PDA

View Full Version : ЗДРАВЕЙТЕ-на 17 години съм и имам проблем



mlekoto
06-24-2008, 10:38
ЗДРАВЕЙТЕ-на 17 години съм и имам проблем-може дори да се наложи да посетия специалист в тази област,но преди това искам да чуя вашите мнения,каквито и да са те,за да мога да продължа напред:В нормално състояние пенисът ми е 8см. дължина и 9см. обиколка,когато е еректирал достига 14см. и 12см. ,което ми се струва,а не само на мен-НЕДОСТАТЪК-особенно обиколката му.ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ ЗА МНЕНИЯТА.

MonSitY
06-24-2008, 10:50
трябва да посетиш доктор защото едва ли ще расте повече..... :?

SpOrTs_GiRl
06-24-2008, 10:52
Охх .. братт .. какво искаш да направим!??! Да ти подарим един нов пе*ис подарък ли?! .. Ти и на специалист да отидеш, той с какво ще ти помогне??!?!?! .. Ще ти посади нов?! .. Примири се с това, което имаш .. Важно е как го използваш, а не колко ти е "голям" .. И 25 см да ти е, ако не знаеш как да го използваш - файда никаква!!

angelcheeee_93
06-24-2008, 10:59
zadai vapros kam doktor teen,toi razbira pove4e ot tezi ne6ta.uspeh ,ne se ot4aivai

SpOrTs_GiRl
06-24-2008, 11:03
zadai vapros kam doktor teen,toi razbira pove4e ot tezi ne6ta.uspeh ,ne se ot4aivai
мале тоя доктор ТИЙН :lol: :lol: :lol:
Не, че нещо, но като му чета отговорите .. задава едно момче въпрос, на който се изисква отговор и "Доктор Тийн" отговаря "знаеш отговора" :D .. Или пък една описваше, че си "бръкнала с едно пръстче" и той й каза, че вече не е девствена .. :razz: .. Какви ли не отговори съм чела от негова страна ..

П.П. Нищо лично. ;)

Puky
06-24-2008, 11:07
Няма с какво да ти помогнем.. :?
А пък за тоя доктор Теен .. Да го .. :-D :? Вече два пъти питам и не сам получила отговор . Стана вече 3 месеца :? :x

xXxScreamxXx
06-24-2008, 11:12
Охх .. братт .. какво искаш да направим!??! Да ти подарим един нов пе*ис подарък ли?! .. Ти и на специалист да отидеш, той с какво ще ти помогне??!?!?! .. Ще ти посади нов?! .. Примири се с това, което имаш .. Важно е как го използваш, а не колко ти е "голям" .. И 25 см да ти е, ако не знаеш как да го използваш - файда никаква!!


''Ще ти посади нов?!'''

:lol: :lol: :lol: :lol: тфа ме разби...
само кат си го представя 8-) :D :D :D

SpOrTs_GiRl
06-24-2008, 11:15
Охх .. братт .. какво искаш да направим!??! Да ти подарим един нов пе*ис подарък ли?! .. Ти и на специалист да отидеш, той с какво ще ти помогне??!?!?! .. Ще ти посади нов?! .. Примири се с това, което имаш .. Важно е как го използваш, а не колко ти е "голям" .. И 25 см да ти е, ако не знаеш как да го използваш - файда никаква!!


''Ще ти посади нов?!'''

:lol: :lol: :lol: :lol: тфа ме разби...
само кат си го представя 8-) :D :D :D
да бе .. представи си обрърка нещо семето и му порастне маргаритка долу ..

mrssmith
06-24-2008, 11:15
дори и да ти расте още пенисът не вярвам да е с повече от 1-2 см. единственото решение на проблема мисля че е операция за уголемяване (нещо като силикон в циците 8-) ) когато навършиш 18. консултирай се с лекар къде и как се правят такива операции,поинтересувай се,ако ти е голям проблем наистина. аз съм ЗА поправянето на дефектчета по тялото,а не да се живее цял живот с комплекси... :smt045

Wrathchild
06-24-2008, 11:19
Хахахахахаха и какво може да направи доктора? Евентуално наистина нов да ти посади...
И между другото - размерът ИМА значение!
А колко ми е смешно не е истина...

ss
06-24-2008, 11:21
Аз мога да ти дам 10 см от моя....

pomo6tplz
06-24-2008, 11:24
бОЖЕ МОИ 8СМ НЕЕРЕКТИРАЛ Е МНОГОООО И ТАЗИ ОБИКОЛКО ПАК 8-9 ЛИ БЕЖЕ БОЖЕ ДА ТИ ГО ИЗКАРА КРЪГЛА ТОПКА БЕ БЛАХАХА :razz:

а ЕРЕКТИРАЛ РАЗЛИКАТА Е САМО 4СМ ОМГ ТИ СИ ЧУДОВИЩЕ ОТСЕГА НАТАТЪК СИ "ТО"

bulgarcheto
06-24-2008, 11:35
И какъв е проблема?

pomo6tplz
06-24-2008, 11:37
АБЕ ТОВА Е ЕБАВКА ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЯМА ПЕНИСИ 14СМ ДЪЛЖИНА И 12 СМ ОБИКОЛКА ТО ТАВА СИ Е ЧИСТА ТОПКА

Vodafon3
06-24-2008, 12:04
Охх .. братт .. какво искаш да направим!??! Да ти подарим един нов пе*ис подарък ли?! .. Ти и на специалист да отидеш, той с какво ще ти помогне??!?!?! .. Ще ти посади нов?! .. Примири се с това, което имаш .. Важно е как го използваш, а не колко ти е "голям" .. И 25 см да ти е, ако не знаеш как да го използваш - файда никаква!!


''Ще ти посади нов?!'''

:lol: :lol: :lol: :lol: тфа ме разби...
само кат си го представя 8-) :D :D :D
да бе .. представи си обрърка нещо семето и му порастне маргаритка долу ..

HAHAHAHAH може да си направи оранжерия

bebeT00
06-24-2008, 13:25
ЗДРАВЕЙТЕ-на 17 години съм и имам проблем-може дори да се наложи да посетия специалист в тази област,но преди това искам да чуя вашите мнения,каквито и да са те,за да мога да продължа напред:В нормално състояние пенисът ми е 8см. дължина и 9см. обиколка,когато е еректирал достига 14см. и 12см. ,което ми се струва,а не само на мен-НЕДОСТАТЪК-особенно обиколката му.ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ ЗА МНЕНИЯТА.
ne e vajno kolko e a kak go izpolzva6.

TigerRulZ
06-24-2008, 17:05
ЗДРАВЕЙТЕ-на 17 години съм и имам проблем-може дори да се наложи да посетия специалист в тази област,но преди това искам да чуя вашите мнения,каквито и да са те,за да мога да продължа напред:В нормално състояние пенисът ми е 8см. дължина и 9см. обиколка,когато е еректирал достига 14см. и 12см. ,което ми се струва,а не само на мен-НЕДОСТАТЪК-особенно обиколката му.ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ ЗА МНЕНИЯТА.

ман бъди спокоен и 5 метра да ти е не можеш да го вкараш целия на някое момиче шот то не е бездънно.с 14см можеш да си спокоен че ш и влиза спокойно,вярно тя може да ти се смее ако е некоя тъпа курва но не е нещо ненормално да ти е 14 см не си първия нема и да си последния споко

cS_LaMeRkA
06-24-2008, 20:12
АБе еи ЛАЙНАРИ СКАПАНИ... човека има проблем... за вас е маловажен и ви дреме на ****** ама за него е важен... :-x Какво веднага го базикате... го хулите.. подигравате... и т.н. ДА ВИ С*РА в УСТЕНЦАТА НА ВСЕ!!! :-x :lol:

По темата: Отивай на лекар па ти... и 2 път не им искай мението да не си докараш... друг по голем проблем.

