PDA

View Full Version : Чудя се дали ще ми отива...



unfaithful1234
06-24-2008, 18:29
Искам да си подстрижа бретон,равен и плътен.Е сега си бях сложила една фибичка и се харесах,ама мисля да отида при професионален фризиор в София и той да ми каже...На вас харесват ли ви такива бретони,кажете си мнението ако може? :) А само да уточня...лицето ми не е мн скулесто,ама имам голямо чело,преди имах бретон настрани(не като ЕМО) и всички ми казваха,че мн ми отива,а дали с този ще е така? :( Бих постнала снимка,но апаратчето ми е на поправка,а си преинсталирах компа преди 2 дни и ше го убия брат ми,няма ми снимките! :( :( :(

PollyPoi
06-24-2008, 18:32
Няма как да ти кажем ако не видим лицето ти а по точно формата му ;) така не мога да си го представя.

unfaithful1234
06-24-2008, 18:35
Няма как да ти кажем ако не видим лицето ти а по точно формата му ;) така не мога да си го представя.
даа,знам,ама няма как да пусна снимки... :( :( :(

TheNewReligion
06-24-2008, 18:41
Еми , според мен този вид бретони са хубави , но отиват на определени хора . Няма как да ти кажем дали на теб ще ти отива ...

a_n_i_t_y941001
06-24-2008, 18:54
Този вид бритон утива почти на всички...даже повечето ги разхубавявя,а и щом лицето не ти е много скулесто и имаш голямо чело според мен доста ще ти отива...ще бъдеш нещо като в стил Раяна в песента и СОС ако пък не се харесаш,което ме съмнява,ще го побутнеш настрани и след 2 седмици всичко ще си е наред...споко,опитай поне.Успех :)

unfaithful1234
06-24-2008, 19:02
Този вид бритон утива почти на всички...даже повечето ги разхубавявя,а и щом лицето не ти е много скулесто и имаш голямо чело според мен доста ще ти отива...ще бъдеш нещо като в стил Раяна в песента и СОС ако пък не се харесаш,което ме съмнява,ще го побутнеш настрани и след 2 седмици всичко ще си е наред...споко,опитай поне.Успех :)
aз мисля ако не се харесам да си го хващам с фибичка,той ще си порастне... :)

o0ps
06-24-2008, 19:08
Щом имаш високо чело ще ти отива... ;-)
А пък много не разчитай че за 2 седмици ще ти порастне. И моята коса расте много бързо, ама такъв бритон го чаках 3-4 месеца да порасне достатъчно. На мен обаче ми стоеше много гадно... :? 8-)

fiama
06-24-2008, 19:10
Ако ти харесва - направи си такъв бретон. Все пак коса расте ;) А така както описа лицето си - смятам, че ще ти отива.

t!nchety
06-24-2008, 19:12
Съгласна съм с Dark~Illusion, че щом имаш голямо чело ще ти отива :wink: ,но като имаш снимка дай да те видим.
Аз лично много харесвам такива бритони :P

a_n_i_t_y941001
06-24-2008, 19:15
Този вид бритон утива почти на всички...даже повечето ги разхубавявя,а и щом лицето не ти е много скулесто и имаш голямо чело според мен доста ще ти отива...ще бъдеш нещо като в стил Раяна в песента и СОС ако пък не се харесаш,което ме съмнява,ще го побутнеш настрани и след 2 седмици всичко ще си е наред...споко,опитай поне.Успех :)
aз мисля ако не се харесам да си го хващам с фибичка,той ще си порастне... :)Забравих за този вариант :D

unfaithful1234
06-24-2008, 19:15
Съгласна съм с Dark~Illusion, че щом имаш голямо чело ще ти отива :wink: ,но като имаш снимка дай да те видим.
Аз лично много харесвам такива бритони :P

мила,нямам снимка,много се извинявам,ама просто в момента няма как да кача... :(

little_elf
06-24-2008, 19:35
аз съм с високо чело и имам такъв бретон и мн ми ходи :P ,може би ще ти отива,експериментирай все пак нищо не губиш :)

DisciplineAndOrder
06-24-2008, 22:51
на мен не ми харесват,но щом ти се одобряваш няма смисъл да искаш нечие друго мнение

nikinkaa
06-25-2008, 09:10
Напоследък и аз обмислям идеята да си "оплътня" и "скъся" бритона.Сега бритонът ми е филиран,ако си направя дебеличък и не се харесам,ще го изстъня отново :grin: Ами все пак отиди на фризьор и попитай него дали ще ти отива. :) Успех :-)

babylove
06-25-2008, 09:49
ami spored mene trqbva da si napravish... a ako ne se haresash 6te si go pribirash s fibi4ki dokato porasne, a kato porasne 6te si napravish kriv ili 6te ostanesh bez briton. :)

preichetoy
06-25-2008, 10:25
Ще ти отива след като си с високо чело. А пък и кво ти пука. Аз такива глупосит съм правила с косата си :D Бях рижава, приличах на мангасе, от тия, дето чистят прозорците на колите :D

miminkaa
06-25-2008, 13:21
На мен лично ми харесват такива бритони.. И аз съм била с кус бритон.. По вида на лицето ти мисля че ще ти отива .. Струва си да опиташ :oops:

adizitk1
06-25-2008, 17:19
И аз имам горе-долу такъв бретон и си го направих сама,преди няколко дни и са мн му се кефа :grin: .

surrender_
06-26-2008, 16:58
Надявам се да ти ходи..и аз съм с високо чело обаче нещо не ми ходеше..май фризьорката не ми го направи плътен а ми го филира ,може би там беше проблема :( за сметка на това пък кривото бритонче на страни много го обичам :P

ПС: Искам да попитам (да не правя излишна нова тема) на какви лица отиват къси прически..аз съм нисичка следователно и лицето ми не е голямо :D и до сега съм била с дълга коса искам драстично да я отрежа .. моята приятелка е същата като мен и си направи коса тип "виктория бекъм" .. та и на мен ми се иска..ама косата ми естествената е къдрава май ии за това една фризьорка ми каза 4е няма да ми стане подобен вид прическа :? но аз много искам и без това я изправям сигурно всеки ден :(

kracholana
06-26-2008, 17:24
вече не е толкова модерен (лично мое мнение)

BrokenInnocence
06-26-2008, 18:07
Не ги харесвам тея бретони. Аз принципно бретони не харесвам... може би само тея падащите настрани са горе- долу добри, но не отиват на всеки. А плътните са ми супер скучни... да не говорим, че всяка втора вече е с такъв.

pcdollsmimi
06-26-2008, 18:40
vzemi se ustriji kakto kazaha che shte ti otiva azz mislq sashtoto :-P opitai... MoQta MaIkA KaZvA NIKOGA NE SYJALQVAI ZA KOSATA!!!! i naistina e taka zashto i bez tva tq shte poraste :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

6emet4e
06-26-2008, 18:49
може да ги накараш да ти го подстрижат по дългичък,пък ако не се харесаш да ти го направят "крив" щом знаеш че ти "тича" :)