PDA

View Full Version : Какво мислите ?



Whyniser
06-23-2008, 23:23
Значи запознах се със едно момиче просто на улицата.После и взех скайпа да си поговорим нещо един за друг (просто ми се стори много добродушна на вид).Споделих със нея някой неща,който си мисля,че не бих споделил с никой друг.Като ме видя какъв съм ми каза,че съм доста "редък тип" (каквото и да звучи това).Та започнахме да си говорим и тя е като мое огледало на душата.След това реших да я изненадам като отидох до училището й.Тя нещо се беше намръщила и се опитах да я развеселя.После тя ми обясни защо е така.С други думи искам да кажа,че ме разбира.Та въпроса ми е имам ли шанс със нея ? Благодаря Ви за вниманието!

GregoryHouse
06-23-2008, 23:28
Ами имаш мн ясно забивай кфо чакаш...нещо кания на кафенце ама я издебни в добро настроение :) Кафенце после малко романтика днешните момичета от тоя тип си падат по такива тъпотий :) БТВ на 16 ли сте?

Whyniser
06-23-2008, 23:29
Ами имаш мн ясно забивай кфо чакаш...нещо кания на кафенце ама я издебни в добро настроение :) Кафенце после малко романтика днешните момичета от тоя тип си падат по такива тъпотий :) БТВ на 16 ли сте?
Какво да ти кажа по-голям съм от нея само със 2 дена.И да на 16 сме и двамата.

GregoryHouse
06-23-2008, 23:34
100% те харесва въпроса е да направиш сега нещо докато не те е захаресвала "само като приятел." Тъй, че действай щом си "рядкост" :D. кафенце,кино с някъф романтичен комедиен филм(или пък го гледайте у вас...ама трудна работа :) ), разходки по залез...

Боже не мога да повярвам, че и аз съм правил такива работи на воите години...ся кфо по друго мислене иам...

Whyniser
06-23-2008, 23:38
100% те харесва въпроса е да направиш сега нещо докато не те е захаресвала "само като приятел." Тъй, че действай щом си "рядкост" :D. кафенце,кино с някъф романтичен комедиен филм(или пък го гледайте у вас...ама трудна работа :) ), разходки по залез...

Боже не мога да повярвам, че и аз съм правил такива работи на воите години...ся кфо по друго мислене иам...
Колко голям си ти всъщност,че като казваш на "мойте години" си представям някакъв 20-25 годишен :)

thefreak
06-23-2008, 23:47
Дали имаш шанс с нея? Да.
Ама каквото и да правиш не й го задавай този въпрос. Не и по този начин. Аз го зададъх веднъж и чак след това си дадах сметка колко глупаво звучи. Още ме хваща срам като се сетя за този момент.

Whyniser
06-23-2008, 23:51
Дали имаш шанс с нея? Да.
Ама каквото и да правиш не й го задавай този въпрос. Не и по този начин. Аз го зададъх веднъж и чак след това си дадах сметка колко глупаво звучи. Още ме хваща срам като се сетя за този момент.
Под шанс искам да кажа дали може да се съберем.Тя ми е както казах огледало на душата.Но забравих да кажа само и зех скайпа.Требваше да и взема телефона.Но като писахме по скайпа съвсем забравих за това.Искам да кажа,не много често сяда да си пишем.Но все пак

MonSitY
06-24-2008, 10:09
хахаха ти пък и питаш!естествено че имаш шанс забивай докато още ти казва че си рядък тип че после така ще вика на друг!успех!! :)

sladur4etyYy
06-24-2008, 10:12
100% те харесва въпроса е да направиш сега нещо докато не те е захаресвала "само като приятел." Тъй, че действай щом си "рядкост" :D. кафенце,кино с някъф романтичен комедиен филм(или пък го гледайте у вас...ама трудна работа :) ), разходки по залез...

Боже не мога да повярвам, че и аз съм правил такива работи на воите години...ся кфо по друго мислене иам...

да точно тва е важно-да не започне да те приема само като приятел. действай бързо 8)

gothic_angel
06-24-2008, 10:43
Дам, имаш..

angelcheeee_93
06-24-2008, 10:54
deistvai i i pokaji,4e q haresva6! ne izpuskai 6ansa si,4e posle moje da e prekaleno kasno i da sajelqva6 :) uspeh

koalka
06-24-2008, 11:00
Естествено, че имаш шанс с нея.Просто не прибързвай, но пък след известно време трябва да й признаеш, все пак да знае какво имаш към нея.То най-вероятно си личи.Никой няма да се разкара до училището ти, почти не я познаваш.

sasha_90
06-24-2008, 11:16
Определено имаш шанс-действай.

stefinka
06-24-2008, 12:13
По това което казваш предполагам имаш шанс след като сте си сродни душички покани я на кафе там ала бала и дано се получи \:D/

vilinanova
06-24-2008, 12:29
Имате шанс и то ГОЛЯМ!То си личи, че те харесва!Действай докато не е станало късно! :grin: