PDA

View Full Version : Имам предложение за малко подреждане на форума..



fcukz
06-25-2008, 09:27
Значи във форумът "Компютри, уеб дизайн, програмиране" да се направят няколко Под форума. Първият нека да бъде "Проблеми и Дискусии с програми". Вторият може да бъде "Антивирусни софтуери".
Нека да се подреди малко, защотото когато влезна в този форум, виждам теми за сигурност (антивирусен софтуер) и за проблеми с програми.. Надявам се да разгледате темата ми и да я удобрите..
Имам и още едно предложение моля прибавете правило което гласи, че е задължително писането на Български Език.

moncho
06-25-2008, 11:09
Имам и още едно предложение моля прибавете правило което гласи, че е задължително писането на Български Език.

За друго то не ме бърка ама за това съм твърдо ЗА!

xaxa
06-25-2008, 12:24
s1s vsi4ko nes1m s1glasen!!

Presli
06-25-2008, 14:29
Ще се съгласиш в скоро време :)

elity
06-25-2008, 14:51
ako se vavede zadaljitelno pisane na kirilica foruma 6te si zagubi dosta posetiteli ........

didivid
06-25-2008, 14:54
http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

И ако това не ти помогне... :? :? :?

fcukz
06-25-2008, 14:56
ako se vavede zadaljitelno pisane na kirilica foruma 6te si zagubi dosta posetiteli ........
Толкова ли е трудно да се пише на кирилица ?

elity
06-25-2008, 14:57
ako se vavede zadaljitelno pisane na kirilica foruma 6te si zagubi dosta posetiteli ........
Толкова ли е трудно да се пише на кирилица ?
da! a na nqkoi taka prosto pove4e im haresva ;)

fcukz
06-25-2008, 15:01
ako se vavede zadaljitelno pisane na kirilica foruma 6te si zagubi dosta posetiteli ........
Толкова ли е трудно да се пише на кирилица ?
da! a na nqkoi taka prosto pove4e im haresva ;)
хаха и какво примерно ако въведът задължително писане на Български Език няма да посещаваш форума така ли ? :-D

Presli
06-25-2008, 15:06
elity по добре да загубят от колкото да прецакват форума :)
Те да вкарат задължителна Кирилица то винаги ще си има хора :)
А това ще стане скоро време и който не пише на Кирилица ще е предупреден :)
И след това баннат :)
Дано така стане :)

elity
06-25-2008, 15:07
ako se vavede zadaljitelno pisane na kirilica foruma 6te si zagubi dosta posetiteli ........
Толкова ли е трудно да се пише на кирилица ?
da! a na nqkoi taka prosto pove4e im haresva ;)
хаха и какво примерно ако въведът задължително писане на Български Език няма да посещаваш форума така ли ? :-D
az li4no da pove4e nqma da go pose6tavam....... to ne 4e sega vlizam 4esto de ama brat mi deto vliza tuk redovno i kato nalojat kirlicata i toi 6i spre da vliza....i ne samo az i toi mi i mn dr :)

moncho
06-25-2008, 16:33
Кажете ми толкова ли е трудно да пишеш на родния си език?
Когато сме нямали азбука сме копнеели за такава ,а когато имаме да пишем на латиница?
Сори ама това не мога да го приема БЪЛГАРИ сме и си имаме собствена азбука и за това трябва да я използваме.

SeXyL[!]Nk@
06-25-2008, 16:53
Кажете ми толкова ли е трудно да пишеш на родния си език?
Когато сме нямали азбука сме копнеели за такава ,а когато имаме да пишем на латиница?
Сори ама това не мога да го приема БЪЛГАРИ сме и си имаме собствена азбука и за това трябва да я използваме.

Ти мани това, тъпият министър иска да маха кирилицата и да ползваме латиница. ](*,) ](*,) :cry: :cry:

Presli
06-25-2008, 16:55
Е ако стане това ще се откажа от България !

