PDA

View Full Version : Какво мислите за турската чекия?



SpOrTs_GiRl
06-23-2008, 20:23
Практикувате ли я? Харесва ли ви? Преди около половин/една година имаше такава тема и около 85% бяха изразили положително мнение .. Нека да видим сега. :)

П.П. Темата е изцяло посветена на Чичко_Полицай .. ;)

Lady_B_
06-23-2008, 20:26
еми айде тогава да чуем първо неговото мнение и после ние :)

FeelMyPain
06-23-2008, 20:26
Спорти ще ми прави :grin: :grin:

FeelMyPain
06-23-2008, 20:27
еми айде тогава да чуем първо неговото мнение и после ние :)

Еее мерси истинска джентълментка :)
Харесва ми.Едно голямо "ЗА" :-P

SpOrTs_GiRl
06-23-2008, 20:28
Спорти ще ми прави :grin: :grin:
Иска ти се .. :D .. Иначе на мен адски много ми харесва .. но това е лично мнение, на някои това им е безразлично. ;)

hottie
06-23-2008, 20:31
Ами правя и то редовно :) много ни действа възбуждащо и на двама ни

TigerRulZ
06-23-2008, 20:36
мразя турци!!! мразя всичко свързано с турция,дори помня на 1 футболен мениджър къдет развивах (и още развивам) отбора ми с години как тряяше да си купя играч и намерих един турчин в пъти по-добър от конкурентите си и зех по-слабия щот мразя турците :o
та турската чикия не ми се нрави много

bebeT00
06-23-2008, 20:50
Практикувате ли я? Харесва ли ви? Преди около половин/една година имаше такава тема и около 85% бяха изразили положително мнение .. Нека да видим сега. :)

П.П. Темата е изцяло посветена на Чичко_Полицай .. ;)
na men mi haresva da go pravq na mom4e i mislq 4e vinagi e bil dovolen deisva dosta vazbyjda6to

aciko
06-23-2008, 20:51
85% положителни отговори?
Брей те много надарени били в тоя форум бе!

Yallama
06-23-2008, 20:56
.. а знаете ли какво представлява "Виетнамската чекия" ?
Такаа.. откъсвате крилцата на някоя муха и си я турвате на главичката на пениса, и тя като почне да пърха с крачете след няколко минути ще видите как полита без крилца. :D :D

ПС: против съм турските чекии :)

Mirelchetoo14
06-23-2008, 21:13
Хмм...не виждам защо да съм против.Това е просто още една част от тялото,с която може да се достави удоволствие на партньора.Да,практикувам,н не карам само на това,ами докато му правя френска понякога намесвам и "тях" :D :D

SMoKe_BoY
06-23-2008, 21:40
Yesss беее..

BondageLady
06-23-2008, 21:50
Да, аз много обичам.

just_a_girl_z
06-23-2008, 21:57
миииии аз съм за ама нямам с какво де. малки са ми :-o :cry:

DevilWish
06-23-2008, 22:18
Ne s1m pravila ,ne mislya ,4e 6te napravya . . . ne mi se struva interesno.Bezrazli4no mi e ;) vse taya ,nito za ,nito protiv ;)

cvetityy
06-24-2008, 05:10
Абе аз си имам доста данни за турски ама на мен нещо са ми безразлични нямам никфо удоволствие от тях .. не съм правила на много хора но с тези с които съм го правила са ми казвали че им е било много яко ....ама на мен изобщо не ми действа по абсолютно никъв начин .. Шанс

jony
06-24-2008, 06:32
Би било яко според муа 8)

gazar
06-24-2008, 07:55
I LOVE IT.

dirtyyy
06-24-2008, 09:23
:D Против съм..По точно и аз мразя турци може би затва 8-)

Yallama
06-24-2008, 09:24
:D Против съм..По точно и аз мразя турци може би затва 8-)..мразим расовата дискриминация и негрите а ?

ss
06-24-2008, 09:40
Едно време го пишехме чикия бе дядовите...бързо остарявам...

SpOrTs_GiRl
06-24-2008, 09:47
Едно време го пишехме чикия бе дядовите...бързо остарявам...
Е .. ние говорим за точно определена.. :D

ss
06-24-2008, 09:54
Едно време го пишехме чикия бе дядовите...бързо остарявам...
Е .. ние говорим за точно определена.. :D :razz: :D не загря нали :lol: ?То ясно че е турска ама не ,,чекия'' а ,,чикия'' 8) се 1...

SpOrTs_GiRl
06-24-2008, 09:57
Едно време го пишехме чикия бе дядовите...бързо остарявам...
Е .. ние говорим за точно определена.. :D :razz: :D не загря нали :lol: ?То ясно че е турска ама не ,,чекия'' а ,,чикия'' 8) се 1...
Да, ясно .. ;) :D Колебаех се за кое от двете говориш. :D
Ами брат чЕкия се пише ............ ;)

shoon
06-24-2008, 10:01
Там е истината между :grin: :grin: :grin:

JustBecko
06-24-2008, 10:04
е тя Sports_girl и на мени ридовно ми праи тъй 4е не се оплаквам

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

1. Ти въобще знаеш ли к'во е турска чекия!?
2. Ти си женско, спортз гърл и тя е женско, бее! :lol: :lol:

FeelMyPain
06-24-2008, 10:06
е тя Sports_girl и на мени ридовно ми праи тъй 4е не се оплаквам

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

1. Ти въобще знаеш ли к'во е турска чекия!?
2. Ти си женско, спортз гърл и тя е женско, бее! :lol: :lol:

Абе те са най-добри приятелки и се бъзикат бе...като не знаеш не коментирай, да не се излагаш поне...

Мене няма ли да ме питаш дали знам кво е, щото темата е посветена на мене,ламе?

SINDEL
06-24-2008, 10:21
:? Нее.. нямам цици за такива работи аз...

Sigrina
06-24-2008, 17:21
мразя турци!!! мразя всичко свързано с турция,дори помня на 1 футболен мениджър къдет развивах (и още развивам) отбора ми с години как тряяше да си купя играч и намерих един турчин в пъти по-добър от конкурентите си и зех по-слабия щот мразя турците :o
та турската чикия не ми се нрави много

Въпреки, че не ми се е налагало да развивам футболен отбор, мразя турци! И на мен не ми се нрави особено...

pepita87
06-24-2008, 18:28
Mi priqtelq i umira za "neq" :D Suotvetno i na men mi e priqtno da q pravq!

pet_14
06-24-2008, 18:52
мразя турци!!! мразя всичко свързано с турция,дори помня на 1 футболен мениджър къдет развивах (и още развивам) отбора ми с години как тряяше да си купя играч и намерих един турчин в пъти по-добър от конкурентите си и зех по-слабия щот мразя турците :o
та турската чикия не ми се нрави много
+1 Доло мангалите...........
Само ,че за турската чекия...хех там вече...беее няма лошо ;) за съм аз

poolparty
07-02-2008, 13:00
Така - и аз не харесвам турците, но е тъпо да не се кефя на този вид чикия, защото я наричат "турска". Да не би да е запазена марка? Приятелката ми си е чиста българка, с големи български цици - защо да не ми прави чикия с тях? Аз съм за, въпреки, че рядко стигаме до тях. Обикновено преди да свърша ме изпразва по този начин...

Abigoria
07-02-2008, 13:09
:? Нее.. нямам цици за такива работи аз...
+1

Бтв, защо около 30 % от отговорите са: "Против съм, щот мразя турци... "
И аз мразя турци, ама според мене няма нищо турско в тва... Пък знам ли, аз по принцип си падам нимфоманче :?

AnChItOoOo
07-02-2008, 13:12
Хубаво нещо е.. :lol: :lol: :lol: :lol:

mysterious93
07-02-2008, 14:10
хих...това хвалба ли трябваше да е кой може или...понеже не за 1 път чета от полицайчето и спорти гърл че си правят и им харесва(в разни коментари)и...за момчето сигурно е приятно но не мога да разбера за момичето?????в смисъл...харесва ти щото той се кефи или просто и на теб ти доставя по някакъв странен начин удоволствие :D

П.П надявам се да не е прозвучало като заяждане :) :-)

Baby92
07-02-2008, 14:15
Там е истината между :grin: :grin: :grin:

Kude e istinata :D Vijda se koi e fen na tova de.. na mejdu... 8)

SpOrTs_GiRl
07-02-2008, 14:18
хих...това хвалба ли трябваше да е кой може или... понеже не за 1 път чета от полицайчето и спорти гърл че си правят и им харесва(в разни коментари)и... за момчето сигурно е приятно но не мога да разбера за момичето?????в смисъл...харесва ти щото той се кефи или просто и на теб ти доставя по някакъв странен начин удоволствие :D

П.П надявам се да не е прозвучало като заяждане :) :-)
:D

FeelMyPain
07-02-2008, 14:19
хих...това хвалба ли трябваше да е кой може или... понеже не за 1 път чета от полицайчето и спорти гърл че си правят и им харесва(в разни коментари)и... за момчето сигурно е приятно но не мога да разбера за момичето?????в смисъл...харесва ти щото той се кефи или просто и на теб ти доставя по някакъв странен начин удоволствие :D

П.П надявам се да не е прозвучало като заяждане :) :-)
:D
:D

LiLGrizzly
07-02-2008, 14:25
Така - и аз не харесвам турците, но е тъпо да не се кефя на този вид чикия, защото я наричат "турска". Да не би да е запазена марка? Приятелката ми си е чиста българка, с големи български цици - защо да не ми прави чикия с тях? Аз съм за, въпреки, че рядко стигаме до тях. Обикновено преди да свърша ме изпразва по този начин...
+1 :-P

mysterious93
07-02-2008, 14:26
хих...това хвалба ли трябваше да е кой може или... понеже не за 1 път чета от полицайчето и спорти гърл че си правят и им харесва(в разни коментари)и... за момчето сигурно е приятно но не мога да разбера за момичето?????в смисъл...харесва ти щото той се кефи или просто и на теб ти доставя по някакъв странен начин удоволствие :D

П.П надявам се да не е прозвучало като заяждане :) :-)
:D
:D

доста изчерпателно...

FeelMyPain
07-02-2008, 14:27
хих...това хвалба ли трябваше да е кой може или... понеже не за 1 път чета от полицайчето и спорти гърл че си правят и им харесва(в разни коментари)и... за момчето сигурно е приятно но не мога да разбера за момичето?????в смисъл...харесва ти щото той се кефи или просто и на теб ти доставя по някакъв странен начин удоволствие :D

П.П надявам се да не е прозвучало като заяждане :) :-)
:D
:D

доста изчерпателно...
Тя май не разбра,че я питаш нещо :D :D :D

mysterious93
07-02-2008, 14:30
хих...това хвалба ли трябваше да е кой може или... понеже не за 1 път чета от полицайчето и спорти гърл че си правят и им харесва(в разни коментари)и... за момчето сигурно е приятно но не мога да разбера за момичето?????в смисъл...харесва ти щото той се кефи или просто и на теб ти доставя по някакъв странен начин удоволствие :D

П.П надявам се да не е прозвучало като заяждане :) :-)
:D
:D

доста изчерпателно...
Тя май не разбра,че я питаш нещо :D :D :D

ми сигурно.. :D изглежда много я разсейваш :D :D лошо няма :-P

SpOrTs_GiRl
07-02-2008, 15:08
хих...това хвалба ли трябваше да е кой може или... понеже не за 1 път чета от полицайчето и спорти гърл че си правят и им харесва(в разни коментари)и... за момчето сигурно е приятно но не мога да разбера за момичето?????в смисъл...харесва ти щото той се кефи или просто и на теб ти доставя по някакъв странен начин удоволствие :D

П.П надявам се да не е прозвучало като заяждане :) :-)
:D
:D

доста изчерпателно...
Тя май не разбра,че я питаш нещо :D :D :D

ми сигурно.. :D изглежда много я разсейваш :D :D лошо няма :-P
Какво беше това "да ми доставя удоволствие по някакъв СТРАНЕН начин" .. Не разбирам какво му е странното .. Т'ва да не е секс със зебра ..
На някои им харесва и им доставя удоволствие - на други не .. Пф.

mysterious93
07-02-2008, 15:12
под странен имах предвид че при толкова много други възбуждащи неща...дали и това да ти се търка нещо м/у гърдите е толкова възбуждащо или ти е кеф зарад партнера...ае се тая......

OtherDimension
07-02-2008, 15:14
под странен имах предвид че при толкова много други възбуждащи неща...дали и това да ти се търка нещо м/у гърдите е толкова възбуждащо или ти е кеф зарад партнера...ае се тая......
ти на колко беше?

FeelMyPain
07-02-2008, 15:14
mystery`girl както ни харесваше двамата сега ни намрази и ДВАМАТА :-P

SpOrTs_GiRl
07-02-2008, 15:16
под странен имах предвид че при толкова много други възбуждащи неща...дали и това да ти се търка нещо м/у гърдите е толкова възбуждащо или ти е кеф зарад партнера...ае се тая......
При толкова много други неща ............ тц тц .................
Ами явно и това може да се тълкува като възбуждащо ...

mysterious93
07-02-2008, 15:18
mystery`girl както ни харесваше двамата сега ни намрази и ДВАМАТА :-P

не..още сте ми симпатични :D :)

на 15 съм(за по горното коментар не помня от кой беше..)не знам кво значение има де...но щом те интересува..

OtherDimension
07-02-2008, 15:20
май беше на 11 или 13 или те бъркам с друг юзър, което напоследък доста ми се случва
и все пак май беше ти

mysterious93
07-02-2008, 15:22
май беше на 11 или 13 или те бъркам с друг юзър, което напоследък доста ми се случва
и все пак май беше ти

на 13 бях..преди време..може да съм писала че съм на 13 но в мнооооогооо по стари коментари..мисля че като се регнах тук на толкова бях :D а пък и аватара ти..щях да го запомня ако се бяхме засичали :D

OtherDimension
07-02-2008, 15:24
аватара го сменям през 2 дена :Р
както и да е :)
може ..

mysterious93
07-02-2008, 15:27
[quote="OtherDimension"]аватара го сменям през 2 дена :Р[/quoteщ

:D :grin: хихи ми не знам..а ако ти ме помниш по моя аватар...има още 2-3 момичета с такъв..и едната мисля че беше на 13..а ако е по ника нз.. :)

TotallySexy
07-02-2008, 15:29
Имам данни определено :) Мойто слънце не е искал, но си мисля да го изненадам на РД-то му ;) свещи, еротичен масаж, голма панделка заварзана за мен, а после.... :grin: :grin: :grin: :grin:

ubuntu
07-02-2008, 15:44
Имам данни определено :) Мойто слънце не е искал, но си мисля да го изненадам на РД-то му ;) свещи, еротичен масаж, голма панделка заварзана за мен, а после.... :grin: :grin: :grin: :grin:

А изненздата с панделката може ли да се поръчва и за други купони ... :oops: :D

TotallySexy
07-02-2008, 15:46
хахаха имах предвид САМО по панделка :D :D :D :D :D

poolparty
07-02-2008, 15:50
[quote="NeNoRMaLNiKa"]Имало е 1000 подобни теми...
Иначе както и в тях така и в тази пак казвам - ПРЕДПОЧИТАМ БЪЛГАРСКАТА :D[/quote
Така де - имаш предвид, че предпочиташ български цици, нали :) И аз.

А за уточненията колко такива теми има - не смятате ли, че са излишни. Такъв е бил винаги този форум и такъв ще бъде. Нормално е в 500 страници да се повтарят темите. Никой няма да седне да ровичка за някоя конкретна тема,...

