ще остане да роботи в родния ни град, а аз ще съм на 250 км от него и ще се връщам най-много 2-3 пъти в месеца и може би ако има и той възможност да идва. Явно той я приема тази де я твърде на спокойно докато мен ме разяжда вътрешно. Но това не е всичко. Не знам дали може би дългото време от което сме заедно е причина, но вече забелязвам колко по-рядко чувам думите обичам те" освен ако не ги кажа първо аз и след това той. Не знам дали си въобразявам, че има промяна в нащите отношения. Той както винаги ме прегръща и целува, но усещам, че нещо не е наред. Намираме все по-малко време за себе си да останем сами , тъй като той хои на работа и когато не излизаме, той минава през нас да се видим за малко и се прибира у тях. С него сме говорили по въпроса, че ако се появи с времето някакъв проблем между нас, ако се промени нещо в чувствата на единия ще говорим, за да не се залъгваме или ако има проблем да се опитаме да намерим решение. Досега той не ми е казвал нищо и се питам дали всичко не е наред и само се тормозя напразно. Направо вече не знам, толкова съм объркана. Чудя се как да върна нещата каквито бяха в началото. Толкова ми е тежко.Благодаря не прочелите тази история и се извинявам ако съм писала малко неразбираемо, но в момента искам да кажа толкова неща, а не мога абсолютно всичко, но това е най-важнто в общи линии.Благодаря за съветите предварително!

ping
06-23-2008, 20:12
Mhhhm ...pyrvo shte ti kaja 4e e normalno taka da se tormozish nqma zna4enie dali ti e pyrva vryzka ili ne zavisi kolko dyrjish na 4oveka.Qvno mnogo dyrjish na nego i zabelqzvash i nai malkata promqna u nego.Eto za tova sega ti e gadno i za tova, i zashtoto e reagiral normalno (ili ne tolkova tragi4no) po vyprosa za tova 4e ste radeleni .Taka za "obi4am te" moga samo da predpolagam....moje bi se e ot4ujdil malko mislq 4e ne e tolkova fatalno,no tova ne pre4i pak da razpalite 4uvstvata (moje i samo ti da poemesh iniciativata) ,a moje da ne se seshta da go kazva (tova syvsem seriozno go kazvam).Spored men e reagiral taka za razstoqnieto (zaradi koeto shte ste razdeleni) poneje znae 4e shte se vijdate 2-3 pyti mese4no i na nego moje bi shte mu e dostaty4no .A moje bi v na4aloto mu e stanalo mnogo typo ,no ne se e izdal i posle e sviknal s tazi misyl ...neznam ...predpolagam ...moga da kaja 4e shtom kato useshtash neshto neredno osven tezi neshta ...govori s nego,zashtoto togava moje da ste si kazali mnogo neshta,no ponqkoga 4ovek prosto ne se seshta ili ne se reshava ili vse otlaga ...govori s nego nai dobre ,no nedei da skrivash nishto..izlei si pritesneniqta,pitai go .Tova e moqt syvet :)

MonSitY
06-23-2008, 20:26
не мисля че той се е променил просто свързваш това с учението.колкото и възможно да си се струва че той може да си позволи да учи в частно училище може нещата да не стоят така.попитай го дали има нещо ако все още се чудиш но според мен няма проблем...

meche
06-23-2008, 20:38
...нали сте си обещали че ако почувствате нещо нередно ще говорите...еми направи го щом чувстваш че нещо не е както трябва...не чакай той да започне защото при него може би няма такова усещане...и най-вече be optimistic няма смисъл сърцето ти да плаче щом имаш човек до себе си когото обичаш... :) :) :)

BeBoNcHeTo
06-23-2008, 21:07
Е щом сте си обеща ли че ако след време са появи нещо,което е в състояние да Ви раздели ще ти каже така че ненамирам основание да се притесняваш освен това че ще бъдете в различни граове ако той отоново не се реши да учи в чатен университет :)