PDA

View Full Version : Паранормални случки



Forest_girl
06-24-2008, 19:28
Разкажете някакви такива истории, което знаете или са ви се случили. :grin:

Christ
06-24-2008, 19:29
Какво разбираш под паранормално? Кое е нормалното?

Sashakiss
06-24-2008, 19:31
Иска да каже, дали сме осъществявали контакт с извънземни, духове, Сатаната и т.н.

Forest_girl
06-24-2008, 19:33
Еми да. Нещо странно, което няма как да се обясни. Някакви такива неща.

Christ
06-24-2008, 19:35
Не, не съм имал спречвания с духове... ама с чичо Сатанчо... :?

sword
06-24-2008, 19:37
Какво разбираш под паранормално? Кое е нормалното?

Това, което не е видимо за човешкото око ?

crazyhair
06-24-2008, 19:50
az vidqh bagsbunny normalko li e na slan4ev brqg be6e i zima6e po 11 lv na snimka i as go napsuvah na maika bes da me 4ue :grin: :razz:

Qnchety
06-24-2008, 20:15
az vidqh bagsbunny normalko li e na slan4ev brqg be6e i zima6e po 11 lv na snimka i as go napsuvah na maika bes da me 4ue :grin: :razz:

А аз видях Мики Маус, ама той за 3 снимки зимаше около 6 лева :grin:

Lunatic-
06-24-2008, 21:07
алкохола води до най яки паранормални случки 8-)

Blab
06-24-2008, 21:19
Хората бяха добри, а аз - щастлива.
По-ненормално от това, здраве му кажи.

bulgarcheto
06-24-2008, 21:23
последната ми случка беше преди 2 седмици и определено си бях поуплашен, беше си ме шубе :)

Jоnny
06-24-2008, 21:32
Ба иам 5 по ЗБУТ...
Тва е то ПАРАНОРМАЛНО...

jony
06-24-2008, 22:08
Като бях малък и една сутрин с баща ми тръгвахме на риба, ама да е било 5-6 часа (се пак се оди рано бе да го еба :D ) и изведнъж няква мноо ярка светлина заслепи бащата и той спря и глеаш някво светещо такова мина и замина...
Мнооо... УиЪрД :shock:

Christ
06-24-2008, 22:33
Какво разбираш под паранормално? Кое е нормалното?

Това, което не е видимо за човешкото око ? Радиовълните паранормални ли са? :-o Колкото са те, толкова са и духовете.

November
06-25-2008, 04:44
Бе, има няколко случки, но не знам дали са плод на въображението на малко дете, или са били истина!

CherryKisS
06-25-2008, 09:50
Бе, има няколко случки, но не знам дали са плод на въображението на малко дете, или са били истина!

Разкажи. :)

November
06-25-2008, 12:59
Ами...като бях на около 8, една сутрин се събудих изведнъж и видях, че майка ми е излязла за работа и аз бях сама.Скоро дочух нещо като глас, който да вика името ми и идваше от тавана.Като отидох там видях, че вратата на тавана е отворена.Помислих си, че ми се причува, но не знам...

Също така като малки с приятелките ми правехме откачените заклинания за Дама Пика и т.н.Веднъж обаче, докато викахме Чичко Тричко(човече, което се призовава в тъмна стая, на огледало се поставят бисквити и със затворени очи и хванати ръце се вика името му), се бяхме покрили с одеяло, защото беше светло.Както си викахме аз се изплаших и си отворих очите.В същия момент видях ярки, жълти очи.Изпищях и избягах навън.Не знаех какво е..и до ден днешен не знам.Но тези очи ми се появяваха и в училище, години след първата случка...

Има и още, но не се сещам...

Шлядку*бэбэ
06-25-2008, 15:56
Ами...като бях на около 8, една сутрин се събудих изведнъж и видях, че майка ми е излязла за работа и аз бях сама.Скоро дочух нещо като глас, който да вика името ми и идваше от тавана.Като отидох там видях, че вратата на тавана е отворена.Помислих си, че ми се причува, но не знам...