FeelMyPain
07-02-2008, 15:53
И къде са останалите 999 теми, защото пуснах търсачката и не намерих нищо?
Има само 1 която е от 7 януари и е конкретно само за момичетата, така че дори и това не се повтаря.
Като не знаете не се обаждайте.Гледайте си овцете и пасете с тях ПЛС.

nejnaDROGA
07-02-2008, 16:01
Ами правя и то редовно :) много ни действа възбуждащо и на двама ни
Хах абе Хоти знаем,че теб и гаджето ти всичко ви възбужда и правите всичко :-D Няма нужда навсякъде да го повтаряш :lol:

А по темата:Миии мислете ме за задръстена ако искате,но не съм и не бих направила турска на никого :? Най-малкото,защото само от думата "турска" ми се повръща :smt078 ,а и има много по-приятни неща от това ...

poolparty
07-02-2008, 16:09
не съм и не бих направила турска на никого :? Най-малкото,защото само от думата "турска" ми се повръща :smt078 ,а и има много по-приятни неща от това ... [/color]
1.) За това, че е "турска" тази чикия го уточнихме. Тъп довод, защото ти едва ли си туркиня - следователно чикията, която ти ще направиш няма да е турска.
2.) За това, че има по-приятни неща - за теб най-вероятно е така, но на момчето ти най-вероятно ще му хареса. Най-малкото - ще му се стори възбуждащо това, че си се сетила да направиш нещо ново.

poolparty
07-02-2008, 16:13
И още нещо, за това, че тази чикия е "турска".
Някой освен мен чувал ли е да наричат този вид чикия "Италианска чикия". Защото преди време бях го чувал от някого.
А и друго - на английски се казва "Tits fuck". Съответно стига с това псевдо-гнусливост от "турското". Ако толкова ни беше гнусливо нямаше да ни управлява ДПС. Просто хората така го знаят и затова го пишат така.

ubuntu
07-02-2008, 16:19
хахаха имах предвид САМО по панделка :D :D :D :D :D
Ми че ти за кво си помисли че аз питам ... :?
Ти ако ще си с дрехи... и аз мога така :D :D :D НЕ че гол не мога де :oops: :D :D Но не едва ли ще мога аз съм адски много срамежлив :oops: :oops: :oops: :oops: :grin:

nejnaDROGA
07-02-2008, 16:24
не съм и не бих направила турска на никого :? Най-малкото,защото само от думата "турска" ми се повръща :smt078 ,а и има много по-приятни неща от това ... [/color]
1.) За това, че е "турска" тази чикия го уточнихме. Тъп довод, защото ти едва ли си туркиня - следователно чикията, която ти ще направиш няма да е турска.
2.) За това, че има по-приятни неща - за теб най-вероятно е така, но на момчето ти най-вероятно ще му хареса. Най-малкото - ще му се стори възбуждащо това, че си се сетила да направиш нещо ново.
1.Не виждам,какъв ти е проблема?! :-D Все пак си изказвам мнението!!!
2.Вярвяй ми не само за мен,а и за приятеля ми има многооо по-приятни неща от турските чЕкии!!!
3.Приятелят ми НИКОГА не би поискал да му направя,защото ги мрази повече и от мен :P
П.П. Пише се чЕкия,а не чИкия :lol: :lol: :lol:

TotallySexy
07-02-2008, 16:33
хахаха имах предвид САМО по панделка :D :D :D :D :D
Ми че ти за кво си помисли че аз питам ... :?
Ти ако ще си с дрехи... и аз мога така :D :D :D НЕ че гол не мога де :oops: :D :D Но не едва ли ще мога аз съм адски много срамежлив :oops: :oops: :oops: :oops: :grin:

ахахха за срам не говорим той цялата ме знае... ама да видим турската как ще стане имам 2 седмици още да събирам кураж :-o :-o :-o

ubuntu
07-02-2008, 16:39
ахахха за срам не говорим той цялата ме знае... ама да видим турската как ще стане имам 2 седмици още да събирам кураж :-o :-o :-o

Нз не мога да те посъветвам нищо имам големи цици вадя 130 гръдна ама до сега не съм правил турска смисал много са ми твърди :D :grin: :grin: :grin: :grin:
А и ако твоите са като 50стотинки под мушама няма смисал да си опъваш зърната нищо няма да се получи .... :oops: :oops: :oops:

TotallySexy
07-02-2008, 16:41
ахахха за срам не говорим той цялата ме знае... ама да видим турската как ще стане имам 2 седмици още да събирам кураж :-o :-o :-o

Нз не мога да те посъветвам нищо имам големи цици вадя 130 гръдна ама до сега не съм правил турска смисал много са ми твърди :D :grin: :grin: :grin: :grin:
А и ако твоите са като 50стотинки под мушама няма смисал да си опъваш зърната нищо няма да се получи .... :oops: :oops: :oops:

120 натурел 8) 8) 8)

ROCKLIFE
07-02-2008, 17:39
И още нещо, за това, че тази чикия е "турска".
Някой освен мен чувал ли е да наричат този вид чикия "Италианска чикия". Защото преди време бях го чувал от някого.
А и друго - на английски се казва "Tits fuck". Съответно стига с това псевдо-гнусливост от "турското". Ако толкова ни беше гнусливо нямаше да ни управлява ДПС. Просто хората така го знаят и затова го пишат така.

не е "Tits fuck" а "Titsjob"
8)

katttto3
07-02-2008, 17:40
Аз лично я харесвам,а и на приятеля ми доставя удоволствие,защо не тогава?

MakeMeLaugh
07-02-2008, 19:41
Ами правя и то редовно :) много ни действа възбуждащо и на двама ни
Хах абе Хоти знаем,че теб и гаджето ти всичко ви възбужда и правите всичко :-D Няма нужда навсякъде да го повтаряш :lol:

А по темата:Миии мислете ме за задръстена ако искате,но не съм и не бих направила турска на никого :? Най-малкото,защото само от думата "турска" ми се повръща :smt078 ,а и има много по-приятни неща от това ...
Еми ти като си задръстена и ощетяваш гаджето си, за сметка на твоето, нейното е 1000 пъти по-задоволено ;) т.е. си е за похвала. :evil:

MakeMeLaugh
07-02-2008, 19:46
3.Приятелят ми НИКОГА не би поискал да му направя,защото ги мрази повече и от мен :P
П.П. Пише се чЕкия,а не чИкия :lol: :lol: :lol: [/color]

Така си мислиш ти ;)

Това, че на теб така ти казва, защото ти не правиш и се прави на мил, не значи, че не се усуква на чуждите деколтета (колкто и да си сигурна, че и това не прави.. ;д).

Пък и ако ходите от скоро и е още влюбен-загубен и не се е отпуснал, след време ще заиска.

Момче(мъж) съм. Знам ги тия неща как стават ;)

SpOrTs_GiRl
07-02-2008, 19:48
3.Приятелят ми НИКОГА не би поискал да му направя,защото ги мрази повече и от мен :P
П.П. Пише се чЕкия,а не чИкия :lol: :lol: :lol: [/color]

Така си мислиш ти ;)

Това, че на теб така ти казва, защото ти не правиш и се прави на мил, не значи, че не се усуква на чуждите деколтета (колкто и да си сигурна, че и това не прави.. ;д).

Пък и ако ходите от скоро и е още влюбен-загубен и не се е отпуснал, след време ще заиска.

Момче(мъж) съм. Знам ги тия неща как стават ;)
На същото мнение съм. :) ..
Мъжко да мрази турска .. :lol: Ти продължавай да му вярваш .. :D

Virtuallll
07-02-2008, 19:51
Практикувате ли я? Харесва ли ви?

Не практикувам и не са ми правили до сега, но мисля, че е доста приятно :) Е поне за момчетата... на момичетата незнам колко им е приятно... ? :?

crazy_teen1
07-02-2008, 19:52
Аа.. сещам се за един турчин, дето си биеше чекии в ICQ-то.. :D

I_Know
07-02-2008, 20:08
Ко да ви кажа аз съм момиче и ..ще кажа само че ми звучи някак турско.. :D 8-) 8)

ubuntu
07-02-2008, 21:15
120 натурел 8) 8) 8)

Хехехе време за реклама , е и аз не съм дал прилична сума за силиконови цици и мойте са толквоа натурални че повече от тва няма на къде , а и все пак аз съм момче и м ие 130 колко момчета познаваш с такава обиколка ... :P :P :P

А тез твойте млекоцентрали нещо много големи ми се виждат ...
Я си дай размера на сутиена за удобрение .... че ти може и със 150 обиколка да си ама ако си чашка "А", а гърба ти е като на Мистър олимпия къв е ефекта .... :P :P :P :oops:

romantika_f_13
07-02-2008, 21:50
120 натурел 8) 8) 8)

Хехехе време за реклама , е и аз не съм дал прилична сума за силиконови цици и мойте са толквоа натурални че повече от тва няма на къде , а и все пак аз съм момче и м ие 130 колко момчета познаваш с такава обиколка ... :P :P :P

А тез твойте млекоцентрали нещо много големи ми се виждат ...
Я си дай размера на сутиена за удобрение .... че ти може и със 150 обиколка да си ама ако си чашка "А", а гърба ти е като на Мистър олимпия къв е ефекта .... :P :P :P :oops:иии аз да се хваля като тва момиче :D :D :D 104 (по-малко от нея) ама чашка Д :oops:

Baby92
07-02-2008, 22:17
120 натурел 8) 8) 8)

Хехехе време за реклама , е и аз не съм дал прилична сума за силиконови цици и мойте са толквоа натурални че повече от тва няма на къде , а и все пак аз съм момче и м ие 130 колко момчета познаваш с такава обиколка ... :P :P :P

А тез твойте млекоцентрали нещо много големи ми се виждат ...
Я си дай размера на сутиена за удобрение .... че ти може и със 150 обиколка да си ама ако си чашка "А", а гърба ти е като на Мистър олимпия къв е ефекта .... :P :P :P :oops:

:S eee az sum s malka grudna pred teb de.. sus 105 :S kakvo da se pravi xixxii :) moqta 4a6ka e D razmera 90D

plmn
07-02-2008, 22:17
Мисля си, защо се нарича турска?

FeelMyPain
07-03-2008, 01:09
иии аз да се хваля като тва момиче :D :D :D 104 (по-малко от нея) ама чашка Д :oops:

На 14 = 104...Има потенциал в тебе :D :D

SpOrTs_GiRl
07-03-2008, 09:08
Темата не беше да се хвалите колко ви е гръдната .. :D
Иначе моята в сравнение с вашите си е малка .. 90 и нещо е .. :oops:

OtherDimension
07-03-2008, 09:10
иии аз да се хваля като тва момиче :D :D :D 104 (по-малко от нея) ама чашка Д :oops:
докажи

t1n4e7o
07-03-2008, 09:48
На мен не ми прави голямо впечатление.. Все тая ми е .. А и бих казала, че имам хубави и големи ***** (според хората около мен), но и на приятеля ми не му действа някак си по- различно.. В смисал все тая ни е... Докато количката не си попадне в гаражето... :grin: :grin: :grin: :grin:

ubuntu
07-03-2008, 12:28
Темата не беше да се хвалите колко ви е гръдната .. :D
Иначе моята в сравнение с вашите си е малка .. 90 и нещо е .. :oops:

Mи около 90 е най доброто ... останалите са много застрашени от провисване и е кофти гледка някое момиче на 21 години примерно с големи цици ама зърната и гледат към пода се едно е на 68 години ....
По добре по малки но много качествени ... :oops: :oops: :oops:

SpOrTs_GiRl
07-03-2008, 13:13
Темата не беше да се хвалите колко ви е гръдната .. :D
Иначе моята в сравнение с вашите си е малка .. 90 и нещо е .. :oops:

Mи около 90 е най доброто ... останалите са много застрашени от провисване и е кофти гледка някое момиче на 21 години примерно с големи цици ама зърната и гледат към пода се едно е на 68 години ....
По добре по малки но много качествени ... :oops: :oops: :oops:
Ама моите не са малки !! :cry: :D .. Аз съм висока 1.55 и представи си как смешно изглеждат на тази височина. :D
Подгръдната ми последно като я мерих беше около 70 max и много трудно си намирам сутиени с голяма чашка и малка подгръдна обиколка :( ..

romantika_f_13
07-03-2008, 13:19
иии аз да се хваля като тва момиче :D :D :D 104 (по-малко от нея) ама чашка Д :oops:
докажиами добре :) само кажи как
:-o

FeelMyPain
07-03-2008, 15:34
иии аз да се хваля като тва момиче :D :D :D 104 (по-малко от нея) ама чашка Д :oops:
докажиами добре :) само кажи как
:-o
Снимков материал. 8)

emoti0nal_girl
07-03-2008, 16:25
Na mene lichno mnogo mnogo ne mi dopada...i na priatelia mi syshto ... no doide li syshtinskata chast.... :D

ubuntu
07-03-2008, 17:34
Ама моите не са малки !! :cry: :D .. Аз съм висока 1.55 и представи си как смешно изглеждат на тази височина. :D
Подгръдната ми последно като я мерих беше около 70 max и много трудно си намирам сутиени с голяма чашка и малка подгръдна обиколка :( ..

Всеки с проблемите си аз пък трудно си намирам тениски, ръкавите ми влизат до лактите и по нагоре не искат :oops:
Горе долу за всичко е така много трудно си намирам дрехи смисал много съм широк и масивен ... абе говедо :D :D :grin:

А ти с тези размери ми се виждаш голяма апетитка ... мнго ме радват дребничките жени ... :oops: :oops: :oops:

romantika_f_13
07-03-2008, 17:35
иии аз да се хваля като тва момиче :D :D :D 104 (по-малко от нея) ама чашка Д :oops:
докажиами добре :) само кажи как
:-o
Снимков материал. 8)циците ли да си снимам :D :D :D :D :lol: много искате :D :-) :oops: :oops: :oops:

ubuntu
07-03-2008, 17:42
циците ли да си снимам :D :D :D :D :lol: много искате :D :-) :oops: :oops: :oops:

Е 104см не е кой знае колко много, мисля че всеки апарат би успях да ги заснеме ... :D

romantika_f_13
07-03-2008, 17:47
циците ли да си снимам :D :D :D :D :lol: много искате :D :-) :oops: :oops: :oops:

Е 104см не е кой знае колко много, мисля че всеки апарат би успях да ги заснеме ... :Dсрам ме е :oops: :oops: :oops:

Xtuning
07-03-2008, 17:51
Мисля е тфа >> :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ubuntu
07-03-2008, 18:13
циците ли да си снимам :D :D :D :D :lol: много искате :D :-) :oops: :oops: :oops:

Е 104см не е кой знае колко много, мисля че всеки апарат би успях да ги заснеме ... :Dсрам ме е :oops: :oops: :oops:


От какво те е срам ... аз ще ти покажа мойте :oops: :oops: :oops:

romantika_f_13
07-03-2008, 18:18
циците ли да си снимам :D :D :D :D :lol: много искате :D :-) :oops: :oops: :oops:

Е 104см не е кой знае колко много, мисля че всеки апарат би успях да ги заснеме ... :Dсрам ме е :oops: :oops: :oops:


От какво те е срам ... аз ще ти покажа мойте :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: не гледам такива неща :oops: [-X

SpOrTs_GiRl
07-03-2008, 18:21
циците ли да си снимам :D :D :D :D :lol: много искате :D :-) :oops: :oops: :oops:

Е 104см не е кой знае колко много, мисля че всеки апарат би успях да ги заснеме ... :Dсрам ме е :oops: :oops: :oops:


От какво те е срам ... аз ще ти покажа мойте :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: не гледам такива неща :oops: [-X
Защо?! :shock:
Аз бих се радвала да видя циците му .. :oops:

DjuDjiTo
07-03-2008, 18:27
Защо?! :shock:
Аз бих се радвала да видя циците му .. :oops:'

еми да.. .кво лошо има.... ако трябва да бъдем честни и аз бих се радвала да видя циците му :D :D :D :oops: 8-) :P

ubuntu
07-03-2008, 18:35
Защо?! :shock:
Аз бих се радвала да видя циците му .. :oops:

За момента ще се въздържа от самореклама че половината съфорумки ще се комплексират :oops: :oops: :oops:

DjuDjiTo
07-03-2008, 18:52
Защо?! :shock:
Аз бих се радвала да видя циците му .. :oops:

