PDA

View Full Version : Защо винаги трябва да има пречка ?



Vichko0o
06-24-2008, 14:58
Здравейте ! Случи ми се нещо което не ми се беше случвало ! Всичко започна във скайп ... (разбира се :-D ) Сбърках ника на една приятелка и писах на непознато момиче при което леко се поанахранихме един друг . И в последствие като разбрах за грешката се извиних съответно защотот бях винове! Та заговорихме се и намерих страхотно много общи неща . Това действие се развива миналата събота след обяд , при което ние си говорихме до неделя сутрин ! И неделя вечерта се видяхме прекарахме 6-8 часа заедно , и в края на краищатата се стигна до целувка ! Закарах я до тях там се целувахме също . Ок всичко добре на 2-рия ден си говорихме много не се видяхме , на 3-тия ден пак се видяхме всичко мина перфектно ! Целувки прегръдки и т.н ! Обаче на 3-тия ден докато я изпращах получи някакви смс-и не си правех труда да чета зашото не е моя работа , но тя се намуси ии се сдуха . Питах я какво и е какво става не ми отговори каза ми че не е нищо , Ок... Целунахме си се за чао чао и тя се прибра . При което когато се прибра тя проведе разговор с мен за това че не иска да продължава така ами иска да останем приятели ?!?!?! Обикновенно това повечето момичета това ми го казват след 1-вата среща . Защо ли ? Ами писах вече тема ако сте я чели знаете ! Та до такава степен и стана нешо че чак ме блокира и не си дигаше телефона ? В момента сме на период "само познати във скайп" и просто НЯМАМ идея какво да правя ? Ако някои има идея какво да направя или дали трябва да правя нещо МОЛЯ ВИ кажете !!!!!

sunset_light
06-24-2008, 15:16
Ми пич явно излиза с няколко едновременно. :(

SiNiStEr
06-24-2008, 15:19
Ти знаеш ли каква е пречката,че така лесно се отчая?
Разбери и можеш да оправиш нещата,стига да е рамките на разумното.

Vichko0o
06-24-2008, 15:23
Аз ако знаех каква е пречката нямаше да си правя труда да пиша и да питам :) А отностно това че ходи с няколко наведнъж до колкото знам не е такъв човек (приятелите й са ми го казвали нз ....) Единствено ме притеснява че може бившия и глупак да и е пратил някои смс .. и тя да е очаквала нещо отново от него ... и просто ми е супер тъпо в един момент си мисля че съм намерил своята половинка на душата ми и в следвашия вече си представям как душата ми гори забита на кол ....

dimanushka
06-24-2008, 15:24
mi spored mene si ima priqtel i kogato s e zapoznala s teb ne6to sa se razdelili ili skarali.. (moi predpolojeniq) i tq e izlqzla s tebe i vs e bilo super.. moje bi tq si e mislila 4e nqma da se polu4i s stariq ama sigurno onzi sms e bil ot nego... pone na men taka mi izglejda veroqtno ama znam li :) 6tom te e blokirla i ne ti vdiga po dobre ne q tursi 4e stava nahalno ama ako ima6 vuzmojnost moje da q pita6 direktno dali si ima priqtel i dali onzi sms e bil ot nego i za tova takam si re6ila. kaji i 4e q razbira6 i bla bla...
dano pomognah :)

sunset_light
06-24-2008, 15:26
Аз ако знаех каква е пречката нямаше да си правя труда да пиша и да питам :) А отностно това че ходи с няколко наведнъж до колкото знам не е такъв човек (приятелите й са ми го казвали нз ....) Единствено ме притеснява че може бившия и глупак да и е пратил някои смс .. и тя да е очаквала нещо отново от него ... и просто ми е супер тъпо в един момент си мисля че съм намерил своята половинка на душата ми и в следвашия вече си представям как душата ми гори забита на кол ....
Хмм да бившите понякога са глупави същества,спокойно помоли я да седнете и да поговорите искрено,очи в очи. :)

SiNiStEr
06-24-2008, 15:28
Ами излезте и си изяснете нещата,гадно ще е да останеш в невидение.

