PDA

View Full Version : Харесва ли ви в училище?



zabravana
06-25-2008, 05:32
kakvo mislite za u4ili6teto?xaresva li vi ,mislite li 4e e po-dobre da rabotite otkolkoto da u4ite?6te vi lipsva li sled vreme?i ima li ne6to,koeto mrazite tam?

т.7
krem4et0

unfaithful1234
06-25-2008, 06:23
Обожавам да ходя нба даскало колкото и странно да звучи... :D Нищо не мразя,обичам го даскалото!

voodoodoll1
06-25-2008, 06:27
Мразя го.Мразя класа си.МОже би и за това ходя с нежелание на даскало.Преди обичах да хода,ама то и класа ми си беше прекрасен и го обожавах,и за тфа :D .А за е тъпо,сички се делят на групи,има там някакви които се мислят за принцеси,за лидерки ии се надуват.Абе тъпа работа.Ще ми липсват,ама тва е положението :o :(

Persie
06-25-2008, 06:33
Определено го заобичах, но чак когато се разделих с него.Едва от месец не съм ученичка, а вече ми липсва онова безгрижно ежедневие, учителите, приятелите ... всичко ...

zabravana
06-25-2008, 06:36
na men ni6to nqma da mi lipsva tam , za6toto ni6to xubavo ne sam vidqla.edinstveno skandali , mizerii,prostotii

Voodo_doll
06-25-2008, 06:44
Ами аз сега кандидатствам (седми клас съм..) :) Стария ми клас беше много задружен, училището ми харесваше, но както навсякъде другаде и при нас си имаше скандали и разправии....Обичах да ходя на училище (през повечето време) и сега искрено се надявам да попадна в хубав клас ........ :D

voodoodoll1
06-25-2008, 06:54
Ами аз сега кандидатствам (седми клас съм..) :) Стария ми клас беше много задружен, училището ми харесваше, но както навсякъде другаде и при нас си имаше скандали и разправии....Обичах да ходя на училище (през повечето време) и сега искрено се надявам да попадна в хубав клас ........ :D
Пффф,дано попаднеш в по-хубав от моя :D :D :D

SuNsEt
06-25-2008, 08:24
Абе,като видя къде съм приета,ще ти кажа. 8-)

~ФлИрТлАндиЯ~
06-25-2008, 11:36
хах...абе яко си е там са приятелите враговете гаджетата и тн... само да не дават домашно и да не на изпитват .. няя проблем да спинкам в час :D :D :D :D

cunt
06-25-2008, 11:40
Предпочитам да работя.

mulgore
06-25-2008, 13:51
Разбира се,че харесвам училището.Даже бих казала,че го обичам.
В него:
1.Всеки ден научаваш нещо ново.
2.Прави те човек.Кара те да свикваш с задълженията и отговорностите в живота.
3.Забавляваш се.Прекарваш си страхотно.Намираш нови приятели.

Жалко,че лятната ваканация започна.

Не знам кое е по-приятно да работиш или да учиш,но щом всички родители казват,че да учиш е по-хубаво и искат да си върнат ученическите години,значи е така.
Вярно,че понякога е неприятно да се караш с побъркан учител или с някой задръстен съученик,но какво от това?Ще го преживееш.

simba007
06-25-2008, 13:59
Преди неоценявах колко хубаво е там.Сега съм 10 клас и като си спомня че след 2 години няма вече.Предо броях годините до завършването ми.А сега неискам да свъшва.Верно много пъти даскалите са ни крещяли,класа ми е на групички и имаме некви "аз съм най-великата",ама ще ми липсват.Всичко ще ми липсва вечната разправия,вечния купон,мотаенето по куридора по време на час и всички онезиии простотиии които правихме.Да харесвам даскалото!!!

angelcheeee_93
06-25-2008, 14:14
обичам учили6тето и всичко там 6те ми липссва.аз не съм студентка ,но бих предпочела да уча вместо да работиа.не,че съм мързелива,но по-добре е да има6 акъл,отколкото да се мъчи6 например в ниакой цех и да взима6 по 100 лв на месец.кофти е а? :?

maider
06-25-2008, 14:23
Аз съм студентка вече от една година и училището не ми липса... Но то и моето даскало беше място, където човек затъпява :(
С малки изключения, учителите не проявяваха никакво желание да ни научат на каквото и да е, даже някои не влизаха в час.
От 11 клас нататък в клас ходеха по 5 човека максимално.
Изобщо... :(
Поне се насочих към това, което искам да уча и да се реализирам професионално.

