PDA

View Full Version : ИСКАМ МНЕНИЕ



bebeT00
06-24-2008, 20:27
Искам да споделя нещо с вас: имам си гадже или поне все още имам и той ме обича мисля ,че и аз ,но той е болен и отиди да се ликyва в София,а аз съм в Габрово и сме разделени почти месец вече.Той пожела да не ходя да го видя ,защото е на системи и не е добpе и мy било трyдно ,но нямало да свикне да го виждам така.Аз уважих решението мy и си стоя тук,но ми липсва вече много и проблема е там ,че въпреки всичко днес се видях с бившото ми гадже и страшно много си мислих за секс,но него направих защото сам в цикъл. Самата мисъл за изнерява ме побърква и се чувствам тъпо. Несам сигорна дали мога да го чакам дълго ,не че не го обичам,но секса ми липсва страшно много кажете ми вие бихте ли изневерявали?А и както върви скоро няма да си дойде .Това ми е парвата сериозна връзка и нз как да постапвам.

Puky
06-24-2008, 20:32
Ако го обичаше наистина нямаше да помислиш за изневяра.. :? :?

spensi
06-24-2008, 20:35
Ако го обичаше наистина нямаше да помислиш за изневяра.. :? :?
съгласен

hottie
06-24-2008, 20:36
Момчето е болно, а ти...По-добре скъсай с него преди да спиш с друг ебаси. Много тъпо..

eveto_xx
06-24-2008, 20:36
Искам да споделя нещо с вас: имам си гадже или поне все още имам и той ме обича мисля ,че и аз ,но той е болен и отиди да се ликyва в софия,а аз съм в Габрово и сме разделени почти месец вече.Той пожела да неходя да го видя ,защото е на системи и не е добpе и мy било трyдно ,но нямало да свикне да го виждам така.Аз уважих решението мy и си стоя тук,но ми липсва вече много и проблема е там ,че въпреки всичко днес се видях с бившото ми гадже и страшно много си мислих за секс,но него направих защото сам в цикъл. Самата мисъл за изнерява ме побърква и се чувствам тъпо. Несам сигорна дали мога да го чакам дълго ,не че не го обичам,но секса ми липсва страшно много кажете ми вие бихте ли изневерявали?А и както варви скоро няма да си доиде .Това ми е парвата серизна връска и нз как да постапвам.
Ииии хормоните били страшно нещо бе...Ами приятелят ми като кара по две смени на работа и като почти не се виждаме, какво, като някакво разгонено животно да скачам на някой подобен ли?И пак останах без думи... :shock:

MissBitch
06-24-2008, 20:38
Момчето е болно, а ти...По-добре скъсай с него преди да спиш с друг ебаси. Много тъпо..


Suglasna sum !!! :roll:

bebeT00
06-24-2008, 20:41
Ако го обичаше наистина нямаше да помислиш за изневяра.. :? :?
Неме убвинявайте де с него ми е супер хубаво когато сме заедно, неможете да кажете,че не го обичам ,но сега нещо ми липсва никога несам се чувствала така както сега.

hottie
06-24-2008, 20:43
А за вибратор мислила ли си?Съвсем сериозно питам. Иначе ако толкова не можеш просто защо не скъсате?Няма смисъл иначе да правиш щуротии зад гърба му.

FreeSpirit
06-24-2008, 20:45
Всички казваме, че ако едно момче обича момиче ще я чака.....айде по тая логика и ти да го почакаш...
Момчето е болно, мисли за него и не мисли как даскочиш в леглото на бившия.
Докажи любовта си, не бъде разгонена малка лигла ;)

Yallama
06-24-2008, 20:45
мисли си квот си искаш стига да не правиш това което си мислиш

haterkata
06-24-2008, 20:46
мхм

bebeT00
06-24-2008, 20:49
А за вибратор мислила ли си?Съвсем сериозно питам. Иначе ако толкова не можеш просто защо не скъсате?Няма смисъл иначе да правиш щуротии зад гърба му.
не несам мислила ,немога да скасам с него после ще ми липсва още повече знам ,4е няма смисал да правя нещо зад гърба му.

