PDA

View Full Version : Моногамност...



eveto_xx
06-24-2008, 22:00
Има ли моногамни хора тук,или всеки гледа да забие нещо, ако 1 седмица го оставят без секс...Аз лично никога не бих изневерила на приятеля ми, ако ще , хормоните така да ме затряскат, че да не знам къде се намирам...
Споделете :)

SpOrTs_GiRl
06-24-2008, 22:02
Аз също не бих изневерила .. И да .. абсолютно моногамна съм, ако така мога да се изразя. :)

pasii_sladuranata
06-24-2008, 22:04
i az taka :o

DevilWish
06-24-2008, 22:05
Uff az ne s1m monogamna. .. sega v tazi vr1zka s1m . . ma da vidim :#

aqweR
06-24-2008, 22:06
мъжът е моногамен докато е девственик... след това този термин е непознат докато не му умре либидото...

не се отчайвайте момичета... все ще се намери някой свестен ;)

eveto_xx
06-24-2008, 22:07
Имаше една тема по-надолу, в която едно момиче обясняваше, че това и е първата сериозна връзка, но приятелят и е болен и е на системи, ии много и се правело секс,и щяла да го прави с неин бивш.Това ме подтикна да направя темата :)

SpOrTs_GiRl
06-24-2008, 22:15
Имаше една тема по-надолу, в която едно момиче обясняваше, че това и е първата сериозна връзка, но приятелят и е болен и е на системи, ии много и се правело секс,и щяла да го прави с неин бивш.Това ме подтикна да направя темата :)
Знаех си. :)

gal1n
06-24-2008, 22:16
iskate li i myjko mnenie po vaprosa :oops:

eveto_xx
06-24-2008, 22:18
всеки е добре дошъл... :)

gal1n
06-24-2008, 22:27
tykammm... da razgreq prystite pyrvo :))) (pyrvo se izvinqvam za latinicata - mrazq da pi6a na neq po forumi ) nooo imam virusT na flextype i nqma na4in :)

a sega po temata :
na 21 godini sym i neka kajem slednoto: ne sym spal samo s edno momi4e no za smetka na tova kogato imam priqtelka sym veren, a az sym po dylgite vryzki po princip :) i za da ne bada golosloven:
parvata mi vrazka: 4 meseca (bez iznevqra)
vtora vrazka: godina i polovina (bez iznevqra dori i bez misli za neq- 4esno be! :))
treta: okolo godina i polovina (bez iznevqra, no moje da se kaje 4e sam imal razni razmi6leniq po vaprosa pri skandali i pro4ie :)
4etvarta: 9 meseca - monogamiq brat4e, no podqvolite s neq namrazih sex-a be6e nenasitna :)))
peta - vyrnah se pri tretata i sega vse o6te sam s neq i napravihme okolo 3 godini ob6to i vse o6te sam veren na kauzata makar i s 4esti misli za predavane na fronta porodeni ot vsekidnevnite skandali i kavgi :)

a vazmojnosti za iznevqra sam imal mnoooogo (ne 4e se hvalq :) no ne sam ot nai defektnite majki individi :)) tuk e mqstoto da spomena 4e samo4uvstvieto i uverenostta e edna golqma 4ast ot uspeha :))

a sega malko fakti:
neka pomislim kak e v prirodata kato izkliu4im nqkoi redki vidove koito si izqjdat majkite partniori (za6to li :)) - za da ne hoikat :))
v prirodata (da vzemem uli4nite pseta) - 4esto se slu4va edna jenska da se 4iftosva nqkolko pyti s edno i sa6to pse, no dali na6iqt majaga ne zahojda i po drugi - otgovorete si sami :)
ili s drugi dumi na maja e geneti4no vrodeno da pryska semeto na lubovta i da se raznojava, dokato na jenata e pisano da otglejda potomstvo i da tarsi nai podhodq6t majki za savokoplenie :)

ako nqkoi misli drugoq4e priemam upreci i preporaki po bade6to razvitie na voennite razmirici vav vrazkata si :grin:

Glezanka
06-24-2008, 22:30
Оказа се,че не съм ...