Също така като малки с приятелките ми правехме откачените заклинания за Дама Пика и т.н.Веднъж обаче, докато викахме Чичко Тричко(човече, което се призовава в тъмна стая, на огледало се поставят бисквити и със затворени очи и хванати ръце се вика името му), се бяхме покрили с одеяло, защото беше светло.Както си викахме аз се изплаших и си отворих очите.В същия момент видях ярки, жълти очи.Изпищях и избягах навън.Не знаех какво е..и до ден днешен не знам.Но тези очи ми се появяваха и в училище, години след първата случка...

Има и още, но не се сещам...
Лелее... :shock: :shock: :-s :-s И на мене ми са се случвали много неща :( , но после ще ги напиша :P

pomo6tplz
06-25-2008, 16:04
ОНИА ДЕН ШЕТОХ ХОРОСОКОПА СИ И ПИШЕШЕШЕ ЧЕ НЕ ТРЯБА ДАСЕ ДОВЕРИАВАМ Н АНИКОГО И ЧЕ ЩЕ ИММА ПРОБЛЕМИ В ЛИЧЕН ПЛАН.

ТА ВЪРВЯ СИ АЗ Н АУЦИЛИЩЕ И ПОСЛЕ ИМАШЕ ВИДИЯХ ЕДИН МАГАЗИН ТОПЛИ ЗАКУКСИ ТАБЕЛА И ВЛЕЗНАХ ВЗЕХ СИ БАНИЧКА АМА ТП БЕШЕЕЕ ТОЛКОВА СТУДЕНА СЕ ЕДНО МАИ БЕШЕ ВЦЕРАШНА.НСЕ СЕ ДОВЕРЯВАИ НА НИКОГО ЕТО НЕПОСЛУШАХ ХОРОСКОПА СИ И СЕ СБУДНА ЧУДО!

А ЗА ПРОБЛЕМА В ЛИЧЕН ПЛАН ЕМИ МАИКА МИ НЕ МИ ЗАЕ 20 ЛВ ЗА ЕДНИ СЛАДКИ И СЕ СКАРАХМЕ.

сЛУШАИТЕ ЗВЕЗИДТЕ НЕ ЛЪЖАТ!

Шлядку*бэбэ
06-25-2008, 16:07
ОНИА ДЕН ШЕТОХ ХОРОСОКОПА СИ И ПИШЕШЕШЕ ЧЕ НЕ ТРЯБА ДАСЕ ДОВЕРИАВАМ Н АНИКОГО И ЧЕ ЩЕ ИММА ПРОБЛЕМИ В ЛИЧЕН ПЛАН.

ТА ВЪРВЯ СИ АЗ Н АУЦИЛИЩЕ И ПОСЛЕ ИМАШЕ ВИДИЯХ ЕДИН МАГАЗИН ТОПЛИ ЗАКУКСИ ТАБЕЛА И ВЛЕЗНАХ ВЗЕХ СИ БАНИЧКА АМА ТП БЕШЕЕЕ ТОЛКОВА СТУДЕНА СЕ ЕДНО МАИ БЕШЕ ВЦЕРАШНА.НСЕ СЕ ДОВЕРЯВАИ НА НИКОГО ЕТО НЕПОСЛУШАХ ХОРОСКОПА СИ И СЕ СБУДНА ЧУДО!

А ЗА ПРОБЛЕМА В ЛИЧЕН ПЛАН ЕМИ МАИКА МИ НЕ МИ ЗАЕ 20 ЛВ ЗА ЕДНИ СЛАДКИ И СЕ СКАРАХМЕ.

сЛУШАИТЕ ЗВЕЗИДТЕ НЕ ЛЪЖАТ!
Научи се да пишеш !! :-D :)

sword
06-25-2008, 16:26
ОНИА ДЕН ШЕТОХ ХОРОСОКОПА СИ И ПИШЕШЕШЕ ЧЕ НЕ ТРЯБА ДАСЕ ДОВЕРИАВАМ Н АНИКОГО И ЧЕ ЩЕ ИММА ПРОБЛЕМИ В ЛИЧЕН ПЛАН.