hottie
06-24-2008, 20:55
Ами значи пусни си един студен душ, обади му се по телефона, помисли си за него и какво му е в болницата.
После ако не ти мине възбудата се отпусни сама, може да си пуснеш и някое еротично филмче. Не, не е същото, но ако му изневериш дали после ще се чувстваш добре?Дали ще можеш да го погледнеш в очите както преди?
А може и да е период. Аз преди менструация и 5 пъти на ден да правя секс не ми стига.Така, че може и да е временно и да ти мине :)

^Ecstasy^
06-24-2008, 20:55
Кофти ситуация :? ,но ако наистина го оби4аш,не би трябвало и през акъла да ти минава за изневяра ,колкото и да ти се прави секс.Една приятелка е в подобна ситуация(мн по-гадна де) и лошото е 4е аз не мога да и помогна и незнам какво да я посъветвам.Помогнете! 8-[ Проблема при нея е 4е приятелят и катастрофира , в следствие на което има множество наранявания и най-лошото е 4е ве4е не може да има ерекция.Той и е казал,4е поради тази при4ина иска да се разделят,защото не иска да я лишава от секс.Проблема е 4е тя много го оби4а ,иска савет от мен,защото ми е много близка,а аз нз какво да и кажа :(

SpOrTs_GiRl
06-24-2008, 21:00
А бреее .. момеее .. има ОГРОМНА разлика м/у това "да ти е хубаво с някой" и "да го обичаш" !!! Първо разбери какво означават тези думи, после ги говрои !! .. Пуу .. И ако го обичаше, както казваш, нямаше и да ти дойде на акъла за изневяра .. Толкова ли си загоряла да го е*а?!?!!?!?! .. Е*аси ...........

bebeT00
06-24-2008, 21:04
Ами значи пусни си един студен душ, обади му се по телефона, помисли си за него и какво му е в болницата.
После ако не ти мине възбудата се отпусни сама, може да си пуснеш и някое еротично филмче. Не, не е същото, но ако му изневериш дали после ще се чувстваш добре?Дали ще можеш да го погледнеш в очите както преди?
А може и да е период. Аз преди менструация и 5 пъти на ден да правя секс не ми стига.Така, че може и да е временно и да ти мине :)
mersi za saveta, mi i az sam v kraq na cikala mi moje i da e samo na period

aqweR
06-24-2008, 21:10
Искам да споделя нещо с вас: имам си гадже или поне все още имам и той ме обича мисля ,че и аз ,но той е болен и отиди да се ликyва в софия,а аз съм в Габрово и сме разделени почти месец вече.Той пожела да неходя да го видя ,защото е на системи и не е добpе и мy било трyдно ,но нямало да свикне да го виждам така.Аз уважих решението мy и си стоя тук,но ми липсва вече много и проблема е там ,че въпреки всичко днес се видях с бившото ми гадже и страшно много си мислих за секс,но него направих защото сам в цикъл. Самата мисъл за изнерява ме побърква и се чувствам тъпо. Несам сигорна дали мога да го чакам дълго ,не че не го обичам,но секса ми липсва страшно много кажете ми вие бихте ли изневерявали?А и както варви скоро няма да си доиде .Това ми е парвата серизна връска и нз как да постапвам.

научи се да пишеш и тогава мисли за секс...