За момента ще се въздържа от самореклама че половината съфорумки ще се комплексират :oops: :oops: :oops:


нищо ся.... нали другата половина от форума ще се кефи :D

SpOrTs_GiRl
07-03-2008, 18:54
Защо?! :shock:
Аз бих се радвала да видя циците му .. :oops:

За момента ще се въздържа от самореклама че половината съфорумки ще се комплексират :oops: :oops: :oops:


нищо ся.... нали другата половина от форума ще се кефи :D
Той вече ми ги показа .. :oops:
И една турска ми направи .. изяжте се !! :D

Baby_bouce
07-03-2008, 18:55
Не съм фенка на турското като цяло ! :-D

DjuDjiTo
07-03-2008, 18:56
eeeeeeeeeeeeeeee... цък цък... [не намерих емотиконка дет са изяжда.... ]

romantika_f_13
07-03-2008, 18:57
Защо?! :shock:
Аз бих се радвала да видя циците му .. :oops:

За момента ще се въздържа от самореклама че половината съфорумки ще се комплексират :oops: :oops: :oops:няма спох.....аиде покажи ги щом има толкова желаещи :oops:

magneziq
07-04-2008, 11:19
hehe na mene v4era 1 mom4e mi kaza 4e iska da mu pr turska 4ekiq 6toto sa mi golemi i bili idealni :D taka de principno nqmam ni6to protiv neq dori si e super estestveno otkazah mu 6toto e nekav det go poznavam ot 2/3 4asa

nejnaDROGA
07-04-2008, 16:41
3.Приятелят ми НИКОГА не би поискал да му направя,защото ги мрази повече и от мен :P
П.П. Пише се чЕкия,а не чИкия :lol: :lol: :lol: [/color]

Така си мислиш ти ;)

Това, че на теб така ти казва, защото ти не правиш и се прави на мил, не значи, че не се усуква на чуждите деколтета (колкто и да си сигурна, че и това не прави.. ;д).

Пък и ако ходите от скоро и е още влюбен-загубен и не се е отпуснал, след време ще заиска.

Момче(мъж) съм. Знам ги тия неща как стават ;)
ХаХаХа при условие,че не ти,а аз ходя с него не мисля,че можеш да знаеш какво обича и какво не! :-D
Освен това мога да гарантирам на 110% ако искаш,че мрази турските чекии :) Не защото ми го е казвал за да бъде мил,а просто преди да тръгнем той ходеше с едно момиче,което искаше да му прави и той постоянно ми се оплакваше (все пак бяхме BFF по онова време :-D ).Ходим от почти година,така че не е "влюбен-загубен" ... :x И като за последно - спокойно :) не се заглежда по други деколтета :) Знае колко години ме чакаше да скъсам с бившия ми и по-бившия ми приятел докато не ми призна какво чувства!!!(а това са почти 3 год.) Знае ме каква съм,колко бързо паля и колко бързо зарязвам момчета заради един скандал и никога не си позволява да направи нещо такова :-D а и моите близо 100см гръдна обиколка си му стигат :-)

Едит:Бяхте казали,че приятеля ми не е задоволен...ХАХ ако вие се задоволявате само от турските чекии ... мии съжелявам ви...Хванали сте си момичета,които не знаят какво и как да правят :-D Имала съм сексуална връзка с 3 момчета и никой не е оставал незадоволен :oops: Така че по НИКАКЪВ начин не можете да ме обедите,че това е нещо толкова готино (да не кажа дори и най-готиното :D ) Има къде къде по-готини и възбуждащи неща ... нооо както се казва всеки си има свое мнение :)

SpOrTs_GiRl
07-04-2008, 18:45
ХаХаХа при условие,че не ти,а аз ходя с него не мисля,че можеш да знаеш какво обича и какво не! :-D
Освен това мога да гарантирам на 110% ако искаш,че мрази турските чекии :) Не защото ми го е казвал за да бъде мил,а просто преди да тръгнем той ходеше с едно момиче,което искаше да му прави и той постоянно ми се оплакваше (все пак бяхме BFF по онова време :-D ).Ходим от почти година,така че не е "влюбен-загубен" ... :x И като за последно - спокойно :) не се заглежда по други деколтета :) Знае колко години ме чакаше да скъсам с бившия ми и по-бившия ми приятел докато не ми призна какво чувства!!!(а това са почти 3 год.) Знае ме каква съм,колко бързо паля и колко бързо зарязвам момчета заради един скандал и никога не си позволява да направи нещо такова :-D а и моите близо 100см гръдна обиколка си му стигат :-)

Едит:Бяхте казали,че приятеля ми не е задоволен...ХАХ ако вие се задоволявате само от турските чекии ... мии съжелявам ви...Хванали сте си момичета,които не знаят какво и как да правят :-D Имала съм сексуална връзка с 3 момчета и никой не е оставал незадоволен :oops: Така че по НИКАКЪВ начин не можете да ме обедите,че това е нещо толкова готино (да не кажа дори и най-готиното :D ) Има къде къде по-готини и възбуждащи неща ... нооо както се казва всеки си има свое мнение :)
Спокойно .. изплаши ни.. :D

ubuntu
07-04-2008, 19:11
няма спох.....аиде покажи ги щом има толкова желаещи :oops:

Ееее съжалявам закъсняхте с исканията само Спорти успя да хване промоцията :P
Сега вече работя само на бартери :P :-)

romantika_f_13
07-04-2008, 19:58
няма спох.....аиде покажи ги щом има толкова желаещи :oops:

Ееее съжалявам закъсняхте с исканията само Спорти успя да хване промоцията :P
Сега вече работя само на бартери :Pjavascript:emoticon(':(')
Sad :-)ееееее ми и вие няма да видите мойте :-P :-) 8)

SpOrTs_GiRl
07-04-2008, 20:00
няма спох.....аиде покажи ги щом има толкова желаещи :oops:

Ееее съжалявам закъсняхте с исканията само Спорти успя да хване промоцията :P
Сега вече работя само на бартери :Pjavascript:emoticon(':(')
Sad :-)ееееее ми и вие няма да видите мойте :-P :-) 8)
Аа аз вече видях неговите и съм доволна .. :D

romantika_f_13
07-04-2008, 20:02
няма спох.....аиде покажи ги щом има толкова желаещи :oops:

Ееее съжалявам закъсняхте с исканията само Спорти успя да хване промоцията :P
Сега вече работя само на бартери :Pjavascript:emoticon(':(')
Sad :-)ееееее ми и вие няма да видите мойте :-P :-) 8)
Аа аз вече видях неговите и съм доволна .. :Dстегнати ли са :D :oops: щот аз увиснали като НЕнадървен хуи не ги обичам :D :D :D :D :D :lol:

FeelMyPain
07-04-2008, 20:03
няма спох.....аиде покажи ги щом има толкова желаещи :oops:

Ееее съжалявам закъсняхте с исканията само Спорти успя да хване промоцията :P
Сега вече работя само на бартери :Pjavascript:emoticon(':(')
Sad :-)ееееее ми и вие няма да видите мойте :-P :-) 8)
Аа аз вече видях неговите и съм доволна .. :D
Па аз твоите .. :D

ubuntu
07-04-2008, 20:04
стегнати ли са :D :oops: щот аз увиснали като НЕнадървен хуи не ги обичам :D :D :D :D :D :lol:

НЕ не са стегнати гледат смело пода от нивото на пъпа :grin: :grin: :grin: :D

SpOrTs_GiRl
07-04-2008, 20:04
няма спох.....аиде покажи ги щом има толкова желаещи :oops:

Ееее съжалявам закъсняхте с исканията само Спорти успя да хване промоцията :P
Сега вече работя само на бартери :Pjavascript:emoticon(':(')
Sad :-)ееееее ми и вие няма да видите мойте :-P :-) 8)
Аа аз вече видях неговите и съм доволна .. :D
Па аз твоите .. :D
Оууу .. недей така .. издаде голямата тайна .. :oops:

SpOrTs_GiRl
07-04-2008, 20:04
стегнати ли са :D :oops: щот аз увиснали като НЕнадървен хуи не ги обичам :D :D :D :D :D :lol:

НЕ не са стегнати гледат смело пода от нивото на пъпа :grin: :grin: :grin: :D
Щом сравняваме с "мъжки полов огран" .. надървени са !! :D

FeelMyPain
07-04-2008, 20:05
няма спох.....аиде покажи ги щом има толкова желаещи :oops:

Ееее съжалявам закъсняхте с исканията само Спорти успя да хване промоцията :P
Сега вече работя само на бартери :Pjavascript:emoticon(':(')
Sad :-)ееееее ми и вие няма да видите мойте :-P :-) 8)
Аа аз вече видях неговите и съм доволна .. :D
Па аз твоите .. :D
Оууу .. недей така .. издаде голямата тайна .. :oops:
За да бъда точен, те са две ГОЛЕМИ тайни :D .. :oops:

SpOrTs_GiRl
07-04-2008, 20:07
За да бъда точен, те са две ГОЛЕМИ тайни :D .. :oops:
Ее .. край .. засрамих се .. :oops:

romantika_f_13
07-04-2008, 20:08
стегнати ли са :D :oops: щот аз увиснали като НЕнадървен хуи не ги обичам :D :D :D :D :D :lol:

НЕ не са стегнати гледат смело пода от нивото на пъпа :grin: :grin: :grin: :D
Щом сравняваме с "мъжки полов огран" .. надървени са !! :Dо0о0о0 супер........искам да видя :D :-)

FeelMyPain
07-04-2008, 20:08
За да бъда точен, те са две ГОЛЕМИ тайни :D .. :oops:
Ее .. край .. засрамих се .. :oops:
Изчерви ли се :P :P :P

SpOrTs_GiRl
07-04-2008, 20:10
За да бъда точен, те са две ГОЛЕМИ тайни :D .. :oops:
Ее .. край .. засрамих се .. :oops:
Изчерви ли се :P :P :P
Направо се позелених .. :D :oops:

ubuntu
07-04-2008, 20:27
о0о0о0 супер........искам да видя :D :-)

Еее и аз много неща искам, ама не винаги ги получавам ... казах ти чист бартер без долащане ти на мене аз на тебе :P :P :-P

romantika_f_13
07-04-2008, 20:29
о0о0о0 супер........искам да видя :D :-)

Еее и аз много неща искам, ама не винаги ги получавам ... казах ти чист бартер без долащане ти на мене аз на тебе :P :P :-Pпедофили :D :D :D :D аз съм само на 14 :lol: :lol: :lol: :lol:

FeelMyPain
07-04-2008, 20:31
о0о0о0 супер........искам да видя :D :-)

Еее и аз много неща искам, ама не винаги ги получавам ... казах ти чист бартер без долащане ти на мене аз на тебе :P :P :-Pпедофили :D :D :D :D аз съм само на 14 :lol: :lol: :lol: :lol:
Ние не подбираме :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ubuntu
07-04-2008, 20:42
педофили :D :D :D :D аз съм само на 14 :lol: :lol: :lol: :lol:
Ах ми ние сме наборчета .... къде е педофилията :oops:

FeelMyPain
07-04-2008, 20:42
педофили :D :D :D :D аз съм само на 14 :lol: :lol: :lol: :lol:
Ах ми ние сме наборчета .... къде е педофилията :oops:
На мен ми е кака .. :oops:

romantika_f_13
07-04-2008, 20:44
тцтцтц как лъжете......няма ли някое момиче да ме защити :-) :oops:

ubuntu
07-04-2008, 20:45
тцтцтц как лъжете......няма ли някое момиче да ме защити :-) :oops:

Спорти викат те .... :oops:

SpOrTs_GiRl
07-04-2008, 20:48
тцтцтц как лъжете......няма ли някое момиче да ме защити :-) :oops:

Спорти викат те .... :oops:
Тъкмо да пиша !! :D
Яя оставете момичето намира .. (Сиси Сисиииии научих й иметоооо :grin: :grin: :oops: .. :D :D )
Тааа.. леко с кака Сиси .. да не се опитам да ви стимулирам простатата (с двете ръчички едновременно и на двамата) .. :D :D
П.П. .. ubuntu вече го е претърпял .. :D :oops:

romantika_f_13
07-04-2008, 20:51
тцтцтц как лъжете......няма ли някое момиче да ме защити :-) :oops:

Спорти викат те .... :oops:
Тъкмо да пиша !! :D
Яя оставете момичето намира .. (Сиси Сисиииии научих й иметоооо :grin: :grin: :oops: .. :D :D )
Тааа.. леко с кака Сиси .. да не се опитам да ви стимулирам простатата (с двете ръчички едновременно и на двамата) .. :D :D
П.П. .. ubuntu вече го е претърпял .. :D :oops:искам и аз.....ама вместо ръката ми с краставица или дезодорант......само да не остане капачката вътре чеееее....... :D :D :D

FeelMyPain
07-04-2008, 20:52
Вие пу*ки да си играете нямате ли си, че наште гъзове нападате .. :D :D

romantika_f_13
07-04-2008, 20:53
Вие пу*ки да си играете нямате ли си, че наште гъзове нападате .. :D :Dе трябва да ни е гадно
пък и с мойта ся неможе да се играе :D

FeelMyPain
07-04-2008, 20:55
Вие пу*ки да си играете нямате ли си, че наште гъзове нападате .. :D :Dе трябва да ни е гадно
пък и с мойта ся неможе да се играе :D
Ще изчакаш няколко дена...Мойто дупе не си го давам :D :D

ubuntu
07-04-2008, 20:55
Вие пу*ки да си играете нямате ли си, че наште гъзове нападате .. :D :Dе трябва да ни е гадно
пък и с мойта ся неможе да се играе :D

Е като с нея не може да се играе пишка нямаш ли си :D :D :D :grin: :oops:

romantika_f_13
07-04-2008, 20:58
Вие пу*ки да си играете нямате ли си, че наште гъзове нападате .. :D :Dе трябва да ни е гадно
пък и с мойта ся неможе да се играе :D

Е като с нея не може да се играе пишка нямаш ли си :D :D :D :grin: :oops:не.......дай твойта........ще ти я върна цяла :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SpOrTs_GiRl
07-04-2008, 20:58
Вие пу*ки да си играете нямате ли си, че наште гъзове нападате .. :D :Dе трябва да ни е гадно
пък и с мойта ся неможе да се играе :D

Е като с нея не може да се играе пишка нямаш ли си :D :D :D :grin: :oops:
И с мойта не може .. и двете сме в цикъл .. :D
А иначе аз и пишка си имам .. :oops: Сиси ако нямаш - може да ти дам назаем моята ..

romantika_f_13
07-04-2008, 20:59
Вие пу*ки да си играете нямате ли си, че наште гъзове нападате .. :D :Dе трябва да ни е гадно
пък и с мойта ся неможе да се играе :D

Е като с нея не може да се играе пишка нямаш ли си :D :D :D :grin: :oops:
И с мойта не може .. и двете сме в цикъл .. :D
А иначе аз и пишка си имам .. :oops: Сиси ако нямаш - може да ти дам назаем моята ..чичко полицай дали ще е съгласен....не че го пита някой дее :D ама не не пази си я за теб :-)

SpOrTs_GiRl
07-04-2008, 21:01
Вие пу*ки да си играете нямате ли си, че наште гъзове нападате .. :D :Dе трябва да ни е гадно
пък и с мойта ся неможе да се играе :D

Е като с нея не може да се играе пишка нямаш ли си :D :D :D :grin: :oops:
И с мойта не може .. и двете сме в цикъл .. :D
А иначе аз и пишка си имам .. :oops: Сиси ако нямаш - може да ти дам назаем моята ..чичко полицай дали ще е съгласен....не че го пита някой дее :D ама не не пази си я за теб :-)
Аз за моята говоря - не за неговата .. :D