ТА ВЪРВЯ СИ АЗ Н АУЦИЛИЩЕ И ПОСЛЕ ИМАШЕ ВИДИЯХ ЕДИН МАГАЗИН ТОПЛИ ЗАКУКСИ ТАБЕЛА И ВЛЕЗНАХ ВЗЕХ СИ БАНИЧКА АМА ТП БЕШЕЕЕ ТОЛКОВА СТУДЕНА СЕ ЕДНО МАИ БЕШЕ ВЦЕРАШНА.НСЕ СЕ ДОВЕРЯВАИ НА НИКОГО ЕТО НЕПОСЛУШАХ ХОРОСКОПА СИ И СЕ СБУДНА ЧУДО!

А ЗА ПРОБЛЕМА В ЛИЧЕН ПЛАН ЕМИ МАИКА МИ НЕ МИ ЗАЕ 20 ЛВ ЗА ЕДНИ СЛАДКИ И СЕ СКАРАХМЕ.

сЛУШАИТЕ ЗВЕЗИДТЕ НЕ ЛЪЖАТ!

Колкото по'ече вярваш на тия неща,толкова повече се оказват нереални ; ]
А,да .. наистина се научи да пишеш 8-)

November
06-25-2008, 18:26
И аз не вярвам в хороскопа.
Чета го само, за да видя какви глупости пишат... :-D

Forest_girl
06-25-2008, 19:46
Ами...като бях на около 8, една сутрин се събудих изведнъж и видях, че майка ми е излязла за работа и аз бях сама.Скоро дочух нещо като глас, който да вика името ми и идваше от тавана.Като отидох там видях, че вратата на тавана е отворена.Помислих си, че ми се причува, но не знам...

Също така като малки с приятелките ми правехме откачените заклинания за Дама Пика и т.н.Веднъж обаче, докато викахме Чичко Тричко(човече, което се призовава в тъмна стая, на огледало се поставят бисквити и със затворени очи и хванати ръце се вика името му), се бяхме покрили с одеяло, защото беше светло.Както си викахме аз се изплаших и си отворих очите.В същия момент видях ярки, жълти очи.Изпищях и избягах навън.Не знаех какво е..и до ден днешен не знам.Но тези очи ми се появяваха и в училище, години след първата случка...

Има и още, но не се сещам...
Лелее... :shock: :shock: :-s :-s И на мене ми са се случвали много неща :( , но после ще ги напиша :P
Разкажи плс :grin:
Иначе аз веднъж като бях малка 3-4 клас ии спях, ама по едно време се събудих и до врата ми се стори, че стои мама и не обърнах внимание. Обаче тя стоеше и ме гледаше без да мърда и аз я попитах какво прави там, обаче никъв отговор. И почнах по - силно да викам "мамо, мамо" и мама тогава ме пита какво има от леглото, тя си е спеше, начи тва до вратата не е тя(то беше тъмно и затва не съм видяла мн :D ) . И зех да се плаша вече и тва изчезна, може и да съм си го въобразила, ама не ми се вярва :D

Freeminded
06-25-2008, 20:14
И аз не вярвам в хороскопа.
Чета го само, за да видя какви глупости пишат... :-D

Хората дето не вярват на хороскопи най-много ги четат.

w0sh
06-25-2008, 20:47
Извънземите ме ползват за разплод.

November
06-26-2008, 12:42
И аз не вярвам в хороскопа.
Чета го само, за да видя какви глупости пишат... :-D

Хората дето не вярват на хороскопи най-много ги четат.

Еми, не знам за другите, обаче аз съм далеч от мисълта, че на хиляди хора ще им се случи едно и също.
Пък това, че на някои писаното се сбъдва си е просто съвпадение! :)

Шлядку*бэбэ
06-26-2008, 13:10
Веднъж майка ми и баща ми гледаха филм и аз отидох при тях.И изведнъж нещо в кухнята падна :shock: и аз се стреснах.Отидох да вида какво падна , но нямаше нищооо .
Редовно имам чувството , че някой седи зад мене ;[[
Oставих си гланца(по миналата година) на секцията и на другият ден отидох да го взема,но го нямаше.Търсих го много време,но не го намерих.Преди 5 месеца отидох да гледам телевизия и дистанционното беше на секцията и тръгнах да го взимам и изведнъж видях гланца си там,където го бях оставила,но проблема беше,че като го оставих той беше пълен,но тогава беше празен и направо краката ми се подкосиха :( :(