SeXyL[!]Nk@
06-25-2008, 16:59
Е ако стане това ще се откажа от България !
И АЗ!!! :o :o ](*,) ](*,) Добре бее то бива да си тъп ,aMa чак толкова ......... ](*,) ](*,) :cry:

Lucho
06-25-2008, 17:42
Когато България стане част от Великобритания чак тогава ще пиш на латиница и на български с латински букви.И въбоще,вие, които пишете на маймуница,не се ли замисляте че скоро време никой няма да иска да ви чете нещата,написан с цифри и букви ! Па гледйте си държавта,стига сте копирали ! Аз мога и на латиница и на кирилица да пиша,ама на латиница по-тлудно се чете !
Пък и какво ? Вие,дето пишете на маймуница да не се мислите за много ? Най-много 9-10% от форума..и к'во ?
Ами ще се научите да пишете на латиница ! Аз съм изцяло ЗА посочените промени и ще се радвам да станат факт,защото това вече е помия с тая пуста маймуница !
Ей,разберете,нищо не губите - 2 минути повече ! Само 2 минути ! :? :? :? не е толкова сложно,а научите ли се,това ще ми е голям + ! :) :) :)

fcukz
06-25-2008, 17:49
Моля да не се отклоняваме от темата, а ако публикувате някои пост, нека да бъде по темата..

Lucho
06-25-2008, 17:54
Моля да не се отклоняваме от темата, а ако публикувате някои пост, нека да бъде по темата..

Ако имаш предвит мене - не се откланям от темата,много добре знам какво правя !

fcukz
06-25-2008, 18:29
Моля да не се отклоняваме от темата, а ако публикувате някои пост, нека да бъде по темата..

Ако имаш предвит мене - не се откланям от темата,много добре знам какво правя !
не не.. нямам предвит теб.. просто казвам :)

Lucho
06-25-2008, 18:41
добре :)

xaxa
06-25-2008, 19:39
ako se vavede zadaljitelno pisane na kirilica foruma 6te si zagubi dosta posetiteli ........
Толкова ли е трудно да се пише на кирилица ?
da! a na nqkoi taka prosto pove4e im haresva ;)
хаха и какво примерно ако въведът задължително писане на Български Език няма да посещаваш форума така ли ? :-D
DA
a Presli s postovite si pak me v1zxi6tava


xora s1s tiq postove ni6to nqma da promenim! kfo zna4enie ima kak pi6em s1s bqlo sinio 41rveno ... nakloneno ili udebeleno.. kirilica ili latinica wtf?

Presli
06-25-2008, 20:06
Има значение, поне пиши на Кирилица уважавай държавата в която живееш!
Бъди Българин!
Апа как ще пишеш наклонено, удебелено, цветно и т.н, това вече е въпрос на вкус :)

Lucho
06-25-2008, 20:08
Има значение, поне пиши на Кирилица уважавай държавата в която живееш!
Бъди Българин!
Апа как ще пишеш наклонено, удебелено, цветно и т.н, това вече е въпрос на вкус :)
Да,напълно съм съгласен ! Каква е тая простотия с тая латиница,вие Българили сте, или к'во ? :? :? :?

Presli
06-25-2008, 20:13
Еми аз на "xaxa" му приказвам от 1/2 седмици той се ми се дръвче и почвам да се дразня :!:
Сега ще приказвам с Алекс да се сложи задължителното Правило да се пише на Кирилица :!:
Да видя той какво ще каже :)
Защото вече се дразня като видя пост на Latinica :!:

moncho
06-25-2008, 20:51
Има значение, поне пиши на Кирилица уважавай държавата в която живееш!
Бъди Българин!
Апа как ще пишеш наклонено, удебелено, цветно и т.н, това вече е въпрос на вкус :)
Да,напълно съм съгласен ! Каква е тая простотия с тая латиница,вие Българили сте, или к'во ? :? :? :?