aqweR
06-24-2008, 22:32
a sega po temata :
na 21 godini sym i neka kajem slednoto: ne sym spal samo s edno momi4e no za smetka na tova kogato imam priqtelka sym veren, a az sym po dylgite vryzki po princip :) i za da ne bada golosloven:
parvata mi vrazka: 4 meseca (bez iznevqra)
vtora vrazka: godina i polovina (bez iznevqra dori i bez misli za neq- 4esno be! :))
treta: okolo godina i polovina (bez iznevqra, no moje da se kaje 4e sam imal razni razmi6leniq po vaprosa pri skandali i pro4ie :)
4etvarta: 9 meseca - monogamiq brat4e, no podqvolite s neq namrazih sex-a be6e nenasitna :)))
peta - vyrnah se pri tretata i sega vse o6te sam s neq i napravihme okolo 3 godini ob6to i vse o6te sam veren na kauzata makar i s 4esti misli za predavane na fronta porodeni ot vsekidnevnite skandali i kavgi :)

a vazmojnosti za iznevqra sam imal mnoooogo (ne 4e se hvalq :) no ne sam ot nai defektnite majki individi :)) tuk e mqstoto da spomena 4e samo4uvstvieto i uverenostta e edna golqma 4ast ot uspeha :))


малко са безнадеждните романтици на този свят.... и ти не си един от тях ;) (знам, че не е по темата, но исках да го кажа ;) )

thefreak
06-24-2008, 22:46
Дори не знам какво означава думата...

amatorium
06-24-2008, 23:31
Nikoga ne bih izneveril na sebe si i principite si. Tova pravi li me monogamen? :)

SK0RP10N
06-25-2008, 03:55
Полигамна = курва

Wrathchild
06-25-2008, 03:59
Аз съм от моногамния тип. Е?

zabravana
06-25-2008, 05:22
da,monogamna sam , za6tosmqtam 4e e adski tapo da ima6 gadje i da izneverqva6 :) ako e ima taq obi4 nqma nujda ot tezine6ta.osven tova ako iskam sex s dryg 6te si xvana s dryg , no sam vqrna na principite si , za6toto drygoto e predatelstvo i nekorektnost

SMoKe_BoY
06-25-2008, 05:29
И аз небих изневерил

SINDEL
06-25-2008, 05:34
На сегашния ми мъж не бих изневерила.
Освен това той нас ухо не ме оставя, така 4е... :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-25-2008, 07:19
Не бих изневерила - това би било предателство към приятеля ми. А и щом съм с него, значи го желая, от какъв зор ще оставам с него, ако желая друг?
Моногамна съм, но има още нещо - по някакъв начин не вярвам в такава "серийна" моногамия. 2 месеца с един, на когото не изневеряваш, после 2 месеца с друг, 2 месеца с трети... То е почти като полигамията. :?

FeelMyPain
06-25-2008, 07:27
Аз също не бих изневерила .. И да .. абсолютно моногамна съм, ако така мога да се изразя. :)

:lol: Не и вярвайте, тя иска да ме изнасили... :-P

Xtuning
06-25-2008, 07:29
i az taka :o


Доколкото видях си на 13 години , каде си тръгнала да постваш тука.... макар че младите неска на 13 кой знае кака се чукат ...... И БТВ знаеш ли кво е моногамност изобщо !!!! ..... :-x :-x :-x

Puky
06-25-2008, 07:29
Ако не го обичам .. или той не ме обича или нещата не жържят добре и няма оправяне... със сигурност бих изневерила..
Не че не съм веднъж де .. :D

plmn
06-25-2008, 08:26
Ако не го обичам .. или той не ме обича или нещата не жържят добре и няма оправяне... със сигурност бих изневерила..
Не че не съм веднъж де .. :D

Защо ходите въобще? :lol: :lol:

SpOrTs_GiRl
06-25-2008, 08:54
Аз също не бих изневерила .. И да .. абсолютно моногамна съм, ако така мога да се изразя. :)

:lol: Не и вярвайте, тя иска да ме изнасили... :-P
Я трай там .. да не го отнесеш накрая .. 8-)

FeelMyPain
06-25-2008, 09:00
Аз също не бих изневерила .. И да .. абсолютно моногамна съм, ако така мога да се изразя. :)

:lol: Не и вярвайте, тя иска да ме изнасили... :-P
Я трай там .. да не го отнесеш накрая .. 8-)

Koe? .. :oops:

SpOrTs_GiRl
06-25-2008, 09:01
Аз също не бих изневерила .. И да .. абсолютно моногамна съм, ако така мога да се изразя. :)

:lol: Не и вярвайте, тя иска да ме изнасили... :-P
Я трай там .. да не го отнесеш накрая .. 8-)

