PDA

View Full Version : Коремче



mim4ety_sara
06-25-2008, 07:29
Здравеите!!!Проблема ми е,че имам разширен стомах,а пък по фигура съм си слаба,с дрехите не си личи въобще корема :) .И си мисля,ако правя упражнения дали,ще си стегна корема или ще се отпусне още повече,поради факта,че от тези упражнения се отслабва и може още повече да увисне :shock: :? Кажете какво да правя гимнастика ли,упражнения за стягане ли :shock: :-s

unfaithful1234
06-25-2008, 07:37
Здравеите!!!Проблема ми е,че имам разширен стомах,а пък по фигура съм си слаба,с дрехите не си личи въобще корема :) .И си мисля,ако правя упражнения дали,ще си стегна корема или ще се отпусне още повече,поради факта,че от тези упражнения се отслабва и може още повече да увисне :shock: :? Кажете какво да правя гимнастика ли,упражнения за стягане ли :shock: :-s
отиди на финтес,там има инструктори,обясни на някой от тях какъв е проблема,предполагам,че той ще ти каже какви упражнения да правиш... :)

Irrepresible
06-25-2008, 08:34
presichki :) kato nachalo zapo4ni s 10 -15 na den i postepenno uveli4avai ;)

mim4ety_sara
06-25-2008, 08:36
Ami s tezi presi 6te stegna korema ili 6te otslabna,za6toto ne iskam da otslabvam :)

Puky
06-25-2008, 08:49
Ami s tezi presi 6te stegna korema ili 6te otslabna,za6toto ne iskam da otslabvam :)
Ще го премахнеш и ще го стегнеш .. ;)
Аз ходя на фитнес и правя всеки ден преси нищо , че нямам коремче.

plamka
06-25-2008, 09:59
ot urpajneniqta ne se otslabva v smisal kato gi pravi6 ne ti se otpuska korema, a se stqga... te sa za muskulite! samo ot kardioto ( karane na kolelo, ti4ane, steper i t.n.... tezi koito ti zadeistvat metabolizma ) se svalq