PDA

View Full Version : Даите ми савет ако можете...



vikiiitooo
06-24-2008, 22:58
Здр. (За начало надявам се да няма такава тема) Тъка значи проблема ми е че най добрият ми приятел е влюбен в мен, но и аз много го харесва тук сигурно ще кажете, че няма проблем и защо не тръгнем тогава... Обаче аз толкова много съм привързана към него! Той знае всичко за мен! Не искам да стане тъка да станем гаджета и един ден да да се разделим по една или груга причина... а и след това дори и да сме приятели няма да е същото, а не искам да го губя като приятел... :( но как искам да тръгнем но като знам какъв ще е резултата а и тои е от др град... :( Даите ми савет дали да тръгна с него аегост ще е тук! Благодаря на всички предварително! :-)

eveto_xx
06-24-2008, 23:02
Ако мислиш, че връзката ви ще продължи дълго, и че това няма да е проблем, тръгни с него. Или просто опитайте за период от време, ако не се получат нещата , само ще разберете и ще прекратите.Не вярвам да ви повлияе на отновенията много, била съм в твоята ситуация :)

vikiiitooo
06-24-2008, 23:05
Ам благодаря, но мисля че няма да просъществува той е от София аз от Приморско... ох и аз нз благодаря все пак :smt003

Nam3less
06-24-2008, 23:23
Не :)

HelSy
06-24-2008, 23:41
пробвай :-D от опит глава не боли май така му беше думата :-D
а пък не винаги става така ;] аз с повечето с който съм ходила съм фр ся (:

vikiiitooo
06-24-2008, 23:48
Е да разбирам може би пак ще сме приятели ако скъсаме (в което нз как но съм обедена) си мисля че няма да е съшото няма да сме толкожа добри приятели... :(

HelSy
06-24-2008, 23:54
значи предпочиташ да го гледаш отдалече и може би с някоя друга след време и да си мислиш " какво ли щеше да е ако бяхме тръгнали.. колко ли щяхме да ходим и дъра-бъра " .. поне ще знаеш че си пробвала ! :) go girl ! :]]


п.с. УСПЕХ :-) :]]

vikiiitooo
06-25-2008, 00:02
Ужасното е че на 1ви авгост идва и аз нали искам да му кажа че искам да сме само приятели (което не е точно тъка де) но аз от сега още го ревнувам ужас! Сигурно ме мислите за мн Зле! !!!Да знам го!!! ](*,) Но пак искам да запазя здравата връзка на нашето приятелство а ми е трудно! :(

HelSy
06-25-2008, 00:12
не те мислим за зле .. поне аз де - даже точно обратното . Хубаво е,че си помислила за по-нататашните ви взаимоотношения :) казах ти моето мнение но щом вече си решила това е изцяло твоя работа :-o и все пак дано не го приеме зле ..
само един въпрос : замисляла ли си се пък дали няма да стане същото ако го одрежеш ( смисъл да се отчуждите и тем подобни) ? обмисли го добре ии от всички страни :wink:

vikiiitooo
06-25-2008, 00:15
Междодругото днес се замислих, че може и да има обратен ефект и да си помисли че заради друго не искам да сме гаджета, че не ми харесва заради нещо или не одобрявам нещо, а не защото искам нещата между нас да си останат тъка... :( Ами попринцип нищо не съм решила объркана съм а и мн приварзана както казах... :-k

HelSy
06-25-2008, 00:19
на колко сте години ? и голямо ли е разстоянието м/у вас ? :)

vikiiitooo
06-25-2008, 00:27
Той от София аз Приморско и идват лятото на почивка с аз го познавам от год и като повечето истории птрво се мразехме... Миналата година щеше да се връща да се видим след като си тръгна но си имаше лични проблеми и не се получи... преди седмица баща му доиде по работа за няколко часа и тои беше с него... Аз съм на 15 той на 16 да знам че нанашата възраст почти не се среща истинаска любов нищо че от миналата година ме харесва обичам да съм реалистка за това гледам тъка на нещата и мисля че ако тръгнем ще се разделим не след дълго Сф не е малак град все пак... И не исакам вс да се проваля! :-k

HelSy
06-25-2008, 00:38
ухх не е малко разстоянието .. пък и той като дойде при теб едвали ще ви стигне времето да се насладите на връзката си. . съветът ми е тъкъв и ще си остане тъкъв : използвай пълноценно времето което ще имате заедно ! отдай му се изцяло ! и бъди с него :wink: ;-) ако не другo ще ти остане един прекрасен спомен да те топли през зимата \:D/
успех =D> :smt003

п.с. мила не се измъчвай ! аз лягаам и на теб няма да ти се отрази зле да направиш като мен (: и утре е ден ;p айде лека и мека :-)

vikiiitooo
06-25-2008, 00:49
Да тъка е и аз тъка мисля, че и утре е ден Лека Мека и т.н. :-) Ча0о и Много Благодаря за съветите на всички... :)

MiMcHeToOo
06-25-2008, 05:07
Като за начало почни да пишеш ГРАМОТНО!

MiLeNcHeToO
06-25-2008, 05:31
ухх не е малко разстоянието .. пък и той като дойде при теб едвали ще ви стигне времето да се насладите на връзката си. . съветът ми е тъкъв и ще си остане тъкъв : използвай пълноценно времето което ще имате заедно ! отдай му се изцяло ! и бъди с него :wink: ;-) ако не другo ще ти остане един прекрасен спомен да те топли през зимата \:D/
успех =D> :smt003

п.с. мила не се измъчвай ! аз лягаам и на теб няма да ти се отрази зле да направиш като мен (: и утре е ден ;p айде лека и мека :-)
suglasna sum s HelSy ,vuob6te ne se izmu4vai,ami kaji na mom4eto,4e i ti ima6 4yvstva kum nego i iska6 da ste zaedno.Ina4e e vuzmojno da stradate i dvamata i da propysnete mnogo hybavi momenti zaedno,za koeto posle da sujalqva6.. :)

Div_angel_f
06-25-2008, 08:43
Някъде писах нещо, което се отнася и до тази тема....


Ето къде било:

Аз лично веднъж направих грешката (казвам "грешката" защото за мен е/беше грешка) да тръгна с едно момче (той много ме харесваше, дори беше лудо влюбен в мен, а аз не бях наясно какво изпитвам, защото наскоро бях приключила дълга връзка, от което страдах много, макар че не го показвах...) Та... това момче ме е виждало в най-лошата ми светлина, беше най-добрия ми приятел и въпреки всичко ми призна, че изпитва нещо повече от "приятелски чувства" към мен... Реших да опитам, дали за утеха след всичко, което преживях преди това, или защото и аз изпитвах нещо към него, не знам, но съжалявам много за това, защото след 5-6 месечна връзка се разделихме и сега дори не си говорим... Много ми липсва като приятел, но след всичко случило се между нас, не можем да сме отново заедно, нито като приятели, нито като нещо повече... Съжалявам, че изгубих един от най-добрите си приятели по този начин, затова съм си казала, че повече няма да имам повече от приятелски отношения с момчета, които имам за много добри приятели, които напоследък станаха доста :)

С това не искам да ти кажа да не искаш да бъдеш с момчето, което обичаш, или пък (с последния ми коментар) да те убеждавам, че ще си изтъвеш шанса да бъдеш с човека, когото обичаш... Ти си на 15, тепърва навлизаш в живота и ти предстоят толкова много радости и раочарования в любовта, че просто си нямаш и на идея... Желая ти всичко хубаво и дано решиш какво да правиш с чувствата си! ;)

DevilWish
06-25-2008, 08:45
Mom4eto ,koeto mi e nay-dobriya priyatel v toya jivot e mom4e ,s koeto s1m hodila i koeto zaryazah hem gadno i hem pak e nerazdelen s men i me obi4a pove4e ot vsi4ko ;) taka 4e............ ;)

soulja_girl4e
06-25-2008, 08:51
500 km! :shock: ( i pove4e mai)
pokani go da doide u vas na more i si prekaraite edno dylgo i priqtno lqto. izlizaite, razhojdaite se i ako stane se vpusni v tazi SUMMER LOVE i kakvoto se polu4i nakraq...

mislq, 4e prekaleno mnogo mu misli6, otpusni se! ;)

P.S. pyk ako ne se polu4i i v primorsko ima gotini mom4eta - sigurna sym 4e Kamen i Kristiqn 6te sa ti na razpolojenie! :razz: ma tva ne e golqma uteha taka 4e deistvai!!!

vikiiitooo
06-25-2008, 10:27
(Извинявам се за грешките) А ти Коя си и от къде познаваш Камен и Кристиян? Хмм...

sasha_90
06-25-2008, 12:35
Сама трябва да вземеш това решение.Но на твое място аз не бих тръгнала с него защото е от друг град и...(много ще го ревнувам,а това ще съсипе всичко).

cinderella_gugutka
06-25-2008, 12:38
разстоянието е мн голямо :? но аз бих се пробвала :) :grin:

vikiiitooo
06-25-2008, 21:12
Благодаря на вяички мнения помогнахте ми! :-)

huligankata
06-25-2008, 21:28
Не виждам защо да не опиташ наистина - пък каквото стане стане - след като и двамата се харесвате и знаете за това едва ли нещата ще са същите като преди и ако не тръгнеш с него някога може и да съжаляваш. Насладете се на момента ;) Успех!

vikiiitooo
06-25-2008, 22:02
Благодаря и на "huligankata" макарче още не съм сигурна а той все тъка си продълйава да ме сваля, а аз нищо не правя за да го спра е не му отвръщам но той може да си мисли сигурно че не го правя защото съм малко притеснителна попринцип...

