PDA

View Full Version : Колко струва боядисването с Лореал Профешънъл в Пловдив?



Liar
06-24-2008, 16:55
До колкото знам е около 35лв.Вярна ли ми е информацията?Косата ми е дълга.Харесала съм си един салон на центъра мисля че беше нещо Маги или Меджик...Някакви отзиви 8-)

darla
06-24-2008, 17:51
tva ne e "centura" na busmanci,kato kaje6 "salon na centura na pld" i vednaga se setihme za koi govori6 da znae6 daje i otzivi za nego 6te ti dadem!No za cenata-tolkova e,ne e pove4e

unfaithful1234
06-24-2008, 18:25
До колкото знам е около 35лв.Вярна ли ми е информацията?Косата ми е дълга.Харесала съм си един салон на центъра мисля че беше нещо Маги или Меджик...Някакви отзиви 8-)
a за професионална боя за коса ли говориш? :)

Ch0c0la73
06-24-2008, 18:44
еми отиди в Арлет той е както е главната улица .. 1во фокса след това Хранителния център и че в свиската на алеята има една уличка .. намира се на кръстовище ..има някво ресторантче чучура .. злато продават абе има магазинчета ..хах нз дали се сети..та онзи ден там ходих да си зимам продукто на лореал проф. даже разглеждах и на керастейт ама така и така не си взех..та там работят с такива продукти само нз колко ще ти струва но сиг е горе долу такава цената се пак марката е хубава и салоните са хубави нз .. по добре питай направо ;)

Liar
06-24-2008, 19:06
darla_f,на центъра салоните не са чак толкова много,пък и аз съм дала име.
^Miss_Independent^,да за това говоря :)
Ch0c0la73,знам къде е Арлет,нали аз ти обяснявах как да стигнеш до него.Само че ми е по-удобно да ходя до другия.
Както и да е.Мерси за отговорите...
И все пак яко някой се бодиядисвал с Лореал Проф ще се радвам да сподели подробности.