PDA

View Full Version : стара любов ^.^



GlOrSiTy
06-24-2008, 10:11
днес се регнах тук и искам да ви разкажа една случка..
преди 6 месеца се запознах с едно момче..беше много сладичък,с много добър характер и едно от най-важните неща (за мен) ..беше девствен :) ..щот останаха много малко тия дет са ;) ..
та така..пишехме си в скайп и се уговорихме да излезем..та излязохме ние говорихме си разни неща,изпрати ме до нас и се прибрахме после си писахме 7-8 дни и той спря да пише :( ..запознах се с неговия най-добър приятел и почнахме да излизаме компанийка мой фр и техни фр.. ^.^ ..толкова много харесвах тфа момче и имах чувството че и той..излизахме 3-4 пъти,моите приятелки изгубиха интерес и аз нямаше как да излизам сама с тях и естествено пак "загубихме връзка".
и такам..след 1 месец почнахме да си пишем отново.сваляхме се ала-бала и той искаше пак да излезем..съгласих се.излязохме ам кфо стана-заваля.и той ми предложи да ходим в тях да гледаме филм..говорихме си,сваляхме си се..и разбира се гледахме филм.както си гледах като се обърнах към него и той ме целуна.така и недогледахме филма :D събличахме се и там квото правихме (не сме правили секс)..и аз трябваше да си ходя..стояхме на вратата и се целувахме 10-15 мин..на другия ден не пишеше в скайп,нито ми звънеше..почувствах се като леко момиче така да се каже :(
той си излизаше с др момичета и все едно не му пукаше кво сме правили на предишния ден..
и след 2 седм се скарах с някфа тяхна фр..той почна да ми пише да не се ебавам с нея и някфи такива..аз бях ядосана и почнах да пиша някфи гадни работи..напсувахме се,блокирахме се и месец и половина нищо..;сс
преди 3 дни той ме отблокира и ми се извини че се е държал така гадно и че не е бил прав за онова момиче..мен лично тая постъпка много ме изкефи :grin: ..пишем си досега и пак се сваляме..мисля че скоро ще ми предложи пак да излезем..
кфо да правя..плс помогнете щото и досега нз що за човек е ;(
[/b]

MonSitY
06-24-2008, 10:17
ммм това момче незнае какво иска.мисля че те използва по някакъв начин 2-3 пъти стигате до фазата да ти предложи и той сякаш бяга.незнам дали трябва да пробваш пак с него

angelcheeee_93
06-24-2008, 10:46
popitai go kakvi mu sa namereniqta kam teb i do kade mojete da stignete dvamata,v protiven slu4ai vrazkata vi e edin kragovrat.ti ,oba4e v temata ne kazva6 za tvoite 4uvstva kam nego,ako mn ti haresva i ti predloji da tragnete-tragni s nego no predi tova si pogovorete!ako pak nqma6 4uvstva kam nego nedei go hva6ta,i vse pak ti sama si re6ava6.

^Ecstasy^
06-24-2008, 11:03
Аз също мисля,че трябва да говориш с него :) ,за да се разберете накрая какво искате един от друг.

GlOrSiTy
06-24-2008, 11:08
ами аз написах че супер много го харесвам ;) ..
няма как да говоря с него в смисъл ние много се учуждихме от оная случка..
мерси на вс :oops:

sasha_90
06-24-2008, 11:11
Не си ли забелязала,че идва при теб само когато си иска?

MonSitY
06-24-2008, 11:12
щом няма как да го питаш чакай да видим дали ще те сваля пак тогава се пробвай пак пък каквото стане :)

silence93
06-24-2008, 11:41
написаното супер много се доближава до отношенията между една приятелка и ПОЧТИ :lol: :lol: :lol: гаджето й. Той не знае какво иска и си пишат по 1 седмица, после се блокират за 2 ... Идеята ми е, че щом момчето не е избрало до сега как да се държи с теб - няма смисъл да се занимаваш с него

eveto_xx
06-24-2008, 12:00
Зарежи го, толкова много свестни момчета има...Той явно не те заслужава :)

vilinanova
06-24-2008, 12:14
Е, ако мислиш, че ше издържиш на още едно зарязване и отчуждаване тръгни с него! :?

HelSy
06-24-2008, 12:24
тоя е от момчетата тип "днеска съм тука,утре не " :? питай го направо иска ли да стане нещо повече м/у вас .. ако не :( зарязваш го .. xD
момчета бол :P не го оставяй да се държи с теб така ..когато му скимне да те привиква после да се прави на дръж ми шапката :? :shock:

GlOrSiTy
06-24-2008, 12:31
ми да де..хубаво обаче като го харесвам толкова много :-k

vilinanova
06-24-2008, 12:33
Вярно, че това си е голям проблем!Не съм много сигурна, но един сериозен разговор с него може да свърши работа!

HelSy
06-24-2008, 12:35
еми тогава го накарай да се чувства по същия начин ... накарай го някак си да ревнува и да видим как ще реагира :-P ако почне с някви докачливи въпроси веднага ще разбереш, че му пука за теб и т.н.
успех ! :-)

sexa_na_kompleksa
06-24-2008, 12:37
Е, нали сега пак се свалят? Какво казваш, че сте се отчуждили? Питай го какви са му намеренията. Ако не искате едно и също, по-добре не се захващай отново.

cinderella_gugutka
06-24-2008, 13:00
ааа,не,режи го,не си заслужава,както се е държал гадно преди зарад няква лигла така ще го направи пак.на него е му пука особено за теб-само ти страдаш :?

crazy_girl96
06-24-2008, 13:26
Зарежи го, толкова много свестни момчета има... Но той явно не те заслужава :? :? :? ...