PDA

View Full Version : Обърната матка и секс...



IvOnDa
06-24-2008, 19:24
Здравейте!Наскоро разбрах,че имам обърната матка.Когато правя секс изпитвам лека болка,преди да разбера за проблема си не знаех от какво е тази болка,но сега се съмнявам да не би да е заради обърнатата матка.Някоя от вас има ли такъв проблем и изпитва ли болка при секс?

Marina__
06-24-2008, 19:31
Защо не попита гинеколога ти, когато е открил проблема? Мисля, че при него/нея ще получиш най-изчерпателния отговор, а не тук. :)

IvOnDa
06-24-2008, 19:34
Естествено,че я попитах,каза ми,че няма проблем и че самата матка просто е с малко по-различно местоположение от нормалната матка.но аз си изпитвам лека болка и незная дали може да е от това или нз...Затова питам вас,тези които имат този проблем!

remember_me
06-24-2008, 19:46
emi vij sega leka bolka po vreme na seks i az izpitvam. oba4e zavisi ot 4lena na mom4eto. spomqnm si 4e na edno mom4e s koeto go bqh pravila my be6e dalag i me nabolqva6e s drygi dymi izpitvah leka bolka.

MonSitY
06-24-2008, 21:12
възможно е да изпитваш болка заради местоположението на матката ти но пък зависи и от големината на члена на партниора ако е много голям е нормално да боли...

marilyn
07-01-2008, 19:47
И аз си мисля че може би е от члена на момчето...

mysterious93
07-01-2008, 19:49
обърната матка...ъф..това звучи гадничко.. :?

Wrathchild
07-01-2008, 19:49
Щом гинеколожката е казала, че нямаш проблеми със секса, значи е така. По-скоро е от размера на члена на партньора ти. Аз примерно с приятеля ми също изпитвам болка доста често (това, че точно тази болка ми харесва е друга тема), пък матката ми си е наред. Споко, проблеми нямаш.

SpOrTs_GiRl
07-01-2008, 19:53
Щом гинеколожката е казала, че нямаш проблеми със секса, значи е така. По-скоро е от размера на члена на партньора ти. Аз примерно с приятеля ми също изпитвам болка доста често (това, че точно тази болка ми харесва е друга тема), пък матката ми си е наред. Споко, проблеми нямаш.
+1 :)

ubuntu
07-01-2008, 20:03
...зависи и от големината на члена на партниора ако е много голям е нормално да боли...

Ей катерици само да сте казали още веднъж, че искате големи пишки .... след тва изказване нямате право .... над 10см ли е се брои за голяма ....
Ама нали знаете - ебането става с пръст, става и с език, само за чикията си трябва хуй ...

ZaRiBeN
07-01-2008, 21:42
Здравейте!Наскоро разбрах,че имам обърната матка.Когато правя секс изпитвам лека болка,преди да разбера за проблема си не знаех от какво е тази болка,но сега се съмнявам да не би да е заради обърнатата матка.Някоя от вас има ли такъв проблем и изпитва ли болка при секс?

заради това е и ще си изпитваш почти винаги болка това не се лекува. когато бях на гинеколог с бифшата ми приятелка, която има твоя проблем, тя и каза, че е от това и да свиква, защото няма оправия ;) иначе не се притеснявай относно други неща това не е ненормално :)