PDA

View Full Version : Секс иСтории....



Sexy_boy_944
06-24-2008, 10:08
Тук публикувайте яки секс истории.....които наистина са ви се случвали или ваши творения 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

pomo6tplz
06-24-2008, 10:18
Оня ден правих секс на леглото ми с гаджето.

emchetyyy
06-24-2008, 10:28
Пуснато на: Вто Юни 24, 2008 1:18 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Оня ден правих секс на леглото ми с гаджето.
:razz: interesna istoriq :D :D

Mu7k0
06-24-2008, 10:30
в извънземна чиния уе :grin:

SpOrTs_GiRl
06-24-2008, 10:35
Оня ден правих секс на леглото ми с гаджето.
Яя и аз преди 2 дни правих секс на леглото ми с гаджето. :shock: :D

zelenooko_kote
06-24-2008, 10:40
Ako tolkova mn ti se slu6at nqkvi gluposti za seks nameri si sait i 4eti,gledai pravi si kvoto iska6 tam i ne ni zanimavai s tapotiii. ,,razkazvaite seks istorii"....100 na 100 si nqkvo zadrasteno lape deto daje ne znae kvo e da ima6 gadje i se 4udi otkade da si zasiti pubertetskiq nagon :x :-x

Xtuning
06-24-2008, 10:44
Оня ден правих секс на леглото ми с гаджето.
Яя и аз преди 2 дни правих секс на леглото ми с гаджето. :shock: :D

Интересни истории 8-) .. а дайте по сериозно . Нека аз почна :-P


Ta, беше преди може би 5-6 месеца , точно си взех колата и с приятелката ми решихме да я полеем :D ( сещате се ) .Обаче в нас заето , в тях заето .. и каде каде до града ми ( Казанлък) има язовир ... И БАМ там се забутахме .Спрях на един склон , и на 30тина метра надолу водата . Както се очаква ,преместихме се отзад ( задната седалка ) натискахме се сичко ОК :Д ..да ама по едно време , вече бяхме почнали акта , тя по някъв кофти касмет ритна скоросния лост и усвободи от скорост :lol: :lol: .. и колата литна надолу към водата ахахах ... само по некъв инстинк скачам Гол от колата и както съм по гол гъз , безда отворя предната врата си вкарвам цялото тяло в Колата ( през прозореца ) и натискам спирачката ахаххаахаха ..

Благодарен съм за 2 неща :
1во - че не падна колата в водата :razz: :razz: :razz:
2ро - че беше тъмно и никои не ми вися задника 8-) 8-) 8-)

Xtuning
06-24-2008, 10:47
Ako tolkova mn ti se slu6at nqkvi gluposti za seks nameri si sait i 4eti,gledai pravi si kvoto iska6 tam i ne ni zanimavai s tapotiii. ,,razkazvaite seks istorii"....100 na 100 si nqkvo zadrasteno lape deto daje ne znae kvo e da ima6 gadje i se 4udi otkade da si zasiti pubertetskiq nagon :x :-x

Според мен ти си тфа задръстено лапе , и ся се дразниш щото никога не си имала такива истории ..... МЛЪКНИ !

Темата е супер .Страхотен начин да убиеш малко време и да се посмееш в тая жега !

MonSitY
06-24-2008, 10:48
хахааха тая случка с колата е интерестна :D :D :D

Xtuning
06-24-2008, 10:50
хахааха тая случка с колата е интерестна :D :D :D

То смешно , ама аз се шашнах тогава :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

amatorium
06-24-2008, 10:57
Tazi istoriq s kolata mi napomnq na edna na edin priatel, koito predi vreme beshe chukal gadjeto v kolata i se razvihrili v neq. Reshili da izlqzat ot vun i na kapaka da se poklatqt malko. Obache kluchovete ostanali vutre, a ot drusaneto se zadeistvala alarmata i centralnoto. Ostanali otvun bez drehi i sus zakluchena kola. Posle se obajda da vzeme rezervnite kluchove. 8-)

Xtuning
06-24-2008, 11:06
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

^Ecstasy^
06-24-2008, 11:20
:D мн весели историйки.Сетих се за и аз за една историикал

Веднъж бях на вила с приятели и понеже нямаше за всички легла и отделни стаи,трябваше да се натъпкаме някакси.
Та така в една стая спаха момиче и момче (гаджета),приятелка на момичето,заедно с кучето на момчето :D :D .Аз спах на горния етаж и през цялото време се чуваше лай на куче,охкания и пъшкания от двойката и забележки от приятелката отправени кам двойката да бъдат по-тихи,защото кучето лае и се върти много .
Беше много смешно ,защото при всяко "ох" се 4уваше и "джаф ,джаф"

sladur4etyYy
06-24-2008, 11:40
Оня ден правих секс на леглото ми с гаджето.
Яя и аз преди 2 дни правих секс на леглото ми с гаджето. :shock: :D

Интересни истории 8-) .. а дайте по сериозно . Нека аз почна :-P


Ta, беше преди може би 5-6 месеца , точно си взех колата и с приятелката ми решихме да я полеем :D ( сещате се ) .Обаче в нас заето , в тях заето .. и каде каде до града ми ( Казанлък) има язовир ... И БАМ там се забутахме .Спрях на един склон , и на 30тина метра надолу водата . Както се очаква ,преместихме се отзад ( задната седалка ) натискахме се сичко ОК :Д ..да ама по едно време , вече бяхме почнали акта , тя по някъв кофти касмет ритна скоросния лост и усвободи от скорост :lol: :lol: .. и колата литна надолу към водата ахахах ... само по некъв инстинк скачам Гол от колата и както съм по гол гъз , безда отворя предната врата си вкарвам цялото тяло в Колата ( през прозореца ) и натискам спирачката ахаххаахаха ..

