PDA

View Full Version : Продукти за отслабване



hilaryto
06-24-2008, 14:45
Вече е лято и искам малко да отслабна за да изглеждам добре в бански и къси панталонки :) ,но имам един голЯям проблем-не мога да спазвам диети!!!Много пъти съм се опитвала но повече от 1 ден не мога.... :( или ще имам много апетит и няма да се сдържа да си хапна нещо или пък ако не съм на диета ами съм решила да не ям въобще(знам че не е правилно ама...)и на 2-3 ден някъде припадам и сички почват да се притесняват за мен..и ме карат да ям и пак не отслабвам :o ..Когато съм на диета просто не издържам имам мн апетити не се сдържа да не си хапна нещо по-калорично..Та за това не искам да ми препоръчвате някфи диети или пък здравословно хранене,ами препоръчайте ми някакви хапчета или др медикаменти за отслабване,които да носят ефект :) Ам искам също да кажа,че въпреки ,че не бих могла да спазвам диети ,преди спортувах и сега вкъщи правя коремни преси,лицеви опори и др упражнение,понякога ако стана рано тичам.....така че проблема със спортуването е решен,ноо плс препоръчайте ми някакви медикаменти за отслабване плс,аи чакамм :-)

Kassu
06-24-2008, 15:04
Противоречиш си.. не можеш да се ограничаваш от някой неща, но пък можеш да не ядеш 2-3 дена, това не го разбирам.. Или се тъпчеш или не ядеш.. дай по средата бе..
Пък и, ако ставаше някакви хапчета да 'носят' изгаряне на мазнини то тогава нямаше да има дебели бе..
Това, че спортуваш е добре, продължавай така и дори и без ограничения е възможен резултат!
Също така коремните преси са за стягане на корем, най-добре си бягай по 3-4 пъти в седмицата и така..

crazyhair
06-24-2008, 15:15
qj po malko hlqb i sladko i ne pi gazirani napitki i nai leniq produkt e motivacciqta za otslabvane i sporTA!!!

BeYourSelf
06-24-2008, 15:29
и ги забрави тея диети :-x :-x :-x няма смисъл :)щото колкото и да отслабнеш после ще си върнеш килцата двойно! спотрувай :):)успех

miloto_girl_4e
06-24-2008, 15:48
Такива хапчета действат само при определен режим на хранене, съчетан със спорт :!: Така без да се ограничаваш - няма да стане :!:

Jоnny
06-24-2008, 15:58
Ено дюнерче...

sladur4etyYy
06-24-2008, 15:59
проблема със спортуването НЕ е решен :x не можеш да правиш някви мъъънички упражненийца само колкото да кажеш ''аз спортувам''!! трябва постоянство. ставай и тичай всеки ден, а не когато дойде.. или пък ходи на фитнес и тичай там на пътеката и ест прави преси, карай колелото (във фитнеса) , плувай и т.н. трябва и здравословно хранене- не яж мазно, наблягай на плодове, заленчуци, кисело мляко... можеш от вр. на вр. да хапваш по маалко(наистина малко) шоколад или даже лятото го замести със сладолед, но след това отиваш във фитнеса и действаш... пак казвам- постоянство. ще ти е трудно,да, ефекта няма да е моментален, да и в никакъв случай не прави тая грешка да не ядеш НИЩО тва е глупаво и безсмислено. а от хапчета :? ефект едва ли ще има, изпробвай сигурните методи

Kassu
06-24-2008, 17:11
Не е хубаво да ходи всеки ден, все пак мускулите трябва да си почиват.
Също така диетите хич не са хубави в тази възраст, когато се нуждаеш от всичко и организма ти още се развива..

gothic_angel
06-24-2008, 17:13
Спорт му е майката

t!nchety
06-24-2008, 18:12
С хапчета няма да стане :?
Тичай няколко пъти в седмицата,ходи на фитнес и се ограничавай.

a_n_i_t_y941001
06-24-2008, 19:30
Не прочетох цялата тема и коментарите но мога да кажа че диетата НЯМА да ти помогне,Да ще свалиш там некфи кила ама след тфа ше ги качиш доста бързо.ДВИЖЕНИЕ!!!нищо друго не е нужно...даже за успокоение ще кажа не е нужно да тичаш сутрин,не е нужно да ходиш пеша,макар че няма да е лошо :D Предполагам обичаш да танцуваш...всеки ден пред огледалото или в стаята може да свали килца...помага,а най-хубавото че ще отслабваш с удоволствие.Аз така поотслабнах и сега като отида пред огледалото и видя промяната ми става приятно и пак танцувам,защото знам че може да стане по добре :-P каквото и да решиш,Успех!! :)

plamka
06-24-2008, 20:13
bqgai vseki den po nai malko 1 4as, pravi mnogo kardio i uprajneniq za stqgane... drug variqnt bez gladuvane nqma... dori i hap4etata pomagat samo pri spazvane na haranitelen rejim

Theoatguy
06-25-2008, 07:07
Хапчета, хапчета... вие така ли ги наричате? Въбоще интересува ли ви съдържанието на хапчетата? :-o

mihichkaaa
06-25-2008, 10:48
еми няма да ти казвам че трябва да ограничиш сладкото хяба и че трябва да спортуваш,защото ти самата го знаеш а пък и другите вече го казаха ...но пробвай с чай Инхуа чувала съм че помага

MidnightCreep
06-25-2008, 16:55
Тъпо.
Хапчетата действат само на ниво самовнушение.

thecopstopped
06-25-2008, 18:06
samo i samo sport... za dietata :? qj tam plodove i zelen4uci nali i bez drygo sme lqto ;-)

Jоnny
06-27-2008, 09:13
Пфф..
Набивай яко дюнери, не ги слушай тея..

miminkaa
06-27-2008, 15:38
Аз мисля че няма смисъл да си надиета... Трябва да се ограничаваш от някои неща...И спорт трябва... С диетите може да си развиеш някоя болест...

merlot
07-07-2008, 12:37
Трябва да промениш начина си на живот. В това влиза хранене и движение. Ако поемаш повече храна отколкото изразходваш ще пълнееш. Препоръчвам ти да намалиш количеството храна и да не прекаляваш с чипс и газирани напитки, както и с животински мазнини. Мой приятел в момента изпробва нов за него хранителен режим. Храни се, а не гладува. Например на закуска изяжда 1 варено яйце, 5 маслини, чаша обезмаслено мляко (може и кисело), 1 филия пълнозърнест хляб, 1 плод. На обяд си прави протеинов шейк за отслабване с 1 плод и кисело мляко в него.
На вечеря малко супа (може и таратор), варени или задушени зеленчуци (например броколи, фасул), салата със сирене (тип шопска), 1 плод. За сега е отслабнал 3кг за 2 седмици. Вечер си прави разходки по 20-30 минути. Аз също си мисля да започна този режим, но ще изчакам да видя какъв ще е ефекта при него след още 2 седмици.
Тук е редно да спомена, че редовното хранене (3 пъти на ден) е много важно. Ако пропуснем 1 хранене, на следващото организмът ни ще си натрупа всичко защото е пропуснал 1 хранене.

Lip.Gloss
07-07-2008, 12:52
Спорт му е майката
+1

merlot
07-14-2008, 16:17
Спорт му е майката
+1


Да, така е! А бащата е храненето! :)