PDA

View Full Version : Имали ли сте такъв проблем?



wetti
06-24-2008, 10:47
Не знам дали темата е за тук,но не и намерих по-подходящо място.

таа въпроса ми е?Как да си махна "заседналия" в банския пясък :( В самия плат имам заседнали прашинки и не знам как да ги махна,а банския ми е бял и супер много си лични.Не е между подплатата и плата, а прашинките са заседнали в самия плат ;D
Има ли ли сте такъв проблем?И как се махат? Пишете ако знаете нещо,че си го харесвам банския ;\

o0ps
06-24-2008, 10:50
Оффф да и аз така си съсипах един бански. На много трърд пясък бях и той така се наби... Мисля че няма как да се махне, или поне аз не знам... :)

sweatkiss
06-24-2008, 10:55
Ами и на мен така ми беше заседнал пясък в един бански и нищо не може да се направи... :)

kathryn
06-24-2008, 11:00
за да го премахнете изцяло нз, но може да намалите количеството:
на чешмата пускаш хладка- даже по-студена вода- да не е топла,защото иначе ще си скапеш банския- и го хващаш - аве както ако ти се наложи да си переш белъо ще го търкаш, ще паднат част от песъчинките.
друг вариант е да си зашиеш мъниста, монетки или нещо подобно- може дори мидички- ако са миди дори да има пясък ще изглежда като част от дизайна.
трети вариант е- в химическото чистене предлагат услуга- боядисване. можеш да го дадеш и да обсъдите там как би могло да стане боядисано или дори те да ти предложат начин по който да го изперат и да се махне.
надявам се да съм помогнала- от собст опит знам какво е, но аз не съм използвала тези методи- всичко е от материята- просто следващият ти бански гледай да бъде от по-стегната- тка при отпускането няма да се получат тези проблеми :)

Decu
06-24-2008, 11:01
И на мен ми е ставало, но майка ми някак си успя да разкара пясъка. :)
С доста търкане..

rakiQ
06-24-2008, 13:49
давайте с прахосмукачката бе момичета -аз така правя :D

Puky
06-24-2008, 13:58
давайте с прахосмукачката бе момичета -аз така правя :D
Става ли :) Защото аз имам съвсем малко количество по ръбовете на плата.. :)

Isabelle
06-24-2008, 14:08
може да го изпереш :-D

nefchi_bs
06-24-2008, 16:37
и аз преди 2-3 години имах бял бански и трихнах да ги човъркам с една ножичка естествено махнах пясъка но банския беше станал целия на дупки така,че не ти препоричвам този вариант :D :D :D

sexa_na_kompleksa
06-24-2008, 16:53
И аз имам един бански, чието долнище се напълни с пясък. Доста търках, но не можах да го премахна. :( Но вече имам нов. :)

inSane_baby
06-24-2008, 17:14
И аз имам един бански, чието долнище се напълни с бански.

Ти пък взе, че каза нещо :lol:

По темата: с мн търкане става ;)

sexa_na_kompleksa
06-24-2008, 17:38
И аз имам един бански, чието долнище се напълни с бански.

Ти пък взе, че каза нещо :lol:

По темата: с мн търкане става ;)

ОМФГ! :D Днес нещо ми става, не мога да се изкажа и постоянно пиша глупости. :D

rakiQ
06-24-2008, 19:49
давайте с прахосмукачката бе момичета -аз така правя :D
Става ли :) Защото аз имам съвсем малко количество по ръбовете на плата.. :) de da znam ama ako go pravi6 ot malko po dale4e go pravi za da ne zasmu4e banskia :D

wetti
06-24-2008, 20:31
Като опъна леко плата и почна да "дращя" с нокът / но не до толкова,че да съсипа плата/ става г/д, доста игра е и много нерви трябва да имаш, ама се маха накрая.Само дет накрая не знам дали ще ми се разстегне банския :D