DevilWish
06-24-2008, 21:47
Ако го обичаше наистина нямаше да помислиш за изневяра.. :? :?
A ;) mnogo to4no :)

pinpin
06-24-2008, 23:58
Искам да споделя нещо с вас: имам си гадже или поне все още имам и той ме обича мисля ,че и аз ,но той е болен и отиди да се ликyва в софия,а аз съм в Габрово и сме разделени почти месец вече.Той пожела да неходя да го видя ,защото е на системи и не е добpе и мy било трyдно ,но нямало да свикне да го виждам така.Аз уважих решението мy и си стоя тук,но ми липсва вече много и проблема е там ,че въпреки всичко днес се видях с бившото ми гадже и страшно много си мислих за секс,но него направих защото сам в цикъл. Самата мисъл за изнерява ме побърква и се чувствам тъпо. Несам сигорна дали мога да го чакам дълго ,не че не го обичам,но секса ми липсва страшно много кажете ми вие бихте ли изневерявали?А и както варви скоро няма да си доиде .Това ми е парвата серизна връска и нз как да постапвам.


Нали го Обичаш??? Недей, помисли си само "мис Цикъл," как би се почувствало твоето момче като разбере какви си ги вършила докато той е бил болен на легло?!


...Но какво се занимавам с глупости! аз съм сигурен че вече си осрала положението и пишеш при свършен факт!

...и както казва един мой колега - Жена и Вода тръгнат ли спирка няма! :-x

feelthless4o
06-25-2008, 00:47
М баси кфа си момчето в болница, а ти са чудиш дали да му изневериш :?

TigerRulZ
06-25-2008, 01:41
Искам да споделя нещо с вас: имам си гадже или поне все още имам и той ме обича мисля ,че и аз ,но той е болен и отиди да се ликyва в софия,а аз съм в Габрово и сме разделени почти месец вече.Той пожела да неходя да го видя ,защото е на системи и не е добpе и мy било трyдно ,но нямало да свикне да го виждам така.Аз уважих решението мy и си стоя тук,но ми липсва вече много и проблема е там ,че въпреки всичко днес се видях с бившото ми гадже и страшно много си мислих за секс,но него направих защото сам в цикъл. Самата мисъл за изнерява ме побърква и се чувствам тъпо. Несам сигорна дали мога да го чакам дълго ,не че не го обичам,но секса ми липсва страшно много кажете ми вие бихте ли изневерявали?А и както варви скоро няма да си доиде .Това ми е парвата серизна връска и нз как да постапвам.


Неме убвинявайте де с него ми е супер хубаво когато сме заедно, неможете да кажете,че не го обичам ,но сега нещо ми липсва никога несам се чувствала така както сега.

припинътилнити знъци ги устъяме...
отидИ
лИкува
софия
неходя да го видя (неІходя и си объркала времето)


защото е на системи и не е добpе и мy било трyдно ,но нямало да свикне да го виждам така


че въпреки всичко днес се видях с бившото ми гадже и страшно много си мислих за секс,но него направих защото сам в цикъл.
леле ако не беше в цикъл

неІсЪм сигУрна


Несам сигорна дали мога да го чакам дълго ,не че не го обичам,но секса ми липсва страшно много

ее щом ти липсва секса ти е простено

вЪрви
доЙде


Това ми е парвата серизна връска и нз как да постапвам
Това ми е пЪрвата сериОзна връЗка и не знам как да постЪпЯ


===2ри пост


Неме убвинявайте де с него ми е супер хубаво когато сме заедно, неможете да кажете,че не го обичам ,но сега нещо ми липсва никога несам се чувствала така както сега.

тва напрао цялото го маркирам..

НеІме Обвинявайте де(що пък да не те)
Сеа кат се замисля и у детските градини ми беше супер хубаво с другите лапета...явно съм ги обичал невероятно мноо...тва се каа любов

неІможете да кажете,че не го обичам (можем),но сега нещо ми липсва (секса) ,никога не сЪм се чувствала така както сега (от малка си шибана долна мръсна курва и сексът не ти е бил мираж а?)



Научи се да пишеш и да не бъркаш времената.Кат те гледам май си от ромски произход.За теб любовта е няква тъпа игра,а сексът по закон и човешко право си е твой и трябва да го практикуваш независимо от обстоятелствата а?