IdiOtKa
06-26-2008, 20:54
случват се много странни неща постоянно ..неможе за всичко да има обяснение ..

yozito
06-26-2008, 20:57
az pak se zapoznah sas shrek :grin:

yozito
06-26-2008, 21:02
Веднъж майка ми и баща ми гледаха филм и аз отидох при тях.И изведнъж нещо в кухнята падна :shock: и аз се стреснах.Отидох да вида какво падна , но нямаше нищооо .
Редовно имам чувството , че някой седи зад мене ;[[
Oставих си гланца(по миналата година) на секцията и на другият ден отидох да го взема,но го нямаше.Търсих го много време,но не го намерих.Преди 5 месеца отидох да гледам телевизия и дистанционното беше на секцията и тръгнах да го взимам и изведнъж видях гланца си там,където го бях оставила,но проблема беше,че като го оставих той беше пълен,но тогава беше празен и направо краката ми се подкосиха :( :(


izvanzenmnite sa ti go zeli i kat e svar6il sa ti go varnali sig :D
bz se

Saymon90
06-27-2008, 19:35
Всъщност са ми се случвали един-два пъти наистина необясними неща... но съм се научил да не говоря за тях.

lqlqlql
06-28-2008, 14:28
Аз съм имала 1-2 /Не са били кой знай кво ,ама си ме беше страх. Примерно 1 вечер зимата гледах тв с майка и татко и изведнъж нещо каточе ли гръмна от кухнята.Ама силно се чу..Веднага скочих отивам и кво да видя- стъклото на печката почна да се напуква точно,когато отидох... :shock: :shock: :shock: Извиках наще,пък те ми казаха,че нищо не са чули... :-o
Или пък редовно като бях по-малка чувах гласа на баба ми да ме вика на сън и се събуждах стресната.

Kassu
06-28-2008, 14:54
Аз пък един път изтървах едно яйце и то взе, че се счупи и се разпльока О_О

BaiboCo
06-29-2008, 12:07
Аз пък един път изтървах едно яйце и то взе, че се счупи и се разпльока О_О

да вееееееее

~TeEnAgE_GiRl~
06-29-2008, 12:19
един ден бях сама у нас и видях един ЗЕЛЕН бръмбар на прозореца..не се ебавам :oops:

Missyy
03-30-2010, 13:47
И на мен ми се случват доста забавни неща ;д докато спя някой ми удря шамар ии като се събудя ме боли бузата [ на лицето тая :D ] често се събуждам в 3 часа [ часа на вещиците xD ] местят ми се разни неща ,, тъкмо си настройвам китарата ии отивам до някъде ,, дори за 1 мин и китарата е разстроена xD веднъж се събудих някъде към 5:00 ии погледнах към стола на бюрото и имаше някво момиченце което ме зяпа ,, вечер понякога чувам как някой диша в врата ми ;д изкуфели работи прихванала съм го от брат ми xD ,, бду не се плашете 8-) :D

l0lz
03-30-2010, 14:16
докато спя някой ми удря шамар

искаш ли аз да ти ударя един шамар сега за дето ъпна темата?

Rounder
03-30-2010, 15:11
Значи имам навика когато се ядосам,минавам през магазина взимам си три кутии с цигари и отивам в гората (тя е на около 3-4 км) отивам сам и имам едно място,полня на около само дървета....и сядам си аз почвам да пуша и да размишлявам над мойте си проблеми...и както си седя и гледам напред в една точка,виждам с периферното зрение некъв силует,оранжаво-червен,се движи бързо в гората...и така това го гледах около 1 мин...просто доста дълго стоях като потресен...когато разказах на приятели теми казаха да намаля алкохола,едно такова иронично (между другото не пия) ...

golqmumnik
03-30-2010, 16:36
Наблюдавал съм бродещи през нощта в парка яки блек метъли,като в небето имаше странни оранжеви квадрати.Аз ги попитах какво правят, а те ми скочиха и започнаха да ме замерват с шишарки. 8)