PDA

View Full Version : ДАНС погва Гонзо, Иванков и Левски за укрити данъци



kristo
06-24-2008, 10:59
София. Държавната Агенция "Национална сигурност", която разследва две седмици ЦСКА и предложи управниците Александър Томов и Гарибов да бъдат дадени на съд, ще нахлуе в най-скоро време и в Левски. Причината е съмненията на ДАНС, че футболистите на Левски са покрили огромни неплатени данъци. Разследваният период е 1999-2003 година, когато над "Герена" наистина се изсипа златен дъжд от Майкъл Чорни. Тогава заплатата на Георги Иванов достигна колосалните 1 милион лева на година, от които той получаваше едва 1/3 по документ, а останалите в офшорка на Чорни. По същия начин и останалите звезди на Левски като Митко Иванков, Илиян Стоянов и Мечо Телкийски се замогнаха сериозно. Извадените от ръководството на Левски преди две седмици списъци с платени суми за осигуровки доказват, че на "Герена" наистина не са обявявали истинските възнаграждения на състезателите. Неслучайно по онова време премиерът Иван Костов, който изгони Майкъл Чорни от България обяви, че Левски е "касичка на руските тайни служби у нас".
http://www.sportline.bg/news.php?id=10543

LeVski_fen
06-24-2008, 11:40
и цела тема за неква простотия на измисления сайт спортлайн :razz:

мн си зле,гледай си отборчето да не го извхърлят в Ж група,не се занимавай с единствения ни евробоец Левски София - лидера на българския футбол. 8)
+1 :smt023 :smt023 :smt006

Canis_Dirus
06-24-2008, 12:11
Това Гонзо само кръжи около Левски като муха около лайно.

kristo
06-24-2008, 16:21
и цела тема за неква простотия на измисления сайт спортлайн :razz:

мн си зле,гледай си отборчето да не го извхърлят в Ж група,не се занимавай с единствения ни евробоец Левски София - лидера на българския футбол. 8)
Евробоец, хахаха, а май още ви боли задника от двата парцала на Тампере :razz: :razz: :razz: . Нищо, сега идват много по-страшни отбори от аматьорите от Тампере и отново ще гледаме рубриката гол след гол в синята врата на цигането Гошо Петков :D :D :D .

kristo
06-24-2008, 16:25
Това Гонзо само кръжи около Левски като муха около лайно.
Че тоя смешник Гонзю кой друг освен ФК Подуяне може да го вземе. Той очевидно ни за Риека става, ни за Самсунспор, а единствено за Лефски. Макарче като си спомня даже и на Мъри му писна от Гонзо и видя що за некадърник и дръвник е, та му тегли шута. Ама сега овчата глава Вили нали е голям "умник" та пак го взе :razz: :razz: :razz: . Честно, по-некадърно представил се в чужбина български футболист от "звездата" Гонзо не е имало, а няма и да има. От 2002 година играе в Европа и за толкоз години вкара едва 4-5 гола, при положение, че е център-нападател, уникален смешник :razz: :razz: :razz:

kristo
06-24-2008, 16:56
и цела тема за неква простотия на измисления сайт спортлайн :razz:

мн си зле,гледай си отборчето да не го извхърлят в Ж група,не се занимавай с единствения ни евробоец Левски София - лидера на българския футбол. 8)
Евробоец, хахаха, а май още ви боли задника от двата парцала на Тампере :razz: :razz: :razz: . Нищо, сега идват много по-страшни отбори от аматьорите от Тампере и отново ще гледаме рубриката гол след гол в синята врата на цигането Гошо Петков :D :D :D .

а вас къде че ви гледаме мама ти демба проста...
Не се безпокой мършо, ние се завръщаме и пак ще сънувате кошмари говеда насрани :grin:

BlueGirl
06-24-2008, 17:55
Не мога да разбера едно нещо.Защо при условие,че не сте цъфнали и завързали,се заяждате с Левски?Все някой ви е виновен за нещо.Защо не си гледате оБорчето и спрете да пръскате отровата си?Левскарка съм до мозъка на костите си,ама никога не бих си позволила безпричинно да се заяждам с фенове на други отбори просто защото ми е под нивото.Не мразя ЦСКА,ама ме е яд на такива,които явно си нямат друга работа освен да плюят по Левски.
Още нещо,подигравайте се на Гонзо,ама аз мога да ви кажа,че само можете да си мечтаете за играч като него....

kristo
06-24-2008, 18:56
Не мога да разбера едно нещо.Защо при условие,че не сте цъфнали и завързали,се заяждате с Левски?Все някой ви е виновен за нещо.Защо не си гледате оБорчето и спрете да пръскате отровата си?Левскарка съм до мозъка на костите си,ама никога не бих си позволила безпричинно да се заяждам с фенове на други отбори просто защото ми е под нивото.Не мразя ЦСКА,ама ме е яд на такива,които явно си нямат друга работа освен да плюят по Левски.
Още нещо,подигравайте се на Гонзо,ама аз мога да ви кажа,че само можете да си мечтаете за играч като него....
Хаха, за Гонзо тотално ме пукна от смях. Какъв футболист е Гонзо бе момиче? Колко гола вкара в отборите си в чужбина? Колко мача изигра в чужбина. Мачовете му в клубните му отбори в чужбина се броят на пръстите на двете ръце, а головете му- на пръстите на едната ръка. Иначе пак ще вкара тази година 10-тина гола с фланелката на Лефски, от които поне 5 от дузпи както винаги. Понеже на всеки са ясни фалшивите му падания за дузпи, които обикновено родните съдии, обслужващи по традиция вашият отбор му свирят. И ние имаме милиони пъти по-добри футболисти от псевдозвездата Гонзо. Ако не се сещаш ще ти кажа само три имена, все свързани с ЦСКА- Бербатов, Мартин Петров и Стилиян Петров. Да не говорим, че и Велизар Димитров е много по-добър от Гонзо, и Данчо Тодоров също, и половината отбор на ЦСКА са по-добри от този смешко.
ПП. И нищо не се заяждам, просто излагам една статия, която и вас ви уличава в укриване на данъци и не много чисти неща. Разбирам аз да съм писал тази статия, да да ми се сърдиш на мен, но не съм аз. И я се замисли дали всичко в твоят отбор Лефски е толкова чисто и почтено, колкото ви се иска да е? От къде дойдоха тези милиони по времето на Чорни? А в чий джобове потънаха? Явно не ви е приятно да се замислите над тези неща, а само да отвличате вниманието към ЦСКА. Още по-малко искате да се замислите върху това, че Чорни е един от най-големите престъпници в Европа, изгонен от всички нормални бели държави в Европа и приет само в една ненормална държава, каквато е Израел. Просто идеята е да има еднакъв аршин за всеки един български отбор, а не само ЦСКА да опира пешкира за сметка на всички, при положение, че е ясно, че в повечето отбори от "А" група нещата никак не са наред и има хиляди неуредици, включително и при вас...

FENKATAA
06-24-2008, 19:42
с треньор като Вили Вуцов Левски 100% ще влязат в групите на ШЛ и няма да бъдат боксова круша за Арсенал , Ливърпул и другите силни отбори :D