Що ли кат ти виждам поста как той е на системи у София а ти си неква тъпа селска селянка (дет не може да мисли и говори,обаче е решила че трябва да ни занимава с глупостите си и по начина по който го разказва ние тряя да застанем на нейна страна,тъй като горката е супер изстрадала и е пред умиране шот не се е ебала от 2 дни) от селско ромски произход,която на 12-13 години си е хванала некой ходещ некролог,който и е купил компютъра?Леле пиян съм почти до безсъзнание и пак мисля повече от теб....както са казали хората "Ако си тъп обикновенно е за цял живот"...тъй че положението при теб е безнадеждно

casanova_bg
06-25-2008, 02:43
ne pravi gluposti molq :(

dori ne mi e minavalo prez glavata da izneverq na gajeto mi

Wrathchild
06-25-2008, 03:58
Първо научи какво е любов. А все пак ако толкова ти се прави секс - хей ръчички, хей ги две.... от там нататък знаеш.

SK0RP10N
06-25-2008, 09:15
Абе курве просто, ти на колко години си ?
И после да не питаш: "ама той що ме заряза" ?

bebeT00
06-25-2008, 11:05
Искам да споделя нещо с вас: имам си гадже или поне все още имам и той ме обича мисля ,че и аз ,но той е болен и отиди да се ликyва в софия,а аз съм в Габрово и сме разделени почти месец вече.Той пожела да неходя да го видя ,защото е на системи и не е добpе и мy било трyдно ,но нямало да свикне да го виждам така.Аз уважих решението мy и си стоя тук,но ми липсва вече много и проблема е там ,че въпреки всичко днес се видях с бившото ми гадже и страшно много си мислих за секс,но него направих защото сам в цикъл. Самата мисъл за изнерява ме побърква и се чувствам тъпо. Несам сигорна дали мога да го чакам дълго ,не че не го обичам,но секса ми липсва страшно много кажете ми вие бихте ли изневерявали?А и както варви скоро няма да си доиде .Това ми е парвата серизна връска и нз как да постапвам.


Нали го Обичаш??? Недей, помисли си само "мис Цикъл," как би се почувствало твоето момче като разбере какви си ги вършила докато той е бил болен на легло?!


...Но какво се занимавам с глупости! аз съм сигурен че вече си осрала положението и пишеш при свършен факт!

...и както казва един мой колега - Жена и Вода тръгнат ли спирка няма! :-x
несам осрала положението ,нищо не се е случило и мисля ,че днес ми мина дори не си го мисля,на 17 сам ако има значение

jghgh
06-25-2008, 11:12
Искам да споделя нещо с вас: имам си гадже или поне все още имам и той ме обича мисля ,че и аз ,но той е болен и отиди да се ликyва в София,а аз съм в Габрово и сме разделени почти месец вече.Той пожела да не ходя да го видя ,защото е на системи и не е добpе и мy било трyдно ,но нямало да свикне да го виждам така.Аз уважих решението мy и си стоя тук,но ми липсва вече много и проблема е там ,че въпреки всичко днес се видях с бившото ми гадже и страшно много си мислих за секс,но него направих защото сам в цикъл. Самата мисъл за изнерява ме побърква и се чувствам тъпо. Несам сигорна дали мога да го чакам дълго ,не че не го обичам,но секса ми липсва страшно много кажете ми вие бихте ли изневерявали?А и както върви скоро няма да си дойде .Това ми е парвата сериозна връзка и нз как да постапвам.

ти за един секс ли живееш ве?
тва момче, което сега е на системи, защо си с него? харесваш ли го или харесваш секса с него?

боже боже :shock:

едит: а, видях ти предния пост.

amatorium
06-25-2008, 11:23
Eh kolko obicham prikazki za "milutu", dokato s sushtoto vreme gorish da te tupchat. Zashto glupatsite postoyanno burkat sexa s lubovta!? Nishto chudno, che govorqt che praveli sex samo s lubov. To pri nqkoi hora ne e qsna razlikata 8-)

Letal
06-25-2008, 11:26
Ако го обичаше наистина нямаше да помислиш за изневяра.. :? :?
+333 бай дЪ уей ти колко имаш по БЕЛ :D

SeXy_BeBe
06-25-2008, 11:37
Абе мацка ти имаш ли акъл в главата? поне малко? на 17 си имаш сериозен приятел и да искаш да се ЕБЕШ с БИВШИЯ ТИ!! Това е направо УЖАСНО!! Ти май наистина незнаеш какво значи да обичаш някой и да искаш да си с него и да правиш всичко за да си с него и НИКОГА АМА НИКОГА да не помисляш да секс с друго момче!!
А и не мисля, че цикалът ти ти е оправдание за това да мислиш за секс с някой друг!

Аз съм в по гадно положение от теб и не съм си помисляла дори и за миг за секс с някой друг..... С моя приятел ходим от близо 6 месеца ...Той в момента е на морето от началото на май месец, защото там бачка и ще се видим чак август месец ...... Секс не съм правила от края на април.....Кажи ми аз какво да правя тогава? Да зема да се наеба с бившия ми? А на настоящия ми да му говоря колко много го обичам и колко много ми липсва и как НИКОГА няма да му изневеря?
Не мисля, че е правилно и че това ще е постъпка на един голям и зрял човек!!
ПОМИСЛИ поне малко и след това пиши каквито и да било теми в форума?!

PlAmSsSsS
06-25-2008, 11:45
Момчето е болно, а ти...По-добре скъсай с него преди да спиш с друг ебаси. Много тъпо..
napulno sum suglasna ! :? :? :?

bebeT00
06-25-2008, 20:59
Момчето е болно, а ти...По-добре скъсай с него преди да спиш с друг ебаси. Много тъпо..
napulno sum suglasna ! :? :? :?
V4era si be6e za v4era ,prosto ne6to v men trepna kogato vidqh starata si lubov ,no nesam izneverila s nego i ve4e ne si go mislq iskah mneniq,no qvno moga da bada samo yprekvana.

eveto_xx
06-25-2008, 21:03
Момчето е болно, а ти...По-добре скъсай с него преди да спиш с друг ебаси. Много тъпо..
napulno sum suglasna ! :? :? :?
V4era si be6e za v4era ,prosto ne6to v men trepna kogato vidqh starata si lubov ,no nesam izneverila s nego i ve4e ne si go mislq iskah mneniq,no qvno moga da bada samo yprekvana.
Ами да, заслужаваш Аллах и Мохамед да те изнасилят,след което да гориш в ада... :? :-x

bebeT00
06-25-2008, 21:11
Момчето е болно, а ти...По-добре скъсай с него преди да спиш с друг ебаси. Много тъпо..
napulno sum suglasna ! :? :? :?
V4era si be6e za v4era ,prosto ne6to v men trepna kogato vidqh starata si lubov ,no nesam izneverila s nego i ve4e ne si go mislq iskah mneniq,no qvno moga da bada samo yprekvana. pove4eto ot vas izneverqvat ,no 6tom e do nqkoi dryg toi e gre6en ,az dori nego napravih samo spodelih 4e se po4yvstvah tapo,4e si go mislih ,a ne 4e go napravih,

SpOrTs_GiRl
06-26-2008, 12:16
Момчето е болно, а ти...По-добре скъсай с него преди да спиш с друг ебаси. Много тъпо..
napulno sum suglasna ! :? :? :?
V4era si be6e za v4era ,prosto ne6to v men trepna kogato vidqh starata si lubov ,no nesam izneverila s nego i ve4e ne si go mislq iskah mneniq,no qvno moga da bada samo yprekvana. pove4eto ot vas izneverqvat ,no 6tom e do nqkoi dryg toi e gre6en ,az dori nego napravih samo spodel 4e se po4yvstvah tapo,4e si go mislih ,a ne 4e go napravih,
Аа .. извинявай .. от къде си сигурна, че повечето от нас изневеряват?! ..
Да не следиш личния ни живот или пък си ясновидка?!?!?! ..
Пример: Точно момичето, което те упреква (Евето) беше споменала в една тема, че е абсолютно моногамна.. както и аз ..