FeelMyPain
07-04-2008, 21:01
Аз излизам щот сте гадни... [-(

ubuntu
07-04-2008, 21:06
не.......дай твойта........ще ти я върна цяла :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Баси как го каза се 1 мойта съм си я намерил на улицата ... :x :oops: :razz: :-o :oops:

romantika_f_13
07-04-2008, 21:07
не.......дай твойта........ще ти я върна цяла :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Баси как го каза се 1 мойта съм си я намерил на улицата ... :x :oops: :razz: :-o :oops:еми знам ли :D
спорти....и твоита да е...пази си я за себе си :-)
чичко полицай...лека ти нощ :D :D :lol:

SpOrTs_GiRl
07-04-2008, 21:09
не.......дай твойта........ще ти я върна цяла :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Баси как го каза се 1 мойта съм си я намерил на улицата ... :x :oops: :razz: :-o :oops:еми знам ли :D
спорти....и твоита да е...пази си я за себе си :-)
чичко полицай...лека ти нощ :D :D :lol:
Не искаш моята пишка?! :( .. :cry: ..
:D :D

romantika_f_13
07-04-2008, 21:11
не.......дай твойта........ще ти я върна цяла :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Баси как го каза се 1 мойта съм си я намерил на улицата ... :x :oops: :razz: :-o :oops:еми знам ли :D
спорти....и твоита да е...пази си я за себе си :-)
чичко полицай...лека ти нощ :D :D :lol:
Не искаш моята пишка?! :( .. :cry: ..
:D :D :shock: :D ами ся и ти си в цикъл......и ти имаш нужда от нея :) :P 8-)

SpOrTs_GiRl
07-04-2008, 21:12
не.......дай твойта........ще ти я върна цяла :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Баси как го каза се 1 мойта съм си я намерил на улицата ... :x :oops: :razz: :-o :oops:еми знам ли :D
спорти....и твоита да е...пази си я за себе си :-)
чичко полицай...лека ти нощ :D :D :lol:
Не искаш моята пишка?! :( .. :cry: ..
:D :D :shock: :D ами ся и ти си в цикъл......и ти имаш нужда от нея :) :P 8-)
Ее .. значи мислиш за мен .. :oops:

ubuntu
07-04-2008, 21:13
Ох било много стрешно две разгонени девойчета в цикъл да се събират на 1 място :oops: :oops: :oops:
.... особено ако те вземат за жертвичка :oops:

romantika_f_13
07-04-2008, 21:13
не.......дай твойта........ще ти я върна цяла :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Баси как го каза се 1 мойта съм си я намерил на улицата ... :x :oops: :razz: :-o :oops:еми знам ли :D
спорти....и твоита да е...пази си я за себе си :-)
чичко полицай...лека ти нощ :D :D :lol:
Не искаш моята пишка?! :( .. :cry: ..
:D :D :shock: :D ами ся и ти си в цикъл......и ти имаш нужда от нея :) :P 8-)
Ее .. значи мислиш за мен .. :oops:мхм :-)
женска солидарност :-) :)

SpOrTs_GiRl
07-04-2008, 21:14
Ох било много стрешно две разгонени девойчета в цикъл да се събират на 1 място :oops: :oops: :oops:
.... особено ако те вземат за жертвичка :oops:
А и след като Чичко_Полицай си отиде и ти остана самичък .. :D
Костенурко .. .. .. Динозавърчо .. .. .. :oops: :oops: :oops:

romantika_f_13
07-04-2008, 21:15
Ох било много стрешно две разгонени девойчета в цикъл да се събират на 1 място :oops: :oops: :oops:
.... особено ако те вземат за жертвичка :oops:
А и след като Чичко_Полицай си отиде и ти остана самичък .. :D
Костенурко .. .. .. Динозавърчо .. .. .. :oops: :oops: :oops:след 2 минути и аз се махам..... :-) оставате двамата :D

SpOrTs_GiRl
07-04-2008, 21:16
Ох било много стрешно две разгонени девойчета в цикъл да се събират на 1 място :oops: :oops: :oops:
.... особено ако те вземат за жертвичка :oops:
А и след като Чичко_Полицай си отиде и ти остана самичък .. :D
Костенурко .. .. .. Динозавърчо .. .. .. :oops: :oops: :oops:след 2 минути и аз се махам..... :-) оставате двамата :D
Лека нощ .. и лек цикъл !! .. :D :-)

gurdolini
07-04-2008, 21:16
мисля, че е много готино, но трябва да имаш прилични гърдички за "турска чекия" 8) между другото лубимото ми е да ми свършват на гърдите :-D

romantika_f_13
07-04-2008, 21:17
Ох било много стрешно две разгонени девойчета в цикъл да се събират на 1 място :oops: :oops: :oops:
.... особено ако те вземат за жертвичка :oops:
А и след като Чичко_Полицай си отиде и ти остана самичък .. :D
Костенурко .. .. .. Динозавърчо .. .. .. :oops: :oops: :oops:след 2 минути и аз се махам..... :-) оставате двамата :D
Лека нощ .. и лек цикъл !! .. :D :-)ооооооо като знам колко много тече....нито цикъла нито нощта ще са леки :( имаче мерсиииииииии и на теб лека нощ и лек цикъл :-)

SpOrTs_GiRl
07-04-2008, 21:19
ооооооо като знам колко много тече....нито цикъла нито нощта ще са леки :( имаче мерсиииииииии и на теб лека нощ и лек цикъл :-)
Познато, познато .. Айде стига с тоя цикъл, че наплашихме всички мъжки .. :D
Иначе мерси много : ) .. :-)

romantika_f_13
07-04-2008, 21:20
ооооооо като знам колко много тече....нито цикъла нито нощта ще са леки :( имаче мерсиииииииии и на теб лека нощ и лек цикъл :-)
Познато, познато .. Айде стига с тоя цикъл, че наплашихме всички мъжки .. :D
Иначе мерси много : ) .. :-)хаха пожелавам им в някой друг живот и те да имат такъв гааденнннннн цикъл :D :D :lol:
аиде махам се :oops: :-)

gurdolini
07-04-2008, 21:21
цикъла си е цикъл ;)

dantro
07-04-2008, 21:22
Аа стига парадираите с тия цикли де :D


ЗА

ubuntu
07-04-2008, 21:24
хаха пожелавам им в някой друг живот и те да имат такъв гааденнннннн цикъл :D :D :lol:
аиде махам се :oops: :-)

Тая па аз в миналия си живот съм бил елитна румънска проститутка бе ... кво си мислиш че не знам кво е ааа ,,,, ти със зеленоципестото махарадубесто крогодилинче пишки не си прави ... :P :-P

InSoMn1aC
07-04-2008, 23:00
ооооооо като знам колко много тече....нито цикъла нито нощта ще са леки :( имаче мерсиииииииии и на теб лека нощ и лек цикъл :-)
Познато, познато .. Айде стига с тоя цикъл, че наплашихме всички мъжки .. :D
Иначе мерси много : ) .. :-)
Ще взема накрая да получа един ... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

InSoMn1aC
07-04-2008, 23:03
85% положителни отговори?
Брей те много надарени били в тоя форум бе!
Ти не знаеше ли ? :lol: :lol:



Иначе по темата - с удоволсвие бих го направил :D

LiloTa
07-05-2008, 07:50
мразя турци!!! мразя всичко свързано с турция,дори помня на 1 футболен мениджър къдет развивах (и още развивам) отбора ми с години как тряяше да си купя играч и намерих един турчин в пъти по-добър от конкурентите си и зех по-слабия щот мразя турците :o
та турската чикия не ми се нрави много



така като те гледам си доста ограничен,май а? Знаеш ли изобщо какво е турска чекия????Щото май си един от многото неогряти пубери дето по цял ден само лъскат пред монитора и се водят по мненията на другите 8-) И въобще познаваш ли поне 1 човек от този етнос че приказваш..или просто ей тей колкот да кажеш нещо и да станеш "Велик"



:razz: :razz: :razz:


по темата:обичам да го правя (макар че не съм памела андерсън както всички,но въпреки това според приятеля ми това което имам е достатъчно и му харесва :) )

romantika_f_13
07-05-2008, 20:01
хаха пожелавам им в някой друг живот и те да имат такъв гааденнннннн цикъл :D :D :lol:
аиде махам се :oops: :-)

Тая па аз в миналия си живот съм бил елитна румънска проститутка бе ... кво си мислиш че не знам кво е ааа ,,,, ти със зеленоципестото махарадубесто крогодилинче пишки не си прави ... :P :-Pхахахах .....няма момче което да знае какво е.....