Напълно съгласен с вас ,както се изразих по горе

shadow4e
06-25-2008, 23:22
elity, прав ти път!

За тази кирилаца се говори от две години и не се въвежда, така че вече изгубих надежда...

Lucho
06-26-2008, 05:28
ае и аз ще пиша на алекс :)

FeelMyPain
06-26-2008, 05:31
хаха и какво примерно ако въведът задължително писане на Български Език няма да посещаваш форума така ли ? :-D
DA


Е тогава всички ще сме доволни ...

Anf3tamin4o
06-26-2008, 07:45
Еми аз на "xaxa" му приказвам от 1/2 седмици той се ми се дръвче и почвам да се дразня :!:
Сега ще приказвам с Алекс да се сложи задължителното Правило да се пише на Кирилица :!:
Да видя той какво ще каже :)
Защото вече се дразня като видя пост на Latinica :!:
Ne se izdigai tolkova mnogo kato pomnya kvi t1pi temi puskashe ot roda na kak se slaga podpis
Пп: Нарочно го написах на латиница

ANTIHUMAN
06-26-2008, 08:26
Аз също съм съгласен със промените макар и ,че раздела ,,Компютри, уеб дизайн, програмиране'' не ме вълнува ,защото не влизам там!Но за писането на Кирилица съм съгласен!Все пак сме БЪЛГА РИ

fcukz
06-26-2008, 10:50
Наистина не е ли дразнещи когато някои вместо "ъ" напише "1" или "i"?

Lucho
06-26-2008, 11:04
Наистина не е ли дразнещи когато някои вместо "ъ" напише "1" или "i"?

Много,ама много дразнещо е...много се дразня когато по скайп или във форума познат ми пише LA40 ko pr ? Е,откачам ! Аз ЛАЧО ли се казвам или Лъчо ? :? :x
Тая да се сложи край веднъж завинаги на тая просттия !

moncho
06-26-2008, 11:10
И в крайна сметка ще се направи ли нещо по въпроса или няма? :x

Lucho
06-26-2008, 11:23
И в крайна сметка ще се направи ли нещо по въпроса или няма? :x
Дарснах едно ЛС на Алекс,и очаквам отговор.. :)

ResidentEvil
06-26-2008, 11:29
И в крайна сметка ще се направи ли нещо по въпроса или няма? :x
Драснах едно ЛС на Алекс,и очаквам отговор.. :)

Ако съм на негово място няма да ти отговоря, колко пъти Ви казаха, че ще всичко ще се направи. Иска се време и търпение!

alex
06-26-2008, 13:47
fcukz - предложението ти е интересно но ако направим подобно подобрение ще се наемеш ли с тежката задача да определиш кои теми за коя категория са? Ако да ще поработим в близките седмици с теб.

До всички останалите за кирилицата - преди време софтуерите бяха на изключително ниско ниво а и сайтовете бяха доста проблеми. Борба беше докато един сайт се отваря на всеки на кирилица. Сега нещата са доста по-различни и потребителите ни сами преминаха към писане на кирилица без да въвеждаме такова правило. Сега можете а видите че малка част от потребителите пишат на кирилица. Ако някой иска нека пусне анкета по въпроса. Ние рано или късно ще го въведем като правило най-малкото защото ако някой търси "секс" няма да намери теми в които има думата "sex", "seks" да не говорим че има думи които с цифри и комбинация от букви може да бъде изписана по 5-6 начина което определено затруднява всеки който търси нещо конкретно.

Правилото няма да бъде въведено днес, или утре но ще е преди края на годината и всички ще бъдат уведомени за това :)

xaxa
06-26-2008, 13:51
alex a sigoren li si 4e vsi4ki sa gramotni da go napi6at na b1lgarski (pravilno) ? :lol:

xaxa
06-26-2008, 14:24
Еми аз на "xaxa" му приказвам от 1/2 седмици той се ми се дръвче и почвам да се дразня :!:
Сега ще приказвам с Алекс да се сложи задължителното Правило да се пише на Кирилица :!:
Да видя той какво ще каже :)
Защото вече се дразня като видя пост на Latinica :!:
Ne se izdigai tolkova mnogo kato pomnya kvi t1pi temi puskashe ot roda na kak se slaga podpis
Пп: Нарочно го написах на латиница
Presli nete d1f4a

anf3tamin4o ti p1k ot de sa ze ima6 li log?

fcukz
06-26-2008, 15:32
fcukz - предложението ти е интересно но ако направим подобно подобрение ще се наемеш ли с тежката задача да определиш кои теми за коя категория са? Ако да ще поработим в близките седмици с теб.

Еми ако се наложи ... :} Имаш предвид да преместя/им темите в определения раздел нали ?

Presli
06-26-2008, 17:19
Anf3tamin4o ще си пускам каквито теми аз реша не си ти този, който ще ми каже какво да правя ... Царвул!

Lucho
06-26-2008, 17:37
Anf3tamin4o ще си пускам каквито теми аз реша не си ти този, който ще ми каже какво да правя ... Царвул!

Въобще не е прилино да се обиждате във форума ! Ако го правите,моля ви направете го по ЛС ! Никой от форума не е длъжен да ви чете глупостите ! :? :? :?

SeXyL[!]Nk@
06-26-2008, 19:01
Anf3tamin4o ще си пускам каквито теми аз реша не си ти този, който ще ми каже какво да правя ... Царвул!

Въобще не е прилино да се обиждате във форума ! Ако го правите,моля ви направете го по ЛС ! Никой от форума не е длъжен да ви чете глупостите ! :? :? :?



Sixxkiller ...а като смяташ,че не е правилно,да те питам защо миналата седмица ти го правеше с мен точно същото?
А???

Anf3tamin4o
06-26-2008, 21:24
Как се пали бързо пуберчето
Царвул няма такава дума в Градския речник, но съм забелязал че си от някое село.
До Алекс а защо си мислиш че например думата бЪлгари няма да бъде написана в някой от темите бАлгари И някой като напише българи да не му излезне

moncho
06-26-2008, 22:36
Правилото няма да бъде въведено днес, или утре но ще е преди края на годината и всички ще бъдат уведомени за това :)

Надявам се да е така .

Presli
06-26-2008, 22:37
Вие много дразните бе ...
Sixxkiller - Никой не те кара да ми четеш постовете, а за пръв път се отпускам така, защото много ме изнервихте :-x
Всеки има право на какъвто и да е глас и на каквото и да е мнение :)
А за това, че съм от село не съм, от Плевен съм :)
И тая дума Пубер не я знам сигурно я ползвате там в вашия край (Градския) :!: :)

SeXyL[!]Nk@
06-27-2008, 05:57
Sixxkiller ,чакам отговор!!!!

Lucho
06-27-2008, 06:57
И го получаваш.. :-x ..сега като си намери съюзник,какво ? За много силна ли се мислиш ? Аз мога да ти кажа,че поне 3-ма човека включително и мен ти имат зъб в тоя форум..да,не се майтапя ! ама това е друга тема...
Добре де,и аз малко се поулях миналата седмица - 3 подобни поста в една тема,всичко останало беше на ЛС...и така и така,сгреших преди,дискусията беше изтрита от мачока /ако не се лъжа/но това незначи че немога да критикувам тебе,щото дискусията май вече е изтрита....и да съм го правил,било е в миналото..но това пък не ти дава право и ти да го правиш ! И пак ви го казвам: Правете си каквото си искате и си говорете каквото си искате,но на ЛС ! Никой не е длъжен да ви чете глупостите ! Вярно че човек понякога прекалява,което се е случвало и на мен и с всички..ама аз го казах просто за да не се повтаря !

Lucho
06-27-2008, 15:41
Хайде,къде сте всички отворените ? 8)

fcukz
06-27-2008, 18:20
Хайде,къде сте всички отворените ? 8)

Май млъкнаха :D
alex,
Ако трябва ще си поиграя да ги преместя и да ги определя коя каква е, дори може да им преименувам имената..

Lucho
06-27-2008, 18:34
Май в такъв случай трябва да те назначат за модератор,иначе невиждам как ще местиш темите.. :)

fcukz
06-27-2008, 18:35
Май в такъв случай трябва да те назначат за модератор,иначе невиждам как ще местиш темите.. :)
Аз с телепатия ще им казвам коя къде да ходи и как да се преименува бе ;)

fcukz
06-27-2008, 18:52
Имам и още едно предложение моля прибавете правило което гласи, че е задължително писането на Български Език.

За друго то не ме бърка ама за това съм твърдо ЗА!
С 2 ръце за кирилицата... Аз и без това рядко чета постове написани на латиница, така че може и без 50-60 спамера...
Още един които ни подкрепя. И наистина +/- 50 спамера.. се едно :D

xaxa
06-27-2008, 20:48
da rekorda im e 1760 4oveka.. za kfo da go podobrqvat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucho
06-28-2008, 06:19
Май в такъв случай трябва да те назначат за модератор,иначе невиждам как ще местиш темите.. :)
Аз с телепатия ще им казвам коя къде да ходи и как да се преименува бе ;)

В тебе не се и съмнявам.. 8)

fcukz
07-01-2008, 06:36
Ъ.. Защо модераторите не обикалят из форума и не затварят излишните теми, че като гледам те са доста... ?

JaDnI_UsTnI4kI_{P}
07-03-2008, 13:55
i kvo sa,tva 4e ne pi6a na kirilica ozna4ava 4e ne sym bylgarka li? ajhaahahahahahahahhahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahhaah hahaahahahahahahahahahahahahhahaahahahahahahahhaah haahhahaahahahahhahahah mn ste typiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,4estno. :?
to po va6ta logika trqq naprimer samo da slu6ame bylgarska muzika,da gledame bylgarsko kino, da si kupvame samo bylgarska stoka i t .n za6toto sme bili bylgari,,, emi az sam si bylgarka i bez teq ne6ta za6toto si go 4uvstvam sas sarceto i du6ata!
+ tva 6te si pi6a kakto si iskam,ako ne me marzi 6те si pi6a na kirilca a ako me marzi 6te si pi6a na latinica!

Have a nice Day

xaxa
07-03-2008, 16:23
Ъ.. Защо модераторите не обикалят из форума и не затварят излишните теми, че като гледам те са доста... ?
za6to im gleda6 smetka v taq tema ? ima tema "moderatorska pomo6t" namira6ta se v "novini"
JaDnI_UsTnI4kI_{P} :-)

moncho
07-05-2008, 08:23
Добре на някой приятно ли му е да чете този пост например.


aWE q NQa smis1l 0t tAkia iSt0rii p0prinCip se sa0m0UbivaT 6t0t nqmAt d0stAt14n0 vniMAnie ilI zaRADi neSp0delEna lub0v :? aMA tVA sp0red meN ne e pRi4iNA za dA sE sam0ubiVAt :shock:

xaxa
07-05-2008, 10:03
Добре на някой приятно ли му е да чете този пост например.


aWE q NQa smis1l 0t tAkia iSt0rii p0prinCip se sa0m0UbivaT 6t0t nqmAt d0stAt14n0 vniMAnie ilI zaRADi neSp0delEna lub0v :? aMA tVA sp0red meN ne e pRi4iNA za dA sE sam0ubiVAt :shock:
tiq postove sa edinica

krisiiiiito
07-13-2008, 15:22
хаха - това е български форум и трябва да се пише на родния ни език
ако наисина наложат писането на кирилица доста хора ще са доволни