Момчето е болно и на системи .. и както сама каза едва ли ще се оправи скоро .. А ти през това време си мислиш едва ли не с кой да се из*укаш, защото ти липсвал секса .. Само заради самия акт ли си с него?! Ами никой не е умрял без секс! ..
Научи какво е любов, преди да говориш, че обичаш някой ! ..

П.П. .. Нищо лично .. но нямам думи за темата ти и отношението ти към приятеля ти .. Само по начина, по който говориш за него се вижда, че най-малкото - ти не го уважаваш ..

FeelMyPain
06-26-2008, 12:43
Аз да се намесвам ли? 8)

SpOrTs_GiRl
06-26-2008, 12:46
Аз да се намесвам ли? 8)
Спокойно .. ш'се опрайм .. :D

SK0RP10N
06-26-2008, 14:08
Гадно курве, дано хванеш сифилис, СПИН, вагинизъм.И фригидна да бъдеш !
Аз казах !

pi4agata003
06-26-2008, 15:22
извинявай мацко,не казвам 4е си такава,но тва би било постъпка на ебси ку4ката...мисли6 ли 4е и на него не му е трудно...казал ти е 4е не иска да го вижда6 за да ти го спести и на тебе..уверявам те на него му е 100 пъти по-гадно...ебаси майката ебаси 4удото-за едното пецанеСамо да те поправа, не кучка, а курва!!!

miss_ludataa
06-26-2008, 15:38
1-vo - ako go obi4a6e nqma6e da si misli6 za iznevqra !
2ro-qvn osi s nego samo zaradi sexa !
3to-za6to li si mislq ,4e toi ti e kazal da ne hodi6 pri nego za da vidi dali 6ti 6trakne ne6to v glavata!
4to- hodi se ... s tfoq bif6 i ne zanimavsai mom4eto ne stiga ,4e bolno puk i da se...s drug ebati i ne6tastnicata si !

bebeT00
06-26-2008, 19:05
1-vo - ako go obi4a6e nqma6e da si misli6 za iznevqra !
2ro-qvn osi s nego samo zaradi sexa !
3to-za6to li si mislq ,4e toi ti e kazal da ne hodi6 pri nego za da vidi dali 6ti 6trakne ne6to v glavata!
4to- hodi se ... s tfoq bif6 i ne zanimavsai mom4eto ne stiga ,4e bolno puk i da se...s drug ebati i ne6tastnicata si !
nesam s nego za sexsa parvo ot kakto hodim nesam spala s nego,s nego sam za6toto e bolen i za6toto kogato se zapoznahme ima6e nyjda ot men,a sega nemoga da go ystavq za6toto neznam kak.

_HATERKA_
06-26-2008, 19:19
Ako trqbva i da mu govorq kak 6te 4eta spisanie?!?

SpOrTs_GiRl
06-26-2008, 19:45
1-vo - ako go obi4a6e nqma6e da si misli6 za iznevqra !
2ro-qvn osi s nego samo zaradi sexa !
3to-za6to li si mislq ,4e toi ti e kazal da ne hodi6 pri nego za da vidi dali 6ti 6trakne ne6to v glavata!
4to- hodi se ... s tfoq bif6 i ne zanimavsai mom4eto ne stiga ,4e bolno puk i da se...s drug ebati i ne6tastnicata si !
nesam s nego za sexsa parvo ot kakto hodim nesam spala s nego,s nego sam za6toto e bolen i za6toto kogato se zapoznahme ima6e nyjda ot men,a sega nemoga da go ystavq za6toto neznam kak.
Оу интересна си .. първо ти липсва секса С НЕГО .. После се оказва, че изобщо не си спала с него .. ВТФ?! .. Първо казваш, че го обичаш и че е първата ти сериозна връзка, а после, че си с него, защото е болен .. Лъжлива тема, както и ти .. Ня'ам думи ..

extazytu
06-26-2008, 20:25
Ако го обичаше наистина нямаше да помислиш за изневяра.. :? :?