Благодарен съм за 2 неща :
1во - че не падна колата в водата :razz: :razz: :razz:
2ро - че беше тъмно и никои не ми вися задника 8-) 8-) 8-)

:razz: :razz: :razz: :razz:

amatorium
06-24-2008, 14:30
Skoro govorih s edin priatel i toi mi razkazva kak piqn s nqkakva tiha sladuranka se natiskali na edin lager i tq mu duhala i go galela i po edno vreme zapochnala da go maje (dokosva) i lije s neshto, koeto toi si mislel, che e prezervativ. Posle ne si spomnql zashtoto bil mnogo zle, no na sutrinta kato se subudil se okazalo, che mackata mu napravila mnogo fini razrezi po rutsete i go mazala s kruvta mu i go oblizvala. 8-)

_crazy_baby_
06-24-2008, 15:15
бахти бруталната кучка! :shock:

^Ecstasy^
06-24-2008, 20:34
:shock: леле какви хора има само

hottie
06-24-2008, 20:41
ехеее какво става тук ! :-D

Ами аз нямам толкова ...интересни случки ;) Сещам се само, че веднъж като правихме секс в морето и ми се залепи медуза на дупето :shock: не беше много приятно определено ;)

get_high
06-24-2008, 21:20
::: може би едно от най-интересните ми преживявания е секс под дъжда..
беше една доста топла лятно нощ :) миналата година по това време някъде, беше към 1 и с приятеля ми се бяхме осамотили на една пейка, мисля , че се карахме или по точно тъкму се бяхме сдобрили след някакъв спор :) та целувахме се ние ( аве направо се бяхме награбили) когато заваля един топъл приятен дъжд :smt083 аз обаче как ... не мога да правя такива неща ... някой ще вземе да мине :oops: е така де изпрати ме той до нас... и още не си бях отключила вратата (а аз живея на първия етаж) когато реших, че такава възможност втори път едва ли ще имам :) догоних го ..... отидохме недалеч до едно закътано местенце .. и нататъка ви е ясно :D усещането на дъжда по кожата ми направо ме подлоди.... :-D

TigerRulZ
06-24-2008, 23:54
Ako tolkova mn ti se slu6at nqkvi gluposti za seks nameri si sait i 4eti,gledai pravi si kvoto iska6 tam i ne ni zanimavai s tapotiii. ,,razkazvaite seks istorii"....100 na 100 si nqkvo zadrasteno lape deto daje ne znae kvo e da ima6 gadje i se 4udi otkade da si zasiti pubertetskiq nagon :x :-x

Според мен ти си тфа задръстено лапе , и ся се дразниш щото никога не си имала такива истории ..... МЛЪКНИ !

Темата е супер .Страхотен начин да убиеш малко време и да се посмееш в тая жега !

ман кат му скииш името и темата на тоя идиот дет я е писал ш се сетиш че е тъпо разгонено лапе дет иска да слуша секс разкази...поне отклонихте темата и разказвате смешни ситуации

miminkaa
06-25-2008, 10:45
Тая случка с колата наистина е интересна.. :razz:

spasianko
02-12-2011, 23:37
Оня ден правих секс на леглото ми с гаджето.
:D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Rebus
02-13-2011, 06:01
Оня ден правих секс на леглото ми с гаджето.
Яя и аз преди 2 дни правих секс на леглото ми с гаджето. :shock: :D

Интересни истории 8-) .. а дайте по сериозно . Нека аз почна :-P


Tсамо по некъв инстинк скачам Гол от колата и както съм по гол "задни части" , безда отворя предната врата си вкарвам цялото тяло в Колата ( през прозореца ) и натискам спирачката ахаххаахаха ..
)

Абе като история звучи добре,ама май е поукрасена.Защо след като си на задната седалка,излизаш от колата,влизаш през прозореца и дърпаш ръчната?Не можа ли просто да дръпнеш ръчната? :)

Stela94
02-13-2011, 06:47
На нова година с гаджето ми ,след 12 към 1 -2 някъде сме отишли в единствената свободна стая - кухнята и аз опряна на масата .Оправя ме моя в задника и извенъж влизат двама,минават покрай нас ,но моя не ги отразява и те: Охо забавление в задния двор,а?

Умрях от срам ама.... :oops:

just_a_girl2007
01-29-2013, 20:55
С Емилио (така ще го нарека) имахме фетиш към нестандартни места за секс. Една вечер бяхме излязли на разходка след това той ме изпрати до входа ми. Почнахме да се целуваме, аз не навлажних ,той започна да ме обарва и се възбудихме адски много. Отидохме на последния етаж на блока ми ( на 19тия етаж). Там имаше един апартамент и асансьорното помещение. Беше около 12 през нощта. Аз се опрях на стената и той започна да ме чука на задна. Беше много яко чувство. Първо, защото беше неочаквано; второ заради тръпката, че някой може да ни чуе/види и трето , че бяхме прави. това е може би един от най-добрите пъти .
Втората случка- бяхме в парка. Беше следобяда, имаше много хора. Отидохме в една бесетка. Тя беше стара и желязна и не беше много удобна. Но си заслужаваше, после имах рани по себе си от допира ми до бесетката заради натиска му.
Трета случка с едно друго мое гадже.Бяхме в Белоградчик. Разглеждахме Белоградчишките скали . Заиграхме се нещо и аз му направих орална любов зад една скала. Няколко чужденци ни видяха, но не ми пукаше особено.

marilyn
01-29-2013, 21:00
Тема от 2008...
Да видим кой мод първи ще я видиииииии