ROCKLIFE
06-24-2008, 20:27
нямаш проблеми мой човекл..
пък ако толкова си се навил да си уголемяваш патката прав ти път...

zabravana
06-24-2008, 20:31
от 12 до 15 см е напално нормално и е достатъчно да задоволи жената много големия пениес води до болка.

5StaR
06-24-2008, 20:36
Няма с какво да ти помогнем.. :?
А пък за тоя доктор Теен .. Да го .. :-D :? Вече два пъти питам и не сам получила отговор . Стана вече 3 месеца :? :x

питай мен, аз ще ти отговоря 8-) 8-) 8)

TigerRulZ
06-24-2008, 23:40
АБе еи ЛАЙНАРИ СКАПАНИ... човека има проблем... за вас е маловажен и ви дреме на ****** ама за него е важен... :-x Какво веднага го базикате... го хулите.. подигравате... и т.н. ДА ВИ С*РА в УСТЕНЦАТА НА ВСЕ!!! :-x :lol:

По темата: Отивай на лекар па ти... и 2 път не им искай мението да не си докараш... друг по голем проблем.

аз мога ли да ти еба майката скапана проста?еи курво недоебана тъпа долна миризлива тва проблем ли е ма патко?проблем е кат каже некое момиче че е бременно или че нешу и се е образувало,че некое момче има некви проблеми в секса и прочие....размера на кура не е проблем камо ли пък толкоз сериозен че да ми ревеш тук кат майка ти когат я ебаха манафите...или може би си написала темата ти с другия рег шот си некъв мазен долен травестит педерас и след кат не ти отговориха както на теб ти изнася и почна да злобееш.
По темата: Отивай на лекар па ти... и 2 път не им искай мението да не си докараш... друг по голем проблем[/quote]
доктора да не му завърже кура за тухла висяща от 5я етаж ... за ко тря хой на доктор ти проста ли си?баща ти ходи на доктор шот има спин не шото му е бил малък не даай такиа прости съвети да не си докараш....друг по голем проблем

aqweR
06-25-2008, 01:31
zadai vapros kam doktor teen,toi razbira pove4e ot tezi ne6ta.uspeh ,ne se ot4aivai
мале тоя доктор ТИЙН :lol: :lol: :lol:
Не, че нещо, но като му чета отговорите .. задава едно момче въпрос, на който се изисква отговор и "Доктор Тийн" отговаря "знаеш отговора" :D .. Или пък една описваше, че си "бръкнала с едно пръстче" и той й каза, че вече не е девствена .. :razz: .. Какви ли не отговори съм чела от негова страна ..

П.П. Нищо лично. ;)

не се обаждай неподготвена... излагаш се

SMoKe_BoY
06-25-2008, 05:39
И какъв е проблема?

+1

SpOrTs_GiRl
06-25-2008, 09:09
zadai vapros kam doktor teen,toi razbira pove4e ot tezi ne6ta.uspeh ,ne se ot4aivai
мале тоя доктор ТИЙН :lol: :lol: :lol:
Не, че нещо, но като му чета отговорите .. задава едно момче въпрос, на който се изисква отговор и "Доктор Тийн" отговаря "знаеш отговора" :D .. Или пък една описваше, че си "бръкнала с едно пръстче" и той й каза, че вече не е девствена .. :razz: .. Какви ли не отговори съм чела от негова страна ..

П.П. Нищо лично. ;)

не се обаждай неподготвена... излагаш се
О, благодаря ти .. Все едно не съм му чела едно 50% от отговорите на зададените въпроси .. + това изразих ЛИЧНО МНЕНИЕ .. Да съм казала, че е некомпетентен?! .. Пуу

Yallama
06-25-2008, 09:33
къде е тоя доктор тийн бе ? :D :D