+1

Lynx
06-26-2008, 20:57
1-vo - ako go obi4a6e nqma6e da si misli6 za iznevqra !
2ro-qvn osi s nego samo zaradi sexa !
3to-za6to li si mislq ,4e toi ti e kazal da ne hodi6 pri nego za da vidi dali 6ti 6trakne ne6to v glavata!
4to- hodi se ... s tfoq bif6 i ne zanimavsai mom4eto ne stiga ,4e bolno puk i da se...s drug ebati i ne6tastnicata si !
nesam s nego za sexsa parvo ot kakto hodim nesam spala s nego,s nego sam za6toto e bolen i za6toto kogato se zapoznahme ima6e nyjda ot men,a sega nemoga da go ystavq za6toto neznam kak.

Аааа, не заради секса, а от съжаление... Това не е любов - да те светна, че нещо си се заблудила. От липса на секс не се мре... (както казаха и преди мен).

Съжалявам приятеля ти.

CragHack
06-27-2008, 09:38
отговорът на проблемът ти е много, ама много прост - мастурбация.

Ако случайно си от онези момичета, които "не ги кефи да го правят самички" - еми просто се научи да те кефи.

Трябва да използваш фантазиите си. Намери какво те възбужда. Вариантите са много повече от обикновените порно филми. Например някои хора много се възбуждат да четат еротични разкази, защото си представят нещата много по-реално.

Друг вариант е виртуален секс, това не е изневяра. Намери си някой мръсник да си чатите и може да се задоволиш така.

Може би най-добрия вариант обаче е да се оставиш на фантазиите си. Например докато заспиваш почни да си мислиш какво сте правили с гаджето си, какво искаш да опитате като се върнете и т.н.

RyAn
06-29-2008, 12:17
sko4i ot nqkoq visoka sgrada pls :-x

So unbelievable love..
06-29-2008, 12:31
моля ти се, иди да се блъснеш в някоя стена

sadsad
06-29-2008, 13:13
по-добре не изневерявай.после ще съжаляваш, щом го обичаш....мастурбирай - може да ти мине.

Rookie
06-29-2008, 13:25
Авторката на темата да се гръмне. Някои момичета (50%) просто са уникални...

megasexy
06-29-2008, 15:35
Искам да споделя нещо с вас: имам си гадже или поне все още имам и той ме обича мисля ,че и аз ,но той е болен и отиди да се ликyва в София,а аз съм в Габрово и сме разделени почти месец вече.Той пожела да не ходя да го видя ,защото е на системи и не е добpе и мy било трyдно ,но нямало да свикне да го виждам така.Аз уважих решението мy и си стоя тук,но ми липсва вече много и проблема е там ,че въпреки всичко днес се видях с бившото ми гадже и страшно много си мислих за секс,но него направих защото сам в цикъл. Самата мисъл за изнерява ме побърква и се чувствам тъпо. Несам сигорна дали мога да го чакам дълго ,не че не го обичам,но секса ми липсва страшно много кажете ми вие бихте ли изневерявали?А и както върви скоро няма да си дойде .Това ми е парвата сериозна връзка и нз как да постапвам. Най доброто решение в тоя случай е, да се видиш с бившия и да го изпраскаш, така ще се чувстваш много по добре, а и гаджето ти няма да има начин да разбере, освен ако се издъниш. Ммм после, ще мине и всичко ще се оправи и ще бъде като на филм с красив край разбирасе... Ае действай. 8-)

NaNa_SladuRana
06-29-2008, 15:38
Масторбирай

pasii_sladuranata
06-29-2008, 19:44
мастурбирай :-)

FeelMyPain
06-29-2008, 19:45
МастУрбирай