Vichko0o
06-24-2008, 15:32
Нямах в предвид буквално че е глупак а че просто я изполвал но тя го обича/ше не съм сигурен дали продължава ! И просто ако не е с мене поне да не продължава да бъде наранена и да ходи с него да я изполват пак и пак и пак .... А и тя ся се праи на ударена че нищо не е станало .... и когато и да я питам да се видиме все е заета ! Такаче явно няма да се получи каквото и да направя за нея :)

angelcheeee_93
06-24-2008, 16:06
mojebi i e pisal nqkoi bif6 kam koito e imala 4uvstva i ne e iskala da te naranqva ako ne izpitva ni6to kam tebe i zatova ste se razdelili.moje da q popita6 za6to e postapila taka .naprimer da i kaje6:
e,s teb ve4e taka i taka ne hodim,bi li mi kazala kakav be6e toq sms koito polu4i v sledstvie na koeto se razdelihme,pitam prosto ot lubopitsvo,vse pak minaloto si e minalo.ili moje da izmisli6 ne6to ot sorta.ti si znae6 vse pak .uspeh :)

Vichko0o
06-24-2008, 16:09
Ммм ангелче благодаря :) Мисля точно това да направя :) Благодаря на всички отзовали се :) Когато кажете ще почерпя ;)

MonSitY
06-24-2008, 16:13
офф сложна работа.аз незнам що се дърпа или има друг както разбрах и най-вероятно е влюбена още в него и той се я използва и тя се си мисли че тоя път ще стане.трябва да говориш с нея и да разбереш имаш ли шанс с нея.Успех!!:)

sladur4etyYy
06-24-2008, 16:15
ами след като не иска да се срещнете, я пресрещни някъде (не,не за да я убиеш :D ) и настоявай да поговорите. каквото и да е станало, все пак аз мисля, че тя има нащичко към теб и ако си твърд, ще се разберете. може и да не се съберете, но просто поне ще зн какво ви е попречило. ако сте от 8-ми клас нагоре, значи още не сте завършили даскало. можеш да я пресрещнеш, когато си тръгва примерно ии така..вече ти казах оттам накъде. успех 8) и пиши непременно кво е станало, че ми е инт 8-)

Vichko0o
06-24-2008, 16:19
И това да се видя с нея го мислех .... Но щом не иска няма да си правя труда да ходя до гъза на географията ! Ще помоля една приятелка дето и е от квартала да поразпита за нея повечко да поразгледа за какво иде реч и ще се изяснят нещата :) И ако е имала друг и не ми казала повече няма да се занимавам с нея ... Но ако е заради друго ще продължа да се боря за нея :)

sladur4etyYy
06-24-2008, 16:22
И това да се видя с нея го мислех .... Но щом не иска няма да си правя труда да ходя до гъза на географията ! Ще помоля една приятелка дето и е от квартала да поразпита за нея повечко да поразгледа за какво иде реч и ще се изяснят нещата :) И ако е имала друг и не ми казала повече няма да се занимавам с нея ... Но ако е заради друго ще продължа да се боря за нея :)

все пак продължавам да твърдя, че е по-добре да говорите лично. пък и ако си настоятелени покажеш, че те интересува, това ще й хареса, независимо дали си има някой друг. винаги е по-добре очи в очи отколкото с посредници

Vichko0o
06-24-2008, 16:27
С моето упорство когато исках да и покажа че ми пука стигнахме до там че ме блокира :) Тя е НЕВЕРОЯТНИЯ инат .... Дори магаретата не са толкова инати колкото нея :) Такаче ще трябва по по заобиколни методи ....

Vichko0o
06-24-2008, 16:29
Ако не в краина сметка нито е първата нито последната :) Мисля че ще я прежиея ... Какво пък жени колкото искаш вярно че малко ся тези за които си струва да се бориш но "за всеки влак си има пътници" все някога ще излезе на яве момичето което ще ме обича :)

sladur4etyYy
06-24-2008, 16:29
ми ок, ти си знаеш, обаче аз продължавам да твърдя знаеш какво :D

laila_94
06-24-2008, 18:16
Да не би да е получила заплаха от някой/я?! Попитай я :)

laila_94
06-24-2008, 18:16
ДА не е получила заплахи от някой/я!? Питай я

Al3ksandra
06-25-2008, 12:56
Странно... :x :x :x Според мен или си има друг и е намесено друго момче.. или просто е разбрала че не иска да има нищо по сериозно с теб... :? А може да има проблеми незнам... :-o

sasha_90
06-25-2008, 13:10
Поискай обяснение.