MonSitY
06-26-2008, 09:49
тръгни се с него с уговорката че дори и да се разделите ще си останете близки ;) айде успех!! :)

sh3_1s_7h3_0n3
06-26-2008, 09:54
Категорично НЕ!

Ти остави, че сте от различни градове, ама сте и добри приятели! За к'во трябв да си разваляте приятелството?! За едното 'чу?ане'? или 'целуване'?! Намери си някой друг да те задоволява, ако е това, или станете 'приятели с привилегии', но дори и такива не издържат дълго, защото накрая все единият се привързва повече към другия... иии пак ви отиде и приятелството, и всичкото. :?

vikiiitooo
06-26-2008, 21:40
Ам благодаря, но аз не си търся някой да ме задоволява... Та знам и мее страх да не го загубя но мн го и иска за това и написах темата... Просто ми е трудно... :-o

spensi
06-26-2008, 21:52
Ако мислиш, че връзката ви ще продължи дълго, и че това няма да е проблем, тръгни с него. Или просто опитайте за период от време, ако не се получат нещата , само ще разберете и ще прекратите.Не вярвам да ви повлияе на отновенията много, била съм в твоята ситуация :)
спорет мен вече е повлияло на отношенията им.момичето ако има нужда от съвет за дадено момче как ще го пойска при условие че тя знае че момчето(приятеля й) я харесва ни ми е ясно

Chess
06-26-2008, 21:57
Здр. (За начало надявам се да няма такава тема) Тъка значи проблема ми е че най добрият ми приятел е влюбен в мен, но и аз много го харесва тук сигурно ще кажете, че няма проблем и защо не тръгнем тогава... Обаче аз толкова много съм привързана към него! Той знае всичко за мен! Не искам да стане тъка да станем гаджета и един ден да да се разделим по една или груга причина... а и след това дори и да сме приятели няма да е същото, а не искам да го губя като приятел... :( но как искам да тръгнем но като знам какъв ще е резултата а и тои е от др град... :( Даите ми савет дали да тръгна с него аегост ще е тук! Благодаря на всички предварително! :-)

Ти вече си го изгубила, "мила". Ако го отрежеш ще го нараниш много повече, особено ако знае, че го харесваш :lol: . По-добре да тръгнете... пък кой знай, може да издаржите по-далго от очакваното...

vikiiitooo
06-26-2008, 22:18
Не знае, но мисля, че предполага. :(

Chess
06-26-2008, 22:21
Не знае, но мисля, че предполага. :(


Еми както казах... Пробвайте. Щом те харесва е почти сигурно, че вече си го изгубила като приятел ( и не се хващай за това почти :lol: ... тоест - изгубила си го) . Успехи... ако не в края, в началото ще ви е много добре :) .

vikiiitooo
06-27-2008, 00:02
Е стига де аз точно от това се срахувам... Нима според теб съм го загубила вече... :(

huligankata
06-27-2008, 02:46
Е стига де аз точно от това се срахувам... Нима според теб съм го загубила вече... :(

Реално погледнато ако тръгнеш с него и сте заедно има шанса ако се случи нещо кофти да се скарате, а и приятелството ви никога няма да е същото ( ако сте заедно може пък и по здраво да е де ) А ако не тръгнеш с него той може да помисли, че не го харесваш, не ти пука за него и някви такива, което пак ще го отдръпне от тебе - не е сигурно , но не е и изключено.

Chess
06-27-2008, 08:30
Е стига де аз точно от това се срахувам... Нима според теб съм го загубила вече... :(

Реално погледнато ако тръгнеш с него и сте заедно има шанса ако се случи нещо кофти да се скарате, а и приятелството ви никога няма да е същото ( ако сте заедно може пък и по здраво да е де ) А ако не тръгнеш с него той може да помисли, че не го харесваш, не ти пука за него и някви такива, което пак ще го отдръпне от тебе - -- - ------- , но не е - изключено.


Тенкс... спести ми малко букви :lol: .

Chess
06-27-2008, 08:32
Така:
човека те харесва => иска да тръгнете... щом го отрежеш ще го нараниш много лошо ... няма да сте същите приятели. По-добре пробвайте се заедно... ;)

vikiiitooo
06-27-2008, 13:48
Всичко това го знам за това ми е трудно! Благодаря на всички за саветите и мнения... :)