MakeMeLaugh
07-05-2008, 20:41
3.Приятелят ми НИКОГА не би поискал да му направя,защото ги мрази повече и от мен :P
П.П. Пише се чЕкия,а не чИкия :lol: :lol: :lol: [/color]

Така си мислиш ти ;)

Това, че на теб така ти казва, защото ти не правиш и се прави на мил, не значи, че не се усуква на чуждите деколтета (колкто и да си сигурна, че и това не прави.. ;д).

Пък и ако ходите от скоро и е още влюбен-загубен и не се е отпуснал, след време ще заиска.

Момче(мъж) съм. Знам ги тия неща как стават ;)
ХаХаХа при условие,че не ти,а аз ходя с него не мисля,че можеш да знаеш какво обича и какво не! :-D
Освен това мога да гарантирам на 110% ако искаш,че мрази турските чекии :) Не защото ми го е казвал за да бъде мил,а просто преди да тръгнем той ходеше с едно момиче,което искаше да му прави и той постоянно ми се оплакваше (все пак бяхме BFF по онова време :-D ).Ходим от почти година,така че не е "влюбен-загубен" ... :x И като за последно - спокойно :) не се заглежда по други деколтета :) Знае колко години ме чакаше да скъсам с бившия ми и по-бившия ми приятел докато не ми призна какво чувства!!!(а това са почти 3 год.) Знае ме каква съм,колко бързо паля и колко бързо зарязвам момчета заради един скандал и никога не си позволява да направи нещо такова :-D а и моите близо 100см гръдна обиколка си му стигат :-)

Едит:Бяхте казали,че приятеля ми не е задоволен...ХАХ ако вие се задоволявате само от турските чекии ... мии съжелявам ви...Хванали сте си момичета,които не знаят какво и как да правят :-D Имала съм сексуална връзка с 3 момчета и никой не е оставал незадоволен :oops: Така че по НИКАКЪВ начин не можете да ме обедите,че това е нещо толкова готино (да не кажа дори и най-готиното :D ) Има къде къде по-готини и възбуждащи неща ... нооо както се казва всеки си има свое мнение :)
Uff.. ima vreme shte porastnesh ;)

LiloTa
07-06-2008, 09:21
3.Приятелят ми НИКОГА не би поискал да му направя,защото ги мрази повече и от мен :P
П.П. Пише се чЕкия,а не чИкия :lol: :lol: :lol: [/color]

Така си мислиш ти ;)

Това, че на теб така ти казва, защото ти не правиш и се прави на мил, не значи, че не се усуква на чуждите деколтета (колкто и да си сигурна, че и това не прави.. ;д).

Пък и ако ходите от скоро и е още влюбен-загубен и не се е отпуснал, след време ще заиска.

Момче(мъж) съм. Знам ги тия неща как стават ;)
ХаХаХа при условие,че не ти,а аз ходя с него не мисля,че можеш да знаеш какво обича и какво не! :-D
Освен това мога да гарантирам на 110% ако искаш,че мрази турските чекии :) Не защото ми го е казвал за да бъде мил,а просто преди да тръгнем той ходеше с едно момиче,което искаше да му прави и той постоянно ми се оплакваше (все пак бяхме BFF по онова време :-D ).Ходим от почти година,така че не е "влюбен-загубен" ... :x И като за последно - спокойно :) не се заглежда по други деколтета :) Знае колко години ме чакаше да скъсам с бившия ми и по-бившия ми приятел докато не ми призна какво чувства!!!(а това са почти 3 год.) Знае ме каква съм,колко бързо паля и колко бързо зарязвам момчета заради един скандал и никога не си позволява да направи нещо такова :-D а и моите близо 100см гръдна обиколка си му стигат :-)

Едит:Бяхте казали,че приятеля ми не е задоволен...ХАХ ако вие се задоволявате само от турските чекии ... мии съжелявам ви...Хванали сте си момичета,които не знаят какво и как да правят :-D Имала съм сексуална връзка с 3 момчета и никой не е оставал незадоволен :oops: Така че по НИКАКЪВ начин не можете да ме обедите,че това е нещо толкова готино (да не кажа дори и най-готиното :D ) Има къде къде по-готини и възбуждащи неща ... нооо както се казва всеки си има свое мнение :)



надявам се че минутките за реклама свършиха...По темата вече казах че не виждам нищо общо наименованието на този вид задоволяване с този етнос (турския) По тая логика,сега ако някой каже че нормалната чекия е "негърска чикия" микой няма да си прай ли??? :-x :-x :-x доста глупаво,не мислиш ли????




п.п и как тей всички с тоя форум имате по 100 см грудна обиколка бееее бах му.... :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o

FeelMyPain
07-06-2008, 09:23
п.п и как тей всички с тоя форум имате по 100 см грудна обиколка бееее бах му.... :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
По същата логика по която всички мъже имаме по 25 сантиметрови патлаци. :P

LiloTa
07-06-2008, 09:26
п.п и как тей всички с тоя форум имате по 100 см грудна обиколка бееее бах му.... :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
По същата логика по която всички мъже имаме по 25 сантиметрови патлаци. :P


ооо да верно...мерси че ми напомни.... :razz: :razz: :razz: :razz:

romantika_f_13
07-06-2008, 10:44
п.п и как тей всички с тоя форум имате по 100 см грудна обиколка бееее бах му.... :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-oпием много боза
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ruskia1936
07-06-2008, 11:24
az toq forum ot mnooooooooooooogooooooooo vreme go 4eta i do segan e sam vijdal nqkoq ot tuka da kaje 4e busta i e pod 95-100 sm...
a puk posle nie sme slagali po 2-3 sm vinagi ... mai e obratnoto nie si kazvame istinata a vie slagate po 10-15 santa na gr obikolka :razz: :-P

romantika_f_13
07-06-2008, 11:29
az toq forum ot mnooooooooooooogooooooooo vreme go 4eta i do segan e sam vijdal nqkoq ot tuka da kaje 4e busta i e pod 95-100 sm...
a puk posle nie sme slagali po 2-3 sm vinagi ... mai e obratnoto nie si kazvame istinata a vie slagate po 10-15 santa na gr obikolka :razz: :-Pне е вярно.......аз поне не слагам :D даже преди кат ме питаха в клас махах няколко см. щото ме беше срам...........ужас :lol: :cry:

axlbaby
09-14-2008, 12:32
Хора всякви...вкусове различни :lol:

poolparty
09-14-2008, 17:23
Аее - друго си беше "сезона на дините":) Жалко, че свърши вече.
такъв кеф като турска чикия на басейна на хотела в Слънчев бряг няма просто :) Вече чакам следващия сезон 8)

SpOrTs_GiRl
09-14-2008, 17:32
Някой пак ми е съживил темата ... урааааааа :D

Rebirthing
09-14-2008, 17:37
Не намирам нищо интересно или възбуждащо в това :-o

wersa4e
09-14-2008, 18:38
О за за за и пак за. :grin: 8)

purple4o
09-14-2008, 18:40
Blaaa xD

az ne sym praila o6tee, noo sig i tva 6te stane :grin:

Wrathchild
09-14-2008, 21:36
Интересно е... но има и далеч по-хубави неща.

KypBap
09-14-2008, 23:41
Практикувате ли я? Харесва ли ви? Преди около половин/една година имаше такава тема и около 85% бяха изразили положително мнение .. Нека да видим сега. :)

П.П. Темата е изцяло посветена на Чичко_Полицай .. ;)

На мен лично ми харесва много :oops: но от време на време пък и трябва и аверката да се навие пак тя нещо се опава :grin: НО Е МНОГО ЯКО :razz:

MiracleMaker
09-16-2008, 17:07
razbrahme 4e momi4etata sa mn nadareni ami mom4etata kak ste ??? :?

girl_in_black
09-16-2008, 17:20
Харесва ми страшно много(абе доста турски неща са си хубави).