PDA

View Full Version : Съмнение?!



prob
06-24-2008, 19:42
ewasrdftgyuhji

BlindedAngel
06-24-2008, 19:45
Първо пии някво хапче и се успокой...Второ момичето сама ти го е казала - ако не искаше да се виждате нямаше да се виждате изобщо.Може би има кофти дни и проблеми на работа/даскало...Дай и малко спокойствие не я притискай толкова много. :)

spensi
06-24-2008, 19:54
нито ще сте първите,нито последните които минават през такъв период всичко ще се обрави и между другото от колко време сте заедно

prob
06-24-2008, 20:02
Ми виж сигорно ако ти кажа на колко съм и от колко време сме заедно,ще ми изредиш много работи,които ги знам.Но все пак почти на 17 съм а тя на 16 и сме от почти 3 месеца заедно.Знам,че сме млади и че не сме от много време заедно,но наистина изпитвам невероятно силни чувства и тя към мен предполагам,вярвам в това.И така.

spensi
06-24-2008, 20:27
Страх ме е супер много от това да не я изгубя!

може би и даваш повече от колкото тя има нужда нека всичко бъде в умерени количества

w0sh
06-24-2008, 20:32
Съмнението е майка на знанието. Или по-скоро братовчед.

prob
06-24-2008, 20:37
Ами и това ме притеснява в интерес на истината.Смисал аз искам само да съм с нея не ми се излиза даже с приятелите ми не знам какво ми става!?!?!Побъркал съм се!!!Не я притискам подчертавам,но аз като давам толкова много от себе си и очаквам същото,може там да е проблема.Не знам просто, побърквам се с тези мисли...По скоро ми липсва това което беше преди надявам се това наистина да е "период" през който минават всички двойки както се спомена,че не знам вече!

MonSitY
06-24-2008, 20:37
обичаш ок тя може би не вярва че я обичаш щом и го повтаряш толкова често пък и от 3 месеца сиг ли си че я обичаш или просто страшно много я харесваш? мисля че нямате проблем освен това с приятелките на което ти не наблягаш така че няма да говоря за това.наистина може да си има проблеми поговори с нея не се дръжте просто като гаджета само гушкане и цункане трябва да сте приятели и после гаджета (поне според мен)

GregoryHouse
06-24-2008, 20:38
Тотален филм си...ИЗЛЕЕЕЕЕЕЕЕЗ.

prob
06-24-2008, 20:44
Ами ДА сигорен съм в чувства си!!!Колкото до приятелките за мен е проблем,защото си мисля,че вече не и приятно да сме само 2-мата и затова ги вика,а до това дали споделяме,на това се крепи нашата връзка.Всичко мога да и кажа,както и тя на мен и го правим,просто през тези месеци в които сме заедно ни се случиха много неща.Знам,че ме обича,просто както казах е нужно да ми го показва повече!Ще направя така,че да е винаги щаслива с Мен и това е!

prob
06-24-2008, 20:46
"Тотален филм си...ИЗЛЕЕЕЕЕЕЕЕЗ."


Прав си!!!!!!!!Ще опитам!

mandy997
06-24-2008, 20:54
щом и е трудно просто седиш и я подкрепяш, докато не и отмине а това за приятелките и може би тя наистина те обича и ти има доверие (не се и съмнява, че нещата вървят) и когато си отдръпне притесненията около връзката ви тя ги поставя около нейните приятелки , например може да и се вярва че все някога всеки от тях ще поеме по своя път и ще се разделят ( и сега се старае да прекарва време с тях)

prob
06-24-2008, 21:05
Аз това казах и на нея.Не искам да я разделям с приятелките и!Даже ни най-малко!Просто когато е с тях не може да ми обърне достатъчно внимание.Ясно ми е че не съм и само аз на главата,но когато това с приятелките и стане ежедневие и тя продължава да не ми обръща достатъчно внимание от което имам нужда!И почват съмненията,а и от това ме боли,че не се усеща,но за това трябва да си поговоря с нея повече.

Marianella
06-24-2008, 22:01
Ами какво да кажа.Според мен няма място за тревоги.....,но от друга страна такива филми да измисляш след ходене само 3 месеца :shock: и от сега да говориш за промени за това скромно време не знам аз с 4ри годишна връзка какво да кажа :grin: :shock:

Div_angel_f
06-24-2008, 22:33
Била съм в почти същото положение, аз давах 100% от себе си, а насреща получавах все по-малко и по-малко внимание (той искаше да сме 24/7 заедно, и почти през цялото време беше така, но започнахме да излизаме с негови приятели, започнаха да го интересуват повече хобитата му, а аз не получавах вече това внимание, което очаквах, и въпреки това настояваше да сме заедно и бяхме)... Какво да ти кажа... Започна около 3-тия месец от връзката ни, аз бях тази, която търпеше и нищо не казваше, за да не натяква, някъде към 12-тия месец започнах да си казвам какво ме дразни и т.н. и след още 2 месеца връзката ни приключи... Явно не бяхме един за друг... Да, бях лудо влюбена, постоянно бяхме заедно, но след известно време вече нямаше какво да си кажем... :(
Не искам да те разочаровам с моя пост, просто споделям какво стана с мен... Надявам се да не ти се случи и на теб! Успех! ;)

casanova_bg
06-24-2008, 22:43
ami brato az ima sa6tiq problem ne bih go narekal to4no problem no taka mi doide kakto i da e . kogato ne e na kef i az si misla nqkvi takiva ne6ta obi4am q adski mnogo i obi4am da mi pokazva kolko i tq me obi4a .. no spored men nqma povod da se pritesnqva6

prob
06-25-2008, 07:37
Благодаря на всички,които отговориха!Надявам се наистина всичко да си е ОК!

DevilWish
06-25-2008, 08:50
da ti kaja li otgovora?neznam dali 6te ti haresa ,ama tova e - prosto po4va6 da i omr1zva6...ako mom4e ti4a sled teb vseki moment i ti pokazva ,4e i v og1nq 6e vleze ,zaradi teb tova mom4e omr1zva / ne pri vsi4ki ,ama pove4eto / ; ) za tova ostavi ya malko tya da ti4a sled teb ; )

prob
06-25-2008, 09:01
Ми да ти кажа..права си!Но как?!Смисал аз съм правил понякой път такива работи и я карам да се чувства кофти,а не искам!И тя пък почва да се притеснява и обикновено ми казва "ако имаш да ми казваш нещо ми го кажи".Дори от тези думи мога да разбера,че ме обича,защото ако не ме обича ще ме резне при проблем(поне повечето правят така)и не би ме оставила аз да решавам,какво да правим с връзката ни.И може би ще поспра да и показвам и давам всичко от себе си,надявам се да няма обратен ефект и да се случо неочаквано нещо :-k :-k :cry: