PDA

View Full Version : Боли.. мЕ



sobieskiii
06-24-2008, 13:51
Хора то4но преди седмица ско4их от едно място високо близо 2 метра и при падането си стьпах директно на криво и ве4е седмица неми минажа едвам стьпвам немога да отида до магазина. Едвам еедвам се добрах до лекар и ми каза" ще се оправиш " ......... помогнете ако мое с нещо

sexy_sladuranka___
06-24-2008, 13:54
Кракът ти е просто навехнат . Опитай се да го обездвижиш за няколко дена , мажи го с фастум гел и всичко ще отмине след седмица .
Няма да са излишни и няколко леки масажчета .

sobieskiii
06-24-2008, 13:56
Кракът ти е просто навехнат . Опитай се да го обездвижиш за няколко дена , мажи го с фастум гел и всичко ще отмине след седмица .
Няма да са излишни и няколко леки масажчета .

Ще те послушам . ако наистина се оправя идвам пеш до града ти и дате 4ерпя :)

cvetelinaaa
06-24-2008, 14:13
да, и го дръж нависоко. слагай му лед и ще ти мине споко ;)

LipSoFAnAnGel
06-24-2008, 14:14
Здравей..Преди време на едно състезание и аз си изкълчих кракът и болеше,едвам стъпвах...Стягай го с ластичен бинт, а вечер му слагай настърган картоф или компрес от риванол...и се мажи с диклак

petet
06-24-2008, 15:01
ОТИВАЙ АБОЛЮТНО ВЕДНАГА ДА ТИ НАПРАВЯТ РЕНГЕНОВА СНИМКА,АКО ТРЯБВА Я ПЛАТИ!


И ПРИ МЕН КОГАТО СИ СЧУПИХ РЪКАТА И БУКВАЛНО НЕ МОЖАХ ДА Я ДИГНА НА ПОВЕЧЕ ОТ 10 СМ МИ КАЗАХА,ЧЕ МИ НЯМА НИЩО И НЕ МИ НАПРАВИХА СНИМКА И СЕ РАЗХОЖДАХ СЪС СЧУПЕНА РЪКА 2 СЕДМИЦИ,ОДКАТО НА ОТИДАХ НА ДРУГ ЛЕКАР!!!!!!!!!!!!

^Ecstasy^
06-24-2008, 15:06
КОмпрес с лук също много помага.Трябва да настържеш лука и да го поставиш на нараненото място.Сложи една торби4ка отгоре ,за да не мирише и да не се изцапаш много.отгоре може да си обле4еш 4орап4е.И не стой с превръзката пове4е от 4 4аса,защото може да ти се полу4ат рани4ки от лука. Успех! :)

crazyhair
06-24-2008, 15:10
nai dobre e s diklak na men mi se poqvqvat postoqno takiva problemi i minava i slagai ne6to koeto 6te ti stqga kraka i tva s obezdvijvaneto ne e mn dobre probvai se kato varvi6 dane ne si pod takova naprejenie probvai da si otpusne6 kraka sigorno v momenta e stegnat mn zdravo otposnise i 6te vidi6 kak bolkata 6te mine mn barzo ako naistina mn te boli i ne moje6 da se otpusne6 vzemi edin ku4an carevica i po4ni da stapva6 po nego dokato ti se otpusne kraka 8)

Cveti Loves Vanio
06-24-2008, 15:55
Inache pich, mnogo e vyzmojno samo da si go navehnal, obache i na men mi se slu4i vednyj da sko4a i da si padna na krivo to4no vyrhu glezena.. okaza se 4e sym go napukala ot ednata strana, imah razmesteni kostici(Nali gi znaesh tiq malkite ot vytreshnata strana na glezena) i mi beshe raztegnato suhojilieto...
Nai-dobre idi na drug lekar i si napravi snimka, ako nqma nishto, poslu6ai drugite za revanola, vednaga premahva otocite ;)

_butterfly_
06-24-2008, 19:11
Навехнал си го, гледай сега да не се натоварваш много, лежи си повечко и можеш да слагаш на крака лед.