PDA

View Full Version : Имам кофти зачервяване...долу...



nia711
06-25-2008, 00:15
Здравейте, имам проблем и се надявам да можете да ми помогнете.
Проблемът е следният:
От няколко дни имам проблеми във вагиналната област. Зачервяване, но не на клитора, а в по-вътрешната област и като че ли слабо подуване. Също така и сърбеж. Всичко това е комбинирано с бяло течение, което е по-обилно от обикновенно. Също така е по-гъсто от обикновенно. Трябва да спомена, че наскоро прекарах паротит (заушка) и пих доста силен антибиотик.
Това от 4-5 дена. Днес (тази вечер), правих любов с приятела си изпитвах слаба болка от време на време и беше...как да го опиша...като лютене мога да го опиша.
Надявам се да не е нещо опасно и ако някой има идея какво е, да каже, защото предпочитам да избегна посещение при лекар. :?
Благодаря предварително

ogi_climb
06-25-2008, 06:49
По въпроса ти не мога да ти дам друг съвет, освен да отидеш на лекар, само не тоя, който те е лекувал от заушката. Само ще отбележа, че при заушка не се пият никакви антибиотици, и аз я изкарах преди 2-3 месеца.

08mdam__
06-25-2008, 07:42
Имаш или гъбична или бактериална инфекция най-вероятно. И аз съм имала подобно нещо и е абсолютно задължително да отидеш на лекар възможно най-бързо. Ако чакаш може да стане хронично и после ще ти се ебе майката. И не прави секс дотогава, щото и приятеля ти ще трябва да се лекува, дори да няма оплаквания. Може и да е някакво усложнение от заушката или лекаствата, които си взимала, но каквото и да е е задължително да отидеш на гинеколог възможно най-бързо. Патила съм си от такива неща.
Успех

SeXy_BeBe
06-25-2008, 08:02
мацка споко всичко се оправя стига да се хване на време ...... и според мен е гъбична инфекция .... аз също имах и я бях хвана от мръсната вода на морето ... но всичко се оправи. Наистина най - добре отиди на лекар и ако си правила секс без презерватив нека и приятелят ти да отиде, защото може и той да я е прихванал ...... И наистина е най - добре да не правите секс докато не се излекуваш, дори и да е с презерватив пак не е хубаво......

nia711
06-26-2008, 14:01
а от какво може да е тази габична инфекция? :oops: :-o

deathproof
06-26-2008, 18:15
От антибиотика! И аз пих преди време антибиотик и после имах същите проблеми като теб. Лекарят ми каза, че антибиотиците не са най- полезното нещо и може да доведат до подобни усложнения. Лечението е около седмица с лекарства и вагинални таблетки. Отиди на лекар да ти предпише и да се увериш, че е това.