Bubbly
06-25-2008, 15:31
Обожавам да ходя нба даскало колкото и странно да звучи... :D Нищо не мразя,обичам го даскалото!
Точно :D

AnChItOoOo
06-25-2008, 16:14
На 100% съм сгурна че ще ми липсва....то сега като се сетя че след 2 години няма да съм на даскало и ми се :cry: Няма нещо което не ми харесва....там са всичките ми приятели :)

4eere6ka_kiss
06-25-2008, 19:21
дААА !!!!! ОБИЧАМ ДАСКАЛОТО КОГАТО НЯМАМ МАТЕМАТИКААААА :-D :grin: :grin: :grin: :D :D 8-) :booooomb: :P :P :lol: :lol: :grin: :grin: :-D :D :grin: :) :) :)

Obsession
06-26-2008, 18:00
Понякога наистина го мразя. Не, по-скоро отвратителното, неудовлетворително, несправедливо отношение на някои учители. Пък и съм принудена да слушам чалга там, да ме занимават с математика, да съм сред хора, с които не бих прекарала и минута, дори за пари... Така че, не, не го обичам.

eveto_xx
06-26-2008, 18:04
Не, средата не ми допада :) пълно е със лигави нафукани зубари :) иначе учителите ми са готини хора общо взето ,и добре че е една приятелка, да си се крепиме двете :) Мразя да съм на даскало, защото съм в общежитие, и съквартирантките ми тази година бяха пълни кифли, непоносими...На есен дано съм с някакви нормални зайки...

BrokenInnocence
06-26-2008, 18:57
Започна да ми липсва чак след като се махнах. Докато бях на училище ми беше все едно честно казано, не ми беше най- любимото място на света, но нямах и нищо против. Класа беше готин, учителите повечето си ги харесвах... Като цяло... предпочитам да работя, но да е нещо, което наистина ми доставя удоволствие.

d3v1LkiN
06-26-2008, 20:27
обичам да ходя на училище искам да ям там да спя там абе да живея там мн ще ми липсва и е мн по-яко да учиш от колкото да работиш! :-P :-P :razz: :D :D :grin: 8) :-o :oops:

DevilWish
06-26-2008, 20:31
Разбира се,че харесвам училището.Даже бих казала,че го обичам.
В него:
1.Всеки ден научаваш нещо ново.
2.Прави те човек.Кара те да свикваш с задълженията и отговорностите в живота.
3.Забавляваш се.Прекарваш си страхотно.Намираш нови приятели.

Жалко,че лятната ваканация започна.

Не знам кое е по-приятно да работиш или да учиш,но щом всички родители казват,че да учиш е по-хубаво и искат да си върнат ученическите години,значи е така.
Вярно,че понякога е неприятно да се караш с побъркан учител или с някой задръстен съученик,но какво от това?Ще го преживееш.
Съгласна съм с тебе ;)
Само че на мен малко простотии ми се случиха ;) В сегашното ми училище ОбОжАвАх госпожата ми и й споделих такива неща ,където тя се закле ,че остава тайна и днеска на последния ден ,в който ме вижда мен + родителите ми ,на тях изпя всичко + си го доукраси . . . шибана работа ,аз и имах толкова доверие цялата година . . . .

nefchi_bs
06-27-2008, 20:43
сегашния ми клас които беше(7ми за 8ми съм и кандидатсвам)е супер наи-хубавия всички си ги обичам и мнофо ще ми липсват...преди от 1-4 клас бях в друго даскало,сруг клас които беше ужасен с никои неможеше да се говори нормално всички бяха "най" мислеха за кви ли не и все още се мислят много искам ако ме приемат няккъде класа ми да е като този в които съм сега...и да от 5ти клас обожавам да ходя на даскало но преди това ходих с нежелание защото класът ми беше отвратителен

smlie
06-28-2008, 12:57
ima qki momenti..ama kato cqlo ne :)

fantastic7MUFC
06-28-2008, 19:27
Имах перфектен клас .. и наистина заобичах училището си .. :-o

lovetanya
06-28-2008, 20:26
Ами до преди година ми беше много неприятно да ходя на даскало...Но откакто съм в новият ми клас просто ходя с такова удоволствие че чак не мога да повярвам 8-) Понякога учителите ме изкарват извън нерви но...Ох незнам как ще издържа цяла ваканция без класа! :-o

In_my_dreams
06-28-2008, 21:36
абе суперско си е :grin: а и класа ми е страшен :D то в час само се хилим и се бъзикаме с даскалите,пък и те даскалите едни откаченяци... :D абе яката раота...като изключим ученето сичко друго е пърфект :D особено пък като се затопли и в даскалото всеки ден наводнение... :D :D :D :grin:

Forester
06-28-2008, 23:06
Обичам да ходя на училище единствено защото се виждам с приятелите ми .. а и в училище е забавно :) Винаги става някой гаф през часа и се смеем много .

_showy_
06-29-2008, 10:21
Аз обичах да ходя на даскало, а сега ми липсва.. Ех.. Хубаво си беше там. :)

ludo_momiche
06-29-2008, 10:30
Ми сега през лятото се съмнявам дали ще ми липсва, който искам от класа пак ще си хо виждам. Аз много не мога да разбера тоя рев за даскалото,сега класа ми нали сме седми клас и уж се разделяме,някои ще су чупят и...всички едни трагедии,ама какво...нали пак ще сме си заедно като ни е кеф...През годината ми е умерено забавно,а сега умерено тъжно,.еми това е като цяло,а и яки даскалици имаме..!!