Koe? .. :oops:
Ше видиш ти кое .. :D

Peshito
06-25-2008, 09:04
И аз небих изневерил

Ти ли бе шлиоко като те гледам на аватара къв си надървен само няква да ти свали гащи и ще си насъпиш връвките

prob
06-25-2008, 09:52
Ми аз съм моногамен!Не искам да прозвучи сякаш съм най-хубавия и т.н. но наистина мога да бъда с много момичета!Но не искам,защото в момента съм сигорно един от щастливците,които са намерили истинската любов!През живота си не съм изневерявал и не искам да го правя,особено сега!
"малко са безнадеждните романтици на този свят...."Тва по скоро се отнася за мен.Точно такъв съм "скрит романтик" бих казал,защото не обичам да го показвам на всеки.Мисля,че ако обичаш някого наистина- не би му изневерил!!!Ако НЕ искате да загубите любимите си хора,не го правете,показвайте любовта си,доказвайте я,защото една такава грешка може да доведе до край.
Много е тъпо когато каже някой "ми така се случи"!!!И после ти се извинява и моли да се върнеш при него!Според мен това не е грешка да изневериш,а въпрос на избор!!!Ако повечето хора мислехме преди да направим нещо щеше да има много по-малко наранени и разбити сърца!

Чарли
02-11-2013, 08:39
Ми аз съм моногамен!Не искам да прозвучи сякаш съм най-хубавия и т.н. но наистина мога да бъда с много момичета!Но не искам,защото в момента съм сигорно един от щастливците,които са намерили истинската любов!През живота си не съм изневерявал и не искам да го правя,особено сега!
"малко са безнадеждните романтици на този свят...."Тва по скоро се отнася за мен.Точно такъв съм "скрит романтик" бих казал,защото не обичам да го показвам на всеки.Мисля,че ако обичаш някого наистина- не би му изневерил!!!Ако НЕ искате да загубите любимите си хора,не го правете,показвайте любовта си,доказвайте я,защото една такава грешка може да доведе до край.
Много е тъпо когато каже някой "ми така се случи"!!!И после ти се извинява и моли да се върнеш при него!Според мен това не е грешка да изневериш,а въпрос на избор!!!Ако повечето хора мислехме преди да направим нещо щеше да има много по-малко наранени и разбити сърца!
Първо, мога ли да попитам, защо 46 годишен мъж пише в сайт за тинейджъри :D ?
Второ, аз мога да кажа, че съм много доволен от мойта връзка макар и да е от 6 месеца. Не съм си и помислял да изневеря на момичето което обичам, елепа да се разделим... Всички ми казват, че съм много млад за сериозна връзка, но на мен така ми харесва, така че мога да кажа, че съм Моногамен.

thefolenangel
02-11-2013, 23:56
Хората лъжа => хората изневеряват.
Тhe END!

Не сте срещнали подходящият, който от раз да ви завърти главата и тогава ще видим дали "няма да изневерите".

tania.kirova
02-15-2013, 16:53
Не съм изневерявала, не обичам изневерите, и не мисля да изневерявам.

draid
02-15-2013, 18:13
Мда има.

greenblood
02-15-2013, 22:43
Не съм изневерявала, не обичам изневерите, и не мисля да изневерявам.

+1 Между другото много си сладка. :)

Donnie.Yen
02-15-2013, 23:15
оф не изневерявате, вижте се на 15,16 години ходите с някви пиклювци който се снимат с пистолет с капси и пистолет запалка и се пускат на водната пързалка, точно ще спра със на съквартиранта супрата на фаса зад даскалото ти и малката ти гащичка на точици ще е подгизнала от девствен сок :)

UniCoWN
02-16-2013, 11:43
Доказах на себе си, че без секс мога много време (разбирайте години), така че липсата на секс с партньора ми няма как да ме подтикне, не мога да съм толкова ''загоряла''.
Другата причина, която обикновено подтиква хората към това, е изключително долна - ако няма сигурност в чувствата по-добре изобщо да не сме заедно, отколкото да се лъжем по този подъл начин.
Или за отмъщение - тук също важи горното - ако няма сигурност, няма смисъл.
НЕ, никога не съм го правила и никога не бих.

Fisherman
02-16-2013, 11:52
Изневеряват хората,които не оценяват какво имат.

Neumorniq
02-16-2013, 13:16
Ako priqtelkata mi ne dava dostatachno za mene shte mi stane tupo i priznavam bih izneveril.
Izvinqvam se za ezika na drug komp sum :/

Fisherman
02-16-2013, 16:27
казал съм деца със секс да не се занимават