PDA

View Full Version : Линдинет 20 - продължително кървене... Помагайте



biskvitka_90
06-23-2008, 23:15
Здравейте! Надявам се да няма такава тема вече... Та пиша ви, защото имам 1 проблем! Пия за първи път противозачатъчни и по-точно Lindynette20, предписани ми от гинеколог ... днес изпих 14-тото си хапче и имам много гадно зацапване :cry: :cry: :cry: ... попринцип ми върви 5-6 дни, а вече 14ти ден и не спира, както казах то си е по-скоро зацапване... четох , че е нормално такова зацапване, но по време на тази пауза от 7 дни, а аз още не съм я стигнала даже!!!! Какво да правя? Първият ми месец от както пия тези хапчета е... Много се притеснявам и мисля да посетя гинекеложката пак! Ако някой може да ми обясни, защо съм така да пише PLS!!!! :cry:

thefreak
06-23-2008, 23:45
Два часа през ноща наближава. Сериозните хора от форума ги няма. Как ти хрумна баш по това време изведнъж да се притесниш. До сега какво прави?

PoLiToOo
06-24-2008, 00:01
ами обади се на гинеколога ти и го питай :?

biskvitka_90
06-24-2008, 09:28
Два часа през ноща наближава. Сериозните хора от форума ги няма. Как ти хрумна баш по това време изведнъж да се притесниш. До сега какво прави?


Eeee, просто исках да видя дали има хора със същият проблем, понеже в други форуми четох, че някои споделят, че и те са така и нямало нищо страшно, но на хапчетата пише друго - "по време на 7-дневният период!!" и не съм се притеснила "баш по тва време" просто попитах...

hottie
06-24-2008, 21:07
На много жени им се появяват подобни странични ефекти при първите 2 месеца от приема на противозачатъчни. Това може да се нарече нормално, но ако това продължи прекалено дълго или не се чувстват като цяло добре с тези хапчета говори с гинеколога ти, който ще ти предпише други.