PDA

View Full Version : Презентация



PatkoPatkov
06-24-2008, 10:38
Ами здравейте хора... някой да има или да е намирал някъде из нета презентация на тема Астронимия или Звезди или Планети , нещо свързано с астронимията няма значение какво... Дайте някой линк ... нищо никъде немога да намеря... Ако не намеря презентация ще имам 2 по физика ... мн лошоооо ... Ще ви бъда много благодарен имате нещо...

П.П. ПОМОЩ мн съм на зор !!!

zelenooko_kote
06-24-2008, 10:47
Az prezentacii ne znam otkade moje6 da nameri6 no napi6i v google astronomiq,planeti ili ne6to takova potarsi izobrajeniq i snimki,iztegli gi i si napravi prezentaciq ot Microsoft Power Point ili ot Microsoft Movie Maker.Ima gi i dvete v menu START dolu na kompa.
Potrudi se malko-vse pak pone da si zasluji6 ocenkata a ne na gotovo da tegli6 :-) :-) :-) tova e ot mene dano sam bila polezna :oops:

PatkoPatkov
06-24-2008, 10:49
търсих ама ми трябва готова презентация... защото аз презентаций незнам как да правя ... не му разбирам хич...

pufi_kz
06-24-2008, 11:02
Ами здравейте хора... някой да има или да е намирал някъде из нета презентация на тема Астронимия или Звезди или Планети , нещо свързано с астронимията няма значение какво... Дайте някой линк ... нищо никъде немога да намеря... Ако не намеря презентация ще имам 2 по физика ... мн лошоооо ... Ще ви бъда много благодарен имате нещо...

П.П. ПОМОЩ мн съм на зор !!!

dai si skype i shte ti pratq seriozno a posle ako isk shte te blok ama az pravih za edno sastezanie imam i linkove a vsashnosht tq e za planetite i ne e dovarshena ama s linkovete barzo shte stane

08mdam__
06-24-2008, 11:26
АстронИмия?

PatkoPatkov
06-24-2008, 12:23
skype mi e xipnos1

murjinka
06-24-2008, 15:53
Готова презентация надали ще намериш